By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A DEBAKEL (Česko)

Wins in a row Won matches in a row
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Komentář(S.F.C.OPAVA)
S.F.C.1: opava zničila blansko

S.F.C.1 | Detail

nejde mi nastavit sestava nevite nekdo proc

S.F.C.1 | Detail

Kdo tu to ligu vyhraje si myslite

Antone Libor | Detail

Kdo myslite ze ted vyhraje ligu

Antone Libor | Detail

Caute podporte moj navrh vo fore tykajuc sa klesajucej navstevnosti ,aby postavenie v tabulke neovplivnovalo prijmy.Odkaz http://sk.supershoot.eu/index.asp?action=forum&ForumCategoryID=10&ParentForumID=&ForumID=48941#48941

idealny pas | Detail

vodné polo na červene karty, nemám koho dať do obrany na budúci zápas, iba tak hráčov z Bčka

sergej 23 | Detail

len tak tak,

sergej 23 | Detail

Zdravím, pořádám virtuálku pro začínající manažery. Podmínkou pro přijetí do turnaje je nízká síla týmu (hráči do 7000 bodů). Zájemci piště do zpráv.

*SLAVIAman* | Detail

Pokud by někdo chtěl přátelák tak klidně posílejte :)

slavek79 | Detail

o sezonu som späť :D

juraj20081 | Detail

Joo jsem první!! :)

rasa6 | Detail

trapna hra

juraj20081 | Detail

najbližšie kolo sa rozhodne o postupujúcich,

sergej 23 | Detail

mame to dobre rozbehnute už to len udržať :D

juraj20081 | Detail

už v ničom :D

juraj20081 | Detail

V čem držíš palce? :D

rasa6 | Detail

držim palce :)

juraj20081 | Detail

mohla byť remiza :D

juraj20081 | Detail

Pěknej boj S.F.C.1 ;)

rasa6 | Detail

tiež som prekvapeny taky debakel

juraj20081 | Detail

Ty by ses měl snažit! :D Že to bude až tak jednoduché...to jsem vůbec nečekal...

rasa6 | Detail

tak sa snaž :D

juraj20081 | Detail

no je tu nuda :D

juraj20081 | Detail

Je tu někdo aktivní? Mě přijde, že to tu je hrozně mrtví :D

rasa6 | Detail

Díky za podporu :)...jo zvládnu to! Věřím si ;)

rasa6 | Detail

Rasa škoda, další sezonu to zvladneš

bibisek10 | Detail

První dva.

rasa6 | Detail

myslím že je rozhodnuté, gratulujem postupujúcim a prajem veľa šťastia vo vyššej lige.

sergej 23 | Detail

proč by museli prohrát?

rasa6 | Detail

Tak kdo postoupí?

rasa6 | Detail

mam ešte pred sebou zapas s tebou takže uvidíme :D

juraj20081 | Detail

tak ja už asi nemam šancu :(

juraj20081 | Detail

Já chci postoupit:(

rasa6 | Detail

Na na paradu

sergej 23 | Detail

tak co lidi kdo je jeste v Cz cupu? :) Já jo :D

rasa6 | Detail

to sú nervy

sergej 23 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

co

S.F.C.1 | Detail

je to trapne

juraj20081 | Detail

Gratulace! Hodně štěstí v příští sezoně... ;-)

LovecBublin | Detail

Tak zítřejší zápas s Buldoky rozhodne o tom jestli budu mít ještě nějakou šanci postoupit. Doufám že to bude pěkný zápas a velká bitva. At vyhraje ten lepší.

kroufčák | Detail

Bitva nováčků... :-)

LovecBublin | Detail

Zdravím vespolek...tak se mi povedlo nakouknout na tuhle sezonu o trošku výš...snad se mi povede být důstojným soupeřem... Všem mnoho zdaru v sézoně!!

LovecBublin | Detail

A JE HOTOVO !!!!uvidíme co nás čeká dál ????!!!!-posilíme asi kádr - bob- jinak díky hráči za fajn hru

1-BOBESEK-1 | Detail

První s druhým - pěkná řežba ale remíza spravedlivá- díky za hru - bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

velmi sa tešim na novu sezonu :) bude určite napinava :)

green700 | Detail

Kdy se losuje nový ročník ligy?

wande34 | Detail

tak a je to za náma,ted už bude jenom ostuda v první lize.

wande34 | Detail

Semtex promiŇ- gratulace-go-go-go

1-BOBESEK-1 | Detail

A CO JAAAAA -JA chci taky postoupit - hahahaha -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail