By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

IX.1B Česko

  P W D L S PTS
1. Sytno  chl cup anfie 38 24 3 11 55:29 75
2. Snět  chl cup Kamil_13026 38 20 8 10 55:36 68
3. Řepín  chl cup vilu 38 21 4 13 44:28 67
4. SFC Opava A chl cup Atik01 38 19 7 12 54:45 64
5. 1. FC Olomouc  chl cup jkorici 38 19 3 16 49:42 60
6. Díly  chl cup cejoSVK 38 18 5 15 55:48 59
7. Sobíňov D.Kneifel 38 18 2 18 40:48 56
8. Horní Újezd Karel Tomas 38 16 8 14 55:45 56
9. Hněvčeves Haplo 38 16 8 14 42:47 56
10. FC Bojanovice smrad 38 15 11 12 47:41 56
11. Plavsko zdenekpt 38 14 11 13 45:47 53
12. Telnice Moučus 38 13 12 13 40:41 51
13. Velké Hydčice felas 38 13 9 16 46:55 48
14. Jasenice Filip853 38 13 8 17 33:41 47
15. FC Dukla Č.Těšín capka13 38 12 10 16 35:40 46
16. Zvěstov patrikligl 38 13 6 19 42:50 45
17. FK Záhorce B macrella33 38 12 6 20 32:49 42
18. Kaceřov xXBart97Xx 38 11 7 20 42:49 40
19. Vysoká Libyně pepes88 38 9 11 18 41:53 38
20. Merboltice Lajos555 38 9 11 18 36:54 38
comments
 
1 | 2 | 3 | 

Ponúkam virtuálku a 16-tkový turnaj na výmenu. Píšte do pošty.

igor67 | Detail

Takže se tady mejte a hodne stesti fsem...

bivojj | Detail

Tak ja taky zariskuju a dam nejslabsi sestavu...snad to dobre dopadne...:D

bivojj | Detail

Teda to jsem necekal...TJ Sokol Horní Jiřetín - Skopytce 3-4

bivojj | Detail

Povedlo se...:D gratuluju k vykonum i k postupu ,tesim se na nase odvety...:D

bivojj | Detail

Proč bys to nečekal?? Když se hře věnuješ a máš dobrý tým ,tak můžeš postoupit i další sezonu...tak uvidime...:D

bivojj | Detail

První prohra RCD Real Hradec Králové

titanus | Detail

Odpouštím ti...:D

bivojj | Detail

Tak ti teda Zdeńku pěkně děkuju ,že jsi mi zkazil plný počet bodů v sezoně...:D

bivojj | Detail

Taky se tesim na Kosice ,stejne jako na vsechny ostatni...:D A proc se tak tesis ,jestli se muzu zeptat??

bivojj | Detail

Hradcom Kralove

jm07 | Detail

tesim sa na zapas s HRadco Kralove..

jm07 | Detail

Jak jsi na tom ty?? :D

bivojj | Detail

Radsi jsem si koupil nejaky novy posily...:D

bivojj | Detail

Taky si myslim ,diky za hezky zapas...trochu se bojim odvety...:D

bivojj | Detail

Však ono se ti to ve vyšších ligách hodí ,neboj...:D A az se za tebou taky prokopu ,tak te uz ani tvoje nakupy nespasi...:D

bivojj | Detail

Tak dneska jsem teda na to zvedavej...:D

bivojj | Detail

JO ,vid....ja jsem byl zvyklej na zacatek ve 20:15,taky si porad nemuzu zvyknout...

bivojj | Detail

No, jako favority jsem očekával jiné týmy :D pro mě je tabulka celkem překvápko :D

puckino | Detail

čekám,že někdo napíše, že zapomněl nastavit zápas:D:D

pet | Detail

jen tak tak ,ses klikar...:D

bivojj | Detail

To potěší :D já už nakupuju na další sezonu hráče :) taky by jsi měl...

puckino | Detail

jinak preji hodn stesti

homolis | Detail

Gratuluji postupujícím a čest sestupujícím. A těm co jsme zde hodně stěstí v příští sezóně.

titanus | Detail

A pozdravuj kamaráda :))

puckino | Detail

Myslíš tu obranu že? :D :p

puckino | Detail

49500 to de ne:)

soldis | Detail

vipust ho

soldis | Detail

Dluhigu mám proti FC Žihadla Opava nasadit nelepší hráče co mám nebo ten zápas mám vypustit?? :)

puckino | Detail

Ale myslím že má pravdu :)

puckino | Detail

a ty si ocas...furt tady nékdo machruje že si dal góla a pak to jde s tebou z kopce :D nechtěl bych

klabaczek | Detail

ano a Messi dává 4 gól a sparta se může jít zahrabat :D

klabaczek | Detail

Ty jo Sparta mi málem zařídila infarkt :) myslím že všichni z prví pětky by měli na to uhrát si špičku vyšší ligy..

puckino | Detail

To vím, že body asi už nestratí. Přeju jí postup.Nevím jestli bych měl na postup.

titanus | Detail

a jeto tady prvni gol sparty jupiiiiiii:)

roofo | Detail

Písečná má postup jistý, ale Sparta ještě ne.

titanus | Detail

jojo úplně nejvíc se těším :D

puckino | Detail

Ale největší zlepšení u tebe i u Olympie a Krnova :) ale už nemám strach mám jistý postup :D

puckino | Detail

Fc Velká Bystřice - AC Sparta Praha A 4-0, co dodat gratuluji. Začínám mít strach.

titanus | Detail

WOW dobře Bystřice :))))

puckino | Detail

I přesto že Spartu moc rád nemám tak jí přeju aby Liverpool porazila... :))

puckino | Detail

Tak určitě se zase chci bít o postup, ale je mi jasný že to bude maimalně těžký takže se chci dostat alespoň do wc cupu.. :)

puckino | Detail

nemas zac ty si to dekovani totiz zaslouzis a jaky jsou plany do vysi ligi???

soldis | Detail

Dík :)

puckino | Detail

pisecna musim rict ze si opravdu vyborna ale moc!!!! preju ti vsechno nejlepsi v tomto roce a hlavne at seti dari ve visi lize!!!

soldis | Detail

velka gratulace do prahy tetka uz si nenechej ujit postup je tvuj a pisecny

soldis | Detail

Je tady někomu už 17??

puckino | Detail

FC Díly Krnov gratuluji. Nevím co kluci dělali, ale byl jsi lepší a zaslouženě jsi vyhrál. Ještě jednou gratuluji. Konec ligy bude ještě zajímavý.

titanus | Detail

Proč by jsi nemohl když Olympie se mnou remizovala..:))

puckino | Detail

WoW :))) gratuluju k vítězství :) těším se na náš zápas :))

puckino | Detail