By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.G1 Slovensko

Wins in a row Won matches in a row
1. Bačka B chl cup 2 2
2. Vajkovce B 2 2
3. Tvrdomestice B 1 2
4. Hontianska Vrbica B 1 1
5. Renčišov B 1 1
6. Voľa B 1 1
7. Ružindol 0 6
8. Dvorianky B chl cup 0 4
9. Čajkov wc cup 0 4
10. Jakubova Voľa B 0 3
11. MŠK Žilina" 0 2
12. Ipeľské Predmostie 0 2
13. Sap B 0 2
14. Ardanovce B 0 1
15. Kameničná wc cup 0 0
16. Drienovo 0 0
17. Jabloňovce B wc cup 0 0
18. Poľanovce B 0 0
19. Vyšné Repaše 0 0
20. Brezina B chl cup 0 0
comments
 
1 | 

Komentár(MŠK Zilina ™)
ŠOŠONKO67 hodnotí: Ďalšie body máme

ŠOŠONKO67 | Detail

Komentár(MŠK Zilina ™)
MŠK Zilina ™ usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu MŠK Zilina ™-Voľa B: 3 body doma

ŠOŠONKO67 | Detail

no tak proti staremu hradku prehram :) a proti The Wampires Tušice B vyhram neverim :D

liverpool12321 | Detail

jaká trojica? postupujem JA plus niekto z dvojice Kvačany, varadka. postupuju len 2 tímy!!!

Van Helsing 69 | Detail

dnešnou výhrou som už na 90% postupil :)

Van Helsing 69 | Detail

že tak vysoko vyhrám som dnes nečakal :)

Van Helsing 69 | Detail

Varadka do toho!!!

Van Helsing 69 | Detail

dnes som absolutne zabudol nastaviť na zápas, ale skončilo celkom fajn.

Van Helsing 69 | Detail

sakra, prvý ťažší zápas v lige a ja nemám ani koho postaviť.... ale som aj zvedavý na šláger prvých dvoch :)

Van Helsing 69 | Detail

caute mam virtualku na vymnenu tak kto chcete napisete mi do posty :)

dajo69 | Detail

no ja som sa na teba pripravil :D

Van Helsing 69 | Detail

sakra , zabudol som spraviť taktiku na zápas .

domco44 | Detail

ako pre koho dramaticky koniec

domco44 | Detail

pozri sa ja idem stebou vyhrat . nemam naladu pomahat ti :D a ked vyhram tak aj tak by si potom padol dole .

domco44 | Detail

tak k tebe sa nevyjadruje m ja som vyhrat nepotreboval mozno preto som setril hviezdy . ale to nie je tvoj problem .

domco44 | Detail

Marek .. uvidime ci rozbijes moj tym .. ale uz tu par rakych ludi bolo co pisali a potom neskoncili moc slavne :) . ale drzim ti palce .

domco44 | Detail

a začo ťa blokli ? :D čo si porušil

domco44 | Detail

vidim ze tu sa komentuje vo velkom....da si niekto pripravne??ked tak piste....

sccully | Detail

turany is best tym in de world

jojo123 | Detail