By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.E3 Slovensko

Wins in a row Won matches in a row
1. Fc Nové Hodějovice 3 3
2. Malá Mača 2 4
3. Komjatná 1 3
4. Jur nad Hronom 1 2
5. Kubáňovo wc cup 1 1
6. Považská Bystrica wc cup 1 1
7. Pušovce 1 1
8. Majcichov chl cup 0 6
9. FK Tatranská Lomnica chl cup 0 6
10. Štúrovo 0 3
11. Čerhov wc cup 0 3
12. Želiezovce 0 1
13. Diaková 0 1
14. Bardoňovo 0 0
15. Kamenica 0 0
16. Dúbravica 0 0
17. Ipeľský Sokolec 0 0
18. Heľpa 0 0
19. Rovňany 0 0
20. Patince chl cup 0 0
comments
 
1 | 2 | 

Zdravím Vás, som tu nový a dúfam, že sa mi tu bude dariť S pozdravom Tempres

Tempres | Detail

Tuto sezonu mam vyhranu

kingadam | Detail

akp sa volal ten tim

kingadam | Detail

aute neviete co bol za tim luc na osrtovo kto no mal

kingadam | Detail

aute neviete co bol za tim luc na osrtovo kto no mal

kingadam | Detail

čaute

Neymar | Detail

yamato pozvi ma teraz a hned vymienam

kingadam | Detail

Na né dost ťažkéé :D.. :D

kingadam | Detail

ja sa ma to mozem vyr.. Nemastavim taktiku a potom remizuju

kingadam | Detail

A je vymaľované ... o prvé miesto s Buneticami už bude so šampanským :-)

pikobelo | Detail

Bunetice -Martin pekný zápas ... som prekvapený

pikobelo | Detail

Som slaby cete hracov za 1€

kingadam | Detail

2-ja

habakuk | Detail

keby ze nedostanem cer venu mam vyhraty zapas

fkmnovezamky | Detail

nechcem nechcem

fkmnovezamky | Detail

nechsa ti to podarí

fkmnovezamky | Detail

keby ze das za kazdy zapas 7-micku tak budes mat 244golow

fkmnovezamky | Detail

nedari sa mi nedavam vela golov

fkmnovezamky | Detail

a co si mislis ze mam nezasluzene prvenstvo ty si mal jeden tazky zapas

fkmnovezamky | Detail

pocenujes ma no uwidime

fkmnovezamky | Detail

no cisté konto som nemal ale 9:2 toje velmi dobre

fkmnovezamky | Detail

zatal cisté konto

fkmnovezamky | Detail

a ja nato ze som preblal klub este neskor ako ty roxtedy a este som dopadol leepe :D:D:D

fkmnovezamky | Detail

no na to, že som prebral klub v polke sezóny a nemal som na to extra času som nedopadol katastroficky - gratulujem k postupu :-))

roxtedy | Detail

v zostave kola brankarom je moj (W)-kridelník

fkmnovezamky | Detail

ano matkoo55 mudra veta a jasom to tak mislel

fkmnovezamky | Detail

kdo kupi hraca slyby je ale surne ked nekdo kupi tak pozwem aj do turnaja

fkmnovezamky | Detail