By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.E1 Slovensko

  P W D L S PTS
1. TJ Šarišské Dravce chl cup Starina 0:5 TJ Šarišské Dravce TJ Šarišské Dravce 3:0 Snina A Nové Zámky B 0:4 TJ Šarišské Dravce FK Koválov 1:3 TJ Šarišské Dravce TJ Šarišské Dravce 4:0 Jurské  10 10 0 0 39:1 30
2. FTC Filakovo chl cup FTC Filakovo 2:0 Baloň Ražňany 1:1 FTC Filakovo FTC Filakovo 1:0 Budikovany   FC Ilava 2:2 FTC Filakovo FTC Filakovo 2:1 Lietavská Svinná - Babkov  10 5 5 0 18:12 20
3. Hrabičov chl cup Hrabičov 2:0 Lietavská Svinná - Babkov Želmanovce 1:0 Hrabičov Hrabičov 4:0 FK Koválov Hrabičov 3:0 Nováky Dobrá 1:1 Hrabičov  10 6 1 3 18:7 19
4. Želmanovce chl cup Želmanovce 1:2 FK Koválov Želmanovce 1:0 Hrabičov Nováky 0:0 Želmanovce Želmanovce 1:0 Dobrá Čierny Potok   2:0 Želmanovce  10 5 2 3 9:8 17
5. Veľké Chlievany chl cup Veľké Chlievany 1:2 Jurské Trnovo 2:0 Veľké Chlievany Veľké Chlievany 1:0 Baloň Ražňany 1:0 Veľké Chlievany Veľké Chlievany 3:1 Budikovany    10 5 1 4 12:9 16
6. Snina A chl cup Snina A 0:0 Nové Zámky B TJ Šarišské Dravce 3:0 Snina A Snina A 1:0 Jurské Trnovo 2:0 Snina A Snina A 3:1 Baloň  10 5 1 4 10:11 16
7. Uhrovské Podhradie Uhrovské Podhradie 2:0 Trnovo Baloň 1:0 Uhrovské Podhradie Uhrovské Podhradie 0:0 Ražňany Budikovany   0:3 Uhrovské Podhradie Uhrovské Podhradie 1:1 FC Ilava  10 4 3 3 9:5 15
8. Trnovo Uhrovské Podhradie 2:0 Trnovo Trnovo 2:0 Veľké Chlievany Starina 2:1 Trnovo Trnovo 2:0 Snina A Nové Zámky B 0:3 Trnovo  10 4 2 4 12:11 14
9. Jurské Veľké Chlievany 1:2 Jurské Jurské 1:2 Starina Snina A 1:0 Jurské Jurské 0:0 Nové Zámky B TJ Šarišské Dravce 4:0 Jurské  10 4 2 4 9:11 14
10. Nováky Nováky 2:2 FC Ilava Lietavská Svinná - Babkov 2:1 Nováky Nováky 0:0 Želmanovce Hrabičov 3:0 Nováky Nováky 2:1 FK Koválov  10 3 4 3 12:14 13
11. Čierny Potok Čierny Potok   0:2 Ražňany Budikovany   1:1 Čierny Potok   Čierny Potok   3:0 FC Ilava Lietavská Svinná - Babkov 1:2 Čierny Potok   Čierny Potok   2:0 Želmanovce  10 3 3 4 14:13 12
12. Ražňany Čierny Potok   0:2 Ražňany Ražňany 1:1 FTC Filakovo Uhrovské Podhradie 0:0 Ražňany Ražňany 1:0 Veľké Chlievany Starina 1:2 Ražňany  10 3 3 4 6:12 12
13. Lietavská Svinná - Babkov Hrabičov 2:0 Lietavská Svinná - Babkov Lietavská Svinná - Babkov 2:1 Nováky Dobrá 1:0 Lietavská Svinná - Babkov Lietavská Svinná - Babkov 1:2 Čierny Potok   FTC Filakovo 2:1 Lietavská Svinná - Babkov  10 3 2 5 11:12 11
14. FK Koválov Želmanovce 1:2 FK Koválov FK Koválov 2:1 Nové Zámky B Hrabičov 4:0 FK Koválov FK Koválov 1:3 TJ Šarišské Dravce Nováky 2:1 FK Koválov  10 3 2 5 11:19 11
15. Baloň FTC Filakovo 2:0 Baloň Baloň 1:0 Uhrovské Podhradie Veľké Chlievany 1:0 Baloň Baloň 3:1 Starina Snina A 3:1 Baloň  10 3 2 5 9:13 11
16. Budikovany Dobrá 0:0 Budikovany   Budikovany   1:1 Čierny Potok   FTC Filakovo 1:0 Budikovany   Budikovany   0:3 Uhrovské Podhradie Veľké Chlievany 3:1 Budikovany    10 3 2 5 9:15 11
17. Dobrá Dobrá 0:0 Budikovany   FC Ilava 0:0 Dobrá Dobrá 1:0 Lietavská Svinná - Babkov Želmanovce 1:0 Dobrá Dobrá 1:1 Hrabičov  10 2 5 3 6:7 11
18. FC Ilava Nováky 2:2 FC Ilava FC Ilava 0:0 Dobrá Čierny Potok   3:0 FC Ilava FC Ilava 2:2 FTC Filakovo Uhrovské Podhradie 1:1 FC Ilava  10 2 4 4 13:19 10
19. Nové Zámky B Snina A 0:0 Nové Zámky B FK Koválov 2:1 Nové Zámky B Nové Zámky B 0:4 TJ Šarišské Dravce Jurské 0:0 Nové Zámky B Nové Zámky B 0:3 Trnovo  10 1 4 5 6:15 7
20. Starina Starina 0:5 TJ Šarišské Dravce Jurské 1:2 Starina Starina 2:1 Trnovo Baloň 3:1 Starina Starina 1:2 Ražňany  10 2 0 8 9:28 6
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 

:Dto preco ? co si vyviedol?:D

Jose1020 | Detail

no mozes mat aj starych hracov ale dobrych ja mam aj starsich nektrorych nad 30rokov a pouzivat ich na ligu a dost ostrielany borci su to...nekedy je lepsie starsich hracov a co davaju goly:)

Jose1020 | Detail

dalsie MEGA KOLO!!! Šurianky - Svederník dufam ze tipujete 2:)))

Jose1020 | Detail

kks nahodne som posladal zostavu a pekne bodiky:D

Jose1020 | Detail

setril som ta aj tak to nepomohlo ale konecne na postupovej pozicii som jupiiiiiiiiiiiiiiiii:D

Jose1020 | Detail

heh nejako sa mi vobec nedari:D....

Jose1020 | Detail

omg to co ?!!!!remiza dpc?jak to je mozne kua...2polcas by som ho vyprasil a nic!tomu to tu jebˇ!)!!!

Jose1020 | Detail

prekvapenie:D

Jose1020 | Detail

1. 3. 2012 14:30:00 MEGAKOLO:Svederník - Šurianky,podla toho ako hras tak das 451 alebo 541ale skor deffenzivu:)

Jose1020 | Detail

s hocijakymi hracmi sa da popracovat:)trosku dlhsie ale bude z toho neco,nekedy z becka zoberiem 17 co ma 5000skill a ked ma specialku do 19bude mat cez 8000 a potom ho predam:)

Jose1020 | Detail

melman:na tieto ligove zapasy davam hracov od scouta 17.na vytrenovanie...lacno kupim draho predam:)

Jose1020 | Detail

nahodou nekedy mi chodia 14-15rocny 4000-5000 do B-timu,kym budu mat 17,tak mozu mat okolo 7000 a vyssie alebo aj menej:)

Jose1020 | Detail

dnes nastupia 15rocny mladici experiment:)

Jose1020 | Detail

uz som dostal 4goly:D melman nie si jediny:D....vzdy ked nenastavim zostavu dostanem nejaky ten gol:(

Jose1020 | Detail

coze ? to jak si mohol mat taky velky dlh ?

Jose1020 | Detail

to mas super na ja mam do 3miesta len do nejakych 90m a na 1miesto bolo cez 140m tak nejako...ale tak ja mam velmi vela na ucte vdaka minulej sezone:)

Jose1020 | Detail

neva,mam aj viac dolezitejsie zapasy,poharove tak preto:)ale tak ked stihnem pokusim sa tuto sezonu postupit uz:)

Jose1020 | Detail

neni zac...kebyze nastavim tak mam na 100%vitazstvo:)

Jose1020 | Detail

iha pekne to tu vypada :D xD

Kepk0 | Detail

jj moze byt:D....vsetkym prajem Stastne a vesele Vianoce vela darcekov a uspechov:)

Jose1020 | Detail

a tak Gratulujem ti teda:)uvidim co jako do konca sezony...dal som si bonus na1miesto 140m,ale tak co zisli by sa mi a ked nepostupim,budem budovat aspon mladi tim:)

Jose1020 | Detail

turnaj na vymenu?ma nekdo zaujem ?piste do posty:)

Jose1020 | Detail

kto ma na vymenu turnaj, piste do posty ?

van Basten 1111 | Detail

ja ze jak vyhram a nakoniec len remiza...vzdy to na konci vyrovnas:D...:))

Jose1020 | Detail

dalsie kolo megakolo!!!Kružná - Svederník dufam ze vyhram:)

Jose1020 | Detail

turnaje na vymenu ?piste do posty:)

Jose1020 | Detail

este 1 volne miesto v turnaji,kto ma zaujem ?

Jose1020 | Detail

Messermann-sry...nvm ci mas pro verziu ss,ale ked hej tak vidis kto akych hracov super ma.alebo nekdo iny ale len celkovu silu.ja som sa pozeral na teba a hovorim ze s tebou nemozem prehrat tak som nastavil taky b az c tim zmiesany a padli uvidime v odvete:)

Jose1020 | Detail

omg!!!tak toto som necakal prehru na 1kolo!a s takym podpriemernym timom!

Jose1020 | Detail

Cavte, s niektorimi sa uz pozname :)

BoR[1]S321 | Detail

tak ako kedy ked som naposledy hral turnaje mal som ich velmi nakopu,cez 16turnajov co ma pozvali a tak,denne som hral cca.6zapasov ale dalo sa,ale skoda ze nemam dostatok hracov silnych a viac kvalitnajsich v klube zatial.buducu sezonu by ma uz nemal nik ohrozit asi:D

Jose1020 | Detail

no tak travnik moze byt plus pre silnejsie timy.ja si to dam na skusku buducu sezonu a uvidim...ja tiez do 3miesta a cez 80m.ziskam:)

Jose1020 | Detail

to aj ja,a unava to je hrozne,hned sa unavia a musim tam ineho postavit alebo inu taktiku.ja radsej kupujme mladich na trenovanie,nemusim drahych,zbytocne vyhodene peniaze na nich.dalsiu sezonu idem kupit nejaky ten travnik,a este rozsirit kader a atd....kolko ziskas na umiestnenie,ci postup ?

Jose1020 | Detail

tak uz buducu sezonu chcem ist na postup,dufam ze sa mi to podari...a tak dobre je aj to ze som mal velmi vela turnajov cize aj zapasov,zranenia,a velmi unava na hracov,zisky a nove talenty a pre buducu sezonu velmi dobre:)dufam ze sa stretneme este:)

Jose1020 | Detail

omg jak malo bodov v zapase cakal som aj napriekt tomu ze to bolo zlozene z acka aj becka viac toho,ale tak co uz.gratulujem k postupujucim:)GL.

Jose1020 | Detail

tak nakoniec som tesno vonku prehral:(so zbudzov,tak dufam ze buducu sezonu postupim uz aj ja :D...

Jose1020 | Detail

pozeram ze zbudza ma velmi vela do obrany s tim musim neco spravit :D...a viem asi co prichystam na zbudzu:),kedze musim len vyhrat:)

Jose1020 | Detail

no uvidime co ako to dopadne,predposledne kolo hram vonku u zbudzej musim vyhrat:D.

Jose1020 | Detail

ouuu zajtra mega slager ligy:FK Sokol Braväcovo - Zbudza dobre by bola remiza alebo prehra hociktore mozno aj zbudzej ,ale to by som ja v predposlednom kole u neho musel na 100%vyhrat a by som postupil:D.o postup az do konca:)GL.

Jose1020 | Detail

co to ? 2cervene karty som dostal proti SK slovan:-O

Jose1020 | Detail

heh presne ked vyhram bude dobre:D

Jose1020 | Detail

tak to aj ja a mam aj trosku starsi a skusenejsich borcov:D

Jose1020 | Detail

ja si tiez takych mladych vychovavam,dam na prestupovu listinu a pozrem a tam plat cez 2m a u mna cca.300tis:D a ja ze nik nekupuje... ale aj tak dost vela na takeho mladeho hraca. inak aj mne sa to stava ze ked nekoho kupim a pozrem v akych kluboch bol a za ake ceny tiez sa my stava ze pred par dnami tiez prednai za nejaku malu sumu.a vacsinou co kupim idu mi hraci v poprednich lig:1,2liga cca.

Jose1020 | Detail

melman:to sa ozaj neoplati prerabat tim v strede sezony a skusat,ked tak v turnajoch alebo priatelskev nich mozes. johny:hej stava sa,ja som tiez uz zabudol nastavit na taketo zapasy zostavu a stava sa co uz,zivot ide dalej,je to len hra:) inak co ma ake vlastnosti ten tvoj najdrahsi prestup ?:-O

Jose1020 | Detail

omg to co ?kks som myslel ze to bude tazsi zapas:D...ale tak diky za nenastavenie:!)

Jose1020 | Detail

dalsie kolo bude velmi dolezite,ked vyhram sanca na postup je.ked prehram 3miesto bude do konca sezony moje:)

Jose1020 | Detail

diky aj ja tebe...teraz mam aj viac zapasov denne kvoli turnajom,kedze neco aj tim stoji...nejako sa mi nechce ist vyssie:D

Jose1020 | Detail

newadi,necchem postupit tu mi je dobre,ale ide aj o viac toho ja mam naklady 11m:(tak musim mat nejake turnaje inak ledva,ledva to uzivim... omg prehra s presovom:(kks kolko bodov a nic:(newa

Jose1020 | Detail

ja som tiez nestihol nastavit ackovu zostavu teraz to je taky mix:D... turnaje:to ked som s kazdym vymenil a nekdo ma pozval aj 2-3krat tak sa to navysi:D...ale tak dufam ze nejake turnaje vyhram,kedze vsetko co mam superov maju hracov nad8000 a vyssie.a cez 100 000bodov ale to neni zle aspon dobre sa zarobi dufam:D..

Jose1020 | Detail

mam 19turnajov na programe :(

Jose1020 | Detail