By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.D3 Slovensko

  P W D L S PTS
1. Stará Bašta  chl cup Otrhánky 0:1 Stará Bašta   Stará Bašta   2:0 Jablonica Dubinné 0:3 Stará Bašta   Stará Bašta   2:2 Dlhé Klčovo Lučatín 0:2 Stará Bašta    10 8 1 1 16:3 25
2. Otrhánky chl cup Otrhánky 0:1 Stará Bašta   Sokolce 0:2 Otrhánky Otrhánky 1:0 Dolné Lovčice Hronovce 1:2 Otrhánky Otrhánky 2:0 Čaklov  10 7 2 1 17:6 23
3. Horné Saliby chl cup Horné Saliby 2:1 Hronovce Čaklov 1:2 Horné Saliby Horné Saliby 0:1 Olcnava Mengusovce 1:2 Horné Saliby Horné Saliby 2:1 Trebostovo  10 6 2 2 12:10 20
4. Sládkovičovo B chl cup Sládkovičovo B 2:1 Sokolce Dolné Lovčice 2:0 Sládkovičovo B Sládkovičovo B 1:0 Hronovce Čaklov 0:2 Sládkovičovo B Sládkovičovo B 2:1 Olcnava  10 6 1 3 12:8 19
5. Olcnava chl cup Šúrovce 1:2 Olcnava Olcnava 0:3 Sereď B Horné Saliby 0:1 Olcnava Olcnava 2:0 Harakovce Sládkovičovo B 2:1 Olcnava  10 6 1 3 11:11 19
6. Sereď B chl cup Sereď B 2:2 Čaklov Olcnava 0:3 Sereď B Sereď B 2:1 Mengusovce Trebostovo 2:1 Sereď B Sereď B 3:0 Drahňov  10 5 2 3 16:10 17
7. Dubinné Dubinné 4:0 Dlhé Klčovo Lučatín 2:0 Dubinné Dubinné 0:3 Stará Bašta   Sokolce 1:2 Dubinné Dubinné 1:2 Dolné Lovčice  10 5 0 5 13:11 15
8. Harakovce Harakovce 2:1 Dolné Lovčice Hronovce 0:2 Harakovce Harakovce 2:0 Čaklov Olcnava 2:0 Harakovce Harakovce 0:1 Mengusovce  10 5 0 5 11:9 15
9. Drahňov Drahňov 3:0 Mengusovce Trebostovo 1:1 Drahňov Drahňov 2:1 Zvončín Drahňov 1:1 Šúrovce Sereď B 3:0 Drahňov  10 4 2 4 13:14 14
10. Dlhé Klčovo Dubinné 4:0 Dlhé Klčovo Zvončín 0:1 Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 2:1 Lučatín Stará Bašta   2:2 Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 1:0 Sokolce  10 4 2 4 10:13 14
11. Dolné Lovčice Harakovce 2:1 Dolné Lovčice Dolné Lovčice 2:0 Sládkovičovo B Otrhánky 1:0 Dolné Lovčice Dolné Lovčice 0:1 Jablonica Dubinné 1:2 Dolné Lovčice  10 4 1 5 10:11 13
12. Jablonica Jablonica 1:1 Lučatín Stará Bašta   2:0 Jablonica Jablonica 0:1 Sokolce Dolné Lovčice 0:1 Jablonica Jablonica 2:1 Hronovce  10 4 1 5 7:10 13
13. Sokolce Sládkovičovo B 2:1 Sokolce Sokolce 0:2 Otrhánky Jablonica 0:1 Sokolce Sokolce 1:2 Dubinné Dlhé Klčovo 1:0 Sokolce  10 4 0 6 7:12 12
14. Trebostovo Trebostovo 0:3 Zvončín Trebostovo 1:1 Drahňov Šúrovce 1:1 Trebostovo Trebostovo 2:1 Sereď B Horné Saliby 2:1 Trebostovo  10 3 3 4 9:13 12
15. Lučatín Jablonica 1:1 Lučatín Lučatín 2:0 Dubinné Dlhé Klčovo 2:1 Lučatín Zvončín 1:1 Lučatín Lučatín 0:2 Stará Bašta    10 2 6 2 10:10 12
16. Mengusovce Drahňov 3:0 Mengusovce Mengusovce 3:1 Šúrovce Sereď B 2:1 Mengusovce Mengusovce 1:2 Horné Saliby Harakovce 0:1 Mengusovce  10 3 2 5 9:14 11
17. Zvončín Trebostovo 0:3 Zvončín Zvončín 0:1 Dlhé Klčovo Drahňov 2:1 Zvončín Zvončín 1:1 Lučatín Šúrovce 1:0 Zvončín  10 3 1 6 12:11 10
18. Šúrovce Šúrovce 1:2 Olcnava Mengusovce 3:1 Šúrovce Šúrovce 1:1 Trebostovo Drahňov 1:1 Šúrovce Šúrovce 1:0 Zvončín  10 2 4 4 9:11 10
19. Hronovce Horné Saliby 2:1 Hronovce Hronovce 0:2 Harakovce Sládkovičovo B 1:0 Hronovce Hronovce 1:2 Otrhánky Jablonica 2:1 Hronovce  10 2 1 7 7:12 7
20. Čaklov Sereď B 2:2 Čaklov Čaklov 1:2 Horné Saliby Harakovce 2:0 Čaklov Čaklov 0:2 Sládkovičovo B Otrhánky 2:0 Čaklov  10 0 2 8 4:16 2
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Spišská , Spišská, čo na teba vymysliet ?

radovansrnec | Detail

Radovansrnec - Jasný vítěz této ligy !! :-) LETS GO!!

rejdl6 | Detail

A kto si deges?

radovansrnec | Detail

A to si ako na to prišiel?

radovansrnec | Detail

čo ste umreli?

radovansrnec | Detail

Spartak, ak by si potreboval poradiť ako na KOCIHU, tak napíš,rád ti poradím. :)

radovansrnec | Detail

TAAAK , Trnava to odmotáva:):)

radovansrnec | Detail

TAAAk pekne sa to po polčase zamotáva. :):)

radovansrnec | Detail

A vo WC som prehral z dalším prvoligistom 3:2

radovansrnec | Detail

Misko sa nám nejak odmlčal.

radovansrnec | Detail

Ja idem dalej, prešiel som cez prvoligiszu FC VION 5:3

radovansrnec | Detail

Nesluse držím palce v Sk cupe. :)

radovansrnec | Detail

No, prvý zápas som zvládol :)

radovansrnec | Detail

Misko, kde máš hviezdičku?

radovansrnec | Detail

Tak Spartak, už len my dvaja, a po budúcom kole už budeš len sám. :)

radovansrnec | Detail

na ďalšie kolo zistis, či si naj. :)

radovansrnec | Detail

Zatiaľ to máš uvoľnene na remízu.

radovansrnec | Detail

To teda sú. Môžu sa hambiť sami prewd sebou, rátam s tým, že sa pekne nabalili.

radovansrnec | Detail

Stačil mi aj Slovensko - Luxembursko

radovansrnec | Detail

Mohli by ste obidvaja remizovať.:)

radovansrnec | Detail

Spišská by nás mala pozvať na oslavu.Začína tam futbal, konečne si dal aj ty príspevok:):):)

radovansrnec | Detail

Tak gtatulujem, ale prečo si nenalial?

radovansrnec | Detail

Máš dve hviezdičky.Pri názve mužstva

radovansrnec | Detail

Misko, za čo druhá hviezda? Ichboo nabuduce si pozvaný, už nebolo volné

radovansrnec | Detail

Dám 2-2-1 a babka s mamou defenzívne, mal by som uhrať remízu.

radovansrnec | Detail

Nevadí, ale treba poradiť. Môžem dať 2-2-1 ?

radovansrnec | Detail

Budúce kolo, dva zápasy kola. A mne neporadite ako na Pinkovce?

radovansrnec | Detail

Ak bude niekto cudzí čítať naše komenty, bude si myslieť, že je medzi bláznami:):):)

radovansrnec | Detail

Ale prd, to som myslel na srandu:)

radovansrnec | Detail

Ja nie:)

radovansrnec | Detail

Už ked budem tak dlho žiť, nech si vyplním čas:)

radovansrnec | Detail

Chcete 16 cup?

radovansrnec | Detail

14.02.2011 :) Ja sa ale už nikam neponáhlam. Na internete som sa dozvedel, že zomriem 06.08.2061, to bude už so mňa megamanažér.

radovansrnec | Detail

Ja ani netvrdím, že ste slabší, ja len že mám šťastie, že hrám začiatok ligy sa tími najslabšími

radovansrnec | Detail

Chlap mňa by som zatiaľ nerátal. Doteraz som hral proti jednonohym tímom. Takže ja sa budem musieť ukázať proti vám, ak mám byť kandidát na postup.:)

radovansrnec | Detail

Dúfam že aj na pive.:)

radovansrnec | Detail

Len nech sa pobijú, potrebujem stabilizovať prvú pozíciu.:):):)

radovansrnec | Detail

Ponúkam 1 500 000

radovansrnec | Detail

Pinkovce majú rovnaké skore ako ja :)

radovansrnec | Detail

Už tam len vydržať 35 kôl :)

radovansrnec | Detail

Chalani, len sa pobite, chcem byť prvý :)

radovansrnec | Detail

Ja som sa zatial nemal na kom otestovať.

radovansrnec | Detail

Tak páni, môj tip : spartak prvý a možno niektorí z nováčikov. :):):)

radovansrnec | Detail

Čaká nás veľa nervov. Pozdravujem vás a aj staré známe Pinkovce.:)

radovansrnec | Detail

misho ja ťa dobehnem vo vyššej lige.Rátam s tým, že z I.slovenskej už nemáš kam postúpiť:)

radovansrnec | Detail

Ahojte, Čierna a Pinkovce. Vidím, že sa vám darí a že na mňa čakáte :) (trošku som zmenil názov)

radovansrnec | Detail

dajme si pratelak budete plakat

-F-Y-F- | Detail

CO NADAVATE KEBZ SOM HRAL PROTI VAM TAK VAS zNICIM

-F-Y-F- | Detail

Marcuso odkial si ?

TERMIXNO | Detail

sakra to tu nemam premozitela? vobec sa tomu nevenujem a sem prvy,vobec tomu nechapem

kraken1107 | Detail