By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IV.E1 Magyarország

  P W D L S PTS
1. Kömlő chl cup Kömlő 1:1 Sárkeszi Méhkerék 1:1 Kömlő Kömlő 1:0 Veszprém Péteri 0:3 Kömlő Kömlő 1:2 Rocha  10 7 2 1 22:8 23
2. Táborfalva chl cup Táborfalva 3:0 Etyek Lókút 1:2 Táborfalva Táborfalva 1:1 Acsád Ipolytölgyes 1:2 Táborfalva Táborfalva 3:0 Salgótarján   10 7 1 2 22:11 22
3. Orosháza chl cup Pereked 1:1 Orosháza Orosháza 2:1 Rinyabesenyő Csorna  0:3 Orosháza Rocha 0:0 Orosháza Orosháza 2:0 Etyek  10 6 3 1 19:6 21
4. Méhkerék chl cup Péteri 0:3 Méhkerék Méhkerék 1:1 Kömlő Bénye 2:0 Méhkerék Méhkerék 2:1 Adony  Vágáshuta 0:2 Méhkerék  10 6 3 1 15:8 21
5. Acsád chl cup Vágáshuta 1:1 Acsád Acsád 2:0 Hidvégardó Táborfalva 1:1 Acsád Acsád 1:1 Pereked Rinyabesenyő 1:3 Acsád  10 5 4 1 20:10 19
6. Salgótarján  chl cup Bénye 2:1 Salgótarján  Salgótarján  3:0 Adony  Vágáshuta 0:2 Salgótarján  Salgótarján  2:2 Hidvégardó Táborfalva 3:0 Salgótarján   10 4 4 2 12:9 16
7. Veszprém Veszprém 1:0 Rocha Veszprém 3:0 Péteri Kömlő 1:0 Veszprém Veszprém 3:2 Bénye Adony  1:0 Veszprém  10 4 2 4 13:11 14
8. Adony Adony  3:0 Ipolytölgyes Salgótarján  3:0 Adony  Adony  0:1 Sárkeszi Méhkerék 2:1 Adony  Adony  1:0 Veszprém  10 4 2 4 13:13 14
9. Sárkeszi Kömlő 1:1 Sárkeszi Sárkeszi 1:0 Bénye Adony  0:1 Sárkeszi Sárkeszi 1:2 Vágáshuta Hidvégardó 1:3 Sárkeszi  10 4 2 4 13:14 14
10. Pereked Pereked 1:1 Orosháza Etyek 1:1 Pereked Pereked 3:2 Lókút Acsád 1:1 Pereked Pereked 0:1 Ipolytölgyes  10 3 5 2 13:8 14
11. Ipolytölgyes Adony  3:0 Ipolytölgyes Ipolytölgyes 2:2 Vágáshuta Hidvégardó 1:1 Ipolytölgyes Ipolytölgyes 1:2 Táborfalva Pereked 0:1 Ipolytölgyes  10 3 3 4 11:13 12
12. Rocha Veszprém 1:0 Rocha Rocha 1:2 Csorna  Péteri 0:2 Rocha Rocha 0:0 Orosháza Kömlő 1:2 Rocha  10 3 3 4 8:13 12
13. Csorna Rinyabesenyő 0:0 Csorna  Rocha 1:2 Csorna  Csorna  0:3 Orosháza Etyek 1:1 Csorna  Csorna  1:1 Lókút  10 2 6 2 9:11 12
14. Bénye Bénye 2:1 Salgótarján  Sárkeszi 1:0 Bénye Bénye 2:0 Méhkerék Veszprém 3:2 Bénye Bénye 2:1 Péteri  10 3 2 5 10:16 11
15. Etyek Táborfalva 3:0 Etyek Etyek 1:1 Pereked Rinyabesenyő 1:2 Etyek Etyek 1:1 Csorna  Orosháza 2:0 Etyek  10 2 4 4 7:14 10
16. Vágáshuta Vágáshuta 1:1 Acsád Ipolytölgyes 2:2 Vágáshuta Vágáshuta 0:2 Salgótarján  Sárkeszi 1:2 Vágáshuta Vágáshuta 0:2 Méhkerék  10 2 3 5 11:14 9
17. Lókút Hidvégardó 1:0 Lókút Lókút 1:2 Táborfalva Pereked 3:2 Lókút Lókút 1:1 Rinyabesenyő Csorna  1:1 Lókút  10 2 2 6 10:16 8
18. Hidvégardó Hidvégardó 1:0 Lókút Acsád 2:0 Hidvégardó Hidvégardó 1:1 Ipolytölgyes Salgótarján  2:2 Hidvégardó Hidvégardó 1:3 Sárkeszi  10 1 4 5 9:18 7
19. Péteri Péteri 0:3 Méhkerék Veszprém 3:0 Péteri Péteri 0:2 Rocha Péteri 0:3 Kömlő Bénye 2:1 Péteri  10 2 0 8 5:21 6
20. Rinyabesenyő Rinyabesenyő 0:0 Csorna  Orosháza 2:1 Rinyabesenyő Rinyabesenyő 1:2 Etyek Lókút 1:1 Rinyabesenyő Rinyabesenyő 1:3 Acsád  10 1 3 6 9:17 6
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 

nekem is de nekem nem jott nagyon jol ez a dupla fizetes :DDD

Neymar67 | Detail

Mar csak 8 fordulo van hatra :))

Neymar67 | Detail

Mamma oszecsap a legjobb othon es a legjobb idegenben jatszo csapat :))

Neymar67 | Detail

:DDD Amugy hogy letezik az hogy idegenben 100% a csapat , othon meg focizni se tudnak :DD

Neymar67 | Detail

Az biztos :))))

Neymar67 | Detail

Grat Surd menedzerenek :)) !! De szombaton meg nagyobb mecsre szamitok

Neymar67 | Detail

Nagy respekt Kisder menedzerenek hogy a 60 percig tartotta az x-et

Neymar67 | Detail

Grat minden nyero csapatnak

Neymar67 | Detail

Ez nagy mecs volt Peti :DDD

Neymar67 | Detail

sok sikert mindenkinek mára!remélem tami a nyerés nem kérdéses!

gonda | Detail

gratulálok nekünk tami,a döntetlen nem is rossz.azért az erőkiosztásban látszik,hogy durvát nyomtam,de ez sem volt elég.bocsi tami a durváért,tudom ez neked nem tetszik,de én megint mindent megpróbáltam.

gonda | Detail

sok sikert mára mindenkinek!oké a döntetlen,csak itt ezt nem lehet lezsírozni.250 gól szerintem meg lesz,de ma nem nagyon fog gyarapodni.

gonda | Detail

bocsi tényleg te is itt vagy,6. meglehet 5. necces.még így is kevesen vagyunk.

gonda | Detail

Sok sikert mára mindenkinek!!!

gonda | Detail

Gratulálok tami és a győzteseknek!várom már én is a III.ligát.tami neked a góllövésben kéne erősödnöd addig ,talán.

gonda | Detail

a bajnoki cím valószínűleg meglesz még ha ki is kapnák ellened.viszont a kupa nehéz lesz,mind a négyen erősek vagyunk.

gonda | Detail

Gratulálok Tami a győzelmedhez!Szekszárdra oda fog kelleni figyelni ezek után azt hiszem.

gonda | Detail

igen nyerni kötelező,talán neked kicsit nehezebb csapat jutott,de a kapusa nagyon gyenge.Hajrá mindenkinek,aki foglalkozik a csapatával!

gonda | Detail

tami én ezt a rüheleket magamra értettem,mert én játszottam durván ellened,de nem gond.valakinek elnézi az ember v.kinek meg nem.keménynél és durvánál megnő a lapok aránya,de a csapat ereje is.még egy kis jutalo meg motivácio és franko a csapat.feljebb erősebb ligában van ,hogy végig durván nyomjuk,mert csak úgy lehet nyerni.

gonda | Detail

Tami mester, egy korábbi írásodra azért reagálni szeretnék: "MEGJEGYZEM RÜHELLEM aki csak DURVÁN TUD(?)nyerni,esetleg keményen(nincs értelme," - hát bizony van értelme, kiélezett helyzetben az is a taktika része, mikor nem csak az ellenfélhez, hanem a bíró "vérmérségletéhez" is próbálod a csapatot igazítani... aztán ha túlvállalod magad, a bíró úgyis büntet.... ha nyuszi vagy, akkor meg az ellenfél büntet.... :)))

Dzsozé Murinnyo | Detail

Hajrá Tami mester, hajrá Gonda barátom !!! Gyerünk Többiek, erősödjetek, ráncigáljátok meg az első kettőt, hát unatkoznak :))))

Dzsozé Murinnyo | Detail

qpinho ne hagyd ott míg lehet,mért kellett volna utánam.én elég erős vagyok és biztos volt a vereséged.tamin kivül itt nagyon gyengék a csapatok,könnyen lehet előrehaladni.HAJRÁ!!!

gonda | Detail

sok sikert mára mindenkinek,HAJRÁ!!!Dzsozé nem vagyok agresszív ember,de igen szívesen átépíteném az arcszerkezetét.azért is nem reagáltam a pöcshuszárra, mert nem azt néztem mit mondott,hanem ki mondta.Tudom ő szarkeverő egy kis pöcshuszár.

gonda | Detail

hát te sem ,csak igy tovább.

gonda | Detail

gratulálok tami!szép győzelem.

gonda | Detail

akkor a b csapatomal álltam fel te senkiházi

REAC | Detail

tami én nem vagyok megsértődve,de nem tudom mi szált meg a múltkor.nem látom értelmét,hogy ismeretlenül fikázzuk egymást.te is átszoktál nézni a II.ligába,van annak értelme mit kapik és ceruzaelem művel,szerintem nincs.feljutunk az biztos,majd reméljük ott izgalmasabb meccsek lesznek.sok sikert mára!!!

gonda | Detail

jut eszembe REAC gyerek,emlékszem én kupákra ahol szintén nagy volt a szád,belekötöttél a nálad erősebb csapatokba is,aztán nem egy előkelő helyen végeztél.játszottál dr roszi-val egy barátságos meccset és aztán kicsit vissza is vettél a nagyképűségből.ahol te megjelensz ott mindig van egy kis vita!hívj ki aztán meglátjuk rúgsz-e 4-6 gólt,te nagyszájú!!!

gonda | Detail

most mi a szentszar van,mit akartok?nem értek semmit.mit vétettem,hogy rám száltatok.most az első csapatommal foglalkoztam inkább,ide nem igazán néztem.állok elébe hívjatok ki nyugodtan.meg majd akarok kupát is rendezni,majd meglátjuk mi a helyzet.

gonda | Detail

tami nyugi :)) én adnák neked komentet :D ja és járdánházának nagy a szája??? engem is kihivhatsz egy fair play ba őcsi meg lássuk hogy tolod :)) de a végén ne csodálkoz h bekapsz 4-6 golt

REAC | Detail

nekem is ezzt csinálta!!

REAC | Detail

Tami kiállítás ,csak nehogy gond legyen.

gonda | Detail

Gratulálok tami!legközelebb rangadó,ha nyernék mindketten jól járnánk.

gonda | Detail

hajrá tami

REAC | Detail

látom Surdnak is drukkolsz sajnos legközelebb valószínű kikap.

gonda | Detail

Gratulálok tami most már neked is nagyobb az előnyöd,HAJRÁ!!!

gonda | Detail

Hajrá tami,még gólokat!!!

gonda | Detail

bocsi elnéztem a dátumom,holnap lesz a meccs,de azért hajrá!

gonda | Detail

Hajrá tami,ma megint nyernünk kell!!!

gonda | Detail

gyerünk tami egy gól nem gól.

gonda | Detail

tami próbáld úgy alakítani a csapatod,hogy ne legyenek ennyire fáradtak mert szerintem igen is számít.legalább is én ezt tapasztaltam.bocs a durváért,de sokat az már nem számított.sok sikert és remélem mi jutunk fel.

gonda | Detail

Hát eljött ez a nap is!sok sikert tami,de azért ne eleget,bocsi!

gonda | Detail

gratulálok tami!talán egy döntetlen lenne a legjobb.igaz vereség után is megvan a 2. hely.HAJRÁ!!!

gonda | Detail

szép győzelem tami

REAC | Detail

Hát igen egyre inkább úgy tűnik,nem gondoltam,hogy mások nem igazán fognak beleszólni.de mostmár egyre valószínübb.gratulálok neked is!itt legalább kevesebb csalódás ér mint a II. ligában.

gonda | Detail

Új Pest FC - ALGYŐ hajrá tami sztem simán hozod

REAC | Detail

TAMI AHOGY NÉZEM AZ ÁTLAGOKAT TE VAGY A LEGJOBB

REAC | Detail

gratulálok neked is!következő meccsedre nagyon öszpontosíts, erős Terem csapata.

gonda | Detail

hajrá algyő

REAC | Detail

tami ma fontos meccs áll előtted,mindent bele ha követni akarsz!!!sok sikert mindenkinek!

gonda | Detail