By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II. France

  P W D L S PTS
1. Montmorency chl cup Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 1:2 Montmorency Montmorency 3:0 Nancy Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Montmorency 1:1 Auch  10 8 2 0 17:3 26
2. Racing Club de Paris chl cup RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 7 2 1 17:7 23
3. Vercors chl cup Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Vercors 2:1 RC Strasbourg™  Zajezierze 1:2 Vercors Vercors 2:0 Racing Club de Paris  10 6 1 3 16:12 19
4. Aigues-Mortes chl cup Aigues-Mortes 2:1 Auch Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 6 0 4 15:10 18
5. fc Olmch chl cup fc Olmch 0:1 Carrouges Nancy 1:1 fc Olmch fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Auch 1:1 fc Olmch fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 5 3 2 15:8 18
6. Nancy chl cup Montreuil 1:4 Nancy Nancy 1:1 fc Olmch Montmorency 3:0 Nancy Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Carrouges 0:2 Nancy  10 5 2 3 16:10 17
7. Carrouges fc Olmch 0:1 Carrouges Carrouges 1:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Racing Club de Paris 2:0 Carrouges Carrouges 0:2 Nancy  10 5 1 4 10:9 16
8. Auch Aigues-Mortes 2:1 Auch Auch 2:1 Luneville Montreuil 0:1 Auch Auch 1:1 fc Olmch Montmorency 1:1 Auch  10 4 3 3 12:9 15
9. Sainte-Suzanne Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 1:2 Vercors Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Sainte-Suzanne  10 4 3 3 12:11 15
10. Belfort Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux Sainte-Suzanne 2:2 Belfort Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 4 2 4 15:12 14
11. Olympique Lyonnais Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 2:1 Belfort Aigues-Mortes 1:2 Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 4 2 4 10:12 14
12. Zajezierze Zajezierze 1:2 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Zajezierze 2:2 Racing Club de Paris Zajezierze 1:2 Vercors Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 13:14 13
13. Cambrai Cambrai 0:1 Olympique Lyonnais FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Cambrai 0:1 Sainte-Suzanne RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Cambrai 3:1 Zajezierze  10 4 1 5 8:10 13
14. Paris Saint Germain Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil fc Olmch 3:1 Paris Saint   Germain Paris Saint   Germain 0:2 Montmorency Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 4 1 5 5:13 13
15. FC Sparta Bordeaux Vercors 3:1 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 1:0 Cambrai Belfort 2:0 FC Sparta Bordeaux FC Sparta Bordeaux 0:1 Aigues-Mortes Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 3 3 4 8:11 12
16. Montreuil Montreuil 1:4 Nancy Paris Saint   Germain 1:0 Montreuil Montreuil 0:1 Auch Olympique Marseille" 2:1 Montreuil Montreuil 1:2 Olympique Lyonnais  10 2 3 5 13:17 9
17. Luneville Luneville 0:1 Paris Saint   Germain Auch 2:1 Luneville Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Lyonnais 0:2 Luneville Luneville 1:1 FC Sparta Bordeaux  10 2 3 5 8:10 9
18. Olympique Marseille" Belfort 2:2 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 1:2 Aigues-Mortes Luneville 0:0 Olympique Marseille" Olympique Marseille" 2:1 Montreuil fc Olmch 1:1 Olympique Marseille"  10 1 5 4 9:13 8
19. Grenoble Foot 38 A Montmorency 1:0 Grenoble Foot 38 A Racing Club de Paris 2:2 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 1:3 Carrouges Nancy 3:0 Grenoble Foot 38 A Grenoble Foot 38 A 0:1 Paris Saint   Germain  10 0 6 4 7:14 6
20. RC Strasbourg™ RC Strasbourg™  0:3 Racing Club de Paris RC Strasbourg™  1:2 Zajezierze Vercors 2:1 RC Strasbourg™  RC Strasbourg™  1:2 Cambrai Belfort 2:0 RC Strasbourg™   10 0 0 10 5:26 0
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 

Snazime sa vsetci hrat co najlepsie ale teraz ma caka debakel od particky lille

senor82 | Detail

ja do toho velmi nerozumiem ako to funguje

senor82 | Detail

Bolo by to super keby sme mali taku stranku

senor82 | Detail

nazdar diki aj tebe nech sa darí tento tím bol Pančevo B a v srbsku ostalo hrať áčko

Kajooo | Detail

Guingamp podme, postup uz! :)

stumpel | Detail

tesim sa velmi ze bude aj koment ku kazdemu kolu

senor82 | Detail

no bude to tu poriadne nabite....a to je dobre aspon nebude nuda

senor82 | Detail

čaute a vela štastia

lia | Detail

Ahojte, tak uz som tu, prajem vela stastia vsetkym manazerom,

marco102 | Detail

opravujem 70ty

senor82 | Detail

a teraz sme 70tí

senor82 | Detail

zacinali sme na pozicii 111

senor82 | Detail

Tak nasa liga poriadne vzrastie mame v v nej trock velmi kvalitnych manazerov so srbska konkurencia bude velmi velka na postup

senor82 | Detail

podobne sa pripajam a pozdravujem vsetkych manazerov,

SATTAN1 | Detail

vitam ta pitr v lige, som rad ze si tu

senor82 | Detail

vitam ta pitr v lige, som rad ze si tu

senor82 | Detail

pozdravujem tiez vsetkych manazerov, ja som tu novy a dufam ze zapadnem do kolektivu manazerov

senor82 | Detail

St.Restitut,pozname sa dost dlho odohrali sme nejeden zapas spolu a preto ti chcem zagratulovat k famoznemu vykonu a zisku svetoveho pohara..je to obrovsky uspech este raz gratulujem :)

SATTAN1 | Detail

Mám "16" turnaj na výmenu .. vymení niekto ? píšete mi do poštyy.

noone | Detail

vyrtualka na vymenu ??????????

igo28 | Detail

Dakujem,posnažim sa

lia | Detail

mne sa Tours vzhľadom na výsledky tiež javil ako oveľa menej aktívny, ale nebudem sa tu hádať, keď to Rusho sleduje tak ok teda :D

stumpel | Detail

jaj tak potom ok, nevedel som že sledujes kto je kedy prihlaseny :) taaak beriem späť ;)

stumpel | Detail

Rusho ale neviem, či by som tvrdil, že TOURS boli na ihrisku BEAUVAIS OISE favoritom :D

stumpel | Detail

výborne, vidím, že Rusho17 preberá štafetu :) už dlhší čas som sa pozeral, že žiadne komentáre nepribúdali, bude čo čítať konečne ;)

stumpel | Detail

Vesele vianoce

lia | Detail

PANI MANAZERI,kupim 17 rocnich hracov,kladnich,najlepsie so specialkami,ponuknite..piste mi do posty..surne..diky..

leader | Detail

pekny zápas

lia | Detail

vynikajúce víťazstvo lia! ani za stavu 2-0 sa tvoji zverenci nevzdali a otočili nesmierne ťažký duel, je to cenná výhra. Savoy akosi začal valcovať, som zvedavý ako si bude počínať v ďalšom kole - ak by nad doterajším lídrom dokázal zvíťaziť, liga bude ešte zaujímavejšia, ako som si pôvodne myslel.

stumpel | Detail

pre tých, ktorých zaujíma, ako sa vyvíja najvyššia súťaž vo Francúzsku, teda tá, o ktorú hráte aj vy, odporúčam komentár uverejnený po 5. kole. V týchto chvíľach som zaslal aj komentár po 6. kole, takže čoskoro by mal byť k dispozícii aj ten. Čo sa týka aktuálnej sezóny tu v II. FRANCE, som si na 100% istý, že medzi postupujúcimi nebude chýbať NANCY. V závere minulej sezóny robil tento klub zázraky proti obrovským favoritom a ani zakopnutie v Savoy v 6. kole nebude asi znamenať veľké problémy. Uvidíme. Liga je pomerne vyrovnaná, uvidíme, dokedy vydrží para klubu Beauvais Oise, minulú sezónu to ťahali s favoritmi dosť dlho, až potom akosi prestali hrať. Najviac držím palce klubu GUINGAMP, veľmi rád by som ho privítal budúcu sezónu medzi elitou. Zreformovanie kádra, ktorým zrejme prešiel klub FC.Nantes, a jeho veľavravné skóre 35-0, ho posúva do pozície aktuálne najhorúcejšieho kandidáta na psotup, ale myslím si, že ťažké zápasy ešte len prídu. Najmä s Nancy a StRestitut. Je tu 5-6 klubov, z ktorých sa zrejme bude vyberať top3 pre postup - situácia je teda podobná tej z minulej sezóny, v ktorej sa okrem môjho Wasquehalu radovali z postupu aj Auxerre Blau Killers a Chinon Royale. Tak sa držte, sem-tam sem nakuknem, ako si počínate, zároveň dúfam, že sa v najvyššej súťaži zachránim, lebo je veľmi kvalitná a vyrovnaná.

stumpel | Detail

Rusho ale veď to je jasné, logické a samozrejmé, že počet strelených gólov všetkých klubov dohromady sa rovná počtu inkasovaných :) veď góly sme si tu strieľali len sebe navzájom, nikomu inému. Takže vždy bude celkové skóre rovnaké, ak budeme vždy rátať všetky kluby v lige :)

stumpel | Detail

vcera som obsadil posledne miesto vo virtualke, keby si napisal o 2 dni skor, mohli sme menit...

stumpel | Detail

zdarpánové manageři..mám na výměnu turnaje tak kdo má zájem pište do pošty :)

HONZULA | Detail

stumpel,ty len nikam nechod a komentuj dalej,pekny komentar

lia | Detail

nechcem tu spamovať, ale už ho uverejnili - práve v týchto minútach sa tam objavil :) a už som ticho ;)

stumpel | Detail

Ale nevadí, prežijem to. Viem, ako veľmi sa marek999 tešil na komentátorstvo, už predčasom mi písal, že o túto pozíciu požiadal, osobne som nevedel, že je možné mať 2 komentátorov v 1 lige, ale očividne to možné je. Ďakujem za všetky moje komentáre, ktoré ste prečítali, ten posledný k 10.kolu by mali uverejniť čoskoro, lebo som ho písal hneď po odohratí 10. kola.

stumpel | Detail

Vážení manažéri, hoci celkom nechápem zmysel tohto kroku, ale marek999 sa stal druhým komentátorom v našej lige. Možno to bude odo mňa znieť sebecky (to nechám na vaše vlastné posúdenie), ale chcel som písať o všetkých zápasoch, keďže ma to veľmi pochytilo a vždy som sa tešil, kedy už budem môcť popísať uplynuté kolo. Zmysel v tom mať 2 komentátorov naozaj nevidím, marek999 mi napísal návrh, že by sme si v každom kole rozdelili zápasy, ktoré budeme komentovať - každý polovicu. Avšak myslím, že to je nanajvýš nelogické, pretože máme každý vlastný individuálny štýl písania (v odborných kruhoch sa tomu hovorí výrazom idiolekt), a teda by v tom podľa mňa bol akurát tak chaos. Takže marekovi999 gratulujem k postu komentátora, držím mu palce v komentovaní a dúfam, že sa vám jeho komentáre budú páčiť. Ja osobne v tejto chvíli odstupujem z postu komentátora a ešte zvážim, či aj z ligy, lebo už to pre mňa nebude mať taký náboj, alebo ako by som to povedal. Nateraz neviem nič povedať naisto, ale asi počkám, kým sa uvoľní nejaká zaujímavá liga a hneď opustím klub, možno skúsim ešte zabojovať o postup do 1. ligy, ktovie (momentálne neviem ani sám). A akonáhle bude isté, že nepostúpim (čo je veľmi reálne, pretože sú tu veľmi kvalitní manažéri), tak sa možno vzdám klubu. Dúfam, že chápete, ale žiaľ, som tak trochu sklamaný a možno aj nahnevaný

stumpel | Detail

Jordi Alba - dúfam, že v budúcom kole potvrdíš svoje kvality a vzrastajúcu formu a proti neslanému-nemastnému súperovi (hoci tabuľkovo je na tom dobre) dačo ukoristíš, držím palce a isto nie som sám! :)

stumpel | Detail

dnes si pozbieral ďalší bodík, v budúcom kole ťa znova čaká tabuľkovo vyrovnaný súper a mám taký pocit, že bodovo naprázdno z domáceho štadióna nepôjdeš :)

stumpel | Detail

Rusho17, samozrejme bude pre mňa česť zúčastniť sa, ak sa ku mne dostane pozvánka :)

stumpel | Detail

ajajaj... ale zatial to zvladas Jordi Alba, vedies :)

stumpel | Detail

Tak dnes som v Lige majstrov vyfasoval 2 červené karty, napriek tomu som neľahkého súpera zdolal 3:0, teším sa :)

stumpel | Detail

Už máme uverejnený komentár k dnešnému kolu - som milo prekvapený! Myslel som, že až v pondelok bude :)

stumpel | Detail

presne pre toto nikdy vopred o svojich zapasoch nevyhlasujem ze ich vyhram - stat sa totiz moze hocico. Ako aj dnes, obrovsky obrat z 3:0 na 3:4, kvoli jednej cervenej karte, Orléans v závere zachranovali aspon bodík... uz aj pisem komentár, ale myslím, že k dispozícii bude až v pondelok. Nevadííííí :)

stumpel | Detail

vdaka Jordi Alba, bavi ma to, takze sa snazim, aby to z tych komentarov aj bolo poznat :)

stumpel | Detail

diamond, ale to bolo na zaciatku sezony, to si sa este vtedy nerozbehol

stumpel | Detail

mimochodom, veľmi sa mi páči, že práve teraz vidím prihlásených 4 manažerov našej ligy! To som už veľmi dlho nevidel :) asi všetci pozeráme Falcaov koncert, ak sa nemýlim :)

stumpel | Detail

moje tipy Beauvais:Chinon buď 0:7, 1:7 alebo 1:8 :) dajte aj vy tipy ak to stihnete do začiatku zápasu, nech to tu troška oživíme - možno sa niekto trafí :)

stumpel | Detail

nekrič hop, kým ti nepreskočilo ;)

stumpel | Detail

to som naznačil už v komentári, neviem, prečo teraz trvá tak dlho, kým ho uverejnia, veď je piatok, ešte nie je víkend... každopádne favorizujem jednoznačne Chinon Royale a o čosi tesnejšie Auxerre Blau Killers

stumpel | Detail