By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

I. Bulgaria

  P W D L S PTS
1. PFC CSKA Sofia ™ chl cup chl cup Strelcha 1:6 PFC CSKA Sofia ™ Spartak 0:5 PFC CSKA Sofia ™ PFC CSKA Sofia ™ 4:0 Tsarevo C.F. Lovetch 1:2 PFC CSKA Sofia ™ PFC CSKA Sofia ™ 5:0 Sozopol  10 10 0 0 46:2 30
2. Ludogorets Razgrad nc cup chl cup Ludogorets Razgrad 1:0 Lovetch Sozopol 0:5 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 3:0 Dulovo Bolyarovo 0:4 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 4:0 Beloslav  10 10 0 0 39:0 30
3. Dupnica Warriors chl cup Dupnica Warriors 5:0 Beloslav 1.FC Levski Sofia 0:3 Dupnica Warriors Dupnica Warriors 6:0 Valchedram Madzharovo 0:4 Dupnica Warriors Dupnica Warriors 6:0 Dalgopol  10 9 0 1 42:5 27
4. Dupnica chl cup Dupnica 6:1 Bolyarovo Beloslav 0:6 Dupnica Dupnica 4:0 1.FC Levski Sofia Valchedram 0:4 Dupnica Dupnica 5:0 Madzharovo  10 9 0 1 38:7 27
5. Red Bull Spartak Varna. chl cup Red Bull Spartak Varna. 6:0 Dulovo Bolyarovo 1:6 Red Bull Spartak Varna. Red Bull Spartak Varna. 4:1 Beloslav 1.FC Levski Sofia 1:3 Red Bull Spartak Varna. Red Bull Spartak Varna. 4:0 Valchedram  10 9 0 1 37:5 27
6. Lovetch chl cup Ludogorets Razgrad 1:0 Lovetch Lovetch 4:0 FK Sofia™ Strelcha 2:3 Lovetch Lovetch 1:2 PFC CSKA Sofia ™ Tsarevo C.F. 0:4 Lovetch  10 8 0 2 30:6 24
7. Tsarevo C.F. FK Sofia™ 1:1 Tsarevo C.F. Tsarevo C.F. 2:0 Strelcha PFC CSKA Sofia ™ 4:0 Tsarevo C.F. Spartak 0:3 Tsarevo C.F. Tsarevo C.F. 0:4 Lovetch  10 6 2 2 17:11 20
8. Sadovo Sadovo 1:0 1.FC Levski Sofia Valchedram 1:2 Sadovo Sadovo 1:1 Madzharovo Dalgopol 0:2 Sadovo Sadovo 2:0 Spartak  10 5 1 4 12:20 16
9. Harmanli Harmanli 3:1 Sozopol Dulovo 2:1 Harmanli Harmanli 1:2 Bolyarovo Beloslav 2:0 Harmanli Harmanli 2:0 1.FC Levski Sofia  10 3 2 5 11:17 11
10. FK Sofia™ FK Sofia™ 1:1 Tsarevo C.F. Lovetch 4:0 FK Sofia™ FK Sofia™ 0:0 Sozopol Dulovo 1:1 FK Sofia™ FK Sofia™ 0:0 Bolyarovo  10 1 8 1 11:13 11
11. Dalgopol Dalgopol 2:0 Valchedram Madzharovo 1:2 Dalgopol Dalgopol 2:2 Spartak Dalgopol 0:2 Sadovo Dupnica Warriors 6:0 Dalgopol  10 2 3 5 12:26 9
12. Strelcha Strelcha 1:6 PFC CSKA Sofia ™ Tsarevo C.F. 2:0 Strelcha Strelcha 2:3 Lovetch Sozopol 2:0 Strelcha Strelcha 1:2 Dulovo  10 2 2 6 9:20 8
13. Sozopol Harmanli 3:1 Sozopol Sozopol 0:5 Ludogorets Razgrad FK Sofia™ 0:0 Sozopol Sozopol 2:0 Strelcha PFC CSKA Sofia ™ 5:0 Sozopol  10 2 2 6 6:22 8
14. Dulovo Red Bull Spartak Varna. 6:0 Dulovo Dulovo 2:1 Harmanli Ludogorets Razgrad 3:0 Dulovo Dulovo 1:1 FK Sofia™ Strelcha 1:2 Dulovo  10 2 2 6 6:25 8
15. Beloslav Dupnica Warriors 5:0 Beloslav Beloslav 0:6 Dupnica Red Bull Spartak Varna. 4:1 Beloslav Beloslav 2:0 Harmanli Ludogorets Razgrad 4:0 Beloslav  10 2 1 7 7:33 7
16. Bolyarovo Dupnica 6:1 Bolyarovo Bolyarovo 1:6 Red Bull Spartak Varna. Harmanli 1:2 Bolyarovo Bolyarovo 0:4 Ludogorets Razgrad FK Sofia™ 0:0 Bolyarovo  10 2 1 7 6:29 7
17. Spartak Madzharovo 0:0 Spartak Spartak 0:5 PFC CSKA Sofia ™ Dalgopol 2:2 Spartak Spartak 0:3 Tsarevo C.F. Sadovo 2:0 Spartak  10 1 3 6 7:24 6
18. Valchedram Dalgopol 2:0 Valchedram Valchedram 1:2 Sadovo Dupnica Warriors 6:0 Valchedram Valchedram 0:4 Dupnica Red Bull Spartak Varna. 4:0 Valchedram  10 0 3 7 5:30 3
19. Madzharovo Madzharovo 0:0 Spartak Madzharovo 1:2 Dalgopol Sadovo 1:1 Madzharovo Madzharovo 0:4 Dupnica Warriors Dupnica 5:0 Madzharovo  10 0 3 7 4:26 3
20. 1.FC Levski Sofia Sadovo 1:0 1.FC Levski Sofia 1.FC Levski Sofia 0:3 Dupnica Warriors Dupnica 4:0 1.FC Levski Sofia 1.FC Levski Sofia 1:3 Red Bull Spartak Varna. Harmanli 2:0 1.FC Levski Sofia  10 0 1 9 2:26 1
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 

Komentár(FK Gigant Belene)
Gigowich: chlapci odohrali velmi slušne stretnutie. som spokojny

Gigowich | Detail

Komentár(Tsarevo C.F.)
Renkofero nám poskytol komentár k poslednému kolu: Veľké sklamanie v tábore Tsareva, mali sme minimálne na bod.

Renkofero | Detail

Celkom sranda tie komentare k poslednemu ligovemu zapasu :) Skuste aj vy ich pridavat.

Patrik 1 | Detail

Komentár(Stara Zagora)
Patrik 1 nám poskytol komentár k poslednému kolu: Povinne 3 body ostali doma.

Patrik 1 | Detail

tak tak vyrovnany zapas - jasna remiza :)

Patrik 1 | Detail

Slavia ma vyradila v pohari a porazila aj v lige...ci zasluzene vie len jej manazer...

snbrany24 | Detail

tak dnesna prehra BOTEVU ma velmi zaskocila ? :O

Patrik 1 | Detail

snbrany24 gratulujem k vyhre :) Si ma totalne prevalcoval. Ak tvoje muzstvo neziska v tejto sezone titul bude to velke prekvapenie, lebo momentalne mas asi najlepsie poskladane muzstvo v lige.

Patrik 1 | Detail

a uz prehravame 2:0, neviem proste vobec zahrat na BOTEV PLOVDIV

Patrik 1 | Detail

Dnes nas caka velmi tazky a velmi dolezity zapas na pode momentalneho lidra sutaze BOTEV PLOVDIV. Proti manazerovi snbrany24 sa mi este nepodarilo ani raz bodovat, ked v minulej sezone som obdiva zapasy prehral zhodne 1:2. Aj do dnesneho zapasu ide BOTEV ako favorit a moje muzstvo moze len prekvapit, kazdy ziskany bod bude uspechom.

Patrik 1 | Detail

Gratulujem k postupu :) Trocha som experimentoval a dal prilezitost inej zostave ako tej co hrava ligu. Zasluzena vyhra :)

Patrik 1 | Detail

boli len 2 nakoniec :)

Patrik 1 | Detail

v dalsom kole privitame lidra tabulky CSKA Sofia , super drži šnuru 39 vyhranych zapasov v rade. Našim cielom bude odvažne vzdorovať silnemu superovi a potrapiť ho. :)

Gigowich | Detail

Dostal jsem trest za opomenutí nastavení, remíza zamrzí.

sanicek22 | Detail

ranecpivek som rád spomenul, ale dali ste mi zavolať o niečo neskôr.

Jaziri | Detail

a este som zabudol, dnes sa skoncila moja snura 14 neprehranych ligovych zapasov v rade :(

Patrik 1 | Detail

ranecpivek gratulujem k vyhre :) Aj ked viac by tam dnes sedela Remiza, ale ty si mal o kusok stastia viac a dokazal si jeden gol dat, co sa o mojom muzstve neda povedat. Mrzi ma hlavne strelecka impotencia v dnesnom zapase a hlavne to, ze sme sa nedokazali presadit v prvom polcase kde sme na to mali niekolko sanci. Nic sa nedeje, tato sezona bude velmi vyrovnana, v dalsom zapase musim jednoznacne vyhrat a pripisat si povinne 3 body.

Patrik 1 | Detail

Dnes prvy domaci zapas v tejto sezone, a na nasu podu pricestuje zatial neporazene muzstvo Tone pod vedenim manazera ranecpivek. Ocakavam velmi vyrovnany zapas, v ktorom o vysledku rozhodnu malickosti.

Patrik 1 | Detail

Tak dnes je tu 2.kole, a moj klub opat cestuju na podu supera, tentokrat do Slavie Razgrad. Este stale neni muzstvo v plnej sile, niektori hraci este dnes nemozu nastupit, ale uz su absencie mensie ako v poslednom ligovom zapase. Dnes to bude nas prvy, vzajomny zapas proti Slavii, takze som zvedavy s cim na mna super vybehne. Nech vyhra lepsi / pripravenejsi :)

Patrik 1 | Detail

Dolezity bod z ihriska supera na zaciatok sezony.

Patrik 1 | Detail

Dnes prvy zapas, na pode posledneho vitaza sutaze, a mne chybaju 5 hraci zakladnej zostavy, tak som velmi zvedavy ako to dopadne. Zatial 22.minuta 0:0.

Patrik 1 | Detail

A sakra,cítím prohru v kostech. Zítra hraji s FC Lyulin Sofia, to nedopadne dobře. Tuto sezónu začínám s mladým kdrem. Uvidíme jak to dopadne, naděje umírá poslední, pokud už neumřela.

sanicek22 | Detail

Vítám zde nové manažery a všem přeji mnoho úspěchů. Ale nesmíte být úspěšnější než-li já. :)

sanicek22 | Detail

a nasa 1.Bulharska liga je 15.najkvalitnejsia liga celeho supershootu :)

Patrik 1 | Detail

Vitam dalsieho noveho manazere v nasej lige Zyla95 :)

Patrik 1 | Detail

Pozeram, ze mojmu klubu los velmi neprial, hned v 1.kole cestujeme na podu vitaza posledneho rocnika - Dupnica Warriors a v 2.kole opat hrame na ihrisku supera, konkretna na pode vitaza II.A ligy - Slavia Razgrad. Mozno, je to tak aj dobre, pretoze aspon hned na zaciatku uvidim ako na tom moj klub vskutcnosti stoji.

Patrik 1 | Detail

Tak a nova sezona je tu :) Vitam novych manazerov: avatar11z, Don Anperis, Michał_37186, Przemek_Janus93 :) Tak tato sezona bude zatial z manazerskeho hladiska najkvalitnejsia :) Este nikdy v 1.bulharskej lige nebolo tolko kvalitnych muzstiev v jednej sezone ako teraz. Tato sezona bude velmi ale velmi vyrovnana a urcite sa bude aj o titul aj o zachranu bojovat do posledneho kola. Pamatam si ako som ja zacinal a po mojom postupe do 1.lige tu boli 4 - 5 kvalitne muzstva, ktore nemali v lige konkurenciu a teraz je tu cca. 18 kvalitnych muzstiev :O Tak kazdemu prajem vela uspechov a nech vyhra najlepsi :)

Patrik 1 | Detail

gratulujem Dupnici k titulu...

snbrany24 | Detail

Gratulacje z Grecji

aska83 | Detail

Tuto sezonu opat 3.miesto. Po tom co som sa vratil k tejto hre a obnovil - omladil cely kader (zacal som supershootu venovat viac casu) som zaznamemal v troch po sebe iducich sezonach vzdy 3.miesto, co nieje zly vysledok, ale citim, ze mladici pocas predoslich sezon ziskal potrebne skusenosti a v dalsej sezone by mohol prist vrchol tejto generacie, tak som zvedavy a nesmierne sa tesim na dalsiu sezonu, kde budem chciet bojovat o to najcenejsie = titul.

Patrik 1 | Detail

Ďakujem vám všetkým :) môj 3 titul v posledných 4 sezónach, kedy sa tím získa dostatočnú silu :) po prvej časti sezóny som bol 5 bodov pozadu, teraz 5 bodov dopredu, takže druhá časť sezóny bol rozhodujúci, pretože potom získal výhodu 10 bodov.

Jaziri | Detail

Pripájam sa ku gratulácii k titulu Jaziri.

Renkofero | Detail

Jaziri gratulujem k obhajobe titulu :) Zasluzene mozes oslavovat titul :)

Patrik 1 | Detail

Gratulace Dupnici k titulu.

sanicek22 | Detail

Já jsem nad tím také přemýšlel, že změním ligu, ale pak jsem si řekl, že tady je mi fajn, už vás tady znám a změna ligy stejně nic neřeší. Mám-li něco dokázat, není třeba to dokazovat jinde a tady jsem krom jednoho prvního místa v květnu 2013 celkem nic nedokázal. Tak pevně doufám sezónu za sezónou, že už ta další bude ona a stále ne a ne. Tak se budu snažit dále a jednou to zase přijde. Doufám tak, jako doufáš i ty.

sanicek22 | Detail

tak tak ako pises, ja som tiez obmenu obsalvoval, pred 2 sezonami ak sa nemylim, a zatial z toho boli 2x 3.miesto. Snad sa dostavia aj lepsie vysledky v najblizsich sezonach, kedze od posledneho titulu uz ubehlo niekolko vela sezon :D Zaklad, ze sme tu niekolko stalic bulharskej ligy, manazerov, ktory kazde 2-3 sezony menia muzstva, ked sa nedari, ja nebieriem vazne ...

Patrik 1 | Detail

Patrik, zkusil jsem něco, co si zkoušel i ty. Obměnil jsem kádr, celkově jsem jej omladil a vychovávám si tak říkajíc novou generaci. Vím, že výsledky se nedostaví ihned, ale aspoň mě bude bavit sledovat jejich výkonnostní růst a radovat se z každého jejich úspěchu. Jak píšeš, přístí sezóna bude opět velmi nadupaná, což se ukázalo i posledních pár sezón, kdy úroveň této ligy velmi výrazně posílila. Budu se těšit na příští sezónu.

sanicek22 | Detail

sanicek ide ti od kedy hras s mladikmi :) Dalsia sezona, bude velmi vyrovnana a plna kvalitnych muzstiev + este co som pozeral, postupia z druhej ligy velmi kvalitny manazeri

Patrik 1 | Detail

Mlaďasové se zase předvedli v dobrém světle. Jsem nadšen.

sanicek22 | Detail

Vzhledem k tomu, že jsem s Tone nenastavil, jsem čekal horší debakl. Nováčci nehráli až zas tak špatně.

sanicek22 | Detail

zasluzena remizka aj s paru mladikmi v zaklade :)

Patrik 1 | Detail

Dnes sme mali na víťazstvo, ale nevydalo. Titul je ďaleko.

Renkofero | Detail

Tak jsem udělal ve svém týmu totální kádrovou čistku a všechny staré opory týmu jsem poslal do důchodu. Nyní začínám s nováčky a bude s nimi hodně práce. Tak hurá do toho.

sanicek22 | Detail

preco myslis tonda ? Lebo sa ti nedari ? Skus hladat chybu inde, napr. v kvalite muzstva a nie v lige...

Patrik 1 | Detail

at je to jak je to tato liga stoji za hovn. dohraju sezonu ajdu jinam koncim sportu zdar

10tonda10 | Detail

Skusam to cim dalej s viac mladikmi a talentmi v zakladnej zostave v lige, a dnes to jeden nezvladol a po jeho vyluceni sme len remizovali 1:1. Nevadi ako som uz pisal tuto sezonu uz len dohravam a pripravujem mladikov na dalsiu sezonu.

Patrik 1 | Detail

Ahoj Cantona,každý odchod manažera, který zde učinkoval vždy zanechá stopu a je to smutná událost. Proto ani Tvé rozhodnutí odejít není vyjímkou. Měj se fajn, děkujeme ti a za mě Tvá stopa, kterou si zde zanechal je stoprocentně pozitivní. Taktéž hodně štěstí jak ve hře, tak i v osobním životě.

sanicek22 | Detail

Nech sa dari aj tebe :) Ked tak mi posli do spravy aky klub tu manazerujes este, lebo som uz zabudol :)

Patrik 1 | Detail

Ahoj všichni. Tak jak už předvídá ranecpivek. Ano rozhodl jsem se po dlouhém rozhodování hru opustit. Bohužel, jak už jste si zřejmě mnozí z vás všimli. Poslední dobou jsem neměl potřebné množství času, abych se mohl hře naplno věnovat. Od čehož se odvíjely i mé nepřesvědčivé výsledky v lize. S manažerováním definitivně nekončím. Mám tady na SS ještě jeden svůj tým, který je pro mě primární a který vedu již několik sezón a proto má pro samozřejmě i větší váhu. Taková srdeční záležitost. I to byl jeden z důvodů proč jsem se nakonec rozhodl manažerování Cantony ukončit. Chlapci bylo mi ctí si tady s vámi zahrát. Snad jsem tady zanechal i nějakou pozitivní stopu za dobu toho mého krátkého účinkováni, zde v lize. Jste fajn parta. Přeji vám hodně štěstí do dalších zápasů i sezón a nejen tady, ale i především v osobních životech,-) A snad někdy naviděnou....

Cantona | Detail

Ďakujem, ťažký zápas a pre mňa veľký úspech. Naozaj je to veľa o domácom prostredí.

skala24 | Detail