By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IX.D3 Slovensko

  P W D L S PTS
1. Blhovce  chl cup chl cup patrik008 38 38 0 0 226:4 114
2. Margecany chl cup KingKennyDalglish 38 23 6 9 63:53 75
3. Dlhé Klčovo chl cup Adam_47696 38 21 10 7 66:54 73
4. Dubinné chl cup -1804119207 38 19 11 8 59:44 68
5. Sokolce chl cup FC Cerv 38 19 9 10 62:42 66
6. Mengusovce chl cup ricsirics98 38 17 8 13 48:59 59
7. Hronovce Coloman 38 16 5 17 48:58 53
8. Sládkovičovo B Keramm 38 16 4 18 46:62 52
9. Harakovce David_95516 38 14 8 16 44:53 50
10. Horné Saliby whestern 38 13 10 15 44:51 49
11. Lučatín adam69 38 12 13 13 39:44 49
12. Sereď B Antoio Daniel_62473 38 14 5 19 44:57 47
13. Dolné Lovčice xx game 38 13 7 18 41:56 46
14. Čaklov lukas333 38 9 15 14 38:56 42
15. Matejovce nad Hornádom sexusko123 38 11 7 20 39:62 40
16. Krásny Brod peti558 38 11 6 21 41:75 39
17. Mteam Modra samuelko14 38 9 11 18 36:62 38
18. Veľká Ida julonkc 38 10 5 23 37:66 35
19. Veľké Ozorovce drogba458 38 8 9 21 41:79 33
20. Oravská Lesná tottiasko 38 7 11 20 35:60 32
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Pripravil som chalani posezonny príspevok.

radovansrnec | Detail

Ja mám už 36 rokov a obdobie, ked som sa ponáhlal mám už zasebou. :):):) Teraz dúfam, že štyridsiatku oslávim v tretej lige. :) Tento tím patrí už do môjho životného štýlu. Postup by ma velmi tešil, ale zas, sú tu silný súperi a je čo dokazovať.

radovansrnec | Detail

Chalani, tešilo ma, ešte nie som pripravený na vyššiu ligu. Držím vám palce a teším sa na nové kolo. Prišli sem kvalitní manažéri a budeme sa navzájom testovať. :)

radovansrnec | Detail

To si pííííííš:):)

radovansrnec | Detail

Clopy, odpalil som hardisk. Do nedele som len cez mobil.

radovansrnec | Detail

Ja sa snáď nikdy nedozijem prveho miesta.

radovansrnec | Detail

Joooj, to bolo o chlp.:)

radovansrnec | Detail

Fuha, zeby som bol chvilu lider? Vdaka Trnava.:)

radovansrnec | Detail

Uz sme v polovici, a vyzera to zaujimavo,

radovansrnec | Detail

Ani v hokeji sa to nedá.

radovansrnec | Detail

To čo bolo?.......

radovansrnec | Detail

Toš to začína byť zajímavé.

radovansrnec | Detail

Skoda ze som este na chate. Mne bude vyhovovat akykolvek vysledok. :):):)

radovansrnec | Detail

Ijo, ideme s za tebou ako smradi. :)

radovansrnec | Detail

Idem do Zvolena, koho tam navštívim? :):):)

radovansrnec | Detail

Ale len v starej verzii.

radovansrnec | Detail

neboj, zostavy sa daju nastaviť celkom fajn,

radovansrnec | Detail

Neboj mám fantáziu ako schizofrenik :)

radovansrnec | Detail

Vdaka, tato hra je už súčasťou mojho životného štýlu, takže budem rád ak poteším vás aj seba. :):):)

radovansrnec | Detail

Ahojte, pozývam vás do ligových postrehov našej ligy. Napriek tomu, že image stránky mi nevyšiel, poprosím o trpezlivosť. Určite príjde k vylepšeniu. Ak sa vám postrehy budú páčiť, budem veľmi rád

radovansrnec | Detail

Pustén Sady do toho !!! :):):)

radovansrnec | Detail

Pekne som to chlapy domotal:):):) vsak vy viete ako zahrat, aby mi bolo veselo. Uz mam toho slnka plne zuby.

radovansrnec | Detail

Dnes by Nesluslusa tiez mohla zabrat. Ja by som sa nenahneval.

radovansrnec | Detail

Myslim na dalsie kolo. Kopem kanál a asi mám upal. :)

radovansrnec | Detail

A jednoznačne aj Pustym Sadom. :)

radovansrnec | Detail

Aj mne, zachvílku som u vás :)

radovansrnec | Detail

Ja si to želám najviac:)

radovansrnec | Detail

Kámo, nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.:) V rámci dlhodobej stratégie, je to OK.

radovansrnec | Detail

Mne to pekne hrabe, vsak ja som nenastavil zapas. :(

radovansrnec | Detail

To , ano, ale Alkmar mohol odflkáknuť nastavenie, ak mal toho moc

radovansrnec | Detail

vymenim pozvanku na hocjaky turnaj.kto bude mat zaujem,kontaktujte ma cez postu.

karhy | Detail

Ahojte, Držím vám palce, a osobne zdravím Polianku a MFK. Tak znova spolu.:)

radovansrnec | Detail

Vek 18 Pozícia Útočník[F] Charakter Hašterivý Plat 250,000 ,-€ Trhová cena 1,500,000 ,-€ Stav s kontraktom Góly v kariére 22 Góly v lige 1 Góly v pohároch 1 Schopnosti Skúsenosť: 900 Vodcovstvo: 83 Motivácia: 478 Forma: 900 Únava: 0 Chytanie: 196 Tvorba hry: 900 Držanie lopty: 900 Krátke nahrávky:900 Dlhé nahrávky: 900 Bránenie: 900 Zakončovanie: 912 Krídelná hra: 900 ......................................... Vek 18 Pozícia Stredný obranca[C] Charakter Agresívny Trhová cena 1,500,000 ,-€ Stav s kontraktom Schopnosti Skúsenosť: 900 Vodcovstvo: 96 Motivácia: 829 Forma: 900 Únava: 0 Chytanie: 842 Tvorba hry: 900 Držanie lopty: 900 Krátke nahrávky:900 Dlhé nahrávky: 900 Bránenie: 900 Zakončovanie: 584 Krídelná hra: 900 cena dohodou, ak ma dakto zaujem, tak ponuky posielat do posty (su aj starsi)

rusty | Detail

mladé dievčatá nemáš? :)

radovansrnec | Detail

NO, mohol by si.Nech je sranda.:)

radovansrnec | Detail

Spartak už nemá adekvátneho súpera a mna môžeš preskočiť len po našom vzájomnom zápase

radovansrnec | Detail

hoši, prišiel mi dres EVERTON aj s trenkami. :) Už mám dve ceny. Ja spravím revoluciu v tíme a buducu sezonu vás čaká tvrdý súper :)

radovansrnec | Detail

nieco.:-/

radovansrnec | Detail

a ským? s duchmi? :)

radovansrnec | Detail

tato vyhra bola venovana mojmu byvalemu trenerovi R.I.P Imo 23.3.2011

Tomino14 | Detail

Hoši, prišla mi lopta, ball Mexico, od umbra. Viete aká je perfektná :):):)

radovansrnec | Detail

Kurňa, konečne som doma, bol som 10 dni preč a hral som len cez mobil. Ale hoši, vyhral som loptu mexico. :):):)

radovansrnec | Detail

Spišská mláti jedného za druhým:):)

radovansrnec | Detail

Prečo zvláštne,? Vitaj naspet.

radovansrnec | Detail

No, výhry nechám na ďalšiu sezónu. Idem vykastrovat hráčov, a pretiahnuť im manželky. A na to, že piati idete na postup, by ste mohli byť veselší a sem tam aj napísať.:)

radovansrnec | Detail

No, ukázal som vám, ako sa to hrať nemá, a teraz by som mal začať vyhrávať. :)

radovansrnec | Detail

clapi, podarilo sa mi dostať v SK cupe madzi naj. 64 mužstiev :):):)

radovansrnec | Detail

Však, v pohode:)Ja hrám len druhu sezonu.Držím palce v pohári.Dufam, že aspon jeden prejde.

radovansrnec | Detail

Aaaa prvý hucak. Doteraz som hral zo slabimi, tak sa to len zdá že som silny.:)

radovansrnec | Detail

Hlavne že v SK cupe si sa dostal tak ďaleko ako ja :):):)

radovansrnec | Detail