By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II. France

  P W D L S PTS
1. Montmorency chl cup Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 1:2 Montmorency Montmorency 3:0 Nancy Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Montmorency 1:1 Auch  10 8 2 0 17:3 26
2. Racing Club de Paris chl cup RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 7 2 1 17:7 23
3. Vercors chl cup Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Vercors 2:1 RC Strasbourg™  Zajezierze 1:2 Vercors Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 6 1 3 16:12 19
4. Aigues-Mortes chl cup Aigues-Mortes 2:1 Auch Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 6 0 4 15:10 18
5. fc Olmch chl cup fc Olmch 0:1 Carrouges Nancy 1:1 fc Olmch fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Auch 1:1 fc Olmch fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 5 3 2 15:8 18
6. Nancy chl cup Montreuil 1:4 Nancy Nancy 1:1 fc Olmch Montmorency 3:0 Nancy Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 0:2 Nancy  10 5 2 3 16:10 17
7. Carrouges fc Olmch 0:1 Carrouges Carrouges 1:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Carrouges 0:2 Nancy  10 5 1 4 10:9 16
8. Auch Aigues-Mortes 2:1 Auch Auch 2:1 Luneville Montreuil 0:1 Auch Auch 1:1 fc Olmch Montmorency 1:1 Auch  10 4 3 3 12:9 15
9. Sainte-Suzanne Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 4 3 3 12:11 15
10. Belfort Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 4 2 4 15:12 14
11. Olympique Lyonnais Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 4 2 4 10:12 14
12. Zajezierze Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Zajezierze 1:2 Vercors Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 13:14 13
13. Cambrai Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 8:10 13
14. Paris Saint Germain Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 4 1 5 5:13 13
15. FC Sparta Bordeaux Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 3 3 4 8:11 12
16. Montreuil Montreuil 1:4 Nancy Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil Montreuil 0:1 Auch Olympique Marseille" 2:1 Montreuil Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 2 3 5 13:17 9
17. Luneville Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Auch 2:1 Luneville Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 2 3 5 8:10 9
18. Olympique Marseille" Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 2:1 Montreuil fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 1 5 4 9:13 8
19. Grenoble Foot 38 A Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 0 6 4 7:14 6
20. RC Strasbourg™ RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Vercors 2:1 RC Strasbourg™  RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 0 0 10 5:26 0
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 

marco102 : Díky za přijetí. Myslím si, že i tato sezóna bude dosti našlapaná co se potencionálních aspirantů na titul týče ,-) Nicméně určitě budu chtít uspět a postoupit už v této první sezóně v II.lize. No, uvidíme snad se mi podaří navázat na úspěšné tažení v III.lize.Jinak všem manažérum rovněž hodně štěstí v nadcházející ligové sezóně.

mikkalo | Detail

zdravim vsetkych manazerov, a prajenm vela sportoveho stastia

marco102 | Detail

gratulujem k postupu vsetkym trom manazerom, nech sa Vam v 1.lige dari

senor82 | Detail

dik,no je pravda uniklo ti to o chlp..prajem vsetkym manazerom vela uspechov v dalsej sezone a verim ze sa coskoro stretneme v prvej lige..tato sezone bola max.vyrovnana a tazka a som rad ze sa mi podarilo postupit..

SATTAN1 | Detail

Gratulujem vám manažéri k postupu,bola to zaujímavá a vyrovnaná sezóna, škoda mojich zaváhaní, ale snáď sa čoskoro stretneme v 1.lige

marco102 | Detail

dalsia domaca strata bodov, a postup mi unika, uz mi pomoze len zazrak

marco102 | Detail

to ano marco zavahal..boj o tretie miesto bude velmi napinavy..

SATTAN1 | Detail

no dnes som zavahal, este 4 kola dokonca a sanca na postup sa zmensuje, prve 2 muzstva uz maju postup v suchu, a o dalsie miesto bude este tvrdy boj

marco102 | Detail

len bojuj este nic nieje rozhodnute,postupit este nemusim ani ja

SATTAN1 | Detail

zmenil som nazov timu z FC Versailles na ASC Cannes 1902,taka mala zmena

senor82 | Detail

ja az na jednu prehru v tejto vyrovnanej lige som spokojny ale druha polovica bude este tachsia ako ta prva :)

SATTAN1 | Detail

Máme polovičku sezóny za sebou, ako ste zatiaľ spokojný s výsledkami a svojim umiestnením ?

marco102 | Detail

zase som nestihol nastasvit,esteze vyhravam a nehram so silnym superom :)

SATTAN1 | Detail

gratulujem aj ja k zisku francuzskeho pohara

senor82 | Detail

to ano,len to nastve lebo v lige su dost dolezite aj strelene goly,to ze som dal sest golov bola nahoda ale aspon ze tak..avallon gratulujem k zisku fr-cup..

SATTAN1 | Detail

no vidis sa rozculujes a si vyhral 6:0 aj ja som take pripady niekedy a najhorsie to bolo ked som sa bil o prve miesto v lige a hral som z druhym a toto sa mi stalo ale nakoniec som uhral doma remizu a stacilo mi to na prve miesto

senor82 | Detail

uz ma prestava bavit aj cely superschot,tak nastvim zostavu na ligu a da mi to tam uplne inych hracov,zostavu zo vcera..to znamena akoby som nebol ani pripraveny,neuveritelne..

SATTAN1 | Detail

Avallon gratulujem k postupu na dnes som sa nepripravil nestihol som,no co uz

SATTAN1 | Detail

No ja som s nim vypadol vo stvrtfinale 2:1 a som sa rozculoval a teraz vidim ze to nebola nahoda

senor82 | Detail

a s kym si prehral?

senor82 | Detail

Paris S.G.M a Avallon v semifinale FR-CUP

SATTAN1 | Detail

No mne sa tiez velmi nedari ale velke zazraky som neocakaval aj tak

senor82 | Detail

a prave som zistil,ze som zabudol nastavit hracov na striedanie,zranil sa mi utocnik a na miesto jeho nastupil brankar,lama najvacsia :)) to sa mi este nestalo

SATTAN1 | Detail

ale gratulujem k vyhre,je to tu ako na hojdacke :)

SATTAN1 | Detail

Ja som to dnes uplne takticky pokazil no terz uz niesom spokojny zo vstupom do sezony..ale nic sa nedeje ideme dalej

SATTAN1 | Detail

tak to je velka smola

SATTAN1 | Detail

pitr,tak tuto taktiku som od teba necakal,no uvidime ako to dopadne :)

SATTAN1 | Detail

SATTAN1 gratulujem, dnes si penaltovú lotériu zvládol lepšie ty.

stumpel | Detail

postup vo FR aj WC..gratulujem colorado k vyhre

SATTAN1 | Detail

tak v FR pohari som skoncil u stvrtoligistu, asi tam je moja realita stvrta liga

senor82 | Detail

ja tiež

lia | Detail

Vo FrCup ideme dalej

senor82 | Detail

LM,WC,FR-CUP,pokracujem dalej :)

SATTAN1 | Detail

Ja lenFR Cupe uz len fungujem

senor82 | Detail

ja hram len FR Cup a idem dalej zajtra hram s tretoligistom

senor82 | Detail

tak WC 3.0 a LM 7.0 pokracujeme dalej :) dufram ze sa vsetkym darilo lebo superi uz zacnu byt silnejsi..

SATTAN1 | Detail

ako tipujete poradie na 1.2 a 3. mieste, v nasej lige ?

marco102 | Detail

Pre tu taktiku o ktorej pises sme mi viaceri odisli zo srbskej ligy lebo sme to uz dalej nemohli tolerovat

senor82 | Detail

Guingamp zaspal štart ligy, tak dúfam, že zvládne jej finiš! ;) výhra na ihrisku Nancy určite nebola tutovka, Nancy ma skveleho manažera.

stumpel | Detail

SATTAN1 mas pravdu s tym ze velki favoriti prehravali zapasy, ale skratka asi v sueprshoote zakrocili proti tym, ktori pouzivali stale tu "zazracnu" taktiku, ked stale vyhravali a v 40´minute to zmenili... osobne si myslim ze je len dobre, ze uz aj take muzstva mozu prehrat, ktore stale davali tu taktiku, inak by to vobec nemalo zmysel, ak by vopred bolo jasne kto vyhra naco sa vobec unúvať nastavovanim zapasu proti takym muzstvam? uvidime co prinesie najblizsie kolo ale ja osobne som rad ak sa naozaj zakrocilo proti tym co stale tu istu taktiku davali. Lebo to uz potom vobec nie je o kvalitach manazera, ale o niecom uplne inom.

stumpel | Detail

dobrú ligu sme si vybrali, je to tu vyrovnane a je tu vela dobrých a aktívnych manažérov, kto chce postúpiť vyššie musí mať aj kusisko šťastia, a prečo už nerobite komentáre k zápasom ?

marco102 | Detail

no vyrovnana je ta liga....toto sme vsetci chceli co sme sem prisili, aby to v tej lige zilo aby kazde kolo bolo zaujimave a v kazdom kole bolo o co hrat

senor82 | Detail

pani manazeri,dnes sa na SS diali neskutocne veci,silne muzstva prehravali dokonca s 20% muzstvami,pozrite si priklad FMC Monaco z prvej ligy,neuveritelne..mali by s tym nieco robit na suporte..

SATTAN1 | Detail

Dnes som dostal riadny debakel, moji hraci asi sabotovali zapas, ale gratulujem tímu Avalon k 3 bodom

marco102 | Detail

FR CUP 8:1 idem dalej

lia | Detail

FR CUP 7:0 ideme dalej

SATTAN1 | Detail

dobry zapas rusho, len skoda ze som ostal doma bez bodov, je tu vela muzstiev co mozu pomyslat na postup, podla mna by particka postupi a o dalsie postupove miesta bude boj

marco102 | Detail

postupujem od siedmej ligy pravidelne bez zavahania az sem a preto sledujem pravidelne dianie prvej a druhej ligy a mozem zodpovedne povedat,ze aj prva aj druha liga je momentalne najsilnejsia v jej historii,takze bude to velmi zaujimave a netrufam si tipnut kto do najvyssej sutaze postupi,nechame sa prekvapit som na to zvedavy :)

SATTAN1 | Detail

Uz len particka lille je 100% no som zvedavy kto ho da dole ale bude to velmi tazke pre kazdeho

senor82 | Detail

No pitr vidis ze si vyhral ja viem aky mam tim teraz ty si spicka

senor82 | Detail