By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

X.A6 Slovensko

  P W D L S PTS
1. Dunajská Streda chl cup illes 38 21 7 10 57:36 70
2. Nacina Ves chl cup janika001 38 19 8 11 57:42 65
3. Opatovce chl cup CSKA Moskva 38 18 11 9 55:37 65
4. Olejníkov chl cup Andel88 38 18 11 9 44:30 65
5. Gerlachov chl cup Rastislav12 38 18 10 10 42:30 64
6. Repejov chl cup kiko tarassek 7 Ronaldo 7 38 18 9 11 52:46 63
7. Zázrivá Manchester Picasso 38 17 9 12 46:38 60
8. Havka radikalDRMTKZ 38 16 10 12 58:39 58
9. Železník Mindok 38 16 10 12 44:38 58
10. Pusté Úľany Xerko 38 16 6 16 58:55 54
11. Horňa fdrest 38 13 9 16 43:53 48
12. Poproč obliviate 38 12 12 14 45:47 48
13. Iňa melonikmoj 38 12 11 15 38:46 47
14. MFK Snina Chelsea FC1 38 12 10 16 42:49 46
15. Košická Belá adamkoo264 38 14 3 21 40:47 45
16. Žikava KajusQa8 38 10 12 16 40:49 42
17. Sap sfgame 38 9 14 15 35:41 41
18. Gabčíkovo benzema nový 38 10 9 19 36:54 39
19. Zalaba wewino 38 9 9 20 28:48 36
20. Brezina Andy060 38 9 6 23 29:64 33
comments
 
1 | 

rasto vidím že si prekonal 200 gólovu hranicu :) ja som ju tiež prekonalmam rovných 200 a to mam na konte 2 prehry

DocHolliday | Detail

do pixly som si neurobil taktiku na dnesny zapas a som len remizoval..kuva..treford mal sancu aj na vyhru ked mi dalo automaticky 2 utocnikov do obrany

libak | Detail

Rejdováá do to ho ! :D

1adam1 | Detail

rasto hral si v plnej zostave?

DocHolliday | Detail

no to dufam aj ja

libak | Detail

ľudia mám na výmenu virtuálnu ligu ak chcete

DocHolliday | Detail

no to hej diky...dnes som dal uplne novu zostavu vsetko taktiku a rozostavenie vsetko som skusil dat nove

libak | Detail

ja idem na postup do osmej ligy a sa mi zranil brankár dufam že to zvladnem teraz mam 40 000 000 tak rozmyšlam čo s nimi

DocHolliday | Detail

hej skore na ide..sak som dostal iba 10 golov za 16 zapasov...sak to je brankarik ako sa patri...

libak | Detail

heh diky bendy..ide to..teraz ideme na postup...

libak | Detail

prvá dvojka Vám riadne ide ako pozeram na skóre tak šalenota klobuk dole

DocHolliday | Detail

jj ved doraz skončia turnaje čo hrám :D:D je ich veľa a potom sa budem sústrediť na ligu

DocHolliday | Detail

bendy ty to zvladnes este sa vytiahnes...tak ja neviem..ja menim stale hracov stale predavam a astale novych kupujem..

libak | Detail

santo sa uz tolo nemachri hej zatoze ti poznas iba messiho

gepo17 | Detail

noo to hej..este tri zapasy

libak | Detail

co raso ani naskok nemas nic tak davaj a makaj az si prvy j

gepo17 | Detail

kto predava nejakeho hraca nech sa mi ozve...kupim

libak | Detail

no ved to som videl ..si prehraval a ako si otocil zapas...super a dobry nazov klubu

libak | Detail

aha ja v CHl som dostal veľmi silneho súpera na ktoreho som nestačil ani nahodou a v SK cupe som dostal tiež silneho protivníka prehral som 5:2 ale doplatil som na úzky káder :)

DocHolliday | Detail

popripade CHL supershoot

DocHolliday | Detail

hej no už len na to čakaám lebo koli tomu mi ušiel SK CUP :) ale čo už mam dalších kopec turnajov a ty ako v sk cupe

DocHolliday | Detail

no neviem všetci sú zo zakladu a pomaly všetci nad 5000 :(

DocHolliday | Detail

diky aj ja idem na postup ale sme tam traja čo môžeme postupiť ale ja si verím teraz mam mimo 6 hračov :D

DocHolliday | Detail

hej hej diky bendy,,,idem teraz na postup aj pustymi ulanmi...aj tebe drzim palce

libak | Detail

Tomáš ty to vyhráš verím ti

DocHolliday | Detail

rasto ti to vyhras a postupis ved od teba tu neni nikto silny tak davaj a riadne hraj

gepo17 | Detail

predam nejakych hracov..keby niekto chcel dajte vediet postov..

libak | Detail

no som nazval moj klub podla klubu dediny v ktorej zijem

libak | Detail

mna tiez caka dost tazky super

libak | Detail

hm no konecne zmena...zmena je zivot tak dufam ze sa mi bude aj nadalej darit

libak | Detail

a ja?uz 5:0

libak | Detail

toto su zapasy napinave nie jak v prvych 5 minutach dat goly a je to rozhodnute..v 90.minute dat gol to je futbal

libak | Detail

no som rad ye v 90 minute som dal gol...3 body pre mna...hura

libak | Detail

no som rad ye v 90 minute som dal gol...3 body pre mna...hura

libak | Detail

no zatial som prvy..parada

libak | Detail