By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)

II.C Japan

  P W D L S PTS
1. Ichihara A Ichihara A 2:0  Waki Ichihara A 3:1  Noshiro Ichihara A 1:0 Nagoya Grampus Ichihara A 2:0 Shibuya Ichihara A 2:0 Kyoto U19  5 5 0 0 10:1 15
2. Inuyama Inuyama  3:0  Hamaoka Inuyama  1:1  Atami Inuyama  2:1 Tsukuba  Inuyama  4:0 Niksar Inuyama  1:0 Koto  5 4 1 0 11:2 13
3. Koriyama Koriyama  1:0  Atami Koriyama  3:0 Tsukuba  Koriyama  1:1 Niksar Koriyama  2:0 Koto Koriyama  1:1  Funehiki  5 3 2 0 8:2 11
4. Niksar Niksar 1:1  Iwakuni Niksar 2:1  Fukuyama Niksar 2:0 Kashiwa  Niksar 2:1 Ichihara A Niksar 1:1  Yumesaki  5 3 2 0 8:4 11
5. Yumesaki  Yumesaki 3:1  Waki  Yumesaki 4:0  Noshiro  Yumesaki 1:0 Nagoya Grampus  Yumesaki 0:0 Shibuya  4 3 1 0 8:1 10
6. Koto Koto 0:1 Niksar Koto 3:1  Takehara Koto 3:0  Iwakuni Koto 0:1  Fukuyama Koto 3:0 Kashiwa   6 3 1 2 10:4 10
7. Atami  Atami 1:1 Kashiwa   Atami 0:2 Ichihara A  Atami 4:1  Yumesaki  Atami 5:3  Waki  Atami 2:0  Hamaoka  5 3 1 1 12:7 10
8. Hakodate Hakodate  1:0  Yumesaki Hakodate  3:0  Hamaoka Hakodate  1:1  Atami Hakodate  3:1 Tsukuba  Hakodate  1:3 Niksar  5 3 1 1 9:5 10
9. Shibuya Shibuya 0:2  Funehiki Shibuya 4:1 Koriyama  Shibuya 1:1 Inuyama  Shibuya 2:0 Hakodate  Shibuya 2:1  Waki  5 3 1 1 9:5 10
10. Fukuyama  Fukuyama 2:0 Nagoya Grampus  Fukuyama 3:1 Shibuya  Fukuyama 2:1 Kyoto U19  Fukuyama 1:2  Iwakuni  Fukuyama 1:1  Takehara  6 3 1 2 9:7 10
11. Kyoto U19 Kyoto U19 2:1  Takehara Kyoto U19 2:1 Koto Kyoto U19 0:1  Funehiki Kyoto U19 0:3 Koriyama  Kyoto U19 1:0 Inuyama   6 3 0 3 6:8 9
12. Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:0 Koriyama  Nagoya Grampus 1:0 Inuyama  Nagoya Grampus 1:2 Hakodate  Nagoya Grampus 1:1  Waki Nagoya Grampus 1:1  Noshiro  5 2 2 1 5:4 8
13. Takehara  Takehara 1:1  Yumesaki  Takehara 1:2  Waki  Takehara 1:0  Hamaoka  Takehara 3:0  Noshiro  Takehara 0:1  Atami  5 2 1 2 6:4 7
14. Hamaoka  Hamaoka 1:2 Ichihara A  Hamaoka 3:0  Yumesaki  Hamaoka 3:0  Noshiro  Hamaoka 2:4 Nagoya Grampus  4 2 0 2 9:6 6
15. Iwakuni  Iwakuni 3:0 Shibuya  Iwakuni 2:2 Kyoto U19  Iwakuni 1:2  Takehara  Iwakuni 0:1  Funehiki  Iwakuni 1:1 Koriyama   6 1 3 2 8:7 6
16. Waki  Waki 0:3 Hakodate   Waki 1:0  Hamaoka  Waki 4:2 Tsukuba   3 2 0 1 5:5 6
17. Kashiwa Kashiwa  2:1  Noshiro Kashiwa  0:2 Nagoya Grampus Kashiwa  1:2 Shibuya Kashiwa  2:1 Kyoto U19 Kashiwa  0:1  Iwakuni  5 2 0 3 5:7 6
18. Funehiki  Funehiki 2:2 Tsukuba   Funehiki 1:1 Niksar  Funehiki 1:1 Koto  Funehiki 0:2  Takehara  Funehiki 1:0  Fukuyama  6 1 3 2 6:8 6
19. Tsukuba Tsukuba  1:1  Fukuyama Tsukuba  3:0 Kashiwa  Tsukuba  1:2 Ichihara A Tsukuba  1:1  Yumesaki Tsukuba  0:3  Hamaoka  5 1 2 2 6:7 5
20. Noshiro  Noshiro 0:2 Inuyama   Noshiro 1:4 Hakodate   Noshiro 2:2  Waki  Noshiro 1:0  Atami  4 1 1 2 4:8 4
comments
 
1 | 

Komentár( Gushikawa)
codeyu: dolezite vitazstvo

codeyu | Detail

Komentár( Gushikawa)
Dneska si berieme domov velmi dolezite body do tabulky! Hraci zahrali co bolo potrebne, ale nas ciel je este daleko.

codeyu | Detail

Komentár( Gushikawa)
Gushikawa zhrnutie posledného kola: Bojujeme o udrzanie

codeyu | Detail

Eddig sima 😃

csakimario123 | Detail

gratulujem aj ja k postupu ;)

Petcoolko | Detail

to teda nieje :) po postupe som sa tu zasekol. 3 sezonu tu strašim :D verim že sa mi podarí postúpiť. Inak ma fanúšikovia klubu nebudú mať rád :)))

Petcoolko | Detail

Hm tento rok je tuším väčšia konkurencia v lige :) parada

Petcoolko | Detail

2 red cards and it is over..:( ... Congrat. Kolačik, good luck in the first class.

feketezico | Detail

mne sa zas ušlo len 2 miesto :)))

Petcoolko | Detail

jj. budem ju zdaleka obchadzat :))) a po meste len v noci, cez den tam moja noha nevkroci :D

Petcoolko | Detail

Hiroshima: FK NagaSaki Bomber´s, Fukushima United F.C ....0-6 point --- Kosai: Nagano, Suzuka ....3-6 point --- HONDA Gamagori: Kitahiroshima, Inuyama ....6 point --- Chance the championship winning: Honda Gamagori 40%, Kosai 30%, Hiroshima: 30%... I should think..:)

feketezico | Detail

parádny ;) ale teraz pred koncom súťaže prehrám dôležité zápasy... a padnúť na 3 miesto... toto mi fanúšikovia klubu neodpustia :)))

Petcoolko | Detail

pekný boj o postup!

kolačik | Detail

Vyměním,Vyrtuálku za Vyrtuálku..

Kovalcuk | Detail

Díky , povedlo se :)

Largoo | Detail

tesim sa na zajtra ...NAGANO, bude to tažky zapas

lubo80 | Detail

Lubo toto uz udrzis podla mna. Potom popytas ak postupis:))

Vedúci | Detail

Estiquel Mampu CW, vek 22, prijatelná cena, hodnotenie cca 4500, kúpte!

21Majo | Detail

vyrtual na vymenu..posta

Vedúci | Detail

toto bola moja najtazsia sezona ... boli to dobre zápasy diky všetkým

J4r(-k-)oo | Detail

Lubo ked das 352 tak si mozes drzat vsetko a nevyhras...

Vedúci | Detail

Odawara ides na postup.

Vedúci | Detail

cawte nema nekto volne miesto v turnaji ? rad by som si zahral ...

J4r(-k-)oo | Detail

vymenim turnaj za turnaj

cigi | Detail

FC Odawara SASA...pekne 6. miesto. Si ma prekvapil. Ze budes az tak vysoko som necakal...ale v dalsom rocniku skus postupit:)

Vedúci | Detail

robim turnaje kto ma zaujem na vymenu ale len na vymenu

giga12 | Detail

FCRuzinoW, GUSTAV štrkač: Díky za gratuláciu, od budúcej sezóny sa postupuje z viacero prvých priečok, takže sa uvidíme v prvej lige, vrátane manažéra maxik555. Len dúfam, že ja vtedy nepôjdem smerom naspäť. Veľa zdaru páni.

Jurko222 | Detail

mikasek: Ty si odvážny takého mantáka predávať za 6-7 mil.:)

Jurko222 | Detail

Vážení manažéri, ďakujem Vám za kvalitné zápasy a želám Vám veľa zdaru do ďalších zápasov. Dúfam, že po budúcej sezóne sa stretneme v prvej lige. Je tu veľa talentov, ktoré ma vycvičili a ukázali mi ako sa to hrá. Veľa úspechov a bodov. Juro

Jurko222 | Detail

Maxik555: keď by som hral vonku, tak máš pravdu ale doma? Remíza LTT = len tak tak

Jurko222 | Detail

Maxik555:výborný výkon, gratulujem, ledva som stihol vyrovnať

Jurko222 | Detail

10marek: Ešte nie je nič rozhodnuté, ešte nie je koniec. Aj keď by som chcel byť majster, každé zakopnutie bude kritické

Jurko222 | Detail

10marek: z toho si nič nerob, ja som sa sem prihlásil prvýkrát minulú sezónu, vybral som si Tottori a mal som bilanciu 0-0-4 a 19.miesto. Na konci sezóny som bol piaty a cca 25 víťazných zápasov v rade. Treba sa tomu len venovať a aj ja teraz nemám postup jasný.Veľa zdaru:)

Jurko222 | Detail

10Marek: ďakujem aj keď o majstrovi ešte nie je rozhodnuté ale pomohol si mi:)

Jurko222 | Detail

Prepáč marekpa, pomýlil som si ťa s 10Marek. Maxik555 zamieša, získaš 5 bodový náskok a ja si poviem zbohom prvá liga

Jurko222 | Detail

Tak marekpa, dnes sa máš možnosť ukázať proti Zame:)

Jurko222 | Detail

Marekpa super, len mi to tu nekaz, mal som 5 bodový náskok:))) Takže dúfam, že naplno zaboduješ aj so Zamou a Sapporom:) A Vás dvoch poprosím v budúcom kole remizovať:) Díky, to sú moje želania:) Nič v zlom páni, len trošku srandy:)

Jurko222 | Detail

Maxik, nejako si ma predbehol, čo toto? :)

Jurko222 | Detail

Dvakrat som dal na ligovy zapas najsilnejsie, co som mal k dispozicii a jedenkrat som prehral, druhy remizoval. Asi budem stavat 3. rezervu muzstva a budem vyhravat ako doteraz. Nechapem!

Jurko222 | Detail

Maxik555: Hviezda nie som ale je tu k dnesnemu dnu 15 manazerov pod 1200 bodov. Kazdy len zacina. Necudujem sa. Ale aj taky ma porazil:)Aj my sme raz zacinali.

Jurko222 | Detail

Diky Maxik555, len ešte neskončila sezóna, ešte je pred nami veľa zápasov. Otázka majstra ešte nie je vyriešená. Veľa šťastia

Jurko222 | Detail

Alebo majster bude Zama:)

Jurko222 | Detail

Zdravím.Kto ma zaujem o priatelak nech mi posle vyzvu.

angelo4 | Detail

Zdravim. Predavam tychto hracov ZA TRHOVU CENU=ani koruna navyse! : Allegood,(M),31r.,dal 3 goly, 1 745 000 Smith,(M),28r., 1 600 000 Hyde,(W), 31r., 1 700 000 Roy,(C),32r., 1 510 000 + Fowle,(C),31r., 1 700 000 ak ma niekto naujem, tak su v prestupovej listine.

hybrid | Detail