By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Potyond chl cup Potyond 2:1 Kovácsszénája Pusztaottlaka 1:2 Potyond Potyond 2:0 Kaposújlak Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Potyond 1:0 Baracs  10 9 1 0 18:6 28
2. Kerekegyháza  chl cup Kerekegyháza  2:0 Ács Lad 0:2 Kerekegyháza  Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája  10 9 0 1 23:3 27
3. Pusztakovácsi chl cup Pusztakovácsi 0:0 Lad Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka  10 6 2 2 16:9 20
4. Tolna  chl cup Túrkeve  0:1 Tolna  Baracs 1:2 Tolna  Tolna  2:0 Tésa Öttevény 3:1 Tolna  Tolna  1:1 Ács  10 6 2 2 15:9 20
5. Túrkeve  chl cup Túrkeve  0:1 Tolna  Tésa 1:2 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Öttevény Ács 1:0 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Lad  10 6 1 3 16:8 19
6. Szabadszentkirály chl cup Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály  10 5 3 2 19:10 18
7. Simontornya Mihályi 1:1 Simontornya  Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Simontornya  1:0 Kenézlő Tüskevár 1:2 Simontornya   10 5 1 4 10:11 16
8. Tésa Tüskevár 1:1 Tésa Tésa 1:2 Túrkeve  Tolna  2:0 Tésa Baracs 0:1 Tésa Tésa 1:0 Öttevény  10 5 1 4 9:10 16
9. Mihályi Mihályi 1:1 Simontornya  Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Mihályi 1:0 Kovácsszénája Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Mihályi 1:1 Kaposújlak  10 4 4 2 10:7 16
10. Ács Kerekegyháza  2:0 Ács Ács 1:1 Kenézlő Tüskevár 0:3 Ács Ács 1:0 Túrkeve  Tolna  1:1 Ács  10 4 3 3 11:7 15
11. Kovácsszénája Potyond 2:1 Kovácsszénája Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Mihályi 1:0 Kovácsszénája Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája  10 4 1 5 14:17 13
12. Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud  10 3 3 4 8:11 12
13. Kaposújlak Kaposújlak 1:0 Baracs Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Potyond 2:0 Kaposújlak Kaposújlak 0:1 Nagykörű Mihályi 1:1 Kaposújlak  10 3 2 5 9:12 11
14. Baracs Kaposújlak 1:0 Baracs Baracs 1:2 Tolna  Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Baracs 0:1 Tésa Potyond 1:0 Baracs  10 3 1 6 6:10 10
15. Pusztaottlaka Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 1:2 Potyond Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka  10 2 2 6 5:14 8
16. Lad Pusztakovácsi 0:0 Lad Lad 0:2 Kerekegyháza  Kenézlő 1:1 Lad Lad 2:2 Tüskevár Túrkeve  2:0 Lad  10 1 5 4 7:12 8
17. Öttevény Kenézlő 1:1 Öttevény Öttevény 2:0 Tüskevár Túrkeve  2:0 Öttevény Öttevény 3:1 Tolna  Tésa 1:0 Öttevény  10 2 1 7 7:15 7
18. Nagykörű Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Kaposújlak 0:1 Nagykörű Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud  10 2 0 8 8:19 6
19. Kenézlő Kenézlő 1:1 Öttevény Ács 1:1 Kenézlő Kenézlő 1:1 Lad Simontornya  1:0 Kenézlő Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály  10 0 5 5 6:15 5
20. Tüskevár Tüskevár 1:1 Tésa Öttevény 2:0 Tüskevár Tüskevár 0:3 Ács Lad 2:2 Tüskevár Tüskevár 1:2 Simontornya   10 0 4 6 7:19 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Kérdez rá az érdekes igazolásaira(mapisti)!!Még jó,hogy nem a mi bajnokságunkban van!

nyunyez | Detail

poker1000,mi a szart csinálsz??

nyunyez | Detail

helloo. ha valaki meghiv tornára azt visza hivom :)

cSoki hEncSa | Detail

hát befizetem egy hete és nem jönn a kredit... szal rendeznék ha jönne :S :@ de ha megjönn visszahivlak !! " poker1000 "

TOTO45 | Detail

Kicsit igaza a mondás TOTO barátom,egyszer fent,egyszer pedig lent ;)

nyunyez | Detail

Hajrá poker !!!

TOTO45 | Detail

Spoiler következik: Poker és Pisti vagy Pisti és Poker - kb. erről fog szólni a IV.D1 jelenlegi idénye... dög unalom lesz, fiúk :)

Dzsozé Murinnyo | Detail

vymenim virtualku kto chce napiste mi do posty

dajo69 | Detail

ksz... remelem, h cs ideiglenes megalo lesz eza liga a szamodra :D

Valdes87 | Detail

ja... :)

Valdes87 | Detail

az mar aszem nem lesz meg, de azt Jaksi is megerdemli. A lenyeg, h feljutottunk :)

Valdes87 | Detail

Köszi, viszont neked is'

JaksiKing | Detail

Szia Janno! Nem kell átadnod a csapatot másnak, heti egyszer lépj be és akkor nem veszik el és ha megjavitják a géped akkor ujra tudod menedzselni.

JaksiKing | Detail

aha:)

JaksiKing | Detail

Köszi Janno! :) Sok sikert:)

JaksiKing | Detail

Eddig ugy néz ki , de még sok van vissza:)

JaksiKing | Detail

Állitolag nem fog olyan erős csapattal felállni, mert kupameccse is lesz, de ez csak tipp.:)))

JaksiKing | Detail

Sziasztok!!! Jövőhéten rendezek kupát, ha meghívtok kupára én is titeket!! Köszi!! Sok pénzt fog hozni!!

márk554 | Detail

Újabb rangadó: Siklósnagyfalu-Törökbálint :) Hajrá srácok!!! A Dr. elköltözött?

Mogyi81 | Detail

Így igaz janno,ha a Dég csapatát meg tudnád verni akkor szinte biztosra mondható a feljutásod!!

nyunyez | Detail

Janno a Dég elleni visszavágóra kell felkészülnöd rendesen akkor sztem feljuthatsz még.

JaksiKing | Detail

Köszi Janno.:)

JaksiKing | Detail

Igy van janno! Aztán csak üssed vágjad!

Dr.joska | Detail

Na srácok sok sikert a továbbiakban! Én felhagytam valkó KSK irányitásával és egy bulgáriai osztálby mentem át! Janno nyerd meg a bajnokságot!

Dr.joska | Detail

Sok sikert srácok! :) Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

Szia Janno!Látom ma nincs nehéz dolgod,csak így tovább!!Hajrá:)

nyunyez | Detail

Köszönjük Janno.

JaksiKing | Detail

Köszi, most kapcsolodtam csak be, de mennem is kell, ez már megvan.

JaksiKing | Detail

valdes87 választ kaptál a kérdésedre... udvar nem 1-et hanem rögtön 3 pontot kapott

márk554 | Detail

en szemely szerint arra vaok kivancsi, h UDVAR megszerzi-e az 1. pontjat :D

Valdes87 | Detail

Sejtettem a Hernádbűd is lehet beleszalad 6-7be

JaksiKing | Detail

Innen csak 2 csapat juthat tovább ( Dég és Vásárosnamény ).. Mjad kövi bajnokságban srácok talán feljuthatok, ha nem jönn még pár jó csapat ide

márk554 | Detail

valószinű simán kikap a Hernádbűd, de majd meglátjuk.

JaksiKing | Detail

Köszi janno:)))) neked is sok sikert!!!

JaksiKing | Detail

Igen mogyi jol látod belehuztam4 nagyon szeretnék feljebb jutni de nehéz lesz! De azért még nem adom fel!

Dr.joska | Detail

Én a Szerecseny ellen nyertem 7-0ra.

JaksiKing | Detail

üdv! Gyerünk gyerekek, sok van még hátra, húzatok bele. Dr. látom végre belehúztál! :)

Mogyi81 | Detail

Milyen ellenfelet kaptál a kupában janno??

nyunyez | Detail

De mintha meg gyengültetek volna fiúk!!!Nem is ismerek a régi bajnokságomra!!!:(

nyunyez | Detail

Te janno,hogyan tudtál össze szedni már egy vereséget?Ez lehet,hogy a feljutásodba fog kerülni!!:(

nyunyez | Detail

Fojamatosan haladok előre! Grat a győzteseknek!

Dr.joska | Detail

Köszi:)

JaksiKing | Detail

Hajrá mindenkinek!!!

JaksiKing | Detail

köszönöm janno ! Mogyi naon küzdök de nem jön össze naon jok az uj csapatok!

Dr.joska | Detail

Gyerünk Dr.!!! nem leszünk így jóban :), rólunk: ma nyunyez vereséget szenvedett 6-3 arányban sokáig 3-3 volt az erdmény de a végén talán kijött a több tapasztalat :( Részemről sikeres volt ez a forduló, én szintén 6-3-as mérkőzésen vagyok túl, győzelmmel! Sok sikert srácok!

Mogyi81 | Detail

Bejött az amire gyurtam a kupában egy erős ellenfél szemben gyözelmet arattam mostmár koncentrálhatok a bajnokságra is!

Dr.joska | Detail

*tornára

márk554 | Detail

meg veszek majd kreditet egyet-kettőt innen is meghivók :D

márk554 | Detail

joska a mai bajnokit hoznod kell !! a menedzser pontszámok alapján is!! Hajrá

márk554 | Detail

jannokám már be is húztuk :) nyunyez 3-2 verte az ellenfelét, én 4-1 arányban tettem ugyanezt :)

Mogyi81 | Detail