11. TJ Sokol Stříbrná lisztesk 38 17 5 16 56:59 56
12. TJ Tršice chl cup Krakonoš 38 15 5 18 55:67 50
13. Fc Teplice Hulk 38 13 10 15 59:64 49
14. SK Horácká Slavia Třebíč Egon Vůch 38 12 10 16 50:54 46
15. FK Kozodírky Valda 38 13 6 19 47:57 45
16. Fk Pardubice 2020 sinor3 38 12 7 19 49:68 43
17. Rex Karlštejn rexbohemicus 38 12 4 22 46:68 40
18. FK Lesni muži Sudovice horimak 38 8 8 22 37:81 32
19. TJ SOKOL DOLOPLAZY remik111 38 2 5 31 21:102 11
20. TJ Počerny Karlovy Vary A malvy 1 38 2 2 34 25:124 8
comments

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

Tak, zo sezonou sme spokojný, mladý z béčka sa len ligovými zápasmi dotrénovali na z 2500+ na 8500+, platy minimálne, dalšiu sezonu sa pokusime ist o kusok vyššie v tabuľke :)

28/01/2023 13:17:19 | Egon Vůch | Detail

Komentář(PH Maséři Milevsko)
pety1368: Těžké utkání jsme dokázali zvrátit ve svůj prospěch! Hosté šli brzy do vedení a měli 2 obrovské příležitosti nás dorazit, ale podržela nás dobře postavená brána ;-) To nás naopak nakoplo a během 2 minut jsme utkání otočili a následně dovedli do vítězného konce :-))

27/01/2023 23:13:02 | pety1368 | Detail

Mno upřímně i další rok nebudeš mít na poháry :) ale nechám se překvapit

27/01/2023 16:17:15 | juchis87 | Detail

Díky Juchisu, ale radost je silné slovo, jen to potěšilo! :-) Radost bych měl, kdybych se pohyboval na pohárových příčkách, tak jako v minulé sezóně !!! :-)

27/01/2023 14:16:00 | MICIO | Detail

Komentář(TJ Sokol Rokytnice)
FourScore Eli 7 hodnotí: Dokázali jsme se vrátit do top 3, uvidíme co ukáže poslední kolo.

27/01/2023 13:39:40 | FourScore Eli 7 | Detail

MICIO gratuluju k bodu ale moc v podtaz bych to nebral:D ale sem rád že sem ti aspoň udělal radost:D

27/01/2023 13:30:35 | juchis87 | Detail

Komentář(Družstevník Hostěradice)
Družstevník Hostěradice zhrnutie posledného kola: Povinnost splněna. Třetí výhra v řadě

27/01/2023 12:47:57 | sep99 | Detail

Komentář(Rex Karlštejn A)
Rex Karlštejn A: povedený zápas venku :)

27/01/2023 12:08:15 | rexbohemicus | Detail

Komentář(FC Švábové Hlučín)
MICIO: Včera se nám povedlo obrat Mistra na jeho hřišti o bod, takže spokojenost !!! :-) Teda až na to umístění v tabulce !!! :-(

26/01/2023 20:12:48 | FourScore Eli 7 | Detail

Pety, asi to blbě vyznělo, ale pro mě je to naopak luxusní vyvrcholení konce sezóny !!! :-) Ale na těch 6 bodů si moc nevěřím !!! :-) :-) :-)

26/01/2023 17:39:34 | MICIO | Detail

Zadig: Jeste jednou diky :-) snad budes mit stesti priste ;-) Micko: nemilosrdny los :-D uvidis, treba to bude za 6 bodu :-)

26/01/2023 15:51:25 | pety1368 | Detail

pety1368: Povinnost splněna, rozlučka s Bukvicemi proběhla ;-)

26/01/2023 15:50:00 | pety1368 | Detail

S Beřkama jsme se zřejmě hecly, bo jsme se dotáhli už skoro na 12. a 11. místo !!! :-) Jen pro mě ten útok na vyšší pozice bude velice těžký, protože končíme sezónu zápasy s už jistým Mistrem ligy a s Vítězem CZ Cupu !!! :-)

25/01/2023 09:48:34 | MICIO | Detail

FourScore Eli 7 hodnotí: Po poločase kabinou proletěl uragán a dal jasně najevo jak si představuje druhý poločas.

25/01/2023 08:52:28 | FourScore Eli 7 | Detail

FC Švábové Hlučín: Včerejší zápas jsme zvládli, ale trochu nás mrzí, že jsme tím definitivně Buxterovi podepsali II.ligu !!! :-( Tak snad hned ob sezónu se zde opět uvidíme !!! :-)

24/01/2023 23:55:25 | MICIO | Detail

Rex Karlštejn A usporiadal tlačovú konferenciu, tu sú aktuálne informácie zo zápasu Rex Karlštejn A-FC Plácek Děčín: bodík s favoritem dobrý :)

24/01/2023 13:06:48 | rexbohemicus | Detail

24/01/2023 10:11:28 | FourScore Eli 7 | Detail

sep99 nám poskytol komentár k poslednému kolu: Nebyl to lehký zápas, ale dovedli jsme ho vítězného konce. Změna zabrala a vrátili jsme se na vítěznou vlnu

24/01/2023 08:05:38 | sep99 | Detail

Kravsko Minotauros: Ako rýchlo sme k 2.fleku došli, o to rýchlejšie sme oň prišli.

23/01/2023 20:37:28 | zadig | Detail

23/01/2023 20:21:32 | FourScore Eli 7 | Detail

Samotné finále malo rýchly spád, no nie naším smerom. Mali sme tlak, mali sme prevahu...ale akoby chýbala zohratosť. V obrane vznikali chyby, v útoku sme sa hľadali. Strieľali Maséri a to presne. Rýchlo sme prehrávali a keď sme vyrovnali, tak sme sa tešili len minútu. V úvode sme tak vybuchli, prichádzali karty, zranenia, nervozita na kopačky. V druhom dejstve bola snaha na zvrat, eliminovali sme súpera, ale ten dobre bránil. Myslím, že keď dostal v 74.min červenú Messi, už sme nedokázali dorovnať hru. Pohár je tak v správnych rukách.

23/01/2023 17:34:41 | zadig | Detail

CZ pohár, trošku analýzy aj z našej strany teda: Myslím, že vyhral ten správny manažér. Sobotu som asi trochu prepálil, ale záležalo nám, aby sme zostali v hre o 2.flek, no a keď zakopol Vyšehrad, aj sa to podarilo. Žiaľ, pred zápasom sa nám vykartoval Harse, nahradil som ho mladým Bukinom, čím sa dostali za seba dvaja nevycválanci. Ešte som oproti lige prestriedal 2 hroty a 1 obrancu...aby som vymenil hráčov na dnešný zápas. Asi chyba, že som neudržal turnajovú zostavu...

23/01/2023 17:17:00 | zadig | Detail