By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.D3 Slovensko

Wins in a row Won matches in a row
1. Stará Bašta  chl cup 3 6
2. Harakovce 3 3
3. Horné Saliby chl cup 2 2
4. Drahňov 1 4
5. Sládkovičovo B wc cup 1 1
6. Dubinné 1 1
7. Zvončín 1 1
8. Olcnava wc cup 1 1
9. Sereď B wc cup 0 3
10. Lučatín 0 2
11. Čaklov 0 1
12. Jablonica 0 1
13. Dlhé Klčovo 0 0
14. Sokolce 0 0
15. Mengusovce 0 0
16. Hronovce 0 0
17. Dolné Lovčice 0 0
18. Trebostovo 0 0
19. Šúrovce 0 0
20. Otrhánky chl cup 0 0
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Pripravil som chalani posezonny príspevok.

radovansrnec | Detail

Ja mám už 36 rokov a obdobie, ked som sa ponáhlal mám už zasebou. :):):) Teraz dúfam, že štyridsiatku oslávim v tretej lige. :) Tento tím patrí už do môjho životného štýlu. Postup by ma velmi tešil, ale zas, sú tu silný súperi a je čo dokazovať.

radovansrnec | Detail

Chalani, tešilo ma, ešte nie som pripravený na vyššiu ligu. Držím vám palce a teším sa na nové kolo. Prišli sem kvalitní manažéri a budeme sa navzájom testovať. :)

radovansrnec | Detail

To si pííííííš:):)

radovansrnec | Detail

Clopy, odpalil som hardisk. Do nedele som len cez mobil.

radovansrnec | Detail

Ja sa snáď nikdy nedozijem prveho miesta.

radovansrnec | Detail

Joooj, to bolo o chlp.:)

radovansrnec | Detail

Fuha, zeby som bol chvilu lider? Vdaka Trnava.:)

radovansrnec | Detail

Uz sme v polovici, a vyzera to zaujimavo,

radovansrnec | Detail

Ani v hokeji sa to nedá.

radovansrnec | Detail

To čo bolo?.......

radovansrnec | Detail

Toš to začína byť zajímavé.

radovansrnec | Detail

Skoda ze som este na chate. Mne bude vyhovovat akykolvek vysledok. :):):)

radovansrnec | Detail

Ijo, ideme s za tebou ako smradi. :)

radovansrnec | Detail

Idem do Zvolena, koho tam navštívim? :):):)

radovansrnec | Detail

Ale len v starej verzii.

radovansrnec | Detail

neboj, zostavy sa daju nastaviť celkom fajn,

radovansrnec | Detail

Neboj mám fantáziu ako schizofrenik :)

radovansrnec | Detail

Vdaka, tato hra je už súčasťou mojho životného štýlu, takže budem rád ak poteším vás aj seba. :):):)

radovansrnec | Detail

Ahojte, pozývam vás do ligových postrehov našej ligy. Napriek tomu, že image stránky mi nevyšiel, poprosím o trpezlivosť. Určite príjde k vylepšeniu. Ak sa vám postrehy budú páčiť, budem veľmi rád

radovansrnec | Detail

Pustén Sady do toho !!! :):):)

radovansrnec | Detail

Pekne som to chlapy domotal:):):) vsak vy viete ako zahrat, aby mi bolo veselo. Uz mam toho slnka plne zuby.

radovansrnec | Detail

Dnes by Nesluslusa tiez mohla zabrat. Ja by som sa nenahneval.

radovansrnec | Detail

Myslim na dalsie kolo. Kopem kanál a asi mám upal. :)

radovansrnec | Detail

A jednoznačne aj Pustym Sadom. :)

radovansrnec | Detail

Aj mne, zachvílku som u vás :)

radovansrnec | Detail

Ja si to želám najviac:)

radovansrnec | Detail

Kámo, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.:) V rámci dlhodobej stratégie, je to OK.

radovansrnec | Detail

Mne to pekne hrabe, vsak ja som nenastavil zapas. :(

radovansrnec | Detail

To , ano, ale Alkmar mohol odflkáknuť nastavenie, ak mal toho moc

radovansrnec | Detail

vymenim pozvanku na hocjaky turnaj.kto bude mat zaujem,kontaktujte ma cez postu.

karhy | Detail

Ahojte, Držím vám palce, a osobne zdravím Polianku a MFK. Tak znova spolu.:)

radovansrnec | Detail

Vek 18 Pozícia Útočník[F] Charakter Hašterivý Plat 250,000 ,-€ Trhová cena 1,500,000 ,-€ Stav s kontraktom Góly v kariére 22 Góly v lige 1 Góly v pohároch 1 Schopnosti Skúsenosť: 900 Vodcovstvo: 83 Motivácia: 478 Forma: 900 Únava: 0 Chytanie: 196 Tvorba hry: 900 Držanie lopty: 900 Krátke nahrávky:900 Dlhé nahrávky: 900 Bránenie: 900 Zakončovanie: 912 Krídelná hra: 900 ......................................... Vek 18 Pozícia Stredný obranca[C] Charakter Agresívny Trhová cena 1,500,000 ,-€ Stav s kontraktom Schopnosti Skúsenosť: 900 Vodcovstvo: 96 Motivácia: 829 Forma: 900 Únava: 0 Chytanie: 842 Tvorba hry: 900 Držanie lopty: 900 Krátke nahrávky:900 Dlhé nahrávky: 900 Bránenie: 900 Zakončovanie: 584 Krídelná hra: 900 cena dohodou, ak ma dakto zaujem, tak ponuky posielat do posty (su aj starsi)

rusty | Detail

mladé dievčatá nemáš? :)

radovansrnec | Detail

NO, mohol by si.Nech je sranda.:)

radovansrnec | Detail

Spartak už nemá adekvátneho súpera a mna môžeš preskočiť len po našom vzájomnom zápase

radovansrnec | Detail

hoši, prišiel mi dres EVERTON aj s trenkami. :) Už mám dve ceny. Ja spravím revoluciu v tíme a buducu sezonu vás čaká tvrdý súper :)

radovansrnec | Detail

nieco.:-/

radovansrnec | Detail

a ským? s duchmi? :)

radovansrnec | Detail

tato vyhra bola venovana mojmu byvalemu trenerovi R.I.P Imo 23.3.2011

Tomino14 | Detail

Hoši, prišla mi lopta, ball Mexico, od umbra. Viete aká je perfektná :):):)

radovansrnec | Detail

Kurňa, konečne som doma, bol som 10 dni preč a hral som len cez mobil. Ale hoši, vyhral som loptu mexico. :):):)

radovansrnec | Detail

Spišská mláti jedného za druhým:):)

radovansrnec | Detail

Prečo zvláštne,? Vitaj naspet.

radovansrnec | Detail

No, výhry nechám na ďalšiu sezónu. Idem vykastrovat hráčov, a pretiahnuť im manželky. A na to, že piati idete na postup, by ste mohli byť veselší a sem tam aj napísať.:)

radovansrnec | Detail

No, ukázal som vám, ako sa to hrať nemá, a teraz by som mal začať vyhrávať. :)

radovansrnec | Detail

clapi, podarilo sa mi dostať v SK cupe madzi naj. 64 mužstiev :):):)

radovansrnec | Detail

Však, v pohode:)Ja hrám len druhu sezonu.Držím palce v pohári.Dufam, že aspon jeden prejde.

radovansrnec | Detail

Aaaa prvý hucak. Doteraz som hral zo slabimi, tak sa to len zdá že som silny.:)

radovansrnec | Detail

Hlavne že v SK cupe si sa dostal tak ďaleko ako ja :):):)

radovansrnec | Detail