By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.2A Česko

  P W D L S PTS
1. Šumavan Vimperk chl cup Šumavan Vimperk 0:0 Lhotka u Radnic  Lhota pod Radčem  0:1 Šumavan Vimperk Šumavan Vimperk 2:1 Přešťovice  SK Slavia Svitávka 1:2 Šumavan Vimperk Šumavan Vimperk 1:1 Zbyslavice   10 7 2 1 14:7 23
2. Moraveč  chl cup Moraveč  2:1 Lhota pod Radčem  Přešťovice  1:0 Moraveč  Moraveč  1:1 SK Slavia Svitávka Zbyslavice  1:2 Moraveč  Moraveč  2:1 Hlasivo   10 6 2 2 19:10 20
3. Lhotka u Radnic  chl cup Šumavan Vimperk 0:0 Lhotka u Radnic  Lhotka u Radnic  2:1 Petrohrad  Albrechtice nad Orlicí  0:2 Lhotka u Radnic  Lhotka u Radnic  0:1 Sobotovice  Vápovice  0:2 Lhotka u Radnic   10 5 3 2 11:6 18
4. Podolí I  chl cup Podolí I  1:1 Bublava  AC Kokosy Mimoň 2:0 Podolí I  Podolí I  3:0 Chrastavice  Čachrov  3:0 Podolí I  Podolí I  0:1 Lysá nad Labem  10 5 1 4 12:9 16
5. Albrechtice nad Orlicí  chl cup Albrechtice nad Orlicí  3:0 Čachrov  Lysá nad Labem 0:0 Albrechtice nad Orlicí  Albrechtice nad Orlicí  0:2 Lhotka u Radnic  Lhota pod Radčem  2:1 Albrechtice nad Orlicí  Albrechtice nad Orlicí  2:0 Přešťovice   10 4 4 2 14:10 16
6. Bublava  chl cup Podolí I  1:1 Bublava  Viničné Šumice  0:3 Bublava  Bublava  1:1 AC Kokosy Mimoň Chrastavice  1:1 Bublava  Bublava  1:1 Čachrov   10 3 7 0 16:10 16
7. Viničné Šumice Zbyslavice  1:1 Viničné Šumice  Viničné Šumice  0:3 Bublava  Hlasivo  1:1 Viničné Šumice  Viničné Šumice  2:1 AC Kokosy Mimoň Třebětice  1:1 Viničné Šumice   10 4 3 3 12:11 15
8. Čachrov Albrechtice nad Orlicí  3:0 Čachrov  Čachrov  2:0 Sobotovice  Vápovice  2:1 Čachrov  Čachrov  3:0 Podolí I  Bublava  1:1 Čachrov   10 4 2 4 14:13 14
9. Sobotovice Sobotovice  1:1 Chrastavice  Čachrov  2:0 Sobotovice  Sobotovice  1:0 Lysá nad Labem Lhotka u Radnic  0:1 Sobotovice  Sobotovice  0:0 Lhota pod Radčem   10 3 5 2 9:7 14
10. Lysá nad Labem Petrohrad  0:2 Lysá nad Labem Lysá nad Labem 0:0 Albrechtice nad Orlicí  Sobotovice  1:0 Lysá nad Labem Lysá nad Labem 2:0 Vápovice  Podolí I  0:1 Lysá nad Labem  10 4 1 5 9:10 13
11. SK Slavia Svitávka Hlasivo  1:1 SK Slavia Svitávka SK Slavia Svitávka 1:2 Třebětice  Moraveč  1:1 SK Slavia Svitávka SK Slavia Svitávka 1:2 Šumavan Vimperk Petrohrad  0:2 SK Slavia Svitávka  10 3 3 4 13:14 12
12. Lhota pod Radčem Moraveč  2:1 Lhota pod Radčem  Lhota pod Radčem  0:1 Šumavan Vimperk Petrohrad  0:0 Lhota pod Radčem  Lhota pod Radčem  2:1 Albrechtice nad Orlicí  Sobotovice  0:0 Lhota pod Radčem   10 3 3 4 11:12 12
13. Přešťovice Třebětice  2:2 Přešťovice  Přešťovice  1:0 Moraveč  Šumavan Vimperk 2:1 Přešťovice  Přešťovice  1:0 Petrohrad  Albrechtice nad Orlicí  2:0 Přešťovice   10 3 3 4 11:14 12
14. Hlasivo Hlasivo  1:1 SK Slavia Svitávka Zbyslavice  1:1 Hlasivo  Hlasivo  1:1 Viničné Šumice  Hlasivo  2:2 Třebětice  Moraveč  2:1 Hlasivo   10 2 5 3 14:13 11
15. Vápovice Vápovice  2:0 AC Kokosy Mimoň Chrastavice  2:1 Vápovice  Vápovice  2:1 Čachrov  Lysá nad Labem 2:0 Vápovice  Vápovice  0:2 Lhotka u Radnic   10 3 1 6 10:13 10
16. Chrastavice Sobotovice  1:1 Chrastavice  Chrastavice  2:1 Vápovice  Podolí I  3:0 Chrastavice  Chrastavice  1:1 Bublava  AC Kokosy Mimoň 2:2 Chrastavice   10 2 4 4 8:15 10
17. AC Kokosy Mimoň Vápovice  2:0 AC Kokosy Mimoň AC Kokosy Mimoň 2:0 Podolí I  Bublava  1:1 AC Kokosy Mimoň Viničné Šumice  2:1 AC Kokosy Mimoň AC Kokosy Mimoň 2:2 Chrastavice   10 2 3 5 12:18 9
18. Třebětice Třebětice  2:2 Přešťovice  SK Slavia Svitávka 1:2 Třebětice  Třebětice  0:0 Zbyslavice  Hlasivo  2:2 Třebětice  Třebětice  1:1 Viničné Šumice   10 1 6 3 10:15 9
19. Zbyslavice Zbyslavice  1:1 Viničné Šumice  Zbyslavice  1:1 Hlasivo  Třebětice  0:0 Zbyslavice  Zbyslavice  1:2 Moraveč  Šumavan Vimperk 1:1 Zbyslavice   10 1 6 3 6:8 9
20. Petrohrad Petrohrad  0:2 Lysá nad Labem Lhotka u Radnic  2:1 Petrohrad  Petrohrad  0:0 Lhota pod Radčem  Přešťovice  1:0 Petrohrad  Petrohrad  0:2 SK Slavia Svitávka  10 2 2 6 5:15 8
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

vladko2005 OPUSTAM LIGU... nech sa ti dari a vyhras titul a prepac ak som ta nahnevala ale bohuzial taka som tvrdohlava ,, (-: maj sa pekne

Katushik | Detail

a preco si nenapisal na podporu ?? preco ta hend zablokovali ked si tolko roky hral a prisieval na tuto hru v podobe kreditou? to je nefer

Katushik | Detail

ake sms ti posielal? na tvoj sukromny mobil? a odkial ho zistil a co to vobec ma so supershoot??? ci sa predtym dalo dobijat mobilom? a on porobil podvody?

Katushik | Detail

nie ved v nasej lige som len ja a ty nik iny a ja neviem sa lognut do nijakeho timu a aj keby som vedel tak idem asi do bohateho nie k tebe co nic nemas. a ani dlhe heslo ti nepomoze su programy na hacknutie uctu a tie prelomia kazde heslo tak neni na to ziadna ochrana kamarat mal 3-4 miliardy na ucte a heslo fakt dlhe a zlozite aj tak mu to hackli a prisiel nielen o vsetky prachy ale aj hracov a uz sa mu tam ani nedalo neskor prihlasit cize ty ked si prisiel o 40 mil tak to je nic.

vladko2005 | Detail

taK UVIDIME ale preco nastavovali moje zapasy??? tak to musel byt niekto s kym budm hrat nie???

Katushik | Detail

niekto mi hackol ucet a som pisala na podporu a nikto nereaguje

Katushik | Detail

niekto mi bol na ucte lebo mam ponastavovane zapasy uvolnene a vsetko nejaky hraci s urovnou 1000 neviem ani z kade su kedze ziadn prestupy nevidim

Katushik | Detail

a kolko ti zmizlo:?

vladko2005 | Detail

ale na zmenu mena klubu netreba kredit ale 15mil

vladko2005 | Detail

a uz prosim ta klud ok

Katushik | Detail

daj mi ich naspet inak ta nahlasim do fbi aj vilovi z modreho z neba

Katushik | Detail

mne to len napisalo ale nic mi nedalo ale prave naopak zmizli mi vsetky peniaze ????, ty si mi ich hackol !!! daj mi ich spet

Katushik | Detail

hej sak jasne ze ti dal sponzor 1.2 mld urcite ze hej sak ja seno zerem hlavne ze nemas ani 15mil na premenovanie klubu a spinis meno klubu predchadzajuceho manazera.

vladko2005 | Detail

a kde je ten tvoj prestup za 200 mil na trhu zboznovany vodca akosi ho nevidim ci je to dalsi odrb? myslis ze keby som ja robil podvod za 500mil ze to neurobim tiez tak ako ty ze ten prestup zmizne? ale moje velke predaje tam stale su aj za 666 aj za 599 mil a nepotrebujem to vymazat lebo slo o drahych hracov ale ty si nikdy nespravil prestup za 200 mil lebo keby si spravil tak ho nevymazes ale nechas ho na trhu nech sa mozes pochvalit akeho hraca si vychoval lenze ty si nic nepredal a aj to co si kupil v minulej sezone hracov tak si to stiahol z prestupovky aby to nikto nevvidel. chytas sa do vlastnych pasci ja podvody nerobim nie som na to odkazany nie som nejaky zobrak co nema ani 5 eur aby si kupil kredit a hral poctivo. ci ja ti mam dobit?

vladko2005 | Detail

07/01/2019 Příspěvky od sponzorů obohatily kasu o 1,244,154,630 €.

Katushik | Detail

robis vsade bordel a na kazdeho utocis, dokonca zevraj aj tvoji rodicia sa za teba hanbia, to je smutne

Katushik | Detail

mimochodom uz mi odpisal admin, ze si stara znama firma, preto ta preradili do tejto ligy, nie ze ty si odisiel sem ale ze si musel lebo sa na teba vsetci stazuju

Katushik | Detail

ale ked ty predas 7 krat po sebe nejakych 50 rocnych hracov za 500 milionov do rovnakeho klubu / zrejme tvojmu kamaratovi / tak to je v pohode

Katushik | Detail

aha takze ja ked predam zboznovaneho/ vodcu 17 rocneho za 200 mil tak to je velky podvod

Katushik | Detail

koho kazdeho? ty mi nadavas do retardov do psychopatov ja som na teba nepouzil ani jednu nadavku keby si mal ciste svedomie a nerobil take podvody ake robis tak by ti nevadilo nechat na prestupke vsetky podvodne predaje a nakupy hracov. ked si kupujes kredit o com silne pochybujem lebo by si si zalozil aspon malicky turnaj v zivote si na kredit neminul ani cent. a peniaze ze mas od sponzorov tak neviem aky sponznor by ti v prostriedku sezony ked si prisiel k timu dal 200 mil na drahe nakupy hracov. myslis ze to hram tyzden ze ti na tvoje podvody naletim? a preco si nepremenujes tim za smiesnych 15 mil ked ta tak sponznori bohato odmenuju a tolko penazi si si premenil za kredit. pises aka slaba liga ze ta to nebavi a ta predtym nebola slaba a vidis ako si sa radoval nad vitazstvami nad timami bez manazerov 55rocnymi hracmi. a ked chces inam tak si musis dobit kredit ci ty nemas nato tak radsej ostanes tu. nic zle som nenapisal chcel som ti dokonca pomoct pozval som ta do turnaja chcel som ti dat mladych odchovancov ale vidim ze ty si zakerak tak to nema zmysel.

vladko2005 | Detail

hras tuto hru 10 rokov nikdy si nevyhral nic... a kazdeho len urazas a obvinujes,, si psychicky naruseny idiot

Katushik | Detail

tebe zablokovali mozog zato si taky pribrzdeny retard

Katushik | Detail

cim skor vypadni kym ti nezablokuju tim

vladko2005 | Detail

dohrám poháre a pojdem preč z tejto ligy kde je 19 muzstiev len sami automaticky boti to je onicom takto hrat

Katushik | Detail

Komentář(TJ Sokol Manětín )
super velmi dobre branil tazko sa presadzovalo ale aj napriek tomu sme to zvladli a zdolali tohoto huzevnateho supera

Katushik | Detail

Komentář(TJ Sokol Manětín )
krasny vykon, opetovne sme prvi a to je super

Katushik | Detail

Turniej"16"drużyn na wymianę, pisać na priv :)

kingbartol | Detail

Zdravím. Chcem zorganyzovať virtuálku 8x8. Ak má niekto záujem a vie čo to znamená nech sa píše do pošty

igor67 | Detail

Začátek teda nic moc zatim sem bez góla :((

nemecek | Detail

no kónečně výhra...toto trvalo... :DD

nemecek | Detail

doufam že to zvednu se zbyslavicema

nemecek | Detail

jj nemaš zač

nemecek | Detail

Aj aj aj Žáky mě vykleply, tak to je v loji

nemecek | Detail

sob12:19.1. Těším se ;D

nemecek | Detail

Ponúkam virtuálku a 16-tkový turnaj na výmenu. Píšte do pošty.

igor67 | Detail

prodam hrace hladnicek,zgubis(střední obránci),conk(krajní obrana),stařeček(brankář) a vandirek(utočník) už jsou všichni na přestupové listině

dominik18 | Detail

Mám -kový turnaj na výměnu, kdo má zájem pište do pošty....

Francezko | Detail

Ondrasku zaber,takhle se do VIII. nedostaneš:-D Já ale taky moc neválím, jsem 11.

kalybos | Detail

dneska se snažim losenici připravit prvni letošni poražku snad to vyjde

hepo | Detail

xDD hmm vto doufej :DD

Baggeta | Detail

Okk ... dík

Baggeta | Detail

Hele navíte někdo na co je ta TV v kolonce klubu ???

Baggeta | Detail

moc se mi nedaři

hepo | Detail

to si piš že to bude :DDD

Baggeta | Detail

to si piš že to bude :DDD

Baggeta | Detail

Hej tuto sezonu Mířím vysoko škoda ten zápas s Bušem Já sem si ho nenastavil a hrálo Béčko s brankářem v útoku :DDDDxD

Baggeta | Detail

Taaaak a jsem přejmenovaný Proboštov - SFC opava :DDD :P

Baggeta | Detail

Taaaak a jsem přejmenovaný Proboštov - SFC opava :DDD :P

Baggeta | Detail

OK

kalybos | Detail

hi friendly match?

cSoki hEncSa | Detail