By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IV.D2 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Nagybudmér chl cup joskapista 38 26 4 8 68:39 82
2. Vasvár  chl cup Pete18M 38 22 8 8 72:38 74
3. Magyarszerdahely chl cup Nour 38 22 6 10 56:33 72
4. Szentborbás chl cup klaviaa 38 21 8 9 58:31 71
5. Esztergom FC chl cup zsomborFC 38 17 10 11 44:38 61
6. Mátramindszent chl cup Lukáš Hrebik 38 17 8 13 40:36 59
7. Udvar rockareneverdie.007@gmail.com 38 16 11 11 43:40 59
8. Mártély edu_m_98@hotmail.com 38 16 10 12 39:35 58
9. Sülysáp idris baba 38 16 9 13 47:37 57
10. Nagykálló Szívtipró 38 15 8 15 46:37 53
11. Mezőkövesd feluge 38 11 15 12 43:52 48
12. Somogyapáti orang.orange@ymail.com 38 15 2 21 35:54 47
13. Katymár andinhobosque@hotmail.com 38 12 8 18 32:49 44
14. Gáborjánháza rooka913 38 11 10 17 40:49 43
15. Pétfürdő bentanker 38 12 5 21 37:57 41
16. Fonyód WaterQo 38 10 10 18 29:42 40
17. Szigetvár danny02 38 10 9 19 35:45 39
18. Siklósnagyfalu ahendil14 38 9 9 20 57:64 36
19. Szank diegomoderado0r 38 9 9 20 37:65 36
20. Pápa tayzar244@gmail.con 38 9 9 20 30:47 36
comments
 
1 | 

énis 5-4-1-el szoptam zalakaros ellen

cSoki hEncSa | Detail

HAJRÁÁ BEAR MEG KELL NYERNED A RANGADÓD :):) NE OKOZZ CSALÓDÁST :) DON NEKED SIMA MECCS UGY LÁTOM :) SOK SIKERT MINDENKINEK:)

cSoki hEncSa | Detail

hát don ma nem haraptak a laskodi fiúk :D:D de sok sikert továábra is rem eléred a célod :) csendike semmi baj én is azt várom mikor kapsz ki ismét :D:D

cSoki hEncSa | Detail

úgy legyen ;-)

cSoki hEncSa | Detail

ám most meglepetés volt amit produkált TÚRKEVE otthonában....

cSoki hEncSa | Detail

hát igen majd meglátjuk mi sül ki :D neked is rangadó szatmárcseke se gyenge csapat jo meccs lesz :)

cSoki hEncSa | Detail

ne legyen könnyű dolgom ;)

cSoki hEncSa | Detail

gratula bear szép győzelem,don neked is és csendike is grat :):) legro sajnálom szurkoltam :)

cSoki hEncSa | Detail

nah donpeppeatis eljött az idő hogy ismét élesben megmérkőzzünk sok sikert a meccshez :)

cSoki hEncSa | Detail

gyerünk legro meg kell nyerned haver ;-),bear neked is hajráá az első 6-ba kell lenned a végén :D don neked meg ha minden össze jön befoghatod zalakarost:)

cSoki hEncSa | Detail

köszi hanibál :)

cSoki hEncSa | Detail

Hajrá A.C. Bankfalú neked kell megnyerni!!

Hanibál10 | Detail

2-2 a vége nagy meccs volt gratula,de ez az eredmény pillanatnyilag nekem jó :) zalakaros is kikapott .. :):) gratula bear

cSoki hEncSa | Detail

te kitől kaptál ki? :O

cSoki hEncSa | Detail

énis ismerem :D:D

cSoki hEncSa | Detail

nem nagyon csak ritkán meek globe-ba :D

cSoki hEncSa | Detail

cs3ndyke ismerek egy jó kiskörösi csajt! Balázs Anna! :))

jotoka | Detail

kemény lessz.... hajrá Bankfalu!!! :))

jotoka | Detail

nah ha ezt a Nagyhódost megverem akkor bomba meglepetés lesz :):)

cSoki hEncSa | Detail

ahan félegyházi vok :D te?

cSoki hEncSa | Detail

jajj de jó valakinek :):)

cSoki hEncSa | Detail

Xd :D:D

cSoki hEncSa | Detail

nekem is most jön a durvája :S:S remélem sikerült amit elterveztem :)

cSoki hEncSa | Detail

szép volt legro most visszakaptad :D

cSoki hEncSa | Detail

gyerünk legro 0-2ről feláltál most,ár nyerned kell!! :)

cSoki hEncSa | Detail

köszi joto :):)

cSoki hEncSa | Detail

Hajrááá Bankfaluuu!!! ;) :)

jotoka | Detail

sok sikert a meccsünkhöz Bear ;-)

cSoki hEncSa | Detail

:):):)

cSoki hEncSa | Detail

a felszerelések költségeit heti 3x kell fizetni

cSoki hEncSa | Detail

legro nyugi a következő meccsre kell koncentrélni ;) hajráá neked :)

cSoki hEncSa | Detail

xD

cSoki hEncSa | Detail

köszii :) neked is hajrááá ;)

cSoki hEncSa | Detail

hát remélem énis verem :D:D

cSoki hEncSa | Detail

majd kiderül dave de sok sikert neked ;)

cSoki hEncSa | Detail

óhíd se a mumusom :D:D még nem tudtam verni sosem :D remélem megtörik a jég :))

cSoki hEncSa | Detail

hajrá laskod:)

cSoki hEncSa | Detail

gratula szép győzelem remélem megvered óhídat :D

cSoki hEncSa | Detail

ezaz sikerült :D

cSoki hEncSa | Detail

elnéztem nemesmedves után lesz óhíd nah mind 1 , 6pontot ;)

cSoki hEncSa | Detail

nehéz meccs vár rám,legutóbb nyertem mesterszállás otthonában remélem most is nyerek :))

cSoki hEncSa | Detail

indulhat a 3. forduló sok sikert és sérülés mentes meccset mindenkinek :))))))))))

cSoki hEncSa | Detail

legro jol szétkaptad mesterszállást XD grat neked ;)

cSoki hEncSa | Detail

biztos vok benne ;))) kemény lesz :D

cSoki hEncSa | Detail

üdv nedek is mintha mi már találkoztunk vna még szenta voltam régen ismerős v :))))

cSoki hEncSa | Detail

UGY LEGYEN :D

cSoki hEncSa | Detail

a "B" csapatoknál bajnok lett Túrkeve, 2.Tamási, 3. Öcsöd SE

cSoki hEncSa | Detail

ok

cSoki hEncSa | Detail

még megvan neked de tamásival még játszol :)

cSoki hEncSa | Detail

hajrá ÖCSÖD SE :):) nyerjél nekem :):) ;)

cSoki hEncSa | Detail