By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

X.A7 Slovensko

  P W D L S PTS
1. Nižné Ladičkovce chl cup maldmuk 38 24 6 8 57:27 78
2. Vyšná Slaná chl cup bastik 38 24 5 9 63:29 77
3. Zemplín chl cup rachetlak 38 20 8 10 53:31 68
4. Hubošovce chl cup 0Molly0 38 19 8 11 52:34 65
5. Častkovce chl cup gabriel_andrade2020@hotmail.com 38 19 6 13 47:37 63
6. Jabloňovce chl cup weis5 38 18 8 12 66:45 62
7. Chrastné pistacia 38 17 4 17 46:47 55
8. Uzovce daoud 38 15 9 14 45:51 54
9. Gruzovce kindervajco 38 14 8 16 46:50 50
10. Martin Turnov 38 14 7 17 46:52 49
11. Vrbové speo123 38 14 7 17 38:49 49
12. Hôrka messi.12 38 13 10 15 45:58 49
13. Rohovce kalowxs 38 13 10 15 43:48 49
14. Sulín kekipetra 38 14 6 18 45:51 48
15. Tesárske Mlyňany kamilo56 38 12 11 15 48:46 47
16. El Humenčan Corazón ronaldinho20 38 13 7 18 43:52 46
17. Svätuš janikia 38 12 8 18 43:52 44
18. Slovenské Kľačany pepa93 38 13 4 21 44:48 43
19. Valentovce msyafiq737@yahoo.com 38 10 8 20 36:69 38
20. Kšinná Emzak 38 7 10 21 31:61 31
comments
 
1 | 

:D

Cesc_Fabregas | Detail

zas strasne rychle vedenie o 7 golov.. postaral sa o to Blahoslav Thomka.. :)

kubk00 | Detail

*ak prehram

Cesc_Fabregas | Detail

ak prehra tak nech aspon vyhraju slovaci

Cesc_Fabregas | Detail

aj ja .. ale este nieje koniec zapasu .. ves

kubk00 | Detail

Svatuš-Janovík:konecne budem mat sancu byt druhy xD

Cesc_Fabregas | Detail

teraz ma caka tazky zapas s liptovskym hradkom. rozhodne nepodcenujem tento tim.. takze musim vymysielt nejaku taktiku.. aby som ostal na prvom mieste

kubk00 | Detail

bajzos.. len tak pre zaujimavost .. valcujeme to tam ja s dodinom812 .. a ziadny poproc

kubk00 | Detail

takze hladke vitazstvo ...a uz som 1 . som zvedavi ze dokedy mi to vydrzi .. :)

kubk00 | Detail

tak ja uz idem za vitazstvom.. ale u vas je to este stale otvorene ..

kubk00 | Detail

ved ja nic mjku2010 nehovorim .. aj lepsi vyhra . myslim si ze zapas bude o 1 gole .. kto ho da vyhra

kubk00 | Detail

dufam ze vyhra janovik..je to moj naj kamos.. a prajem mu to .. prepac mjku2010

kubk00 | Detail

no jojo.. dneska musime vyhrat aby sa zdvihlo sebavedomie muzstva. a nabucue rok ked vsetko pojde podla planu ideme na postup ..

kubk00 | Detail