By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Potyond Potyond 2:1 Kovácsszénája Potyond 2:0 Kaposújlak Potyond 1:0 Baracs Potyond 3:1 Nagykörű Potyond 3:2 Pusztakovácsi  6 6 0 0 13:4 18
2. Kerekegyháza Kerekegyháza  2:0 Ács Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája Kerekegyháza  2:1 Kaposújlak Kerekegyháza  0:1 Potyond  5 4 0 1 10:2 12
3. Kovácsszénája Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Kovácsszénája 4:1 Kenézlő Kovácsszénája 2:0 Túrkeve  Kovácsszénája 3:1 Tésa  5 4 0 1 11:4 12
4. Pusztakovácsi Pusztakovácsi 0:0 Lad Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka Pusztakovácsi 2:0 Bodrogkisfalud Pusztakovácsi 2:1 Nagykörű  5 3 2 0 8:3 11
5. Tolna Tolna  2:0 Tésa Tolna  1:1 Ács Tolna  1:0 Simontornya  Tolna  4:0 Kovácsszénája  4 3 1 0 8:1 10
6. Szabadszentkirály Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Szabadszentkirály 3:0 Tüskevár Szabadszentkirály 3:1 Tolna  Szabadszentkirály 4:0 Öttevény  5 3 1 1 11:5 10
7. Túrkeve Túrkeve  0:1 Tolna  Túrkeve  2:0 Öttevény Túrkeve  2:0 Lad Túrkeve  1:1 Szabadszentkirály Túrkeve  4:1 Pusztaottlaka  5 3 1 1 9:3 10
8. Baracs Baracs 1:2 Tolna  Baracs 0:1 Tésa Baracs 1:0 Öttevény Baracs 1:0 Ács Baracs 1:0 Lad  5 3 0 2 4:3 9
9. Simontornya Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Simontornya  1:0 Kenézlő Simontornya  1:3 Túrkeve  Simontornya  1:0 Tésa Simontornya  0:3 Ács  5 3 0 2 5:6 9
10. Kaposújlak Kaposújlak 1:0 Baracs Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Kaposújlak 0:1 Nagykörű Kaposújlak 1:2 Pusztakovácsi Kaposújlak 1:1 Kenézlő  6 2 1 3 5:6 7
11. Öttevény Öttevény 2:0 Tüskevár Öttevény 3:1 Tolna  Öttevény 0:1 Ács Öttevény 0:2 Simontornya   4 2 0 2 5:4 6
12. Tésa Tésa 1:2 Túrkeve  Tésa 1:0 Öttevény Tésa 2:1 Szabadszentkirály  3 2 0 1 4:3 6
13. Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Bodrogkisfalud 0:1 Mihályi Bodrogkisfalud 1:2 Kerekegyháza   6 1 3 2 4:5 6
14. Mihályi Mihályi 1:1 Simontornya  Mihályi 1:0 Kovácsszénája Mihályi 1:1 Kaposújlak Mihályi 0:1 Potyond Mihályi 0:0 Baracs  6 1 3 2 3:5 6
15. Ács Ács 1:1 Kenézlő Ács 1:0 Túrkeve  Ács 0:1 Tésa Ács 1:1 Lad  4 1 2 1 3:3 5
16. Lad Lad 0:2 Kerekegyháza  Lad 2:2 Tüskevár Lad 1:1 Tolna  Lad 0:1 Tésa Lad 2:1 Öttevény  5 1 2 2 5:7 5
17. Kenézlő Kenézlő 1:1 Öttevény Kenézlő 1:1 Lad Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály Kenézlő 0:0 Pusztaottlaka Kenézlő 1:2 Bodrogkisfalud  5 0 3 2 3:6 3
18. Pusztaottlaka Pusztaottlaka 1:2 Potyond Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Pusztaottlaka 0:3 Kerekegyháza  Pusztaottlaka 2:0 Tüskevár Pusztaottlaka 0:1 Tolna   5 1 0 4 3:8 3
19. Nagykörű Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud Nagykörű 3:1 Baracs Nagykörű 1:3 Mihályi  6 1 0 5 5:12 3
20. Tüskevár Tüskevár 1:1 Tésa Tüskevár 0:3 Ács Tüskevár 1:2 Simontornya  Tüskevár 2:2 Kovácsszénája Tüskevár 1:2 Kaposújlak  5 0 2 3 5:10 2
comments
 
1 | 2 | 

Kérdez rá az érdekes igazolásaira(mapisti)!!Még jó,hogy nem a mi bajnokságunkban van!

nyunyez | Detail

poker1000,mi a szart csinálsz??

nyunyez | Detail

helloo. ha valaki meghiv tornára azt visza hivom :)

cSoki hEncSa | Detail

hát befizetem egy hete és nem jönn a kredit... szal rendeznék ha jönne :S :@ de ha megjönn visszahivlak !! " poker1000 "

TOTO45 | Detail

Kicsit igaza a mondás TOTO barátom,egyszer fent,egyszer pedig lent ;)

nyunyez | Detail

Hajrá poker !!!

TOTO45 | Detail

Spoiler következik: Poker és Pisti vagy Pisti és Poker - kb. erről fog szólni a IV.D1 jelenlegi idénye... dög unalom lesz, fiúk :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

vymenim virtualku kto chce napiste mi do posty

dajo69 | Detail

ksz... remelem, h cs ideiglenes megalo lesz eza liga a szamodra :D

Valdes87 | Detail

ja... :)

Valdes87 | Detail

az mar aszem nem lesz meg, de azt Jaksi is megerdemli. A lenyeg, h feljutottunk :)

Valdes87 | Detail

Köszi, viszont neked is'

JaksiKing | Detail

Szia Janno! Nem kell átadnod a csapatot másnak, heti egyszer lépj be és akkor nem veszik el és ha megjavitják a géped akkor ujra tudod menedzselni.

JaksiKing | Detail

aha:)

JaksiKing | Detail

Köszi Janno! :) Sok sikert:)

JaksiKing | Detail

Eddig ugy néz ki , de még sok van vissza:)

JaksiKing | Detail

Állitolag nem fog olyan erős csapattal felállni, mert kupameccse is lesz, de ez csak tipp.:)))

JaksiKing | Detail

Sziasztok!!! Jövőhéten rendezek kupát, ha meghívtok kupára én is titeket!! Köszi!! Sok pénzt fog hozni!!

márk554 | Detail

Újabb rangadó: Siklósnagyfalu-Törökbálint :) Hajrá srácok!!! A Dr. elköltözött?

Mogyi81 | Detail

Így igaz janno,ha a Dég csapatát meg tudnád verni akkor szinte biztosra mondható a feljutásod!!

nyunyez | Detail

Janno a Dég elleni visszavágóra kell felkészülnöd rendesen akkor sztem feljuthatsz még.

JaksiKing | Detail

Köszi Janno.:)

JaksiKing | Detail

Igy van janno! Aztán csak üssed vágjad!

Dr.joska | Detail

Na srácok sok sikert a továbbiakban! Én felhagytam valkó KSK irányitásával és egy bulgáriai osztálby mentem át! Janno nyerd meg a bajnokságot!

Dr.joska | Detail

Sok sikert srácok! :) Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

Szia Janno!Látom ma nincs nehéz dolgod,csak így tovább!!Hajrá:)

nyunyez | Detail

Köszönjük Janno.

JaksiKing | Detail

Köszi, most kapcsolodtam csak be, de mennem is kell, ez már megvan.

JaksiKing | Detail

valdes87 választ kaptál a kérdésedre... udvar nem 1-et hanem rögtön 3 pontot kapott

márk554 | Detail

en szemely szerint arra vaok kivancsi, h UDVAR megszerzi-e az 1. pontjat :D

Valdes87 | Detail

Sejtettem a Hernádbűd is lehet beleszalad 6-7be

JaksiKing | Detail

Innen csak 2 csapat juthat tovább ( Dég és Vásárosnamény ).. Mjad kövi bajnokságban srácok talán feljuthatok, ha nem jönn még pár jó csapat ide

márk554 | Detail

valószinű simán kikap a Hernádbűd, de majd meglátjuk.

JaksiKing | Detail

Köszi janno:)))) neked is sok sikert!!!

JaksiKing | Detail

Igen mogyi jol látod belehuztam4 nagyon szeretnék feljebb jutni de nehéz lesz! De azért még nem adom fel!

Dr.joska | Detail

Én a Szerecseny ellen nyertem 7-0ra.

JaksiKing | Detail

üdv! Gyerünk gyerekek, sok van még hátra, húzatok bele. Dr. látom végre belehúztál! :)

Mogyi81 | Detail

Milyen ellenfelet kaptál a kupában janno??

nyunyez | Detail

De mintha meg gyengültetek volna fiúk!!!Nem is ismerek a régi bajnokságomra!!!:(

nyunyez | Detail

Te janno,hogyan tudtál össze szedni már egy vereséget?Ez lehet,hogy a feljutásodba fog kerülni!!:(

nyunyez | Detail

Fojamatosan haladok előre! Grat a győzteseknek!

Dr.joska | Detail

Köszi:)

JaksiKing | Detail

Hajrá mindenkinek!!!

JaksiKing | Detail

köszönöm janno ! Mogyi naon küzdök de nem jön össze naon jok az uj csapatok!

Dr.joska | Detail

Gyerünk Dr.!!! nem leszünk így jóban :), rólunk: ma nyunyez vereséget szenvedett 6-3 arányban sokáig 3-3 volt az erdmény de a végén talán kijött a több tapasztalat :( Részemről sikeres volt ez a forduló, én szintén 6-3-as mérkőzésen vagyok túl, győzelmmel! Sok sikert srácok!

Mogyi81 | Detail

Bejött az amire gyurtam a kupában egy erős ellenfél szemben gyözelmet arattam mostmár koncentrálhatok a bajnokságra is!

Dr.joska | Detail

*tornára

márk554 | Detail

meg veszek majd kreditet egyet-kettőt innen is meghivók :D

márk554 | Detail

joska a mai bajnokit hoznod kell !! a menedzser pontszámok alapján is!! Hajrá

márk554 | Detail

jannokám már be is húztuk :) nyunyez 3-2 verte az ellenfelét, én 4-1 arányban tettem ugyanezt :)

Mogyi81 | Detail