By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.1A Česko

  P W D L S PTS
1. Královské Nové Sady chl cup Proboštov  2:1 Královské Nové Sady Královské Nové Sady 2:1 Chodov Hřebeč  1:2 Královské Nové Sady Královské Nové Sady 2:2 FC Babovřesky AC Spartak Číhaň  0:1 Královské Nové Sady  10 7 2 1 20:8 23
2. AC Spartak Číhaň  chl cup AC Spartak Číhaň  1:1 Prosiměřice  Cikháj  3:0 AC Spartak Číhaň  AC Spartak Číhaň  4:1 Jeseník nad Odrou  SK Rapid Muglinov 0:1 AC Spartak Číhaň  AC Spartak Číhaň  0:1 Královské Nové Sady  10 6 2 2 16:7 20
3. Štoky  chl cup Tuř  1:0 Štoky  Radimovice u Tábora  1:2 Štoky  Štoky  3:1 Sibřina  Mělník 0:3 Štoky  Štoky  1:0 Prosiměřice   10 6 1 3 15:10 19
4. Jeseník nad Odrou  chl cup Hřebeč  0:3 Jeseník nad Odrou  Jeseník nad Odrou  1:0 FC Babovřesky AC Spartak Číhaň  4:1 Jeseník nad Odrou  Jeseník nad Odrou  0:2 Zakřany  Úpice 1:1 Jeseník nad Odrou   10 6 1 3 14:12 19
5. Mělník chl cup Zakřany  0:2 Mělník Mělník 2:1 Úpice Tuř  1:2 Mělník Mělník 0:3 Štoky  Sibřina  2:0 Mělník  10 6 0 4 13:13 18
6. FC Babovřesky chl cup FC Babovřesky 3:1 Cikháj  Jeseník nad Odrou  1:0 FC Babovřesky FC Babovřesky 1:2 SK Rapid Muglinov Královské Nové Sady 2:2 FC Babovřesky FC Babovřesky 3:0 Ac Sparta Rakovník  10 5 2 3 17:7 17
7. Mariánské Radčice Mariánské Radčice  1:0 Ac Sparta Rakovník FK Dukla Praha 2:2 Mariánské Radčice  Mariánské Radčice  2:0 Radimovice u Tábora  Mariánské Radčice  2:2 Proboštov  Chodov 0:2 Mariánské Radčice   10 5 2 3 14:8 17
8. SK Rapid Muglinov Chodov 0:2 SK Rapid Muglinov SK Rapid Muglinov 1:0 Hřebeč  FC Babovřesky 1:2 SK Rapid Muglinov SK Rapid Muglinov 0:1 AC Spartak Číhaň  Zakřany  1:1 SK Rapid Muglinov  10 5 1 4 14:11 16
9. Tuř Tuř  1:0 Štoky  Sibřina  0:3 Tuř  Tuř  1:2 Mělník Prosiměřice  4:0 Tuř  Tuř  0:2 Cikháj   10 5 0 5 11:12 15
10. Zakřany Zakřany  0:2 Mělník Prosiměřice  2:0 Zakřany  Zakřany  2:1 Cikháj  Jeseník nad Odrou  0:2 Zakřany  Zakřany  1:1 SK Rapid Muglinov  10 4 2 4 13:10 14
11. Proboštov Proboštov  2:1 Královské Nové Sady Ac Sparta Rakovník 2:2 Proboštov  Proboštov  1:1 FK Dukla Praha Mariánské Radčice  2:2 Proboštov  Proboštov  1:1 Radimovice u Tábora   10 3 5 2 13:12 14
12. Sibřina Úpice 0:3 Sibřina  Sibřina  0:3 Tuř  Štoky  3:1 Sibřina  Radimovice u Tábora  2:2 Sibřina  Sibřina  2:0 Mělník  10 4 1 5 13:13 13
13. Úpice Úpice 0:3 Sibřina  Mělník 2:1 Úpice Úpice 1:2 Prosiměřice  Cikháj  0:2 Úpice Úpice 1:1 Jeseník nad Odrou   10 4 1 5 13:16 13
14. Prosiměřice AC Spartak Číhaň  1:1 Prosiměřice  Prosiměřice  2:0 Zakřany  Úpice 1:2 Prosiměřice  Prosiměřice  4:0 Tuř  Štoky  1:0 Prosiměřice   10 4 1 5 11:12 13
15. Radimovice u Tábora FK Dukla Praha 2:2 Radimovice u Tábora  Radimovice u Tábora  1:2 Štoky  Mariánské Radčice  2:0 Radimovice u Tábora  Radimovice u Tábora  2:2 Sibřina  Proboštov  1:1 Radimovice u Tábora   10 3 4 3 12:13 13
16. FK Dukla Praha FK Dukla Praha 2:2 Radimovice u Tábora  FK Dukla Praha 2:2 Mariánské Radčice  Proboštov  1:1 FK Dukla Praha FK Dukla Praha 3:0 Chodov Hřebeč  0:1 FK Dukla Praha  10 3 3 4 11:19 12
17. Chodov Chodov 0:2 SK Rapid Muglinov Královské Nové Sady 2:1 Chodov Chodov 1:1 Ac Sparta Rakovník FK Dukla Praha 3:0 Chodov Chodov 0:2 Mariánské Radčice   10 2 4 4 7:12 10
18. Cikháj FC Babovřesky 3:1 Cikháj  Cikháj  3:0 AC Spartak Číhaň  Zakřany  2:1 Cikháj  Cikháj  0:2 Úpice Tuř  0:2 Cikháj   10 3 0 7 11:13 9
19. Ac Sparta Rakovník Mariánské Radčice  1:0 Ac Sparta Rakovník Ac Sparta Rakovník 2:2 Proboštov  Chodov 1:1 Ac Sparta Rakovník Ac Sparta Rakovník 1:1 Hřebeč  FC Babovřesky 3:0 Ac Sparta Rakovník  10 0 4 6 5:19 4
20. Hřebeč Hřebeč  0:3 Jeseník nad Odrou  SK Rapid Muglinov 1:0 Hřebeč  Hřebeč  1:2 Královské Nové Sady Ac Sparta Rakovník 1:1 Hřebeč  Hřebeč  0:1 FK Dukla Praha  10 0 2 8 3:19 2
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

ach jo odejde ziky a coper tu to ted budu jediný aktivní v této lize:-((

valos50 | Detail

ach jo odejde ziky a coper tu to ted budu jediný aktivní v této lize:-((

valos50 | Detail

Dekuju :D

coper | Detail

neboj!je to tu nabitý aš k zabití,špičkovími manažery.no kdyš koukám na tvůj kádr tak to šestý místo máš jasný.já o něj bojuju...................tolik bodů co máš ty snad nejde ani nahrát za kariéru...no jedem dál.v ůterý jdu na ligu mystrů na štruncák a pak v pátek na m.l.boleslav na superpohár tak se všichni těšte,viktorie vyhraje všě

bauerjindrich | Detail

ahoj,tak se my konečně začlo dařit"snad to nezakřiknu"ale na to mé vytoužené 6sté místo už strácím jen pár bodíků a to mám ještě zápas se světím.už se těším na příští sezonu-proč?no jednoduchý přibidou dva hráči kteří komunikují a to je supr..už se těším!coopere a ziky-fakt se těším na další sezonu,přeji vám oboum parádní dojezd této sezony!!!!

bauerjindrich | Detail

kolik je vlastne aktivních manažeru v tyhle lize????

coper | Detail

Sem te pozval

coper | Detail

hej ty božejovice proč hraju pohár proti tobě?!!:D

valos50 | Detail

díky ziky.jsi top manažer a ty to máš v hlavě dobře rozmyšlený,koukal jsem co se za tu dobu stalo co nejsem v IX.1A lize v dobroslavicích a je to úplný převrat směrem nahoru.to je něco podobného co se děje na viktorce "myslím tím stavba stadionu"a ten kádr s dřívějšíma dobroslavicema nedá vůbec srovnat.bořetice rozjedeš na cucky!néé?

bauerjindrich | Detail

zdravím o ligu nížě.koukám že se tu rýsují postupojící celky,teda ziky už je danej-no příští ročník se opět setkáme na bojišti v VIII a1.já nepostoupím ani nesestoupím,ziky a copere to toho!! jindřich z viktorky plzeň

bauerjindrich | Detail

Dobrej zapas

coper | Detail

GRATULUJI VŠEM CO VYHRÁLI , konečně jsem vyhrál 5:1!:D

valos50 | Detail

jázas sestoupim.. protože mam unavenej ceej tým a nemá to smysl bedl sem 4:1 prohrál 4:9

valos50 | Detail

jázas sestoupim.. protože mam unavenej ceej tým a nemá to smysl bedl sem 4:1 prohrál 4:9

valos50 | Detail

Na dnesni zapas sem nepřipravil malem sem stratil 2 misto

coper | Detail

hmm Ziky neni to dobry 17 schopnych hracu tak ze 40

coper | Detail

Ziky a proč si skončil v první lize????

coper | Detail

Ziky musim k tobě poslat špeha at vim jakou hrajes taktiku :D

coper | Detail

já jeporazim:)

valos50 | Detail

Kdo porazí Dobroslavice ma u me nejakyho hrace!!:D :D

coper | Detail

dneska oslavuju odehrál jsem z viktorkou remízu:)

valos50 | Detail

čs lidi zatim mam plán skončit do 10míst příští rok do 5 ale chtěl bych se vás zeptat jestli by někdo nedal přátelák do pošti DíK

valos50 | Detail

zdravím o ligu níž:ziky tak koukám že jedeš!

bauerjindrich | Detail

První kolo za námi :D :D

coper | Detail

Coper: ty se moc nesměj :D ani nevíš jak jsi mě nasral :D ne sranda gratuluji až moc jsem tě podcenil :-) nasadíl jsem na tebe B tým ...a ty jsi mi prostě dokázal že jsi dobrý :-) at se ti daří příští sezoně a at postupíš :-)

OSSIS | Detail

dik moc..a já ak blbec předposlední a jediný zápas prohrál a to s Budějovicema a ještě 0:5 ...ale nevadí i tak jsem postoupil:-) ale zas mi utekl titul ..

OSSIS | Detail

Gratuluji k postupu-Plzně a čihaně :D :D

coper | Detail

doprdele ..jsem to moooc podcenil ..jsem nasadil moje B tým ..sakra..

OSSIS | Detail

přesně tak.jen nechápu jak si mohl doma prohrát 0:5to mně fakt hlava nebere!

bauerjindrich | Detail

boj do posledního kola ....:-) o tomhle je tahle liga :-)

OSSIS | Detail

FC VIKTORKA PLZEŇ ...na velikonoce dáme slávce 2fíky,a jestly sem se spletl....? no tak teda to teprve uvydíme,já teda jdu opět na ligu viktorka je můj rambo..........hurá na ligu "gambrinus" první modrá a červená krev.

bauerjindrich | Detail

ty pi.....:D tak to je mazec:D O:3 tak to jsem nečekal :D sice mi psal že už ho to nebaví a že to už nehraje :D ale myslel jsem že to aspon dojede do toho druhého místa :D ale tak gratuluji bauerjindrich máš to už v kapse :-)

OSSIS | Detail

Ziky díky!!!!! že si porazil Zbýšov,máš to umně. příští můj turnaj máš pozvánku jistou!ještě jednou dík.

bauerjindrich | Detail

tak mam takový pocit že tuto sezonu postoupím z prvního místa :D

OSSIS | Detail

skusim to :D :D :D

coper | Detail

Coper: když tomu věříš :D

OSSIS | Detail

To neviš třeba se překonam a porazim Čihan :D

coper | Detail

škoda že ještě nehraju se zbýšovem takhle to vypadá že skončím na nepostupovém 3 místě.hold si to rozdáme příští sezonu se Zikym.

bauerjindrich | Detail

Je znat ze Bítov převzal jiny manazer :D

coper | Detail

trochu haluz no by byl radči kdyby Zbyšov vyhrál a já už měl náskok 6 bod od Plzně:-) ale tak první míst je taky dobrý :D doufám že to ted udržím :-P

OSSIS | Detail

Čihaň v čele nečekané :D

coper | Detail

myslím jsi že tenhle zápas mezi váma rozhodne o postupu do další ligy

OSSIS | Detail

já taky

bauerjindrich | Detail

jsem zvědavý jak to ted skončí ....

OSSIS | Detail

snad to bude zajímavé aš do posledního kola.příští zápas si zajíždím do zbýšova pro nějaký ten bodík aby to mělo ještě větší šmak

bauerjindrich | Detail

tak to má byt ...doufám že se mi podaří ted postoupit do další ligy

OSSIS | Detail

je to škoda no ....tak aspon ted to bude lehčí boj o ten postup:-) Ziky gratuluji:-)

OSSIS | Detail

jak se dívám tak pro Zbyšov to byla asi banalita :-) vpoho já nějak moc neřeším ten pohar spíš se soustředím na ligu :-)

OSSIS | Detail

to jsem zvědav jak dopadne zápas bítov-zbýšov.ossisi dobrá šance!snad i má,já je mám venku ale věřím si proto sem nejlepší venku.adofám že to tak zůstane.jo a sory za ten zápas v poháru,příště mi to určitě vratíš!

bauerjindrich | Detail

mám na výmenu virtuálku :)

iwks | Detail