By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II. France

  P W D L S PTS
1. Montmorency chl cup Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 1:2 Montmorency Montmorency 3:0 Nancy Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Montmorency 1:1 Auch  10 8 2 0 17:3 26
2. Racing Club de Paris chl cup RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 7 2 1 17:7 23
3. Vercors chl cup Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Vercors 2:1 RC Strasbourg™  Zajezierze 1:2 Vercors Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 6 1 3 16:12 19
4. Aigues-Mortes chl cup Aigues-Mortes 2:1 Auch Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 6 0 4 15:10 18
5. fc Olmch chl cup fc Olmch 0:1 Carrouges Nancy 1:1 fc Olmch fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Auch 1:1 fc Olmch fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 5 3 2 15:8 18
6. Nancy chl cup Montreuil 1:4 Nancy Nancy 1:1 fc Olmch Montmorency 3:0 Nancy Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 0:2 Nancy  10 5 2 3 16:10 17
7. Carrouges fc Olmch 0:1 Carrouges Carrouges 1:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Carrouges 0:2 Nancy  10 5 1 4 10:9 16
8. Auch Aigues-Mortes 2:1 Auch Auch 2:1 Luneville Montreuil 0:1 Auch Auch 1:1 fc Olmch Montmorency 1:1 Auch  10 4 3 3 12:9 15
9. Sainte-Suzanne Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 4 3 3 12:11 15
10. Belfort Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 4 2 4 15:12 14
11. Olympique Lyonnais Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 4 2 4 10:12 14
12. Zajezierze Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Zajezierze 1:2 Vercors Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 13:14 13
13. Cambrai Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 8:10 13
14. Paris Saint Germain Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 4 1 5 5:13 13
15. FC Sparta Bordeaux Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 3 3 4 8:11 12
16. Montreuil Montreuil 1:4 Nancy Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil Montreuil 0:1 Auch Olympique Marseille" 2:1 Montreuil Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 2 3 5 13:17 9
17. Luneville Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Auch 2:1 Luneville Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 2 3 5 8:10 9
18. Olympique Marseille" Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 2:1 Montreuil fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 1 5 4 9:13 8
19. Grenoble Foot 38 A Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 0 6 4 7:14 6
20. RC Strasbourg™ RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Vercors 2:1 RC Strasbourg™  RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 0 0 10 5:26 0
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 

simonross: Gratuluji,-) konečně si se dočkal postupu,-)

mikkalo | Detail

vdaka

simonross | Detail

Ďakujem :)

Mr.WaRtoO | Detail

Vdaka, o sezonu v 1. lige :)

ferbar | Detail

tak je hotovo škoda gratuluji všem postupujícím

malvy 2 | Detail

tak už môžem sláviť postup :)

Mr.WaRtoO | Detail

Tak teraz ma čakajú dva posledné a náročné zápasy. Ak ani jeden nevyhrám, nejdem ani nemám ísť do najvyššej ligy...

Mr.WaRtoO | Detail

aj ja si myslím, do toho finále FR cupu s tebou som dal všetko :D

Mr.WaRtoO | Detail

Rusho ja byt tebou tak to risknu co startis ?? a vpripade ze by si krachoval tak stovecku do turnajku na vymenu investujes? ne?? ja nevim no ale myslim si ze mas navic nez 4 liga a navic nahodou vyhrat fr cup to asi nahoou nejde... muj nazor ale popremyslej i tom....

Koukal | Detail

ak by si za sezónu vytrénoval pár 17 ročných hráčov na také 7500vky a predal ich, v pohode by si sa udržal nad vodou

Mr.WaRtoO | Detail

to nemá žiadny zmysel

Mr.WaRtoO | Detail

Sam si kupuje lebo penazi ma. Alebo pil cesky alkohol lebo je slepy :D ozran jeden!

ferbar | Detail

Sranda tento supershoot :D dnes ma boss pozval do svojej kancelarie a vycital mi, ze sa mu nepaci nase postavenie v tabulke a ze prehravame vela zapasov a ze preco stred nepomaha obrane :D asi bol sfetovany majitel klubu.

ferbar | Detail

velká spokojenost dnes

malvy 2 | Detail

velká spokojenost dnes

malvy 2 | Detail

jak sem psal jdu do toho

malvy 2 | Detail

já bych to bral Rusho

malvy 2 | Detail

v 90. minúte gól poteší

Mr.WaRtoO | Detail

Rusho, ak budeš ostatným mazať príspevky, ktoré pod tabuľku napíšu, nikto ti sem nič nebude písať...

stumpel | Detail

takmer určite ja

Mr.WaRtoO | Detail

pekne to tu máte zamotané - uvidíme, komu zo štvorice adeptov na najvyššiu ligu zostane v ruke tzv. "Čierny Peter"

stumpel | Detail

prodavam mlade i starsi hrace ak ma nekdo zajem pisnete,neco mam uz na trhu vse nad 9000 bodu

ganobcik | Detail

tipol som veľmi zlú taktiku na teba, preto tam žiadny nepadol, zachránila ma zmena taktiky na útočnú

Mr.WaRtoO | Detail

64% a 68%

Mr.WaRtoO | Detail

Hrám to už cez 5 rokov a takéto niečo sa mi snáď ešte nestalo...držanie lopty 70% a 72% v prospech môjho tímu, súperov najsilnejší hráč zostavy má približne toľko bodov ako môj najslabší, súperová únava hráčov je obrovská, na začiatku zápasu sa súperovi zranil hráč a na striedačke nebol náhradník, a aj keď mám hráča, ktorý je v základnej zostave už 5 sezón, na konte má 287 strelených gólov, cez to všetko nedokázal dať gól ani on, ani ďalší 4 strelci dovolím si povedať o úroveň slabšiemu súperovi. Naopak súper s taktikou, kde útok aj stred podporuje obranu dokázal cez všetky tieto nevýhody, cez moju betónovú taktiku, streliť 2 góly na pôde súpera. V reálnom živote nepredstavitelné.

Mr.WaRtoO | Detail

Zdravím II. ligu, prajem veľa šťastia v novej sezóne :)

Mr.WaRtoO | Detail

ahojte pani manazeri..kupim 17-18 rocnich hracov nad 8500 bodov,na vsetkich poziciach,musia byt len s kladnimi vlastnostami,najlepsie aj so specialkami..ak ste tu taki,co mate takich,napiste mi do posty..vopred vdaka,za kazdu postu..

leader | Detail

Máš pravdu, soutěž byla dost náročná, sám jsem nečekal, že vyhraji ligu s jedinou prohrou na kontě. Je to pro mě asi největší dosavadní úspěch, co se mé dlouhodobé výkonosti na supershootu týče, ale vrať mě se k tématu, myslím si, že si nasbíral dostatek zkušeností, aby si je v nadcházející sezóně dokázal prodat. A věřím, že jakmile se Ti to podaří a postoupíš do I.ligy bude to úžasný pocit, protože není nic krásnějšího, než se probojovat z té nejnižší ligy ,-)

mikkalo | Detail

Vdaka, aj ked dobrych superov je tu este dost.

simonross | Detail

Můj horký kandidát na ligového šampióna v příští sezóně, jseš Ty simonross ,-)

mikkalo | Detail

Taktiez vsetkym prajem vela uspechov a nech sa dari v zapasoch.

simonross | Detail

Taktiez vsetkym prajem vela uspechov a nech sa dari v zapasoch.

simonross | Detail

Samozřejmě, taky přeji všem svým soupeřům, kterým se nepodařilo vybojovat v této sezóně postup, ať jsou v té další sezóně mnohem úspěšnější, zejména potom simonrossovi z FC Domremy, jelikož I.ligu měl do posledního kola na dosah, ale co se dá dělat, takový už je sport. Věřím, že v další sezóně postup udělá :-), takže simonross, zaber ať se co nejdříve střetneme v I.lize ,-)

mikkalo | Detail

mame za sebou uspesnu sezonu, spokojny som s postupom, 1.liga uz bude iny level, snad sa tam udrzim, gratulujem kolegom k postupu, a vy ostatny vela stastia do novej sezony, nech sa vam dari a stretneme sa o ligu vyssie

marco102 | Detail

Postup zpečeťen ,-) I.liga na obzoru ,-) a poslední kolo Guingamp s FC Domremy si to v přímém souboji rozdají o postup.

mikkalo | Detail

Tak teď už jen závisí, na tom jak v příštím kole Dijon zvládne svůj zápas s Monacem. Bude to pro něj existenční zápas v boji o postup. V případě neůspěchu by bylo o postupujících rozhodnuto. marco102 : Držím Ti palce ,-)

mikkalo | Detail

Super,super a super. Nemám více co dodat, perfektně takticky zvládnutý zápas ,-) Ale ještě není konec ,-) Ted už myslím, jen na první místo, mám vypsanou sponzorskou smlouvu, na velmi tučnou odměnu za výhru v lize,-)

mikkalo | Detail

Jak se tak dívám na tabulku, tak je opravdu dobře, že se v posledním kole střetne Guingamp s FC Domremy, v opačném případě by to bylo hodně ošidné. Příští zápas s Dijonem, bude pro mě asi ten nejdůležitější v sezóně. Už se těším marco102 :-D

mikkalo | Detail

Tak finišujeme, závěr bude ještě dost zajímavý. Čtyři mužstva stále ve hře. Pokud dobře počítám, k postupu by mi stačilo porazit průměrný AS RACING Beauvais Oise a St Omer, kdyby ovšem porazil Guingamp v posledním kole FC Domremy a zároveň nenastřílel více branek než já. Nyní mám + 16 gólu náskok na čtvrtý Guingamp a v konečném součtu při rovnosti bodů, rozhoduje počet nastřílených branek, pokud se nepletu.

mikkalo | Detail

Ne. Já jí nepotřebuji :-) Pokud myslíš televizní kanál.

mikkalo | Detail

Andrew8 : No do háje borovýho, kdyby jsi to nenapsal, tak si toho nevšimnu. Taktéž mi bylo staženo dvojnásobek za platy hráčům, zaměstnancům a údržbu stadiónů. Milí administrátoři, kde se stal problém??? Prosím o brzkou nápravu.

mikkalo | Detail

lia : Z mé strany určitě ne, nepustil jsi mě vůbec k ničemu, možná až v závěrečných minutách. Celý zápas jsi zvládl takticky velmi dobře. Zaslouženě bereš všechny tři body ,-)

mikkalo | Detail

dakujem,pekny zapas

lia | Detail

lia : Gratuluji Ti k vítězství ,-)

mikkalo | Detail

A co když ne :-D

mikkalo | Detail

este 9 kol dokonca, a niekto ta porazi , to sa neboj :-)

marco102 | Detail

Jestli v téhle sezóně projdu bez porážky, tak to bude masakr :-D

mikkalo | Detail

Dnes vydrete víťazstvo, ale 3 body ostávajú doma

marco102 | Detail

viktor83 : To bych ještě pochopil, ale možnost zahrát si první ligu, je dle mého velká výzva. A já se na to opravdu těším, pokud v této sezóně postoupím.

mikkalo | Detail

Nepochopitelný krok manažéra týmu AJ Auxerre. Opustít tým v takto dobře rozehrané sezóně, to se často nevidí, vždyť měl pořád teoretickou šanci i na postup.

mikkalo | Detail