By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.D1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Potyond chl cup Potyond 2:1 Kovácsszénája Pusztaottlaka 1:2 Potyond Potyond 2:0 Kaposújlak Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Potyond 1:0 Baracs  10 9 1 0 18:6 28
2. Kerekegyháza  chl cup Kerekegyháza  2:0 Ács Lad 0:2 Kerekegyháza  Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája  10 9 0 1 23:3 27
3. Pusztakovácsi chl cup Pusztakovácsi 0:0 Lad Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka  10 6 2 2 16:9 20
4. Tolna  chl cup Túrkeve  0:1 Tolna  Baracs 1:2 Tolna  Tolna  2:0 Tésa Öttevény 3:1 Tolna  Tolna  1:1 Ács  10 6 2 2 15:9 20
5. Túrkeve  chl cup Túrkeve  0:1 Tolna  Tésa 1:2 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Öttevény Ács 1:0 Túrkeve  Túrkeve  2:0 Lad  10 6 1 3 16:8 19
6. Szabadszentkirály chl cup Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Pusztakovácsi 2:2 Szabadszentkirály Szabadszentkirály 0:3 Kerekegyháza  Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály  10 5 3 2 19:10 18
7. Simontornya Mihályi 1:1 Simontornya  Simontornya  2:0 Pusztakovácsi Kerekegyháza  2:0 Simontornya  Simontornya  1:0 Kenézlő Tüskevár 1:2 Simontornya   10 5 1 4 10:11 16
8. Tésa Tüskevár 1:1 Tésa Tésa 1:2 Túrkeve  Tolna  2:0 Tésa Baracs 0:1 Tésa Tésa 1:0 Öttevény  10 5 1 4 9:10 16
9. Mihályi Mihályi 1:1 Simontornya  Szabadszentkirály 1:1 Mihályi Mihályi 1:0 Kovácsszénája Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Mihályi 1:1 Kaposújlak  10 4 4 2 10:7 16
10. Ács Kerekegyháza  2:0 Ács Ács 1:1 Kenézlő Tüskevár 0:3 Ács Ács 1:0 Túrkeve  Tolna  1:1 Ács  10 4 3 3 11:7 15
11. Kovácsszénája Potyond 2:1 Kovácsszénája Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Mihályi 1:0 Kovácsszénája Kovácsszénája 0:2 Pusztakovácsi Kerekegyháza  4:0 Kovácsszénája  10 4 1 5 14:17 13
12. Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Bodrogkisfalud 1:1 Potyond Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud  10 3 3 4 8:11 12
13. Kaposújlak Kaposújlak 1:0 Baracs Kaposújlak 2:0 Bodrogkisfalud Potyond 2:0 Kaposújlak Kaposújlak 0:1 Nagykörű Mihályi 1:1 Kaposújlak  10 3 2 5 9:12 11
14. Baracs Kaposújlak 1:0 Baracs Baracs 1:2 Tolna  Bodrogkisfalud 2:1 Baracs Baracs 0:1 Tésa Potyond 1:0 Baracs  10 3 1 6 6:10 10
15. Pusztaottlaka Bodrogkisfalud 0:0 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 1:2 Potyond Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Pusztaottlaka 0:2 Mihályi Pusztakovácsi 2:0 Pusztaottlaka  10 2 2 6 5:14 8
16. Lad Pusztakovácsi 0:0 Lad Lad 0:2 Kerekegyháza  Kenézlő 1:1 Lad Lad 2:2 Tüskevár Túrkeve  2:0 Lad  10 1 5 4 7:12 8
17. Öttevény Kenézlő 1:1 Öttevény Öttevény 2:0 Tüskevár Túrkeve  2:0 Öttevény Öttevény 3:1 Tolna  Tésa 1:0 Öttevény  10 2 1 7 7:15 7
18. Nagykörű Nagykörű 0:2 Szabadszentkirály Kovácsszénája 2:0 Nagykörű Nagykörű 0:1 Pusztaottlaka Kaposújlak 0:1 Nagykörű Nagykörű 1:2 Bodrogkisfalud  10 2 0 8 8:19 6
19. Kenézlő Kenézlő 1:1 Öttevény Ács 1:1 Kenézlő Kenézlő 1:1 Lad Simontornya  1:0 Kenézlő Kenézlő 0:2 Szabadszentkirály  10 0 5 5 6:15 5
20. Tüskevár Tüskevár 1:1 Tésa Öttevény 2:0 Tüskevár Tüskevár 0:3 Ács Lad 2:2 Tüskevár Tüskevár 1:2 Simontornya   10 0 4 6 7:19 4
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 

Sok sikert srácok!!!

Mogyi81 | Detail

Énis egy uj csapattal kezdek szabo!!

Dr.joska | Detail

Köszi mogyi ! Figyelünk a feljutokra! Ti is csak ügyesen mutassátok meg mit tudtok!

Dr.joska | Detail

Sziasztok srácok! Sok sikert remélem Dr,janno,szabo, megmutatjátok mit tudtok. nyunyezzel nehéz bajnokságba kerültünk, sok sikert nektek! Vásárosnaményre, Udvarra figyelni, mert erősek! Üdv, Mogyi81

Mogyi81 | Detail

gyözelem a cél janno? Jössz velem a harcba a feljutásért?

Dr.joska | Detail

Gratulálok a feljuto csapatoknak remélem izgalmas bajnokság elé nézünk! Sok sikert! Probáljátok a legjobb formátokat hozni!

Dr.joska | Detail

Grat a 2 továbbjutonak !! Tegyétek oda magatokat a kövi bajnokságban is !! Sok Sikert az itt maradoknak reméljük a kövi bajnokság tervek szerint alakul nekik :D

márk554 | Detail

Sziasztok kell valakinek kapus ? 3980-as és 4500-as . csak a kimerültségük pocsék :( de fiatalok. ha kell valakinek küldjön üzit.

márk554 | Detail

Sziasztok! Szeretném megköszönni mindenkinek így nyunyez nevében is, hogy egy nagyon jó kis társaság verődött itt össze. Köszönjük a jókívánságokat, és minden menedzsernek sok sikert kívánok a jövőben! Kihívást szívesen vállalok bárkitől, ezzel is tartva a közösség szellemét! Mégx sok sikert mindenkinek :)!!!

Mogyi81 | Detail

Köszi Mogyi81!!Sok sikert jövőre ,remélem az új bajnokságban is helyt tudunk állni!!!:):)

nyunyez | Detail

Persze hogy benne vok janno! Jövőre mi is ott leszünk!

Dr.joska | Detail

Jövőre mi is ott leszünk jannoval! Igaz janno?

Dr.joska | Detail

Mogyi, nyunyez! Sok sikert szeretnék nektek kivánni a következő bajnokságba és mutassátok meg h nem hiába jutottak fel innen! sok sikert srácok!

Dr.joska | Detail

janno,neked az lenne a legnagyobb segítséged most,ha a Valko KSK le x-elne!!De erre nem valami sok esélyt látok!!

nyunyez | Detail

Remélem,hogy ma nem vízilabda eredményt fogok játszani!!

nyunyez | Detail

Köszi janno!Nagyon rendes tőled!!!De remélem,hogy jövőre mát te is feljebb tudsz lépni!!

nyunyez | Detail

Úgy legyen Mogyi81,csak szorosan legyek mögötted a tabellán!!!

nyunyez | Detail

De ahogy nézem, a többi kieső jelöltnek sem lesz túl sok esélye. .... márk: nem vagyok telhetetlen, egyszer lehet majd nyunyez segít nekem bajnokságot nyerni :)

Mogyi81 | Detail

nyunyez Tornaszentandrás ellépett a kieső zónából :) De pechére velem játszik az utsó fordulóban :)

Mogyi81 | Detail

Így már értem,hogy miért kaphattam ennyi gólt,hiszen a középső középpályásom lesérült a belső védőmet meg kiállították!!!És a meccset is 9 emberrel fejeztem be!!!

nyunyez | Detail

Nem hinném,hogy Márk554,hogy te rajtad múlott az,hogy ebbe a bajnokságba jutottam!!De amúgy veled mi van Márk554!Bent maradsz vagy ki esel???

nyunyez | Detail

Bocsi fiuk,de nem voltam itthon!!!Sajna a védelmem ma szabadságra ment,amint látom,de még szerencse,hogy a legnagyobb riválisom botlót!!

nyunyez | Detail

Te úristen,hogyan jött ki ez az eredmény!!!

nyunyez | Detail

Grat táska láttom h nem érdemtelenül " hagytam " h velem gyere ide ebbe a bajnokságba . Kár h utána engem bannoltak mert szerintem együtt tovább mentünk volna :S :P Jövöre is sok sikert

márk554 | Detail

Tornaszentandrásnak mázlija van h az alatta lévök is nem könnyü mecs elé néznek szal meg van a benntmaradás

márk554 | Detail

mogyi azért ne legyél telhetetlen a lényeg h feljutotál :D majd kövi szezonban visszahozod azt a 29 fordulon át tarto veretlenséget !! Grat

márk554 | Detail

nyunyez vizipóló meccset játszik :)

Mogyi81 | Detail

igen, ezért nem pánikolok, csak tudod szép dolog ha az ember 29 forduló óta veretlen :)

Mogyi81 | Detail

ez már csak preztis kérdése, h ki az elsö v második mert ugyanugy feljut mind2 meg annyi pénzt kap mind2 a feljutásért

márk554 | Detail

Köszi márk! Sok sikert neked is! :)

Mogyi81 | Detail

grat táska,almásháza a feljutáshoz !! jövöre hajrá törökbálint,valko energia !!

márk554 | Detail

Nem a gólarány a mai hülyeségem.....nem állítottam csapatot, pedig itthon vagyok betegállományban. Na erre lehet, mondani, hogy LOL.....

Mogyi81 | Detail

Otthon még veretlenek vagyunk Mogyi81!!Egyre valószínűbb,hogy a gólarány fogja eldönteni kettőnk közt az első hely sorsát!!

nyunyez | Detail

egyébként irreális a piac, viszont én is sajnálom, hogy vége ennek a bajnokságnak :(((

Mogyi81 | Detail

minden pénzt megér, feledzem és több mint a duplájáért eladom :D:D:D

Mogyi81 | Detail

És nem volt sok érte a több,mint 12 millió???Mi janno???:);)

nyunyez | Detail

alakul-alakul :) Kleinhaus az új szerzeményem, egész jólteljesít és még nagyon fiatal :)

Mogyi81 | Detail

szabo15 is szenved...

Mogyi81 | Detail

Neked nagyon laza :)

Mogyi81 | Detail

Eddig elég nyögve nyelős....

Mogyi81 | Detail

Sok sikert mára srácok! :)

Mogyi81 | Detail

Szívesen!!!De a meccs előtt eladtam egy játékosomat!Így egy még annál is szarabb játékosomat játszatta a gép!!De még egyszer gratulálok neked janno!!

nyunyez | Detail

Na janno egy érdekes felállásban,és össze tételben küldöm ellened harcba a srácokat!!

nyunyez | Detail

Kíváncsi leszek janno arra a vegyes felállásra,még a végén meglepsz!!:)

nyunyez | Detail

A játékosomat,most vagy két napra vagy két mérkőzés erejéig sérült meg!!

nyunyez | Detail

A most ki állított játékosomat pedig négy meccsre meszelték el!Neked janno hány meccset kapott a játékosod???

nyunyez | Detail

Ugyan ez a helyzet nálam is!!Sajna egy piros és egy sérült,de van még egy piros laposom is aki még két meccset kénytelen ki hagyni!!:(

nyunyez | Detail

Na végre,mindjárt kettővel is megyek :):)

nyunyez | Detail

Nagyon nehezen akar meg jönni a vezető gólom,azért remélem,hogy legalább egy gólt azért tudunk majd rúgni!!

nyunyez | Detail

Köszi janno,én sok sikert kívánok minden menedzsernek!!De nem hinném,hogy az első 6-7 csapat meg izzadna ma a három pont sorsa miatt!!!:):):)

nyunyez | Detail