By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
5/1/2026 2/1/2026 11/1/2025 8/1/2025

II.A DEBAKEL (Česko)

  P W D L S PTS
1. FC Průlom chl cup ticao 38 23 8 7 71:37 77
2. Nej Božkov chl cup 1210101010100104 38 22 4 12 51:38 70
3. Klub Drama chl cup Bot Moloch 38 20 8 10 67:37 68
4. Glabbeek chl cup SZTUSKA 38 19 11 8 54:31 68
5. FC Hulín chl cup Loko78 38 19 8 11 58:37 65
6. Concord Skuteč chl cup mikoo90 38 20 2 16 41:57 62
7. TJ LOK Peli37 38 17 10 11 39:33 61
8. FK Teplice majk3n 38 18 5 15 50:41 59
9. Branka u Opavy fckohinor 38 17 4 17 38:42 55
10. 1.FC Habří A acpyramida 38 15 10 13 43:32 55
11. Příbor traski 38 17 3 18 47:43 54
12. FK Omluva janis12 38 14 9 15 44:39 51
13. Slepička Liberec bati11 38 14 9 15 44:42 51
14. Klub Drama doubis 38 14 8 16 45:49 50
15. Lev rowersraczka80 38 14 5 19 38:60 47
16. Teplárna České Budějovice ايوب 38 10 9 19 33:48 39
17. Jojo Štenberk Pady1985 38 9 10 19 30:48 37
18. Ribnica Lukas1908 38 10 6 22 38:62 36
19. Klub Kadaň LaytonAndyKing 38 8 11 19 35:50 35
20. Čižice Barcar 38 7 6 25 27:67 27
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Komentář(S.F.C.OPAVA)
S.F.C.1: opava zničila blansko

S.F.C.1 | Detail

nejde mi nastavit sestava nevite nekdo proc

S.F.C.1 | Detail

Kdo tu to ligu vyhraje si myslite

Antone Libor | Detail

Kdo myslite ze ted vyhraje ligu

Antone Libor | Detail

Caute podporte moj navrh vo fore tykajuc sa klesajucej navstevnosti ,aby postavenie v tabulke neovplivnovalo prijmy.Odkaz http://sk.supershoot.eu/index.asp?action=forum&ForumCategoryID=10&ParentForumID=&ForumID=48941#48941

idealny pas | Detail

vodné polo na červene karty, nemám koho dať do obrany na budúci zápas, iba tak hráčov z Bčka

sergej 23 | Detail

len tak tak,

sergej 23 | Detail

Zdravím, pořádám virtuálku pro začínající manažery. Podmínkou pro přijetí do turnaje je nízká síla týmu (hráči do 7000 bodů). Zájemci piště do zpráv.

*SLAVIAman* | Detail

Pokud by někdo chtěl přátelák tak klidně posílejte :)

slavek79 | Detail

o sezonu som späť :D

juraj20081 | Detail

Joo jsem první!! :)

rasa6 | Detail

trapna hra

juraj20081 | Detail

najbližšie kolo sa rozhodne o postupujúcich,

sergej 23 | Detail

mame to dobre rozbehnute už to len udržať :D

juraj20081 | Detail

už v ničom :D

juraj20081 | Detail

V čem držíš palce? :D

rasa6 | Detail

držim palce :)

juraj20081 | Detail

mohla byť remiza :D

juraj20081 | Detail

Pěknej boj S.F.C.1 ;)

rasa6 | Detail

tiež som prekvapeny taky debakel

juraj20081 | Detail

Ty by ses měl snažit! :D Že to bude až tak jednoduché...to jsem vůbec nečekal...

rasa6 | Detail

tak sa snaž :D

juraj20081 | Detail

no je tu nuda :D

juraj20081 | Detail

Je tu někdo aktivní? Mě přijde, že to tu je hrozně mrtví :D

rasa6 | Detail

Díky za podporu :)...jo zvládnu to! Věřím si ;)

rasa6 | Detail

Rasa škoda, další sezonu to zvladneš

bibisek10 | Detail

První dva.

rasa6 | Detail

myslím že je rozhodnuté, gratulujem postupujúcim a prajem veľa šťastia vo vyššej lige.

sergej 23 | Detail

proč by museli prohrát?

rasa6 | Detail

Tak kdo postoupí?

rasa6 | Detail

mam ešte pred sebou zapas s tebou takže uvidíme :D

juraj20081 | Detail

tak ja už asi nemam šancu :(

juraj20081 | Detail

Já chci postoupit:(

rasa6 | Detail

Na na paradu

sergej 23 | Detail

tak co lidi kdo je jeste v Cz cupu? :) Já jo :D

rasa6 | Detail

to sú nervy

sergej 23 | Detail

:)

S.F.C.1 | Detail

co

S.F.C.1 | Detail

je to trapne

juraj20081 | Detail

Gratulace! Hodně štěstí v příští sezoně... ;-)

LovecBublin | Detail

Tak zítřejší zápas s Buldoky rozhodne o tom jestli budu mít ještě nějakou šanci postoupit. Doufám že to bude pěkný zápas a velká bitva. At vyhraje ten lepší.

kroufčák | Detail

Bitva nováčků... :-)

LovecBublin | Detail

Zdravím vespolek...tak se mi povedlo nakouknout na tuhle sezonu o trošku výš...snad se mi povede být důstojným soupeřem... Všem mnoho zdaru v sézoně!!

LovecBublin | Detail

A JE HOTOVO !!!!uvidíme co nás čeká dál ????!!!!-posilíme asi kádr - bob- jinak díky hráči za fajn hru

1-BOBESEK-1 | Detail

První s druhým - pěkná řežba ale remíza spravedlivá- díky za hru - bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

velmi sa tešim na novu sezonu :) bude určite napinava :)

green700 | Detail

Kdy se losuje nový ročník ligy?

wande34 | Detail

tak a je to za náma,ted už bude jenom ostuda v první lize.

wande34 | Detail

Semtex promiŇ- gratulace-go-go-go

1-BOBESEK-1 | Detail

A CO JAAAAA -JA chci taky postoupit - hahahaha -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail