By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

IX.2B Česko

Wins in a row Won matches in a row
1. Vlkov  chl cup 3 6
2. Jarov  wc cup 2 9
3. Hybrálec 1 5
4. Řemíčov  chl cup 1 4
5. Studeněves 1 3
6. Ostrava chl cup 1 3
7. Kostelecké Horky  wc cup 1 1
8. Osové 1 1
9. Drozdov 0 5
10. Kratušín 0 2
11. Líně 0 1
12. Kotopeky 0 1
13. Smečno 0 0
14. Bukovany 0 0
15. Dobroměřice  wc cup 0 0
16. KAI 0 0
17. Skopytce 0 0
18. Mouřínov 0 0
19. Dolní Břežany 0 0
20. Křenice 0 0
comments
 
1 | 

virtualka na vyměnu

titanic11 | Detail

zdravim chtěl bych poradit jaké týmy si můžu dát do názvu svého klubu, když se chci přejmenovat, abych nějak neporušil pravidla a neblokli mi účet..díky za odpověd.

Arthur7 | Detail

prodávám hráče je natrhu jen za 100mil. je to můj nejlepší hráč co jjsem kdy měl v tymu.prodávám ho kvůli dluhům tak mi prosím vás někdo pomocte a kupte tohoto hráče 5 Boer Dedrick skupina 9013 Osobní údajeVěk 23 Zranění - Pozice Krajní záložník[W] Charakter Agresivní Speciální vlastnost Plat 390,000 ,-€ Tržní cena 2,340,000 ,-€ Karty Stav na prodej Góly v kariéře 206 Góly v lize 1 Góly v pohárech 2 Schopnosti Zkušenost: 900 Vůdcovství: 900 Motivace: 805 Forma: 900 Únava: 977 Chytání: 560 Tvorba hry: 810 Držení míče: 810 Krátké nahrávky: 810 Dlouhé nahrávky: 810 Bránění: 810 Zakončování: 810 Křídelní hra: 893

berdych | Detail

Tak to letos rozjedem a pokusíme se o postup i když to bude hrozně těžké!

KUFRFCB | Detail

Čau lidi zdravim ty který sou z xb4 Česko

MXHD | Detail

Gratulace desné k postupu,jinak se těším na kredit.

Terrad | Detail

Končím nemám na to čas nemá někdo zajem u tým !!!!

Komar6 | Detail

Potřeboval bych turnaj :P

Komar6 | Detail

Jo jo přecenil sem své sílí :D Chtěl sem ho hecnout trošku a vás všechny ostatntí taky je to tu hrozně mrtvý :D

Komar6 | Detail

6-0 ve 19 minutě co to je voeee :D

Komar6 | Detail

Todle fakt nechápu hlavně tu red card debílek jeden :D

Komar6 | Detail

Konečně se to tu rozjíždí ;)

Komar6 | Detail

Konečně se to tu rozjíždí ;)

Komar6 | Detail

Tak sakraaa už se nemužu dočkat rozlosovaní atd chci už hrát :))

Komar6 | Detail

No jo koukám kamarádi že to tu táhnete k jasnému postupu to se někdo má hihi :)...tak hlavně pak dejte vedět kam postupujete at vás s brochym neztratíme :)

Komar6 | Detail

Tak to uz je rozdil tri trid kdyz prvni vyhraje venku s druhym 7:0!!!:D Je to ostuda!:D Jeste ze uz tu Malešovice s Vama dlouho v teto lize nesetrvaji a postoupi.:) Malešovicim gratuluji.:*

Toncek 1982 | Detail