By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Komárom chl cup honzikkulhanek 38 22 10 6 52:29 76
2. Terpes chl cup uuuuuu 38 23 6 9 59:35 75
3. Potyond chl cup Mártonka 38 21 12 5 59:34 75
4. Tolna  chl cup Impreza 38 21 7 10 53:33 70
5. Kerekegyháza  chl cup mariocabron_13@hotmail.com 38 21 6 11 74:46 69
6. Szabadszentkirály chl cup تنمب 38 19 11 8 66:40 68
7. Lad adhikesh26@live.com 38 17 12 9 49:34 63
8. Öttevény delty27 38 17 8 13 46:35 59
9. Túrkeve Snukinho 38 17 8 13 44:35 59
10. Tésa fuves01 38 12 13 13 48:48 49
11. Mihályi atilla74 38 12 7 19 36:57 43
12. Bodrogkisfalud dizan11 38 11 10 17 32:40 43
13. Nagykörű loki2500 38 11 9 18 37:58 42
14. Pusztaottlaka 23445 38 10 12 16 41:53 42
15. Tüskevár ribicelvis@gmail.com 38 11 8 19 43:61 41
16. Kaposújlak Farid.rvp20@gmail.com 38 11 6 21 42:57 39
17. Adorjás edkooo69@gmail.com 38 10 8 20 28:49 38
18. Csabdi omary 38 9 10 19 30:49 37
19. Jászboldogháza CC.Men 38 8 10 20 30:49 34
20. Kisbodak guelph 38 9 3 26 27:54 30
comments
 
1 | 2 | 

Kérdez rá az érdekes igazolásaira(mapisti)!!Még jó,hogy nem a mi bajnokságunkban van!

nyunyez | Detail

poker1000,mi a szart csinálsz??

nyunyez | Detail

helloo. ha valaki meghiv tornára azt visza hivom :)

cSoki hEncSa | Detail

hát befizetem egy hete és nem jönn a kredit... szal rendeznék ha jönne :S :@ de ha megjönn visszahivlak !! " poker1000 "

TOTO45 | Detail

Kicsit igaza a mondás TOTO barátom,egyszer fent,egyszer pedig lent ;)

nyunyez | Detail

Hajrá poker !!!

TOTO45 | Detail

Spoiler következik: Poker és Pisti vagy Pisti és Poker - kb. erről fog szólni a IV.D1 jelenlegi idénye... dög unalom lesz, fiúk :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

vymenim virtualku kto chce napiste mi do posty

dajo69 | Detail

ksz... remelem, h cs ideiglenes megalo lesz eza liga a szamodra :D

Valdes87 | Detail

ja... :)

Valdes87 | Detail

az mar aszem nem lesz meg, de azt Jaksi is megerdemli. A lenyeg, h feljutottunk :)

Valdes87 | Detail

Köszi, viszont neked is'

JaksiKing | Detail

Szia Janno! Nem kell átadnod a csapatot másnak, heti egyszer lépj be és akkor nem veszik el és ha megjavitják a géped akkor ujra tudod menedzselni.

JaksiKing | Detail

aha:)

JaksiKing | Detail

Köszi Janno! :) Sok sikert:)

JaksiKing | Detail

Eddig ugy néz ki , de még sok van vissza:)

JaksiKing | Detail

Állitolag nem fog olyan erős csapattal felállni, mert kupameccse is lesz, de ez csak tipp.:)))

JaksiKing | Detail

Sziasztok!!! Jövőhéten rendezek kupát, ha meghívtok kupára én is titeket!! Köszi!! Sok pénzt fog hozni!!

márk554 | Detail

Újabb rangadó: Siklósnagyfalu-Törökbálint :) Hajrá srácok!!! A Dr. elköltözött?

Mogyi81 | Detail

Így igaz janno,ha a Dég csapatát meg tudnád verni akkor szinte biztosra mondható a feljutásod!!

nyunyez | Detail

Janno a Dég elleni visszavágóra kell felkészülnöd rendesen akkor sztem feljuthatsz még.

JaksiKing | Detail

Köszi Janno.:)

JaksiKing | Detail

Igy van janno! Aztán csak üssed vágjad!

Dr.joska | Detail

Na srácok sok sikert a továbbiakban! Én felhagytam valkó KSK irányitásával és egy bulgáriai osztálby mentem át! Janno nyerd meg a bajnokságot!

Dr.joska | Detail

Sok sikert srácok! :) Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

Szia Janno!Látom ma nincs nehéz dolgod,csak így tovább!!Hajrá:)

nyunyez | Detail

Köszönjük Janno.

JaksiKing | Detail

Köszi, most kapcsolodtam csak be, de mennem is kell, ez már megvan.

JaksiKing | Detail

valdes87 választ kaptál a kérdésedre... udvar nem 1-et hanem rögtön 3 pontot kapott

márk554 | Detail

en szemely szerint arra vaok kivancsi, h UDVAR megszerzi-e az 1. pontjat :D

Valdes87 | Detail

Sejtettem a Hernádbűd is lehet beleszalad 6-7be

JaksiKing | Detail

Innen csak 2 csapat juthat tovább ( Dég és Vásárosnamény ).. Mjad kövi bajnokságban srácok talán feljuthatok, ha nem jönn még pár jó csapat ide

márk554 | Detail

valószinű simán kikap a Hernádbűd, de majd meglátjuk.

JaksiKing | Detail

Köszi janno:)))) neked is sok sikert!!!

JaksiKing | Detail

Igen mogyi jol látod belehuztam4 nagyon szeretnék feljebb jutni de nehéz lesz! De azért még nem adom fel!

Dr.joska | Detail

Én a Szerecseny ellen nyertem 7-0ra.

JaksiKing | Detail

üdv! Gyerünk gyerekek, sok van még hátra, húzatok bele. Dr. látom végre belehúztál! :)

Mogyi81 | Detail

Milyen ellenfelet kaptál a kupában janno??

nyunyez | Detail

De mintha meg gyengültetek volna fiúk!!!Nem is ismerek a régi bajnokságomra!!!:(

nyunyez | Detail

Te janno,hogyan tudtál össze szedni már egy vereséget?Ez lehet,hogy a feljutásodba fog kerülni!!:(

nyunyez | Detail

Fojamatosan haladok előre! Grat a győzteseknek!

Dr.joska | Detail

Köszi:)

JaksiKing | Detail

Hajrá mindenkinek!!!

JaksiKing | Detail

köszönöm janno ! Mogyi naon küzdök de nem jön össze naon jok az uj csapatok!

Dr.joska | Detail

Gyerünk Dr.!!! nem leszünk így jóban :), rólunk: ma nyunyez vereséget szenvedett 6-3 arányban sokáig 3-3 volt az erdmény de a végén talán kijött a több tapasztalat :( Részemről sikeres volt ez a forduló, én szintén 6-3-as mérkőzésen vagyok túl, győzelmmel! Sok sikert srácok!

Mogyi81 | Detail

Bejött az amire gyurtam a kupában egy erős ellenfél szemben gyözelmet arattam mostmár koncentrálhatok a bajnokságra is!

Dr.joska | Detail

*tornára

márk554 | Detail

meg veszek majd kreditet egyet-kettőt innen is meghivók :D

márk554 | Detail

joska a mai bajnokit hoznod kell !! a menedzser pontszámok alapján is!! Hajrá

márk554 | Detail

jannokám már be is húztuk :) nyunyez 3-2 verte az ellenfelét, én 4-1 arányban tettem ugyanezt :)

Mogyi81 | Detail