By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.D2 Slovensko

  P W D L S PTS
1. Holíč chl cup Nevoľné 0:2 Holíč Holíč 2:0 Mokrance Málinec 0:2 Holíč Holíč 2:0 Veselé Debraď 1:1 Holíč  10 8 1 1 18:4 25
2. Veselé chl cup Veselé 2:0 Budiná Peder 0:2 Veselé Veselé 3:0 Vyšný Čaj Holíč 2:0 Veselé Veselé 4:1 Vojany  10 8 0 2 21:8 24
3. Čierna Lehota chl cup Debraď 3:0 Čierna Lehota FC Plavecký štvrtok 1:1 Čierna Lehota Čierna Lehota 1:0 Budiná Peder 0:1 Čierna Lehota Čierna Lehota 2:1 Vyšný Čaj  10 6 2 2 10:8 20
4. Ložín chl cup Ložín 1:1 Vojany Dlhá Ves 1:3 Ložín Ložín 2:0 Legnava Nesluša 0:1 Ložín Ložín 1:2 Komárovce  10 5 2 3 16:11 17
5. Komárovce chl cup Komárovce 3:1 FC Plavecký štvrtok Komárovce 2:0 Kolárovo Valča 3:1 Komárovce Komárovce 1:1 Mad Ložín 1:2 Komárovce  10 5 2 3 14:11 17
6. Valča chl cup Valča 2:0 Legnava Nesluša 0:3 Valča Valča 3:1 Komárovce Kolárovo 3:0 Valča Valča 1:1 FC Plavecký štvrtok  10 5 1 4 13:13 16
7. Nesluša Kolárovo 0:2 Nesluša Nesluša 0:3 Valča Mad 0:0 Nesluša Nesluša 0:1 Ložín Nevoľné 2:0 Nesluša  10 5 1 4 10:10 16
8. Mad Mad 2:1 Dlhá Ves Legnava 1:0 Mad Mad 0:0 Nesluša Komárovce 1:1 Mad Mad 1:1 Kolárovo  10 4 4 2 11:7 16
9. Budiná Veselé 2:0 Budiná Budiná 3:0 Debraď Čierna Lehota 1:0 Budiná FC Plavecký štvrtok 1:0 Budiná Budiná 2:2 Peder  10 4 2 4 12:9 14
10. Dlhá Ves Mad 2:1 Dlhá Ves Dlhá Ves 1:3 Ložín Nevoľné 1:2 Dlhá Ves Dlhá Ves 1:1 Mokrance Málinec 1:1 Dlhá Ves  10 3 3 4 13:13 12
11. Vojany Ložín 1:1 Vojany Vojany 3:0 Nevoľné Mokrance 1:2 Vojany Vojany 1:1 Málinec Veselé 4:1 Vojany  10 3 3 4 13:15 12
12. Kolárovo Kolárovo 0:2 Nesluša Komárovce 2:0 Kolárovo Kolárovo 2:1 FC Plavecký štvrtok Kolárovo 3:0 Valča Mad 1:1 Kolárovo  10 3 3 4 13:16 12
13. Peder Málinec 0:3 Peder Peder 0:2 Veselé Debraď 2:1 Peder Peder 0:1 Čierna Lehota Budiná 2:2 Peder  10 3 2 5 12:12 11
14. Legnava Valča 2:0 Legnava Legnava 1:0 Mad Ložín 2:0 Legnava Legnava 0:0 Nevoľné Mokrance 1:2 Legnava  10 3 2 5 6:10 11
15. Mokrance Mokrance 3:0 Vyšný Čaj Holíč 2:0 Mokrance Mokrance 1:2 Vojany Dlhá Ves 1:1 Mokrance Mokrance 1:2 Legnava  10 3 1 6 11:13 10
16. Debraď Debraď 3:0 Čierna Lehota Budiná 3:0 Debraď Debraď 2:1 Peder Vyšný Čaj 0:2 Debraď Debraď 1:1 Holíč  10 3 1 6 9:17 10
17. Vyšný Čaj Mokrance 3:0 Vyšný Čaj Vyšný Čaj 0:3 Málinec Veselé 3:0 Vyšný Čaj Vyšný Čaj 0:2 Debraď Čierna Lehota 2:1 Vyšný Čaj  10 3 1 6 7:17 10
18. Málinec Málinec 0:3 Peder Vyšný Čaj 0:3 Málinec Málinec 0:2 Holíč Vojany 1:1 Málinec Málinec 1:1 Dlhá Ves  10 2 4 4 12:13 10
19. Nevoľné Nevoľné 0:2 Holíč Vojany 3:0 Nevoľné Nevoľné 1:2 Dlhá Ves Legnava 0:0 Nevoľné Nevoľné 2:0 Nesluša  10 2 3 5 6:11 9
20. FC Plavecký štvrtok Komárovce 3:1 FC Plavecký štvrtok FC Plavecký štvrtok 1:1 Čierna Lehota Kolárovo 2:1 FC Plavecký štvrtok FC Plavecký štvrtok 1:0 Budiná Valča 1:1 FC Plavecký štvrtok  10 2 2 6 8:17 8
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 

lucker

F3n0m3n Andy | Detail

dneš dostaneš :DDD

F3n0m3n Andy | Detail

snad to uz dotiahnem do vitazneho konca :DDDDD

FC CRUISEN | Detail

ďakujem všetkým sparingpartnerom za účasť v tejto sezóne :D, jarovi k postupu a anceloti, ty sa už preber a začni hrať futbal

rys | Detail

môže byť

rys | Detail

Vyrtuálka na Výměnu !!

Kovalcuk | Detail

noo kanik ty si nastavil vobec zapas ?

saso88 | Detail

tak zajtra je tu zapas .... saso verzus kanik

petkoo_9 | Detail

ale zas si 4 :D

saso88 | Detail

kanik je to dobre už si 3

petkoo_9 | Detail

ta maš love maš hračov :D

saso88 | Detail

kana ta ty to tu valcujes :D :D

petkoo_9 | Detail

joj no nevadi

saso88 | Detail

kana ty sa nezdas ?

petkoo_9 | Detail

tak je tu Stražčanske derby nech vyhra lepsi ,, :D :D

petkoo_9 | Detail

saso super 1.miesto

petkoo_9 | Detail

no som zvedavy kto vyhra ale myslim si že šala

saso88 | Detail

červenu som dostal do ************* ! :(

saso88 | Detail

noo ten zapas som nemal celkom nastaveny ale to maš jedno si lepši tak čo :)

saso88 | Detail

možeš ist aj na postup čo ty vieš :)

saso88 | Detail

noo pekny zapas super :)

saso88 | Detail

noo chlapci poriadne dnes chem aby z mniška sme doniesli domou vyhru :D

saso88 | Detail

no saso a kanik makajte

petkoo_9 | Detail

noo kana dufam že vyhraš :D nesklam ma !!!

saso88 | Detail

to nevadi musiš teraz postupit peto !

saso88 | Detail

tak saso vizera to tak že postupili silne tymy a hlavne Partizán Šala držím prsty k postupu ..

petkoo_9 | Detail

budeme tu dvaja :(

saso88 | Detail

ja nechapem :(

saso88 | Detail

saso,,, skoda ,,

petkoo_9 | Detail

saso ked dneska vyhras ,,, tak mas ešte sancu postupit ,,, :D

petkoo_9 | Detail

noo ved to je hra všetko pohode ešte sa stretneme dakde v lige :)

saso88 | Detail

no prehral som ale nevadi hrame dalej budem sa snazit postupit na dalsu sezonu...zemne diki za zapas dobry bol :) :)

saso88 | Detail

ta toto ne ziadne take...

saso88 | Detail

nenastavil som zapas ale vyhral som :)

saso88 | Detail

ved bol to dobry zapas mas super mužstvo :)

saso88 | Detail

noo chlapci som zvedavy jak zahram zo zemnym lebo dnesny zapas v pohode to stacilo ale zo zemnym musim vyhrat aby som postupil drzte palce :P

saso88 | Detail

noo dnes je super zapas noo ani netušim kto vyhra :D

saso88 | Detail

uz sa tešim na dalši zapas :! :D

saso88 | Detail

ved si moj spoluziak tak nebudem od teba pytat turnaj :)

saso88 | Detail

peto ty nemusis ja teba bez toho pozvem !!!

saso88 | Detail

saso88 ja vimenim ,, aj ja mam ..

petkoo_9 | Detail

ked niekto chce vymenit 16turnaj nech mi napiše !!!

saso88 | Detail

ako ja?? :D

saso88 | Detail

bolo by fajne keby som ja postupil z Ms.Staso

saso88 | Detail

bolo by fajne keby som ja postupil z Ms.Staso

saso88 | Detail

Dufam že ja postupim !!! bol by som rad postupit lebo je tu nuda v tejto lige 4x hracov co komentuje je to tu onicom !!!

saso88 | Detail

noo bol by som rad :)

saso88 | Detail

tak dneska je tu Stražčanske derby ,,,,, žilina-strážske moj tym je saso vyhraš !! a mislim si že velkim rozdielom

petkoo_9 | Detail

chlapci mne zo zakladu chyba 7 hracov :D

saso88 | Detail

olizbakulu mas dobre muzstvo chybali aj mne hraci ale bol to dobry zapas (slava vitezum ,cest porazenum :D :P )

saso88 | Detail