By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
Stav turnaja Odohrané zápasy Budúce zápasy Registrácie Organizátor            


Soccer Elimination A

Pohar sa hra o vecne ceny. Kazdy manazer, ktory vyradi 4 superov v turnaji automaticky ziskava vecnu cenu.

Atletico Bärnbach BAZALBUB Pichanal FC Miren FC Nowa Morawa Kikuchi Macarani
PRAHA Real Milovice Tattersalls United A.F.C Ubaira Vissel Kóbe S.E. Palmeiras
Újbudai Meteor Čečehov United ŠK DIAMANT Čadca ŠK Futura Humenné Šk Slávia Bratislava ŠK Slávia Praha"
ŠK Slovan Bratislava™ ŠK Spartak Medzilaborce Športklub Liešťany šk zeleneč 1. FC Černík 1. FC Žejdlík Benešov
1. FSV Mainz 05 A 1.FC Alberswil 1.FC Colwyn Bay 1.FC Sicili Neapol™ 1.FC Sparta Sofia 1.FC Turbo Kremmen
1.FC Werder Bremen 1.FC.Heven's Kyjev A.C Acireale 1949™ A.C. MILAN 1899 A.J. Auxerre™ Aalborg BK™
AC MILAN AC Hattaca Sassari AC HORSENS AC PESCARA MIKE AC PP Potosi AFC Humenné
AFK Baluminati de Numanci Africo Ajax Amsterdam™ Akademikerne Torslunde Alexanderburg Almásháza
Alpe d`Huez Alsdorf Lions SV Amersham Ancona Calcio Anderlech Brussel Annaburg
Anorthosis Famagusta FC™ Aqua Senec Argentinos Juniors Arnemuiden Arsenal F.C. Artemivsk
AS AGGER As Bukvice AS Trenčín ™ AS Zaanstad ASS Kežmarok ™ Atlético de Madrid™
Atl.Venezuela Atlanta Galaxy Atletico Atlanta Atletico Monterrey Békásmegyer Hammers Bad Rappenau
Bairnsdale Bayer 04 Leverkusen Bayern Monachium BAZAL Paysandú Benfica Lisabon Benny FC Szegvár
Beřovice Besiktas Birmingham City F.C. Bitola Black Leopards Blackpool
Bohemians ČKD Praha A Bohemians Tymákov BOJANOVICE B Bolton Borovichi Borussia Dortmund A
Borussia Dortmund™. BORUTA Zgierz BOTEV PLOVDIV Bröndby IF Broken Hill A Brzeziny
Budaörs BVB BORUSSIA DORTMUND C.A. Boca Juniors™ C.A. Independiente C.A. Vélez Sarsfield Caacupé
Cafetaleros de Tapachula Cagliari FC Cakov Cambrian & Clydach Câmpulung Canterbury City FC
Cardiff Metropolitan FC ™ Carhuaz Carintia Villach Caucaia CD Union Comercio ™ Celtic Glasgow
Cercle Brugge™ Cesta Ceuta CF Zubak A CF.Vitesse Arnhem™ Ciro Marina
Cisowa de Santa Cruz Club Deportivo Tineo Club Montero Cobija Comerciades Unidos Concordia
Connah's Quay FC™ Conquistadores en Lima Crystal Palace CSM Politehnica Iasi Debreceni EAC Deportivo Santaní
Dětenice Dinamo Divina Lúky Draci Hluboká Drtička Beckov Družstevník Hostěradice
Duplín Dupnica Warriors Eintracht Frankfurt™ Eisenstadt El Cajon Elektrogorsk
Esbjerg BK Espetka Everton Excelsior F Istanbul Fénix Suzuka
F.C Silesia Santa Cruz F.C. Skopje F.C.Internazionale Milano FALLEN ANGELS Ede FC Čierna Lehota FC Abc
FC Abler Praha FC AMBO RYCHVALD FC Bělský Les FC Baník Elgin FC Baník Ostrava A FC Banská Štiavnica
FC Bayern DO Munchen FC Bayern RS Munchen FC BRASILIA FC BREZNO TOWN FC Brussels FC Carmonita TC™
FC DERBY FC Galactik Bělehrad FC Golden Arrows FC Gryfus Szczecin FC Hansa Rostock FC Hattis Orange City
FC Hattis Sapporo Boyss FC Hattmar Hertník FC CHELSEA Koran FC Choča FC Chotusice Fc Ingolstadt ™
FC Jazz Pori FC Kodaň FC Kometa Vrchlabí FC Liégeois 1892 Fc Lion Krajné FC Liverpool 1892
FC Liverpool™ Fc Lula FC MaKu Odessa FC Michal Dortmund FC Nedanovce A FC Nordsjaelland™
FC Old boys Kyjev FC Paraboys FC Plácek DC FC Pokrok Sao Bento FC PORAZENI POPRAD FC Porto A
FC Portuguesa FC Rapid Bukurest FC Sarti Beach FC Sedlec Prčice FC SENEC FC Servette Geneva
FC Sigma Hranice Fc Sihoť Trenčín™ FC Sinor Pardubice FC Sion FC Spartak Sereď FC Spartak Trnava A
FC Steaua Bucureşti FC Sydney Gold Coast™ FC Tatran Žalobín FC Thun ™ FC Tupadly FC Unirea Ialoveni
FC Vadstena Kings FC VASLUI FC Viking Kristiansund™ FC Viktória Plzeň" FC Wacker Innsbruck FC Wiedlisbach
FC York region FC Zalászentlászló FC Zimbru Kišiňov™ FCB Baník Koryčany FCB Baník Koryčany B FCB Port Augusta 1922
FCS Grotenberge Fenerbahçe Spor Kulübü Ferencváros™ Ferencvárosi T.C.19 ™ Feyenoord Rotterdam™ FH Hafnarfjördur™
Fk Pardubice 2020 FK Čadca™ FK Šachtar Doneck FK Austria Wien 1911 FK BeDo Čadca FK Dubnica A
FK Dubočica Leskovac FK F&F Vysoké Tatry FK Horses Šúrovce FK HUMENNÉ FK Hynčice pod Sušinou A FK Inter Bratislava
FK Jedinstvo Bijelo Polje FK Kolín a.s.1912 FK Kozodírky FK MŠK Považská Bystrica FK OEZ Letohrad 1919 FK Pelister Bitola
FK Radnik Bijeljina FK Ružomberok FK Rybník nad Hronom FK Semerovo FK Slavia Staškov FK Sloga Ćićevac
FK Sokol Banská Bystrica FK Svidník FK Tatran Podkonice FK Trhový Štěpánov FLORIDA™ FO Yokohama Omšenie
Fonó Fotbal Club Akrehamn™ Frederiksvaerk Futbal Club Trnava Fylkir GALANTA 1988®
Galway United FC ™ Gamla Uppsala Geelong Rangers Gefle IF Ghindeti GIF Sundsvall
Gistel/B GNK Dinamo Záhreb™ Gogolin Undertakers Golo Brdo Granby Grasshopper Zürich™
Great Yeldham Grenoble Foot 38 Gryfów śląski Guingamp Guntramsdorf Hód FC
Haarlem Halifax City Hanley Hannover 96 Haugesund II Hayle
HELLAS VERONA FC Helter.Skelter Ulany Hermagor Hertha Berlín HIROŠIMA HJK
Hozat Chateau-d'Oex Chelsea FC London Chilpancingo Chlumek IFK Norrkoping
Inter Milano Islahiye Istanbul Başakşehir F.K. ITARTAS Chudovo Ivkov Grob Izegem
Jönköping Södra IF Jasová Jeziorak Iława Jizeran Desná Joe 2020 FC Jorge Wilstermann
Juan Aurich Juventus Torino F.C.™ Juventus Turín Jvc Liverpool JVC Real Madrid K.V.K. Tienen Hageland
Kaburé Kacorlak Kakucs fc Kaonik KB 57 Poznań Kilmarnock
Kjelsas KKS Lech Poznan Kokořín Koroncó Kostelec nad Labem Kráter Milín
Krajná Poľana Krocani Třebová KS Cracovia Kraków KS Dachol Akantu KS Dachole Las Mercedes KS Silesia Czarny Las
KS Ząb Ząbki KS Zagłębie KS.Cisowa K Kożle A KSG Nikozja KSZL Sparta Aalborg KVP Košice
Léttir Reykjavík Lahti F.C. Lakeland Las Vegas United Legia Pitu Guli Leicester City F.C
Levante UD Levski Sofia Lewisville LFC Slovan VIR LION'S FLAMENGO Lions Nagyhajmás FC
LION'S SARAJEVO LKS Śląsk Koszęcin LKS '22 Zadworze Lobnya Los Blancos CF 1902 Los Merengues Quilbor
Lubek 09 Milan Lzs Zjednoczeni Lipinki MŠK ŽILINA 1908 MŠK Žilina A MŠK Žilina" MŠK Hurbanovo
Mšk Žilina ™ M. A. Guarana Sharks Manchester City FC™ Manchester UFC Manchester United FC™ Maracay Yellow Green
Matrice Meguro Merida Mexico City A MFK Havířov 1983™ MFK Sobrance™ 2009
Michoacan Miskolc A Mitrovici MKS Pogoń Szczecin JK MOL TEHERVAR MOL Vidi FC
Molde United FK Montemor o Novo Montreal Impact Msk Majo Humenne Nancy Nankatsu FC
Neuchâtel Xamax FCS NEVĚZICE ANGELES Newcastle United FC NK Vodice ™ NK Dragovoljac NK Mladost Sućuraj
NK Triglav Kranj NK Zadar NKS Plantator de Varzim Nová Vieska B Novo mesto NTS DREAMS Płock
OŠK Malá Čierna O. Ljubljana Oakham OFI F.C.™ Olszowice Olympiakos FC™
Olympique Lyon™ Orlando City SC Orline ORZEŁ PARYSÓW Culiacán OSTRAVA B Ostrava Baník FC
Ottawa Fury FC Pamplona Paris Saint Germain PARTIZAN BEOGRAD GROBAR Passo dello Stelvio™ PEAKY PRAGUE BLINDERS
Perly Perth Glory Petržalka PFC CSKA Sofia ™ PH Maséři Milevsko Phoenix
Pierre ® Piroska SC A Poľana Detva POLONIA Cochabamba Polonia DYM KNF Pontelandolfo
Pontelatone Portimonense SC Porto Alegre Potiguar POWISLE Warszawa Profi mannschaft Kelemér
PSG Pucioasa Puebla A PUMA... Queens Park Rangers FC A Rab
Racing Montevideo Radvaň nad Dunajom RB PAOK SALONIKI RCD Mallorca Real Jaén CF real jef
Real Madrid Real Madrid CF Real Zaragoza Realu Madrid Red Bull Spartak Varna Regensburg
RIO GRANDE NEDY Rivera United ™ Rovito RSC Hattnik Randers RTS Widzew Łódź Ruch Chorzów
Ruvo del Monte Sampdoria Sandecja Nowy Sącz SANDEFJORD Santa Ines Zacatelco Santos Laguna
SC Braga 1921 SC Dynamo Lauterbach SC Neusiedl 1919 ® SC Silesia Katowice Scalea Sędziszów małop.
Seekirchen SG Dynamo Dresden Shamrock Rovers F.C.™ Sheffield F.C. Shelbourne F.C. Schoten
SK POZOŘICE A SK Rapid Wien SK Spišská Nová Ves Slavec Slavoj Pněvice Slezský FC Brusel
Slovan Bratislava B Slovan CHZJD Bratislava Slovan Turá Lúka Słupsk Sogndal Sokobanja
South Shields Sparta ČKD Praha Spartak Kodaň Spartak Moskva SPARTAK YNWA MYJAVA Spezia
Sport Lisboa e Benfica Springfield SSC Trivingo St Gotthard St. Albert St. Gallen
St. Pölten Stalingrad Standard Liege Start Przezchlebie Stella Artois Tvarožná Stevenage F.C.
STOCKHOLM UNITED 1988 STOCZNIOWIEC 09 Płock Stomil Olsztyn Stromberg Głosków Stříbrná SV Styria Graz
ŠK Slovan Kostolište Törökbálinti Torna Club Tüskevár﷼ Terrace TH Team Zürich Tigres UANL ™
TJ Banik Ostrava OKD TJ Dolná Horná TJ Iskra Holíč TJ Javorina Malcov TJ Jednota Málinec TJ Jiskra Litomyšl
TJ JZD Milín TJ Lesy Zubné TJ Odorín TJ Počerny Karlovy Vary A TJ Sklotatran Poltár TJ Sokol Lysica
TJ Sokol Rokytnice Tj Spartak Tisá TJ Tatran UHROVEC Tobermory Toledo Toledo1
Toledo2 Tondela Topolčianske koníky Torres Novas Tortora TPS Turku ™
Tranmere Triestina Calcio 1918 Tročany Truskovice Tsarevo C.F. TSV 1860 München A
TSV 1860 München™ TurkTelekom Ceyhan CF Turku TV Waal Twente U. D. Las Palmas Canarias
Ulvila Urziceni Víno San Lorenzo CF Valangin Valencia CF ™ Valur Reykjavík
Varvažov Vasas sc Veľké Kostoľany VfB Lübeck™ 1919 VFL Osnabrück VfL Wolfsburg
Vilafortuny Villarreal C.F. Viseu Vista Alegre Amazonas Vivien Sc VOERGAARD UNITED 1988®
Volenice Vuhred VW Engelhartstetten Vysoké Tatry Vyzakia Waasland Beveren
Wallasey Werder White Rock Wielowieścy Krzyżacy Wolmaransstad Würmla
Yaracuyanos FC YNWA Východná Young Boys Bern ZADVORIA '22 Saraj Zborov nad Bystricou


Góly: 4
Misiewicz Alan
(Békásmegyer Hammers)

Góly: 4
Benzema Karim
(GNK Dinamo Záhreb™)

Góly: 3
Sigurdsen Audun
(Cambrian & Clydach)

Góly: 3
Orlinskiy Aurel
(MŠK ŽILINA 1908)

Góly: 3
Gusa Michael
(FC Liégeois 1892)

Komentáre
 

Vďaka :)

13/09/2020 16:09:27 | Arsen | Detail

Thanks!:)

13/09/2020 13:59:36 | Silverfox | Detail

köszi a meghívást

13/09/2020 12:49:36 | apa1970 | Detail

vďaka za pozvanku

13/09/2020 10:14:12 | kalo08 | Detail

turnaj sa hra na odvetne zapasy. Ak vyradis 4 manazerov, dostanes dres. Ak ta vyradia, ides do druheho turnaja a mas dalsiu sancu.

13/09/2020 07:39:13 | cokoo | Detail

Musíš vyhrať 4 zápasi.

12/09/2020 23:13:37 | Poncho | Detail

Hrá sa na jeden víťazný?

12/09/2020 21:08:09 | patbandur | Detail

Dakujem!THX!Danke!...:-).

12/09/2020 18:47:33 | Janika37 | Detail