By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.A DEBAKEL (Česko)

  P W D L S PTS
1. FK Jablonec  chl cup FK Jablonec  3:0 UHM Protivín Concord Skuteč 0:5 FK Jablonec  FK Jablonec  2:1 FK Teplice FK Gambrinus Nymburk 1:0 FK Jablonec  FK Jablonec  0:0 Klub Drama  10 7 2 1 18:3 23
2. Glabbeek chl cup Glabbeek 2:0 Klub dřeváky Louny Klub Drama 1:1 Glabbeek Glabbeek 2:0 Branka u Opavy  Slepička Liberec 1:2 Glabbeek Glabbeek 1:1 Lev  10 7 2 1 15:5 23
3. Stráňavy chl cup Stráňavy 1:0 Příbor  Teplárna České Budějovice 1:3 Stráňavy Stráňavy 3:0 UHM Protivín Concord Skuteč 0:3 Stráňavy Stráňavy 2:0 FK Teplice  10 7 1 2 16:5 22
4. Lev chl cup FC Hulín 0:1 Lev Lev 2:0 FK Omluva TJ LOK 1:0 Lev Lev 3:0 1.FC Habří A Glabbeek 1:1 Lev  10 7 1 2 15:7 22
5. FK Gambrinus Nymburk chl cup FK Gambrinus Nymburk 1:1 Concord Skuteč FK Teplice 2:2 FK Gambrinus Nymburk FK Gambrinus Nymburk 1:0 Klub Drama FK Gambrinus Nymburk 1:0 FK Jablonec  Borovany  3:0 FK Gambrinus Nymburk  10 5 3 2 11:10 18
6. 1.FC Habří A chl cup 1.FC Habří A 1:0 Klub Drama Branka u Opavy  1:1 1.FC Habří A 1.FC Habří A 3:0 Slepička Liberec Lev 3:0 1.FC Habří A 1.FC Habří A 1:0 Příbor   10 5 1 4 12:10 16
7. Concord Skuteč FK Gambrinus Nymburk 1:1 Concord Skuteč Concord Skuteč 0:5 FK Jablonec  Borovany  5:0 Concord Skuteč Concord Skuteč 0:3 Stráňavy FC Hulín 0:3 Concord Skuteč  10 5 1 4 11:17 16
8. Slepička Liberec FK Omluva 1:1 Slepička Liberec Slepička Liberec 2:0 TJ LOK 1.FC Habří A 3:0 Slepička Liberec Slepička Liberec 1:2 Glabbeek Klub dřeváky Louny 0:1 Slepička Liberec  10 5 1 4 10:11 16
9. FC Hulín FC Hulín 0:1 Lev Příbor  0:1 FC Hulín FC Hulín 1:1 Teplárna České Budějovice UHM Protivín 1:2 FC Hulín FC Hulín 0:3 Concord Skuteč  10 5 1 4 8:11 16
10. Borovany Borovany  1:2 Teplárna České Budějovice UHM Protivín 0:2 Borovany  Borovany  5:0 Concord Skuteč FK Teplice 0:1 Borovany  Borovany  3:0 FK Gambrinus Nymburk  10 4 3 3 16:9 15
11. Klub Drama 1.FC Habří A 1:0 Klub Drama Klub Drama 1:1 Glabbeek Klub dřeváky Louny 1:1 Klub Drama Klub Drama 1:2 Klub Drama Klub Drama 2:0 Branka u Opavy   10 4 3 3 14:11 15
12. Klub Drama FK Teplice 0:4 Klub Drama Klub Drama 0:3 Klub dřeváky Louny FK Gambrinus Nymburk 1:0 Klub Drama Klub Drama 1:2 Klub Drama FK Jablonec  0:0 Klub Drama  10 4 2 4 15:10 14
13. Branka u Opavy TJ LOK 0:1 Branka u Opavy  Branka u Opavy  1:1 1.FC Habří A Glabbeek 2:0 Branka u Opavy  Branka u Opavy  1:0 Klub dřeváky Louny Klub Drama 2:0 Branka u Opavy   10 3 3 4 7:11 12
14. FK Omluva FK Omluva 1:1 Slepička Liberec Lev 2:0 FK Omluva FK Omluva 2:1 Příbor  Teplárna České Budějovice 1:3 FK Omluva FK Omluva 3:0 UHM Protivín  10 3 2 5 12:13 11
15. Klub dřeváky Louny Glabbeek 2:0 Klub dřeváky Louny Klub Drama 0:3 Klub dřeváky Louny Klub dřeváky Louny 1:1 Klub Drama Branka u Opavy  1:0 Klub dřeváky Louny Klub dřeváky Louny 0:1 Slepička Liberec  10 3 1 6 10:12 10
16. TJ LOK TJ LOK 0:1 Branka u Opavy  Slepička Liberec 2:0 TJ LOK TJ LOK 1:0 Lev Příbor  1:1 TJ LOK TJ LOK 1:0 Teplárna České Budějovice  10 2 3 5 5:9 9
17. FK Teplice FK Teplice 0:4 Klub Drama FK Teplice 2:2 FK Gambrinus Nymburk FK Jablonec  2:1 FK Teplice FK Teplice 0:1 Borovany  Stráňavy 2:0 FK Teplice  10 2 2 6 7:16 8
18. Teplárna České Budějovice Borovany  1:2 Teplárna České Budějovice Teplárna České Budějovice 1:3 Stráňavy FC Hulín 1:1 Teplárna České Budějovice Teplárna České Budějovice 1:3 FK Omluva TJ LOK 1:0 Teplárna České Budějovice  10 2 2 6 7:17 8
19. UHM Protivín FK Jablonec  3:0 UHM Protivín UHM Protivín 0:2 Borovany  Stráňavy 3:0 UHM Protivín UHM Protivín 1:2 FC Hulín FK Omluva 3:0 UHM Protivín  10 2 0 8 6:19 6
20. Příbor Stráňavy 1:0 Příbor  Příbor  0:1 FC Hulín FK Omluva 2:1 Příbor  Příbor  1:1 TJ LOK 1.FC Habří A 1:0 Příbor   10 0 2 8 5:14 2
Played matches: : 100 / 380
 
comments
 
1 | 2 | 3 | 4 | 

Tak Semtex doufá v postup,bylo mi tady s váma dobře ale ten postup je přednější.Podle mne příští sezonu postoupí Klub 666 a jeden z dvojice Hradčany, Bohemia kroměříž.

wande34 | Detail

jsou tady dvě první ligy,nevím která je kvalitnější.

wande34 | Detail

jasny,první liga volá,snad i mne.

wande34 | Detail

Tak ještě dvě kola a konec ligy.

wande34 | Detail

No tak první místo asi udržíš,mne jde ted už jenom o postup,věřím že to dotáhnu do ty první ligy.Ale 666 je ve formě takže to nebudeš mít lehké.

wande34 | Detail

Tady není žádna komunikace,co myslíte,udrží Hradec první místo a Semtex postup?

wande34 | Detail

Semtex jede do Prahy pro tři body,doufáme v dobrý výsledek!!!!

wande34 | Detail

Tak po dnešním kole je postup ohrožený,uvidíme jak to dopadne.

wande34 | Detail

Čeká mne ve čtvrtek asi poslední těžší zápas,pokud vyhraji tak bych měl udržet postupové místo.

wande34 | Detail

Takže Semtex bodoval naplno,uvidíme jestli bude postup,budem bojovat dál.

wande34 | Detail

No pokud nevyhraji v sobotu tak nevím co bych pak dělal v první lize,to si raději sezonu počkám.

wande34 | Detail

V sobotu derby !!! škoda každého bodu pro oba týmy -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

ve čtvrtek Bohémka-Hradec,bude to zajímavý zápas.

wande34 | Detail

všechen luxus musí pryč!!!! jachta atd -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

už jsem to zažil-sice asi 300 milionu to přineslo-ale záhul na hráče a hlavně na TVŮJ čas!!! -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

tak to se mi domlouvat nechce,ale mám několik manažeru kteří hrají u mne vždy a taky pozvou.No nechám to asi na později protože není moc času v létě.

wande34 | Detail

na peníze je virtuálka 8x8 pozor!!! peníze budou ale hoeně náročné na hráče!!! musíš to domluvit a všichni spustit najednou

1-BOBESEK-1 | Detail

nemám drahé hráče,všechno mám přes scouta,takže tam problém není,asi budu muset udělat nějaký turnaj protože hraji málo zápasů.

wande34 | Detail

potom se zbav drahých hráčů !!!!! a nové přes scouta . -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

No snad se z toho nějak dostanu a muj klub začne prosperovat,uvidíme,jinak mi hrozí krach.

wande34 | Detail

TV je na prd-jen žere peníze!!!! to raději ten trávník a sponzory jen ten vrchní-nahrazující ostatní -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

No slabá chvilka asi ne,musel jsem prodat několik hráčů,docházejí mi finance takže jsem vypověděl i pronájem TV a dalšího vybavení.Skončila mi životnost trávníku,hrál jsem chvíli na škváře a i teď nemám na prvotřídní trávník,a taky jsem zvolil asi špatnou taktiku.No postup není jistý,uvidíme.Jestli to pujde tak dál tak za chvili jsem v krachu.

wande34 | Detail

ŽE MI docházejí síly-to je normální-JÁ jsem postoupil -abych nesestoupil-ALE SEMTEX !!!-ku..a co se děje??? TY JE MÁŠ ZBOURAT!!! VŠECHNY!!! asi slabá chvilka???? -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

NEVÍM kde soudruzi udělali chybu!!?? prohra mrzí-ale jedeme dál!! -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

Dnes celý zápas převaha a nakonec prohra,chyběla mi obrana,musel jsem postavit mladé hráče tak asi proto.

wande34 | Detail

No gojanku budu se snažit ale těžší zápasy mne ještě čekají a kdoví jak to dopadne.

wande34 | Detail

No tak polovina ligy je za náma,bude těžké udržet postupové místo ale budu se snažit.2až 8me místo bude boj o postup.

wande34 | Detail

DO pr...e - gool v 90 min. to mne po..r!!! ale je to hra. gratulace vítězi -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

No už by se to mělo trochu roztrhat ta tabulka protože prozatím je tady hodně mužstev které chtějí postoupit,co?

wande34 | Detail

v cz cupu se ti daří,jen tak dál kámo.Vyhrej to!!!

wande34 | Detail

Tak dnes v lize hraje první s druhým,pokud Semtex vyhraje tak se bude smát co?

wande34 | Detail

Tak Szechia H.K. -145% no-nevidím TO růžově!!!! ale jak říkám-fotbal nemá logiku- uvidíme v sobotu ???!!! -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

polovina sezony se blíží.

wande34 | Detail

no vidím že jsi postoupil,gratulace.

wande34 | Detail

tak dnes jsem vypadl i z CZ cupu,smula no.

wande34 | Detail

Bude to tady zajímavé,pěkný boj o dvě postupové místa.

wande34 | Detail

a mají natrenováno-to co chceš aby hráli !! - třeba krátké nahrávky -900- nebo hra po křídlech - 900 atd. jinak nevím -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

tak maju ale aj tak slapali naplno :) a nedavam ich hrať priatelske zapasy len ligove hraju :) soom sklamaaanyy :(((

green700 | Detail

koukni se -jestli nemají moc velkou únavu??!! -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

ved som dal svoju naj zostavu hrať a nechapem tomu že čo sa stalo :( proste som skončiil

green700 | Detail

Atletiko - co se děje?? ZABER!! -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

dneska treba jednoznačne vyhraať :)

green700 | Detail

v CZ cupu Semtex postup,jedeme dál!!!!64 posledních mužstev.

wande34 | Detail

v 8.01 CZ cup jsem zvědav jak dopadnu

wande34 | Detail

no to som zvedavy že kto postupi z ligy do prvej ligy :) ja som zatial bol furt na druhom alebo prvom mieste v lige :)

green700 | Detail

No vrch tabulky je super,to se mi už dávno nestalo.

wande34 | Detail

4 hrači vypadli dneska so zakladnej zostavy :) a budu mimo hru minimalne na 1 ligovy zapaass :) to bude sraandaa velkaa :)

green700 | Detail

woooww som ešte stale na postupujucom mieste :) to je zazrak :) myslel som si že po prehre budem aspon stvrty :) ale mam dobre skore asi :)

green700 | Detail

ANO - přiznáváme se- dali jsme ! prešovský beton" jinak jsme to neviděli -bob-

1-BOBESEK-1 | Detail

Petřvald úspěšně zabetonoval,Semtex neukázal nic a zaslouženě prohral.

wande34 | Detail