By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.2A Česko

  P W D L S PTS
1. Šumavan Vimperk chl cup Šumavan Vimperk 0:0 Lhotka u Radnic  Lhota pod Radčem  0:1 Šumavan Vimperk Šumavan Vimperk 2:1 Přešťovice  SK Slavia Svitávka 1:2 Šumavan Vimperk Šumavan Vimperk 1:1 Zbyslavice   10 7 2 1 14:7 23
2. Moraveč  chl cup Moraveč  2:1 Lhota pod Radčem  Přešťovice  1:0 Moraveč  Moraveč  1:1 SK Slavia Svitávka Zbyslavice  1:2 Moraveč  Moraveč  2:1 Hlasivo   10 6 2 2 19:10 20
3. Lhotka u Radnic  chl cup Šumavan Vimperk 0:0 Lhotka u Radnic  Lhotka u Radnic  2:1 Petrohrad  Albrechtice nad Orlicí  0:2 Lhotka u Radnic  Lhotka u Radnic  0:1 Sobotovice  Vápovice  0:2 Lhotka u Radnic   10 5 3 2 11:6 18
4. Podolí I  chl cup Podolí I  1:1 Bublava  AC Kokosy Mimoň 2:0 Podolí I  Podolí I  3:0 Chrastavice  Čachrov  3:0 Podolí I  Podolí I  0:1 Lysá nad Labem  10 5 1 4 12:9 16
5. Albrechtice nad Orlicí  chl cup Albrechtice nad Orlicí  3:0 Čachrov  Lysá nad Labem 0:0 Albrechtice nad Orlicí  Albrechtice nad Orlicí  0:2 Lhotka u Radnic  Lhota pod Radčem  2:1 Albrechtice nad Orlicí  Albrechtice nad Orlicí  2:0 Přešťovice   10 4 4 2 14:10 16
6. Bublava  chl cup Podolí I  1:1 Bublava  Viničné Šumice  0:3 Bublava  Bublava  1:1 AC Kokosy Mimoň Chrastavice  1:1 Bublava  Bublava  1:1 Čachrov   10 3 7 0 16:10 16
7. Viničné Šumice Zbyslavice  1:1 Viničné Šumice  Viničné Šumice  0:3 Bublava  Hlasivo  1:1 Viničné Šumice  Viničné Šumice  2:1 AC Kokosy Mimoň Třebětice  1:1 Viničné Šumice   10 4 3 3 12:11 15
8. Čachrov Albrechtice nad Orlicí  3:0 Čachrov  Čachrov  2:0 Sobotovice  Vápovice  2:1 Čachrov  Čachrov  3:0 Podolí I  Bublava  1:1 Čachrov   10 4 2 4 14:13 14
9. Sobotovice Sobotovice  1:1 Chrastavice  Čachrov  2:0 Sobotovice  Sobotovice  1:0 Lysá nad Labem Lhotka u Radnic  0:1 Sobotovice  Sobotovice  0:0 Lhota pod Radčem   10 3 5 2 9:7 14
10. Lysá nad Labem Petrohrad  0:2 Lysá nad Labem Lysá nad Labem 0:0 Albrechtice nad Orlicí  Sobotovice  1:0 Lysá nad Labem Lysá nad Labem 2:0 Vápovice  Podolí I  0:1 Lysá nad Labem  10 4 1 5 9:10 13
11. SK Slavia Svitávka Hlasivo  1:1 SK Slavia Svitávka SK Slavia Svitávka 1:2 Třebětice  Moraveč  1:1 SK Slavia Svitávka SK Slavia Svitávka 1:2 Šumavan Vimperk Petrohrad  0:2 SK Slavia Svitávka  10 3 3 4 13:14 12
12. Lhota pod Radčem Moraveč  2:1 Lhota pod Radčem  Lhota pod Radčem  0:1 Šumavan Vimperk Petrohrad  0:0 Lhota pod Radčem  Lhota pod Radčem  2:1 Albrechtice nad Orlicí  Sobotovice  0:0 Lhota pod Radčem   10 3 3 4 11:12 12
13. Přešťovice Třebětice  2:2 Přešťovice  Přešťovice  1:0 Moraveč  Šumavan Vimperk 2:1 Přešťovice  Přešťovice  1:0 Petrohrad  Albrechtice nad Orlicí  2:0 Přešťovice   10 3 3 4 11:14 12
14. Hlasivo Hlasivo  1:1 SK Slavia Svitávka Zbyslavice  1:1 Hlasivo  Hlasivo  1:1 Viničné Šumice  Hlasivo  2:2 Třebětice  Moraveč  2:1 Hlasivo   10 2 5 3 14:13 11
15. Vápovice Vápovice  2:0 AC Kokosy Mimoň Chrastavice  2:1 Vápovice  Vápovice  2:1 Čachrov  Lysá nad Labem 2:0 Vápovice  Vápovice  0:2 Lhotka u Radnic   10 3 1 6 10:13 10
16. Chrastavice Sobotovice  1:1 Chrastavice  Chrastavice  2:1 Vápovice  Podolí I  3:0 Chrastavice  Chrastavice  1:1 Bublava  AC Kokosy Mimoň 2:2 Chrastavice   10 2 4 4 8:15 10
17. AC Kokosy Mimoň Vápovice  2:0 AC Kokosy Mimoň AC Kokosy Mimoň 2:0 Podolí I  Bublava  1:1 AC Kokosy Mimoň Viničné Šumice  2:1 AC Kokosy Mimoň AC Kokosy Mimoň 2:2 Chrastavice   10 2 3 5 12:18 9
18. Třebětice Třebětice  2:2 Přešťovice  SK Slavia Svitávka 1:2 Třebětice  Třebětice  0:0 Zbyslavice  Hlasivo  2:2 Třebětice  Třebětice  1:1 Viničné Šumice   10 1 6 3 10:15 9
19. Zbyslavice Zbyslavice  1:1 Viničné Šumice  Zbyslavice  1:1 Hlasivo  Třebětice  0:0 Zbyslavice  Zbyslavice  1:2 Moraveč  Šumavan Vimperk 1:1 Zbyslavice   10 1 6 3 6:8 9
20. Petrohrad Petrohrad  0:2 Lysá nad Labem Lhotka u Radnic  2:1 Petrohrad  Petrohrad  0:0 Lhota pod Radčem  Přešťovice  1:0 Petrohrad  Petrohrad  0:2 SK Slavia Svitávka  10 2 2 6 5:15 8
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 

JJ :) moc pěknej zápas a nakonec vyšla aji ta remíza ale ke konci sem se pěkně zapotil jak si vedl 4:3 :D:D

hegiis | Detail

Slušná přestřelka.

kalybos | Detail

Tak co Liběchov ??? Jak vidíš náš vzájemný zápas ??? Sem zvědavý jak to dopadne :D

hegiis | Detail

Liběchov pěknej zápas :D

hegiis | Detail

dopředu píšu na vánoce dostanu kredit a budu pořádat turnaj ale na výměnu jestli máš zájem tak tě pozvu ale ty taky mě musíš pozvat.máš zájem?tak se ozvi.

berdych | Detail

No hrát se jěště pár kol,tak by to bylo zajimavý. Ale první 4 mužstva tady holt neměli konkurenci,zřejmě dobří manažeři :-))) Ale zase musíme počítat,že vyšší liga už nebude procházka řůžovou ordinací :-))))

Louminnen | Detail

říkám,že jo :-)))))

Louminnen | Detail

Jasný,to je ok. Už jsi začal přípravu na nový ročník?

Louminnen | Detail

autorský práva v pohodě,ale proč zrovna Sparta? :-))))))))

Louminnen | Detail

Kluci se snažili,odměnou pro ně bylo.že se jich dostalo plno do sestavy kola. Taky jsem čekal,že je přejedu raz dva. Nu což hraje se na body nebo ne ? Pic :-))))))

Louminnen | Detail

Tak hrrrr na Kunín :-))))))

Louminnen | Detail

Holá holá 8 liga volá. Saimii(jediný co mě porazil :-)))) a samozřejmě i všem ostatním díky za to,že jsem se s váma mohl poměřit a už radši dopředu vám přeju hodně úspěchů do dalších zápasů. Zároveň se rozloučím se Saimiim,protože pochybuji,že nás nalosují do stejné ligy, i když. Ale jsem rád,že jsem tě poznal i když jen virtuákně. Pic :-)))

Louminnen | Detail

Tak ti Saimii gratuluji k postupu :-))) Teď už to máme na tuty :-))))

Louminnen | Detail

na ten šlágr jsem docela zvědavej :-)))))),ale zřejmě o osudu zápasu je rozhodnuto :-)))))

Louminnen | Detail

Jak to tady pozoruju tak mě docela překvapují SK Vlachovice. Poslední a dnešní zápas docela suverení. Jen tak dál :-)))))

Louminnen | Detail

solvine bravo,nemám k tomu co dodat. Možná by bylo lepší už toto téma nechat u ledu. A Lord ,když teď marodí má čas na to aby si ujasnil co chce. Měj te se :-))))))

Louminnen | Detail

NEJSEM JEHO MLUVČÍ sám jsem ho k této hře dovedl a mrzí mě že se na to vykašlal.S druhé strany chápu že ted má jiné starosti o kterých se zde nemohu bavit.Jsem jeho nadrizený v práci.A vím že kdyby pokračoval v tom jak jsem mu říkal jak se dostat v této hře rychle nahoru tak s touto ligou musí projít jako nůž máslem.Saimi o tom ví své když majki začínal.Naštvaný nemám být nma co máte pravdu zástávám se někoho kdo tady v této hře už stejně není přítomen.Pokud by ses snad rozhodl někdy zalogovat majki tak jsi u mě slabý jedinec.Rek bych mu to v praci bohuzel ted marodí:-)Opust tým.

solvin | Detail

Ale co kašleme na plkání a jdeme se věnovat dalšímu kolu naší ligy,ne. :-)))) Sportu zdar a naší lize zvlášť :-))))))))

Louminnen | Detail

Čemu u Killzone věřit. Jednou se stěhoval,teď má málo času. V lepším případě mohl tým už dávno opustit a mohl za něj válčit někdo jiný. Nu což,ale musí se mu nechat,že má vlastního mluvčího,holt Lord je Lord :-)))))))) Solvine doufám,že se neurazíš a budeš to brát z nadhledem :-))))

Louminnen | Detail

Saimi jinak gratulace k pvnímu místu za 8 sezon te cekám v I.lize:-)

solvin | Detail

Když se podívate na jeho zapasy tak vam musí přijít logické že počítač automaticky nastavuje porad tu samou sestavu.Jo predminule kolo se tam zranil golmana tak tam počítač dal automaticky druhého.A na to že nenastavuje a je 3 to znamená že bud nemá tak špatné hráče a nebo že úroveň této ligi je hodně slabá a postoupit musí ten kdo aspon parkrat za sezonu nastaví zápas.Preju vám hodně úspěchů!!!!!!!

solvin | Detail

kilzone neni v krizi kilzone je bez managera v teto lize co vim tak nastavil asi v polovine 2 zapasy a pak se na to vys... kdybyste chtel nekdo jeho účet není problém reknu mu a on mi dá heslo nemá totiž čas.

solvin | Detail

Chlístov - super :-))))))))

Louminnen | Detail

Já sem spokojeny :) mohlo to byt sice ještě o trochu lepší ale nevadí :) ted sem aspoň porazil KILLZONE :D

hegiis | Detail

tobě též gratulace :-)))

Louminnen | Detail

hmmm,Killzone asi v krizi :-))))

Louminnen | Detail

to čokl: tak za 15 min na hřišti :-)

Louminnen | Detail

nevíte někdo jak se před předtím jmenovali sk vlachovice,skleróza :-) díky

Louminnen | Detail

jo byl to trapnej vysledek,na tebe jsem si veřil v tu chvíli víc,než na killzone. A nakonec to dopadlo naopak. No zaplať pánbů že to dopadlo aspoň tak. Teď je to na tobě a bude to v suchu. No a teď přípravy na zítřejšî bitvu o mé druhé finále :-)

Louminnen | Detail

saimii diky za podporu,ale po tom trapasu s tebou jsem ani nedoufal. No,ale že to bude takovej nářez a ještě u nich to jsem opravdu nečekal. Jupííí

Louminnen | Detail

Díky saimii za gratulaci dívám se že taky válíš.

solvin | Detail

Co ti na to mám říct,postavil jsem to nejlepší,odpočatý a oni mi takhle zatlučou hřebíček do rakve,no jsem nasranej. Jo ale gratuluju,holt jsi mi to natřel se vším všudy,bééé

Louminnen | Detail

hmm,pěkný,tak jsem si podepsal ortel :-(((( Teď musím na 1000 procent porazit Killzone,jinak se můžu rozloučit s postupem :-((((

Louminnen | Detail

Tak to vypadá,že Lord to rozhodl za nás po dnešku :-)))

Louminnen | Detail

OK. Ale 20. hraju s tebou a to tě budu muset porazit a hned na to vyhrát s Killzone. No tak to bude ještě nářez jak tohle všechno dopadne. Jsem s toho úplně,nevím kde. Jenže postoupit chci a tebe beru jako postupujícího se mnou. A Killzone s náma nekomunikuje,takže nevím co si mám o něm myslet o Lordovi. No nic držím ti Saimii palce ať postoupíš se mnou,mám rád lidi kteří napíšou aspoň něco. Takže za pár dní snad 8.ligá :-)))) Pic Saimii

Louminnen | Detail

Co ti budu povídat,bude to těžký. Budeš muset pomoct.

Louminnen | Detail

Co ti budu povídat,bude to těžký. Budeš muset pomoct.

Louminnen | Detail

Jenom jsem chtěl poznamenat,že to bude zajímavý až do konce. Kdo z nás tří zbytečně z někým klopýtne tak nepostoupí.

Louminnen | Detail

čago saimii,tak jak to dnes vidíš ? Mám docela obavy z Křeče,předevčírem mi natrhli gatě 4:1 :-)))

Louminnen | Detail

no tak koukám,že jsme padli už všichni. Ted' to bude mít opět zajimavý náboj.

Louminnen | Detail

Tak to držím palec,mě taky čeká 2.a 4.9 dvojzápas s celky z hora tabulky,Křeč a Kunín. :-)

Louminnen | Detail

tak saimii,jak to zitra vidis? Zrejme stale bez ztraty kyticky co. No a jak se tesis na mase boje v poharu? Cau zitra pri ligovych bojich.

Louminnen | Detail

banikovec: toho si nech a počkej až se rozjede 11. nebo 12.liga tam ho určitě udáš :-)

Louminnen | Detail

Co vim tak majki zacina nastavovat tak mate o soupere vic.

solvin | Detail

V kolik ti to bude vyhohovat

Louminnen | Detail

to Saimii-nedáme 22.8. přátelský mač ???

Louminnen | Detail

Tak si myslím,že KILLZONE by jsme odepisovat ještě neměli. Jinak Saimii gratuluju ke šňůře :-)))

Louminnen | Detail

tak jak to dneska dopadne Saimii,po dnešku bych ti chtěl už dýchat na záda:-) snad

Louminnen | Detail

tak jak to dneska dopadne Saimii,po dnešku bych ti chtěl už dýchat na záda:-) snad

Louminnen | Detail

saimii zítra bez ztráty kytičky už jenom ty:-)

Louminnen | Detail