By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kerekegyháza Lad 0:2 Kerekegyháza  Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Pusztaottlaka 0:3 Kerekegyháza  Bodrogkisfalud 1:2 Kerekegyháza  Nagykörű 0:3 Kerekegyháza   5 5 0 0 13:1 15
2. Mihályi Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Bodrogkisfalud 0:1 Mihályi Nagykörű 1:3 Mihályi  4 3 1 0 7:2 10
3. Ács Kerekegyháza  2:0 Ács Tüskevár 0:3 Ács Tolna  1:1 Ács Öttevény 0:1 Ács Baracs 1:0 Ács  6 3 1 2 8:4 10
4. Potyond Pusztaottlaka 1:2 Potyond Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Mihályi 0:1 Potyond Kerekegyháza  0:1 Potyond  4 3 1 0 5:2 10
5. Tolna Túrkeve  0:1 Tolna  Baracs 1:2 Tolna  Öttevény 3:1 Tolna  Lad 1:1 Tolna  Szabadszentkirály 3:1 Tolna   6 3 1 2 7:8 10
6. Tésa Tüskevár 1:1 Tésa Tolna  2:0 Tésa Baracs 0:1 Tésa Ács 0:1 Tésa Lad 0:1 Tésa  7 3 1 3 5:7 10
7. Pusztakovácsi Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Kaposújlak 1:2 Pusztakovácsi Potyond 3:2 Pusztakovácsi Mihályi 0:2 Pusztakovácsi  5 3 0 2 8:6 9
8. Túrkeve Tésa 1:2 Túrkeve  Ács 1:0 Túrkeve  Simontornya  1:3 Túrkeve  Kovácsszénája 2:0 Túrkeve  Kaposújlak 0:2 Túrkeve   5 3 0 2 7:5 9
9. Szabadszentkirály Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály Túrkeve  1:1 Szabadszentkirály Tésa 2:1 Szabadszentkirály  5 2 2 1 8:5 8
10. Simontornya Mihályi 1:1 Simontornya  Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Tüskevár 1:2 Simontornya  Tolna  1:0 Simontornya  Öttevény 0:2 Simontornya   5 2 1 2 5:5 7
11. Bodrogkisfalud Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud Pusztakovácsi 2:0 Bodrogkisfalud Kenézlő 1:2 Bodrogkisfalud  4 2 0 2 4:6 6
12. Pusztaottlaka Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka Kenézlő 0:0 Pusztaottlaka Túrkeve  4:1 Pusztaottlaka  5 1 2 2 2:6 5
13. Kaposújlak Potyond 2:0 Kaposújlak Mihályi 1:1 Kaposújlak Kerekegyháza  2:1 Kaposújlak Tüskevár 1:2 Kaposújlak  4 1 1 2 4:6 4
14. Lad Pusztakovácsi 0:0 Lad Kenézlő 1:1 Lad Túrkeve  2:0 Lad Ács 1:1 Lad Baracs 1:0 Lad  5 0 3 2 2:5 3
15. Nagykörű Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Kaposújlak 0:1 Nagykörű Potyond 3:1 Nagykörű Pusztakovácsi 2:1 Nagykörű  4 1 0 3 3:7 3
16. Kenézlő Ács 1:1 Kenézlő Simontornya  1:0 Kenézlő Kovácsszénája 4:1 Kenézlő Kaposújlak 1:1 Kenézlő Potyond 2:0 Kenézlő  5 0 2 3 3:9 2
17. Tüskevár Öttevény 2:0 Tüskevár Lad 2:2 Tüskevár Szabadszentkirály 3:0 Tüskevár Pusztaottlaka 2:0 Tüskevár Bodrogkisfalud 0:0 Tüskevár  5 0 2 3 2:9 2
18. Baracs Kaposújlak 1:0 Baracs Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Potyond 1:0 Baracs Nagykörű 3:1 Baracs Mihályi 0:0 Baracs  5 0 1 4 2:7 1
19. Öttevény Kenézlő 1:1 Öttevény Túrkeve  2:0 Öttevény Tésa 1:0 Öttevény Baracs 1:0 Öttevény Lad 2:1 Öttevény  6 0 1 5 2:11 1
20. Kovácsszénája Potyond 2:1 Kovácsszénája Mihályi 1:0 Kovácsszénája Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája Tüskevár 2:2 Kovácsszénája Tolna  4:0 Kovácsszénája  5 0 1 4 3:13 1
comments
 
1 | 2 | 

Kérdez rá az érdekes igazolásaira(mapisti)!!Még jó,hogy nem a mi bajnokságunkban van!

nyunyez | Detail

poker1000,mi a szart csinálsz??

nyunyez | Detail

helloo. ha valaki meghiv tornára azt visza hivom :)

cSoki hEncSa | Detail

hát befizetem egy hete és nem jönn a kredit... szal rendeznék ha jönne :S :@ de ha megjönn visszahivlak !! " poker1000 "

TOTO45 | Detail

Kicsit igaza a mondás TOTO barátom,egyszer fent,egyszer pedig lent ;)

nyunyez | Detail

Hajrá poker !!!

TOTO45 | Detail

Spoiler következik: Poker és Pisti vagy Pisti és Poker - kb. erről fog szólni a IV.D1 jelenlegi idénye... dög unalom lesz, fiúk :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

vymenim virtualku kto chce napiste mi do posty

dajo69 | Detail

ksz... remelem, h cs ideiglenes megalo lesz eza liga a szamodra :D

Valdes87 | Detail

ja... :)

Valdes87 | Detail

az mar aszem nem lesz meg, de azt Jaksi is megerdemli. A lenyeg, h feljutottunk :)

Valdes87 | Detail

Köszi, viszont neked is'

JaksiKing | Detail

Szia Janno! Nem kell átadnod a csapatot másnak, heti egyszer lépj be és akkor nem veszik el és ha megjavitják a géped akkor ujra tudod menedzselni.

JaksiKing | Detail

aha:)

JaksiKing | Detail

Köszi Janno! :) Sok sikert:)

JaksiKing | Detail

Eddig ugy néz ki , de még sok van vissza:)

JaksiKing | Detail

Állitolag nem fog olyan erős csapattal felállni, mert kupameccse is lesz, de ez csak tipp.:)))

JaksiKing | Detail

Sziasztok!!! Jövőhéten rendezek kupát, ha meghívtok kupára én is titeket!! Köszi!! Sok pénzt fog hozni!!

márk554 | Detail

Újabb rangadó: Siklósnagyfalu-Törökbálint :) Hajrá srácok!!! A Dr. elköltözött?

Mogyi81 | Detail

Így igaz janno,ha a Dég csapatát meg tudnád verni akkor szinte biztosra mondható a feljutásod!!

nyunyez | Detail

Janno a Dég elleni visszavágóra kell felkészülnöd rendesen akkor sztem feljuthatsz még.

JaksiKing | Detail

Köszi Janno.:)

JaksiKing | Detail

Igy van janno! Aztán csak üssed vágjad!

Dr.joska | Detail

Na srácok sok sikert a továbbiakban! Én felhagytam valkó KSK irányitásával és egy bulgáriai osztálby mentem át! Janno nyerd meg a bajnokságot!

Dr.joska | Detail

Sok sikert srácok! :) Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

Szia Janno!Látom ma nincs nehéz dolgod,csak így tovább!!Hajrá:)

nyunyez | Detail

Köszönjük Janno.

JaksiKing | Detail

Köszi, most kapcsolodtam csak be, de mennem is kell, ez már megvan.

JaksiKing | Detail

valdes87 választ kaptál a kérdésedre... udvar nem 1-et hanem rögtön 3 pontot kapott

márk554 | Detail

en szemely szerint arra vaok kivancsi, h UDVAR megszerzi-e az 1. pontjat :D

Valdes87 | Detail

Sejtettem a Hernádbűd is lehet beleszalad 6-7be

JaksiKing | Detail

Innen csak 2 csapat juthat tovább ( Dég és Vásárosnamény ).. Mjad kövi bajnokságban srácok talán feljuthatok, ha nem jönn még pár jó csapat ide

márk554 | Detail

valószinű simán kikap a Hernádbűd, de majd meglátjuk.

JaksiKing | Detail

Köszi janno:)))) neked is sok sikert!!!

JaksiKing | Detail

Igen mogyi jol látod belehuztam4 nagyon szeretnék feljebb jutni de nehéz lesz! De azért még nem adom fel!

Dr.joska | Detail

Én a Szerecseny ellen nyertem 7-0ra.

JaksiKing | Detail

üdv! Gyerünk gyerekek, sok van még hátra, húzatok bele. Dr. látom végre belehúztál! :)

Mogyi81 | Detail

Milyen ellenfelet kaptál a kupában janno??

nyunyez | Detail

De mintha meg gyengültetek volna fiúk!!!Nem is ismerek a régi bajnokságomra!!!:(

nyunyez | Detail

Te janno,hogyan tudtál össze szedni már egy vereséget?Ez lehet,hogy a feljutásodba fog kerülni!!:(

nyunyez | Detail

Fojamatosan haladok előre! Grat a győzteseknek!

Dr.joska | Detail

Köszi:)

JaksiKing | Detail

Hajrá mindenkinek!!!

JaksiKing | Detail

köszönöm janno ! Mogyi naon küzdök de nem jön össze naon jok az uj csapatok!

Dr.joska | Detail

Gyerünk Dr.!!! nem leszünk így jóban :), rólunk: ma nyunyez vereséget szenvedett 6-3 arányban sokáig 3-3 volt az erdmény de a végén talán kijött a több tapasztalat :( Részemről sikeres volt ez a forduló, én szintén 6-3-as mérkőzésen vagyok túl, győzelmmel! Sok sikert srácok!

Mogyi81 | Detail

Bejött az amire gyurtam a kupában egy erős ellenfél szemben gyözelmet arattam mostmár koncentrálhatok a bajnokságra is!

Dr.joska | Detail

*tornára

márk554 | Detail

meg veszek majd kreditet egyet-kettőt innen is meghivók :D

márk554 | Detail

joska a mai bajnokit hoznod kell !! a menedzser pontszámok alapján is!! Hajrá

márk554 | Detail

jannokám már be is húztuk :) nyunyez 3-2 verte az ellenfelét, én 4-1 arányban tettem ugyanezt :)

Mogyi81 | Detail