By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
Cup status Matches played Next matches Registration History Organizer            


CZ CUP

national cup, národný pohár, národní pohár, puchar państwowy, nemzeti kupa
SuperShoot.eu

1 FC PLZEN svijany Božejovice Brno FC™ Descalvado Elesbao Veloso FC Dukla Č.Těšín
FC Zliv Nazare NK Rudar Slavětín n. M. Real Milovice SK Krucemburk SK Sigma Olomouc
Slavoj Nelahozeves Sparta Praha Letná Čakov ČERNIV Červeny Kostelec Čutes Frýdek Místek
ŁKS Łódź Aš Řečany nad Labem 1920 ŠK Sigma Olomouc Štarnov Šumavan Vimperk Žďár
Želetava Žichlice "MFK Havířov„ 1 F.C.DUCHCOV 1 Fc Děčín 1985 1. FC Žejdlík Benešov
1. FC Havlíčkův Brod 1. Fc Kyjov 1. FC Mladosť Chomutov 1. FC Němčany 1. FC Olomouc 1. Fk Příbram
1. HFK Olomouc 1. SC Znojmo 1.Afk Zbizuby 1.FC Borečtí Ještěři 1.FC Habří A 1.FC master Příbram
1.FC Olomouc 1.FC Plaveč 1.FC Polešovice 1.FC Red Bull Krnov 1.FC Slavoj Rychvald 1.FC Slovácko
1.FC Stara Huta 1.FC Strýčice 1.FC Wally 1.FC Zbrojovka Brno 1.PM SAITAMA Hansovice 1FC BRNO 1993
1FC DUBRAVKA Dětmarovice 1FC Sparta AŠ Lucia Drabsko Abertamy AC Brno AC Frgál Vsetín
AC Hodkovičky Praha AC Kokosy Mimoň AC Neumětely AC Sparta Břeclav Ac Sparta Karviná Ac Sparta Praha
AC Sparta Praha C AC Sparta Praha A Ac Sparta Praha B Ac Sparta Praha C AC Sparta Praha D AC Sparta Praha E
AC Sparta Praha F AC SPARTA PRAHA G AC Sparta Praha. AC Sparta Radim Ac Sparta Rakovník AC Sparta Trutnov
AC Spartak Číhaň AC Svitavy 1985 AC TRAPAS PRAHA 1893 ACS Nehvizdy ACS Shakhtar Jičín ACSP Vacenovice
Adamov Admira Kladno Adršpach AFK Radlik wolfs AFK SLAVIA PRAHA AFK Sparta Praha
AFK Spartak Kbely AFK Suhrovice AFK Vršovice Albrechtice Albrechtice nad Orlicí B Albrechtice nad Orlicí
Albrechtice nad Vltavou Albrechtičky Alona AMBO Rychvald Andělská Hora ANU SLAVIA MARTINKOV
Archlebov Arneštovice Arnolec Arnoltice Arsenal za kopečkem As Bukvice
AS Cedex 013 Tučapy Atletico Kolín Břeclav Babice B Babice nad Svitavou
Babylon Bácovice Bačalky Bačkov Bakov nad Jizerou Balkova Lhota
Baníček Baník 2000 Baník Ostrava "A" Baník Ostrava FC Banik Lom banik ostrava 1
Báňovice Bantice Barchov Barchovice Bartošovice Bartoušov
Bašnice Batelov Batňovice Bavory Bdeněves Bdín
Bečice Bečov Bečov nad Teplou Bečváry Bednárec Bednáreček
Bedřichov Běhařov Bechlín Bělá Bělá nad Radbuzou Bělá pod Bezdězem
Bělčice Běleč Bělušice Benátky nad Jizerou Benešov Benešovice
Benetice Bernardov Bernartice Bernartice nad Odrou Beroun Běrunice
Beřovice Best of Liberec Betx Brno Bezdědovice Bezděkov Bezděkov B
Bezděkov nad Metují Bezdružice Bezno Bezvěrov Bílá Bílá Hlína
Bílá Třemešná Bílčice Bílé Podolí Bílé Poličany Bílence Bílina
Bílkovice Bílov Bílovec Bílovice nad Svitavou Bílsko Bílsko u Hořic
Bílý Újezd Biřkov Biskoupky Biskupice-Pulkov Bítouchov Bitozeves
Blansko Blansko Blatná Blatnice Blatnice pod Svatým Antonínkem Blatnička
Blatno Blažejovice Blažim Blažkov Blažovice BLESK šURANY KARVY
Blešno Blevice Blízkov Blížejov Blížkovice Blovice
Blšany Blšany u Loun Blučina Bludov Bobnice Bobrová
Bobrůvka Bocanovice Boháňka Boharyně Bohaté Málkovice Bohdalice-Pavlovice
Bohdalín Bohdalov Bohdaneč Bohdašín Bohemia Chips Bohemian Parrots
Bohemians ČKD Praha Bohemians ČKD Praha A A Bohemians 1905 A A Bohemians 1905 B Bohemians Dejvice Bohemians Praha
Bohemians Tymákov Bohumilice Bohumín Bohunice Bohuňov Bohuslavice
Bohušice Bohušov Bohušovice nad Ohří Bohutice Bohy Bochov
Bochov Bochovice Bojanovice BOJANOVICE B Bojiště Bojkovce
Boleboř Bolehošť Boleradice Bolešiny Bomton Cheb Boňkov
Bor Bor Bordovice Boreč Borek Borkovany
Borkovice Borohrádek Borotice Borotín Borová Lada Borovany
Borovany Borovná Borovnička Borovník Borovno Borovy
Boršov Boršov nad Vltavou Bory Bořanovice Bořetín Bořislav
Bořitov Boseň Boskovštejn Boskovice Boskovštejn Bošice
Bošilec Božanov Božejov Božetice Boží Dar Božice
Božičany Bradáčov Brada-Rybníček Bradlec Brambory Brambory A
Braňany Brandov Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýsek Branice Branišov
Branka u Opavy Brankovice Branov Bransouze Brantice Brashton FC
Bratčice Bratronice Bratříkovice Bravantice Brázdim Brloh
Brňany Brnířov Brno Brod nad Dyjí Brod nad Tichou Brodec
Brodeslavy Broumov Broumy Broumy A Brozany nad Ohří Brtnice
Brtnička Brťov-Jeneč Bruck An Der Leitha Brumov Brumovice Bruntál
Brušperk Bruzovice Brzánky Brzice Brzkov Břasy
Břehy Březejc Březí nad Oslavou Březina Březník Březno
Březová Březová B Březová-Oleško Březovice Březské Břežany I
Břežany II Břidličná Bříství Bříšťany Bříza Břvany
Bublava Bučovice Budeč Budětice Budíkov budiměřice
Budiměřice Budislav Budíškovice Budišov Budišov nad Budišovkou Budkov
Budyně Budyně nad Ohří Buffon Kralupy Bujesily Bukov Bukovany
Bukovice Bukovina Bukovina nad Labem Bukovinka Bukovka Bukovník
Bukovno Bukvice Bulhary Buřenice Buš Bušanovice
Bušovice Buštěhrad Butoves Buzice BX Klenovice na Hané 1924 Býčkovice
Býchory Býkev Bykoš Býkov-Láryšov Bynovec Bystré
Bystřany Bystřice Bystřice nad Pernštejnem Býšovec Byzhradec Bzenec
Bzová C.A. Osasuna Volduchy Cebiv Cehnice Cejle Cekov
Celari Cerekvice nad Bystřicí Cerekvička-Rosice Cerhenice Cerhonice Cetkovice
Cetoraz Cidlina Cikháj Církvice Citice Cítoliby
Citonice Cítov Cizkrajov Crans-Montana Ctiboř Ctidružice
Ctiměřice Ctiněves Curral das Freiras Cvrčovice Czechia Hradec Králové Čachotín
Čachrov Čakov Čaková Čakovičky Čáslavice Čáslavsko
Častohostice Častolovice Častrov Časy Čavisov Čebín
Čečelice Čečkovice Čechočovice Čechtice Čechtín Čejetice
Čejov Čeladná Čelákovice Čelistná Čeložnice Čeminy
Čenkov u Bechyně Čeperka Čepí Čeradice Čerčany Čermákovice
Čermná Čermná nad Orlicí Čermná ve Slezsku Černá Černá Hora Černava
Černé Voděrady Černíč Černíkov Černíky Černilov Černín
Černíny Černolice Černošice Černouček Černov Černovice
Černožice Černuc Černvír Černýšovice Červená Hora Červená Řečice
Červená Třemešná Červené Janovice Červené Pečky Červené Poříčí Červený Hrádek Červený Kostelec
Červený Újezd Česká Bříza Česká Čermná Česká Kamenice Česká Kubice Česká Metuje
Česká Skalice Česká Třebová České Budějovice České Meziříčí České Velenice Český Brod
Český Jiřetín Český Krumlov Český Rudolec Český Šternberk Čestice Čestlice
Číčenice Číčovice Číhošť Čichalov Číchov Čilá
Čilec Čímice Čisovice Čistá Čistěves Čižice
Čížkov Čížkovice Čížov Čížová Čkyně Člunek
Čmelíny Čtyřkoly Dalečín Dalešice Dalovice Damnice
Darkovice Dasnice Dasný Davle Děčany Ďěčín
Dědice Dehtáře Děhylov Dechovka Bruntál Děkanovice Děkov
Děpoltovice Dešná Dešov Deštná Deštné v Orlických horách Deštnice
Deštníky louny Dětenice Dětřichov nad Bystřicí Dílce Díly Dírná
Dívčí Hrad Dívčí Kopy Divec Divišov Djurdjevik Dlažkovice
Dlhé nad Cirochou Dlouhá Lhota Dlouhá Ves Dlouhé Dlouhopolsko Dnešice
Dobelice Dobev Dobkovice Dobrá Voda u Českých Budějovic Dobrá Voda u Hořic Dobrá Voda u Pacova
Dobratice Dobré Dobrohošť Dobroměřice Dobronice u Bechyně Dobronín
Dobroslavice Dobroutov Dobrovítov Dobrovíz Dobršín Dobruška
Dobřany Dobřeň Dobříč Dobřichov Dobřichovice Dobříň
Dobřínsko Dobřív Dobšín Dohalice Doksany Doksy
Dolánky nad Ohří Dole Dolenice Dolná Seč Dolní Bělá Dolní Benešov
Dolní Bojanovice Dolní Brusnice Dolní Břežany Dolní Bukovsko Dolní Domaslavice Dolní Dubňany
Dolní Dunajovice Dolní Dvůr Dolní Habartice Dolní Heřmanice Dolní Hořice Dolní Hradiště
Dolní Hrachovice Dolní Chvatliny Dolní Kalná Dolní Kounice Dolní Krupá Dolní Lažany
Dolní Lhota Dolní Libochová Dolní Lochov Dolní Lomná Dolní Loučky Dolní Lutyně
Dolní Moravice Dolní Nivy Dolní Novosedly Dolní Olešnice Dolní Pěna Dolní Podluží
Dolní Pohleď Dolní Poustevna Dolní Přím Dolní Radechová Dolní Roveň Dolní Rožínka
Dolní Ředice Dolní Slivno Dolní Sokolovec Dolní Tošanovice Dolní Věstonice Dolní Vilémovice
Dolní Vilímeč Dolní Zálezly Dolní Žďár Dolní Životice Domamil Domanín
Dománovice Domašov Domažlice Domoraz Domousnice Domoušice
Doňov Doubek Doubice Doubrava Doubravice Doubravice nad Svitavou
Doubravička Doudleby nad Orlicí DPmCB České Budějovice Draci Hluboká Dragons Bohumín Drahňovice
Drahobudice Drahobuz Drahonice Drahonín Drahoňův Újezd Drahotěšice
Drahotín Drahouš Drahov Drachkov Dráchov Drásov
Dražeň Dražice Dražíč Dražičky Drážov Dražovice
Drnek Drnholec Drnovice Drobovice Droužetice Droužkovice
Drozdov Drslavice Družstevník Hostěradice Druhanov Drunče Druztová
Drysice Dřešín Dřetovice Dřevčice Dřínov Dřísy
Dříteč Dříteň Dub Dubany Dubenec Dubí
Dubičné Dublin Dubňany Dubné Dubovice Dudín
Duchcov Důl Dunice Dušejov Dušníky Dvorce
Dvory Dvůr Králové n. Labem Dvůr Králové nad Labem Dyjákovice Dyjákovičky Dyje
Dyjice Dymokury Dynamo Rosice Dynín Dýšina Džbánice
Ejpovice Elburg Erpužice Evaň Exploze Morava..
Fénix Hluboká F.C. Zbrojovka 1913 Brno F.C.Kark F.K. Kolín FC Legionáři FC Újezdec
FC Úmonín FC ŽANDOV FC 1922 Sparta Praha FC 78 Bolkov A FC Aš okresní přebor FC AMBO RYCHVALD
FC Amplión FC Arsenal Slopné FC Arsenal Velká Losenice FC Bělský Les FC Babovřesky FC Baník Hlinsko
FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava VaVo FC Banik Hodonin FC Banik Litobratrice FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava B
FC Barcelona bílina FC Blesk Mšec FC Blogeři FC Blšany FC Bobby Bystrc FC Bohemians 1905 Praha
FC Bohemians 1905 Světice FC Bohemians Praha FC Bohumín FC Bohumín FC Bojanovice FC Boskovice
FC Brno 23:55 FC Brno A FC Brzy začne FC BUGGE Dvůr Králové n L FC Bukovice Jeseník FC Bulldogs Brno
FC Celtic Most FC Ciosaniec FC CIOTA FC Cvikov FC Darkness Plzeň FC Dehet Šternberk
FC Dobronín FC Dobruška FC Dosta Bystrc FC Dubá FC Dukla Č.Těšín Fc Eco Krnov
FC Espirit Plzeň FC F1 Dačice FC Fortuna Sparta FC Fryšták FC Fulham Neratovice FC Galactik Ostrava
FC Gambrinus Brněnec FC Habry FC HARDCORE DEBAKEL FC Havlíčkův Brod FC Hluk FC Hradec Králové
FC Hrob FC Hurbanovo City FC HUSKY Žacléř FC Hvezda Podivice FC Chachaři Orlová FC Chemopetrol Litvínov
FC Chilli Kolín FC Chomutov FC Chomutov A FC Chotusice Fc Chrášťovice FC Chrast
FC Chyše FC Indiáni Havířov 'B' FC Jamaica 1988 FC Janovice FC Jesenice FC Jeseník
FC Jevany FC Kaplice FC Karolinka FC KIA BRUX MOST FC Kia Šumperk FC Kladno 2010
FC Komarov Praha fotbal FC Kometa Vrchlabí FC Končiny Most FC Kopeto Kocourov FC Kostelec nad Vltavou FC Kotěhůlky
Fc Kozlovice A FC Krnovské Pumy FC Krypel FC Kunčice FC Lanžhot FC Ledvice
FC Lékárny FC Letohrad FC Liberec Ball FC Libice nad Doubravou FC Lipenec FC Lišov
Fc Liverpool Merklín FC Lom FC Lovodise FC Luby FC Lutín A FC Lutín A
FC Lutín B FC Luže FC Lvi Chotěboř FC Mašťov FC Milovice FC Mirotice
FC Mlečice FC Mohelnice FC Moravský Krumlov 1930 FC Most FC Mýto FC Náměšť nad Oslavou
FC NEC 76 BRNO FC Nec Brno FC Nec Brno ® FC Nec Rb Brno FC Nepron Kaznějov FC Neveklov
FC NKS Bohemia FC Nový Bor FC Nýrsko FC Old Town Club FC Oldřišov FC Opava A
FC Orange Borač FC Ostrava Poruba FC Ostrov FC Předboř Fc Pardubice polabiny FC Petra Drnovice
FC Pilsner Plzeň FC Plácek Děčín FC play off Úvaly FC Po druhé Žatec FC Podlazky MB FC Praha United
FC Premier Benešov FC Průlom FC Pustá Polom Fc Raty Team FC Real Guty FC Royalty
FC Ryžoviště Fc Senators Havraníky FC Sendražice FC Sigma Hranice FC Sinor Pardubice FC Slávisti Svitávka
FC Slavia Ostrava FC Slezská Ostrava !!! FC SLOVAN GIRALTOVCE FC Slovan Liberec FC Sokol Chlum 1994 FC SOKOL LOMNICE
FC Sokol Obora FC Sovolusky FC Sparta Kolín FC Sparta Sendražice FC Speciál Jihlava FC Starý Lískovec
FC Stejstav Hýskov FC Sternberk FC Stezka Blansko FC STODULKY PRAHA FC Suchdol nad Lužnicí FC Škoda Libež
FC Švábové Hlučín FC Tábor 1980 FC Táborsko FC Tančící Písek FC Tatra Klatovy FC Tatra Kopřivnice
FC Tatran Prachatice Fc Teplice FC Tescoma Zlín Fc Tichá FC Toro Odenhausen FC Trutnov
FC Tři roky! FC Tupadly FC Vary FC Velicna A FC Velká Bystřice 1993 FC Velké Hostěrádky
FC Verva Litvínov FC Viktória Plzeň" Fc Viktoria Plzeň Fc Viktoria Plzeň D FC Viktoria Plzeň™ FC Viktoria Plzeň™ A
FC Viktoria Plzen 1987 Fc Viktoria Strunkov FC Voršilské zahrady FC Závodní Fotbalová FC Zbrojovka FC Zbrojovka Řitonice
FC Zbrojovka Brno FC Zlonice FCA Sparta Poděbrady FCB Baník Koryčany FCS Kolín Festival Hradec
Fiorentina FJ SRK Železná Ruda Fk Pardubice 2020 FK Čelákovice FK 1921 Fotbal Třinec A FK 1989 Polná
FK Aréna Smečno FK ART Trutnov FK Babovřesky FK Baník Česká Ves Fk Banik Haviřov FK Baník Ratíškovce
FK Barca Merklín FK Baumit Jablonec D FK Bohemia Světlá n.S. FK BOLKA Fk Calofrig Borovany FK Dolní Liboc
FK Dukla Praha FK Galactik Ostrava FK Gambrinus Nymburk FK Gumárny Zubří FK Horerad Hostomice FK Hynčice pod Sušinou A
FK Chemes Loukovec FK Chempetrol Litvínov FK Inter Bratislava FK Jablunkove Sady FK Jur nad Hronom FK JZD Lbosin
Fk Křižanovice u Bučovic FK Kolín a.s.1912 FK Kopřivnice FK Kozodírky FK Krnov FK Krnov Drak
Fk Lázně Bělohrad FK Lesni muži Sudovice FK Lietajúce kone Pegas FK LITOMĚŘICE FK Litvínov FK Loket United
FK Meziboří FK Mladá Boleslav FK Modeta Jihlava FK Nové Heřminovy FK Nové Sady FK Nové Sady A
FK Nymburk Packers FK OEZ Letohrad FK Olympie Týn n. Vltavou FK Omluva FK Ostrava FK OTICE
FK Pardubice™ FK Primus Příbor FK Prosek Devils FK RaK Břeclav A FK RaK Břeclav B FK Rohozec
FK Slavia Liboc FK Slavia Opava FK Slavoj Žatec FK Slavoj Liboc FK SOKOL Stankovany FK Studená
FK Studená A FK Teplice FK Teplice AGC FK TRUTNOV FK Trutnov A FK ultimátum Slapy
FK Victoria Šakvice FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov B Fk Volduchy FK Xaverov FK Záhorce B
Floreshty Fortuna Orli Znojmo A Frahelž Františkov nad Ploučnicí Freamunde Frenštát p. Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm Fryčovice Frýdek-Místek Frýdlant Frýdlant nad Ostravicí Frymburk
Fulnek Futbal a Daně GKS BANIK OSTRAVA Glabbeek God's Warriors FCI Tábor Golčův Jeníkov
Grešlové Mýto Grunta Hýsly star Habrovany Habrůvka Habry
Habří Hadravova Rosička Háj u Duchcova Háj ve Slezsku Hajany Hájek
Hajnice Halámky Hamr Hamry Hamry nad Sázavou Hartmanice
Hať Havířov Havlíčkova Borová Havlíčkův Brod Havlovice Havraň
Havrani z Mokrá Horákov Hc REBEL HAVLICKUV BROD Hejná Hejtmánkovice Hepo Petřvald Herálec
Heraltice Herink Heroltice Heřmaň Heřmaneč Heřmanice
Heřmanice u Oder Heřmaničky Heřmánkovice Heřmánky Heřmanov Heřmanova Huť
Heřmanovice Hevlín Hladké Životice Hladov Hlasivo Hlavatce
Hlavečník Hlavenec Hlavnice Hlavňovice Hlína Hlincová Hora
Hlinka Hlinná Hlinsko Hlízov Hlohová Hlohovčice
Hlohovice Hlubočany Hlubočec Hluboká nad Vltavou Hluboké Hluboké Dvory
Hluboké Mašůvky Hlučín Hlupín Hlušice Hnačov Hnanice
Hněvčeves Hněvkovice Hněvnice Hněvošice Hobšovice Hodějice
Hodětín Hodice Hodoňovice Hodonice Hodonín Hodov
Hojkov Hojovice Holasovice Holčovice Holedeč Holešov
Holice Holín Holohlavy Holotín Holoubkov Holovousy
Holštejn Holubice Holýšov Homole Homole u Panny Honezovice
Hora Svaté Kateřiny Hora Svatého Šebestiána Hora Svatého Václava Horažďovice Horka I Horka II
Horky Horní Tošanovice Horní Bělá Horní Benešov Horní Beřkovice Horní Bezděkov
Horní Blatná Horní Bludovice Horní Bojanovice Horní Brusnice Horní Bukovina Horní Domaslavice
Horní Dubenky Horní Habartice Horní Heřmanice Horní Jelení Horní Jiřetín Horní Kalná
Horní Kamenice Horní Kněžeklady Horní Kozolupy Horní Krupá Horní Kruty Horní Lhota
Horní Lomná Horní Lukavice Horní Maršov Horní Město Horní Meziříčko Horní Myslová
Horní Němčice Horní Olešnice Horní Paseka Horní Pěna Horní Počaply Horní Podluží
Horní Radechová Horní Radouň Horní Radslavice Horní Rápotice Horní Rožínka Horní Ředice
Horní Řepčice Horní Skrýchov Horní Slatina Horní Slavkov Horní Slavkov B Horní Slivno
Horní Smrčné Horní Stropnice Horní Suchá Horní Újezd Horní Ves Horní Věstonice
Horní Vilémovice Horní Vltavice Horní Životice Hornice Hornosín Horoměřice
Horosedly Horoušany Horská Kvilda Horšice Horušice Hory
Hořany Hořátev Hořenice Hořesedly Hořešovice Hořešovičky
Hořice Hořičky Hořín Hořiněves Hořovičky Hosín
Hospozín Hospříz Hostašovice Hostěnice Hostětice Hostim
Hostín Hostín u Vojkovic Hostivice Hostouň Hostovlice Hošťálkovy
Hoštice Hoštice-Heroltice Hošťka Hovorany Hovorčovice Hraběšín
Hrabětice Hrabyně Hradce Hradčany Hradec Hradec Králové
Hradec Králové Hradečno Hrádek Hradešín Hradiště Hradištko
Hranice Hranice B Hrdějovice Hrdlív Hrdlořezy Hrob
Hrobce Hronov Hrotovice Hroznatín Hroznětín Hroznová Lhota
Hrubá Vrbka Hrubý Jeseník Hrusice Hrušky Hrušovany nad Jevišovkou Hrušovany u Brna
Hrzenica Hřebeč Hřebečníky Hředle Hřensko Hřibiny-Ledská
Hřibojedy Hříškov Hubenov Hudlice Hukvaldy Hulice
Humburky Humpolec Humuleştii Noi Huntířov Hůrky Hurtova Lhota
Husí Lhota Husinec Hustopeče Hvězdlice Hvězdonice Hvězdoňovice
Hvozd Hvozdec Hvozdnice Hybrálec Hynčice Hýskov
Chabařovice Chabeřice Chachaři Ostrava FC Chachars 1922 Litomysl Chaloupky Chanovice
Charkov Charvatce Chářovice Chbany Cheb Chelčice
Cheznovice Chlebičov Chleby Chleny Chlistov Chlístovice
Chlum Chlum Svaté Maří Chlumany Chlumčany Chlumec nad Cidlinou Chlum-Korouhvice
Chlumy Chlustina Chmelná Chobot Chocenice Chocerady
Chocnějovice Chocomyšl Chodouň Chodov Chodová Planá Chodovlice
Chodský Újezd Cholenice Chomle Chomutice Choratice Chorušice
Choťánky Chotěboř Chotěbudice Chotěbuz Choteč Chotěmice
Chotěšice Chotětov Chotíkov Chotiměř Chotiněves Choťovice
Chotusice Chotutice Chotýšany Choustník Choustníkovo Hradiště Chožov
Chraberce Chrást Chrastavice Chrášťany Chrášťovice Chroboly
Chroustov Chrtníč Chrtníky Chrudichromy Chrudim Chrustenice
Chržín Chřenovice Chřibská Chříč Chudčice Chudenice
Chudenín Chudeřice Chudíř Chudoslavice Chvalatice Chvaleč
Chválenice Chvaletice Chvalkovice Chvalovice Chyňava Chýně
Chýnov Chýstovice Chyšky Ig Inter Galaxy Drahkov Ivaň
Ivančice Ivanovice na Hané Jílem Jabloňany Jablonec Jablonec nad Nisou
Jahodov Jáchymov Jakartovice Jakubčovice nad Odrou Jamolice Jámy
Jankovice Janov Janovice Janovice nad Úhlavou Janská Janské Lázně
Jaroměř Jaroměřice nad Rokytnou Jaroslavice Jarošov nad Nežárkou Jarov Jarpice
Jasenice Jasenná Javor Javorek Javornice Javorník
Javůrek Jazz Vyškov Ježci Rantířov A Jedlá Jedlany Jedomělice
Jedousov Jedovnice Jemnice Jemníky Jenčice Jeneč
Jeníkov Jeníkovice Jenišov Jenštejn Jersín Jeřice
Jeřišno Jesenice Jeseník Jeseník nad Odrou Jestřabí Lhota Jestřebí
Jetětice Jetřichov Jetřichovice Jevany Jeviněves Jevišovice
Jevišovka Jezárko sady Jezdkovice Jezdovice Ježkovice Ježov
Ježovy Jickovice Jičín Jičina sport klub Jičíněves Jihlava
Jihlávka Jíkev Jilem Jilemnice Jílové Jílové u Prahy
Jílovice Jíloviště Jimramov Jindřichův Hradec Jinín Jinočany
Jinolice Jiratice Jirkov Jirny Jiřetín pod Jedlovou Jiřice
Jiřice u Miroslavi Jiřice u Moravských Budějovic Jiříkov Jiříkovice Jiskra Aš A Jistebnice
Jistebník Jitkov Jivina Jívka Jivno Jívoví
Jizbice Jizeran Desná Jizerní Vtelno Jojo Štenberk Josefov Josefův Důl
Kacákova Lhota Kaceřov Kácov Kačice Kačlehy Kadaň
Kadlín Kadolec Kadov KAI Kakejcov Kalek
Kalenice Kaliště Kalivody Kamberk Kámen Kamenec
Kamenice Kamenice nad Lipou Kamenná Kamenné Zboží Kamenné Žehrovice Kamenný Most
Kamenný Přívoz Kamenný Újezd Kamýk Kanice Kaničky Kanina
Kannus Kaňovice Káranice Kardašova Řečice Karlík Karlín
Karlov Karlovice Karlovy Vary Karlštejn Kařez Kařízek
Kasalice Kasejovice Kašnice Kašperské Hory Kateřinice Katov
Katovice Katusice Kbel Kbelany Kbelnice Kdousov
Kdyně Keblice Keblov Kejnice Kejžlice Kelčany
Ketkovice Kharovsk Kixs Právníci Klabava Kladeruby nad Oslavou Kladruby
Kladruby nad Labem Klamoš Klapý Klášter Klášter Hradiště nad Jizerou Klášterec nad Ohří
Klášterní Skalice Klášterská Lhota Klatovec Klatovy klauni Hořepník Klecany
Klenčí pod Čerchovem Kleneč Klenovice Klentnice Klíčany Klimkovice
Klínec Klíny Klobouky u Brna Klobuky Klokočná Klub 666
Klub Butterfly Znojmo Klub Drama Klub Drama Klub dřeváky Louny Klub hříšníci Klub Kadaň
Klub Reality Klub Srbsko ČZ Klučov Kmetiněves Kněždub Kněževes
Kněžičky Kněžmost Knínice Knínice u Boskovic Knovíz Knyk
Koberovice Kobylí Kobylice Kocelovice Kohoutov Kochánky
Kojatín Kojátky Kojetice Kojetín Kojice Kokašice
Kokořín Kolaje Koleč Kolešov Kolín Kolín A
Kolomuty Kolová Komárov Komárovice Komařice Komorní Lhotka
Komorovice Komořany Konárovice Kondrac Konecchlumí Koněšín
Konojedy Konstantinovy Lázně Kopidlno Kopidlo Kopřivnice Kornatice
Korno Korolupy Koroužné Korozluky Koryta Kořenec
Kořenice Kosačka Kralupy Kosice Kosičky Kosmonosy Kosoř
Kosořice Kostelec nad Černými Lesy Kostelec nad Labem Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Vltavou Kostelecké Horky
Kostelní Hlavno Kostelní Myslová Kostelní Radouň Kostěnice Kostice Kostníky
Kostomlátky Kostomlaty pod Milešovkou Kostomlaty pod Řípem Košařiska Košátky Košetice
Košín Košťany Koštice Kotlasy Kotopeky Kotovice
Kotvrdovice Kouklia Kounice Kounov Kout na Šumavě Kouty
Kovalovice Kováň Kovanec Kovanice Kovářov Kovářská
Kovčín Kozárov Kozlany Kozlov Kozlovice Kozly
Kozmice Kozojedy Kozojídky Kozolupy Kozomín Kožichovice
Kožlany Kožlí KPS Brno Královské Nové Sady Krabčice Kraborovice
Krahulčí Krahulov Krajková Krajná Poľana Krajná Porúbka Krakov
Krakovec Kralice nad Oslavou Králíky Králova Lhota Královec Kralovice II
Královské Poříčí Kralupy nad Vltavou Králův Dvůr Kramolín Krasavci Hluboká A Kraselov
Krásensko Krasíkovice Kraslice Krásná Krásná Hora Krásná Lípa
Krásná Ves Krásné Údolí Krásněves Krásno Krásný Les Krasonice
Krasov Krasová Krašlovice Krašovice Krátká Ves Kratochvilka
Kratonohy Krátošice Kratušín Kravaře Kravsko Minotauros Krejnice
Krhanice Krhov Krhovice Krchleby Krišľovce Krmelín
Krňany Krnsko Krocani Třebová Krokočín Kropáčova Vrutice Kroučová
Krsy Krtov Krty Krucemburk Krumvíř Krupá
Krupka Krušovice Kružberk Kryštofovy Hamry Křeč Křečhoř
Křečkov Křelovice Křenek Křenice Křenovice Křenovy
Křepice Křesetice Křesín Křešice Křetín Křičeň
Křídla Křídlůvky Křimov Křinec Křinice Křišťanov
Křišťanovice Křivoklát Křivsoudov Křižanov Křižanovice Křižanovice u Vyškova
Křižínkov Křížkový Újezdec Křtěnov Křtiny Kšely Kšice
KŠK Levice Ktiš Kublov Kubova Huť Kubšice Kučerov
Kuchařovice Kuklík Kuklov B Kulířov Kunčice pod Ondřejníkem ® Kunčice nad Labem
Kunčice pod Ondřejníkem Kundratice Kunějovice Kunice Kunín Kuňovice
Kunratice Kunštát Kunžak Kupařovice Kurdějov Kuřim
Kuřimany Kuřimská Nová Ves Kuřimské Jestřabí Kutná Hora Kutná Hora Kutrovice
Kuželov Kvášňovice Květinov Květnice Květov Kvíčovice
Kvilda Kvílice Kvítkovice Kyje Kyjov Kyjov B
Kyjovice Kynice Kynšperk nad Ohří Kyselka Kyšice Kyškovice
Kytín Kytlice Labská Stráň Labské Chrčice Labuty Lahošt
Lampertice Lány Lány u Dašic Lanžhot Lanžov Lásenice
Lašovice Láz Lazinov Lázně Bělohrad Lázně Toušeň Lažánky
Lažiště Lážovice Lčovice Ledce Ledčice Ledeč nad Sázavou
Ledečko Ledenice Lednice Ledvice Lechovice Lejšovka
Lelekovice Lenešice Leskovice Lesní Hluboké Lesní Jakubov Lesonice
Lesůňky Lešany Leškovice Leština u Světlé Letiny Letonice
Letovice Lev Levín Lhánice Lhenice Lhota pod Hořičkami
Lhota pod Libčany Lhota pod Radčem Lhota Rapotina Lhota u Lysic Lhota u Olešnice Lhotka
Lhotka u Litultovic Lhotka u Radnic Lhoty u Potštejna Lhůta Libáň Libavské Údolí
Libčany Libčeves Libčice nad Vltavou Libědice Liběchov Libějice
Libějovice Libenice Liberec Liberk Libeř Liběšice
Libětice Líbeznice Libchyně Libice nad Cidlinou Libice nad Doubravou Libín
Libiš Libišany Libkov Libkova Voda Libkovice pod Řípem Liblice
Liblín Libňatov Libníč Libníkovice Libočany Libodřice
Libochovany Libochovice Libochovičky Libomyšl Libořice Libošovice
Libotenice Libovice Librantice Libřice Libuň Libušín
Lično Lidice Lidmaň Lichnov Lichoceves Líně
Lípa Lípa nad Orlicí Lipec Lipí Lipník Lipoltice
Lipov Lipovec Lipovice Liptaň Lipůvka Lísek
Lískovice Líský Lišice Líšná Lišnice Lišov
Líšťany Liteň Litíč Litichovice Litoboř Litobratřice
Litohlavy Litohoř Litohošť Litochovice Litoměřice Litomyšl
Litomyšl Litostrov Litovany Litultovice Litvínov Litvínovice
Lkáň LKS Przyszlosc Lnáře Lobeč Lobendava Ločenice
Lodhéřov Lodín Lochenice Lochovice Loket Lokomotiva Hostouň
Lomec Lomnice Lomnice nad Lužnicí Lomy Losiná Lošany
Loucká Loučeň Loučim Loučná pod Klínovcem Louka Louka
Louka u Litvínova Loukov Loukovice Louňová Louňovice Louny
Lovčice Lovčičky Lovčovice Lovečkovice Lovosice II Loza
Lštění Lubě Lubenec Lubná Lubné Lubnice
Lučice Ludgeřovice Ludvíkov Luhačovice Lukavec Lukavec u Hořic
Lukavice Lukov Lukovany Luleč Luštěnice Lutzelfluh
Lužany Lužice Lužná Lužnice Lysá nad Labem Lysovice
MŠK Babice u Rosice 1908 Mačkov Mahouš Machov Majdalena Makotřasy
Makov Malá Morávka Malá Roudka Malá Štáhle Malá Úpa Malá Veleň
Malá Víska Malá Vrbka Malčín Malé Březno Malé Přítočno Malé Svatoňovice
Malé Žernoseky Malečov Malenice Malenovice Malešov Malešovice
Malhostovice Malíč Malíkovice Malínky Malinová Málkov
Malotice Malovice Malšice Malý Beranov Malý Újezd Manětín
Manchester Sokoleč UTD Mankovice Mariánské Radčice Markvartice Markvartovice Maršov
Maršov u Úpice Martiněves Martinice u Onšova Martínkov Martínkovice Máslojedy
Máslovice Mastník Mašovice Mašťov Mazelov Mcely
Meclov Mečeříž Mečichov Měčín Měděnec Medlice
Medonosy Medový Újezd Měchenice Měcholupy Měkynec Melč
Mělnické Vtelno Mělník Měňany Menhartice Měník Měnín
Merboltice Merklín Měrunice Měřín Městec Králové Město Albrechtice
Měšice Měšín Metylovice Mezholezy Mezholezy Meziboří
Mezihoří Mezilečí Meziměstí Mezina Meziříčí Meziříčko
Mezná Mezno Mezouň MFK Havířov 1983 ™ MFK Havířov 1983™ MFK Karviná
MFK Karviná A MFK Karvina Mičovice Michalovice Míchov Mikolajice
Mikulášovice Mikulčice Mikulov Mikulovice Milasín Milavče
Milčice Mileč Milejovice Milešovice Milevsko Miličín
Milíčovice Milínov Milíře Milonice Milostín Milotice
Milovice Milovice u Hořic Milý Minice Miny Hradec Miroslav
Miroslavské Knínice Mirošov Mirošovice Mírová Mirovice Miřejovice
Miřetice Miskovice Místo Mišovice Mlada Boleslav™ Mladá Vožice
Mladé Bříště Mladé Buky Mladecko Mladějov Mladoňovice Mladošovice
Mladotice Mladý Smolivec Mlázovice Mlečice Mlékojedy Mlékosrby
Mlýnské Struhadlo Mlýny Mnich Mnichovice Mnichovo Hradiště Mníšek pod Brdy
Močerady Modelky Modlany Modlíkov Modrá Hůrka Modra nad Cirochou
Modrava Modřice Mohelnice nad Jizerou Mohelno Mochov Mochtín
Mokošín Mokrosuky Mokrouše Mokrovousy Mokrý Lom Moldava
Morašice Moravany Moravecké Pavlovice Moraveč Moravice Morávka
Moravská Slávie Brno Moravská Nová Ves Moravská ostrova Moravské Budějovice Moravské Knínice Moravské Málkovice
Moravskoslezský Kočov Moravský Beroun Moravsky Krumlov Moravský Písek Morkůvky Mořina
Mořinka Mořkov Most Mostek Mosty u Jablunkova Mošnov
Moto Vltava Mouchnice Mouřínov Moutnice Mrač Mrač
Mrtník MSK Břeclav MSK Mnichovo Hradiště Mšec Mšecké Žehrovice Mukařov
Mutějovice Mydlovary Mysletice Mysletín Mysliboř Myslibořice
Myslinka Myslovice Myštěves Myštice Mýto Mžany
Nadějkov Nadějov Nahořany Náchod Najtemnejšie Peklo Nákří
Naloučany Nalžovské Hory Nárameč Nasavrky Našiměřice Návsí
Nebahovy Nebílovy Nebovidy Nebřehovice Nebužely Nečtiny
Nedabyle Neděliště Nedomice Neerpelt Nehodiv Nehvizdy
Nechanice Nechvalín Nej Božkov Nejdek Nekvasovy Nelepeč-Žernůvka
Nemanice Němčany Němčice Němčice B Němčovice Němětice
Nemíž Nemochovice Nemojany Nemojov Nemotice Nemyslovice
Nenačovice Nenkovice Neplachovice Nepolisy Nepoměřice Nepomuk
Nepomyšl Neprobylice Nerestce Neslovice Nesovice Nespeky
Nesuchyně Nesvačilka Nesvačily Netín Netolice Netřebice
Netvořice Neumětely Neumětely B Neumětely Neurazy Neustupov
NEVĚZICE ANGELES Neveklov Neveklovice Nevězice Nevid Nevojice
Nevolice Nevřeň Nezabylice Nezamyslice Nezbavětice Nezdice na Šumavě
Nezdřev Nezvěstice Nicov Nihošovice Níhov Nikolčice
Nimpšov Nišovice Nižbor Nížkov Nížkovice Nižní Lhoty
Nižný Orlík Norberčany Nosislav Nošovice Notor Star Štoky Nový Bor
Nová Bystřice Nová Cerekev Nová Lhota Nová Paka Nová Pláň Nová Role
Nová Říše Nová Telib Nová Včelnice Nová Ves Nová Ves nad Lužnicí Nová Ves u Bakova
Nová Ves u Chotěboře Nová Ves u Chýnova Nová Ves u Leštiny Nová Ves u Mladé Vožice Nová Ves u Nového Města na Mor. Nová Ves v Horách
Nové Bránice Nové Dvory Nové Heřminovy Nové Hutě Nové Lublice Nové Město na Moravě
Nové Město nad Metují Nové Mitrovice Nové Sedlo Nové Strašecí Nové Syrovice Nové Veselí
Novosedly Novosedly nad Nežárkou Nový Bydžov Nový Dům Nový Jáchymov Nový Jičín
Nový Jimramov Nový Kramolín Nový Ples Nový Poddvorov Nový Přerov Nový Rychnov
Nový Šaldorf-Sedlešovice Nový Telečkov Nový Vestec Nučice NX Manchester United Nýdek
Nyklovice Nymburg Nymburk Nýrov Nýřany Obědovice
Obora Oborná Obrataň Obrnice Obrubce Obruby
Obříství Obyčtov Obytce OCJirkov Očelice Očihov
Odolena Voda Odry Odřepsy OFK Academy Sparta Brno OFK Sparta Brno OFK Tatran Zamutov
Ohařice Ohníč Ohnišov Ohnišťany Ohrobec Ochoz u Brna
Ochoz u Tišnova Okounov Okrouhlá Okrouhlice Okrouhlička Okrouhlo
Okřesaneč Okřešice Olbramice Olbramkostel Olbramov Olbramovice
Oldřichov Oldřišov Olešnice Oleksovice Olešenka Oleška
Oleško Olešná Olešník Olomouc Týneček Olomučany Oloví
Olšany Olší Olšovice Ondřejov Onomyšl Onšov
Opařany Opatov Opatovice Opatovice I Opatovice nad Labem Opava
Oplany Oplot Opočno Opolany Oponešice Oráčov
Oravská Polhora B Orlické Záhoří Orlík nad Vltavou ORLOVA Ořech Ořechov
Oseček Osek Oselce Osice Osičky Osiky
Oskořínek Oslavany Oslavice Oslavička Oslnovice Osoblaha
Osov Osová Bítýška Osové Ostašov Ostopovice Ostrá
Ostrava Ostrava A OSTRAVA B Ostrava Baník FC Ostrolovský Újezd Ostroměř
Ostrov Ostrov nad Oslavou Ostrov u Bezdružic Ostrov u Macochy Ostrovačice Ostrovec
Ostrovec-Lhotka Ostružno Ostředek Ostřetice Ostřetín Ošelín
Otín Otmarov Otmíče Otnice Otovice Otročín
Otročiněves Otvice Otvovice Otvovice FC Oudoleň Ovčáry
Ovesná Lhota Písečná Písečná A Písečná B Pacov Pačejov
Páleč Pálovice Pamětice Panenská Rozsíčka Panenské Břežany Panenský Týnec
Panoší Újezd Panské Dubenky Paračov Pardubice Pasečnice Paseky
Paskov Pasohlávky Pátek Patokryje Pavlínov Ruzsics FC Pavlov
Pavlovice Pazderna PC Klatovy PEAKY PRAGUE BLINDERS Pec Pec pod Sněžkou
Pecka Peč Pěčice Pěčín Pečky Pěčnov
Pelechy Perná Pernink Pernštejnské Jestřabí Perštejn Pertoltice
Peruc Peso da Regua Petkovy Petráveč Petrohrad Petroupim
Petrov Petrovice Petrovice I Petrovice II Petrovice u Karviné Petrovice u Sušice
Petrovičky Petrůvky Petříkov Petřvald PH Maséři Milevsko Pikárec
Pila Pilníkov PilsnerUrquell Ješetice Piráti Chomutov Písečná Písečné
Písek Písek B Písková Lhota Pístina Písty Píšť
Pištín Pivkovice Placky Zlín Plamenné lišky Nové Město Planá Planá nad Lužnicí
Plaňany Pláně Plánice Plasy Plav Plavsko
Plazy Pleše Plešnice Pletený Újezd Plch Plískov
Ploskovice Pluhův Žďár Plužná Pnětluky Pňovany Pňov-Předhradí
Poběžovice Poběžovice u Holic Pocinovice Počátky Počítky Podbořanský Rohozec
Podbrdo Podbrdy Podbřezí Podbřežice Poděšín Poděvousy
Podhorní Újezd a Vojice Podivín Podlešín Podluhy Podmoklany Podmokly
Podmoky Podmolí Podmyče Podolanka Podolí I Podomí
Podsedice Podůlšany Podůlší Podveky Pohled Pohnánec
Pohnání Pohorovice Pohořelice Pohoří Pochvalov Pojbuky
Pokojov Pokojovice Polaban Nymburk Polánka Polanka nad Odrou Polepy
Polerady Polesí Police nad Metují Polná Polní Chrčice Polní Voděrady
Polnička Polom Polště Ponědraž Ponětovice Popelín
Popice Popov Popovice Popovičky Popůvky Poříčany
Poříčí nad Sázavou Postoloprty Postřekov Postřižín Postupice Pošná
Poštovice Potěhy Potštejn Potvorov Pouzdřany Pozďatín
Pozdeň Pozořice Prace Pracejovice Prackovice nad Labem Práče
Prádlo praha A Praha On-Line Dreamers Prachatice Prasek Praskolesy
Pravice Pravonín Pravy Pražané Pražmo Proboštov
Probulov Prodašice Prokopov Proruby Proseč Prosečné
Prosetín Prosíčka Prosiměřice Prostějov Prostiboř Prostřední Poříčí
Protivín Provodov-Šonov Prštice Průhonice Prusice Prusy-Boškůvky
Prušánky Přeborov Přebuz Přeckov Předín Předklášteří
Předměřice nad Jizerou Předměřice nad Labem Předmíř Přední Zborovice Předotice Předslav
Přehořov Přehvozdí Přehýšov Přechovice Přepeře Přepychy
Přerov Přerubenice Přeskače Přestanov Přestavlky Přešovice
Přeštěnice Přeštice Přešťovice Převýšov Přibice Příbor
Příbram na Moravě Příbraz Přibyslav Příčina Příchovice Příkosice
Přílepy Přimda Přísnotice Přistoupim Přišimasy Příšov
Příštpo Přítluky Přívětice Psárov Psáry Psáře
Pstruží PsychoS.T.A.R.S. Pšov Pšovlky Ptenín Ptice
Ptýrov Pucov Puchlovice Puklice Pustějov Pustiměř
Pustověty Putim Putimov Pyšely Pyšel Pyšely
Rabakov Rabí Ráby Rabyně Rácovice Račice
Račice-Pístovice Račín Radějov Radějovice Radenín Radešín
Radešínská Svratka Radětice Radhostice Radíkovice Radim Radimovice u Tábora
Radimovice u Želče Radkov Radkovice Radkovice u Budče Radkovice u Hrotovic Radnice
Radňoves Radňovice Radomyšl Radonice Radonín Radostice
Radostín Radostín nad Oslavou Radostov Radošov Radošovice Radotice
Radovesice Radovesnice I Radovesnice II Raduň Ráječko Rajhrad
Rajhradice Raková Rakovice Rakovník Rakvice Raná
Rančířov Rapotice Rasošky Rašov Rataje Rataje nad Sázavou
Ratboř Ratenice Ratiboř Ratibořské Hory Ratíškovice Ratměřice
Rauch Beroun Razová Ražice RD čereňany Real Brno Real CF Pucov
Real Vokov Rebešovice Rejštejn Reptilia Most Rex Karlštejn RH Cheb
Ribnica Rijkevorsel Roblín Ročov Rodinov Rodkov
Rodná Rodvínov Rohatec Rohatsko Rohenice Rohovládova Bělá
Rohozná Rohy Rochlov Rochov Rokytá Rokytňany
Rokytnice v Orlických horách Rokytovec Ropice Rorbak Roseč Rosice
Rosice Rosička Rostěnice-Zvonovice Rostoklaty Rotava Roudná
Roudné Roudnice Roudnice nad Labem Rouchovany Roupov Rousínov
Rousměrov Rovečné Rovná Rozdrojovice Rozkoš Rozseč
Rozseč nad Kunštátem Rozsíčka Rozsochatec Rozsochy Rozvadov Rožná
Rožnov Rpety Rsm Hodonin Rtyně nad Bílinou Rtyně v Podkrkonoší Ruda
Rudice Rudíkov Rudka Rudlice Rudná pod Pradědem Rudolfov
Ruch Chorzów Rumburk Rušinov Růžená Růžová Rybí
Rybná nad Zdobnicí Rybnice Rybníček Rybníky Rybniště Rychnov nad Kněžnou
Rychnovek Ryjice Rýmařov Rynárec Rynholec Řásná
Řečany nad Labem Řečice Řečice Řehlovice Řeka Řemíčov
Řenče Řendějov Řepeč Řepice Řepín Řepiště
Řepov Řeřichy Řevnice Řícmanice Říčany Říčky
Říčky v Orlických horách Řídelov Řikonín Říkov Římov Řimovice
Řípec Řisuty Řitka Sadov Salačova Lhota Samopše
Samšín Samšina Sány Sapeli Polná Sázava Sázavka
Sazená Sazomín Sebečice Sebranice Seč Sedlatice
Sedlec Sedlec-Prčice Sedlečko u Soběslavě Sedletín Sedliště Sedlnice
Sedloňov Sejřek Sekeřice Seletice Selmice Semčice
Semechnice Semice Semily Semín Semněvice Semtěš
Sendraž Sendražice Senetářov Senice Senomaty Senorady
Senožaty Sentice Sepekov Seyisfjörur Sezemice Sezimovo Ústí
SFC Drnovice SFC Opava SFC Opava A SFC Opava B SFC Opava D SFC Opava"
Schönberg Gruppe Schaffhausen Schořov Sibřina Sigma Karlov Sirá
Sirákov Siřejovice Sivice SK Štětí SK Aš SK Dolní Bousov
SK Dynamo Č. Budějovice Sk Dynamo Č.B. A™ SK Fenix Ostrava SK Havran Kryry SK HLUČÍN SK Horácká Slavia Třebíč
SK Horní Libochová Kittie SK Horymír Neumětely SK Hovadaci Sk Kladno SK Kvedlačky Neumětely Sk Líšeň A
SK Lišov SK Mnichovo Hradiště SK Neumětely SK Podskalan Podhradí SK Pozořice z.s. SK Rapid Muglinov
SK Sigma OIomouc SK Sigma OIomouc A SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc A Sk Sigma Olomouc D SK Slavia Bolkov
Sk Slavia Praha SK Slavia Praha 1892™ SK Slavia Praha A SK Slavia Praha U19 SK Slavia Praha™ SK Slavia Svitávka
SK SLAVIA VRCHLABÍ Sk Slavie Praha SK SLEZSKÁ OSTRAVA SK Slezská Ostrava SK Sokol Terezín SK Spirála Pšov
SK Svratka SK Třebichovice SK Viktoria Plzeň 1911 sk Vlci Vlčice sk Zámrsk Skalice
Skalice nad Svitavou Skalička Skalka Skály Skašov Sklené
Sklené nad Oslavou Skočová Lhota Skočice Skomelno Skopytce Skorkov
Skoronice Skorotice Skořice Skotnice Skrchov Skršín
Skryje Skřinářov Skřipel Skřipov Skřivany SKSV Bojkovice
Skuhrov Skuhrov nad Bělou Skvrňov Slávia Praha Slabce Slabčice
Slaník Slaný Slapy Slatina Slatina nad Úpou Slatina nad Zdobnicí
Slatiny Slavče Slavětín Slavhostice Slavia Praha Slavia Praha Blackriders
Slavičky Slavíkov Slavkov Slavkov u Brna Slavkov u Brna Slavníč
Slavoj Houslice A Slavoj Houslice B Slavonice Slavoňov Slavošov Slepička Liberec
Slepotice Slezské Pavlovice Slezské Rudoltice Sloup Sloupno Slovácko
Sloveč Slověnice Sluhy Slup Sluštice Služátky
Služovice Smečno Smědčice Smidary Smilkov Smilovice
Smilovy Hory Smolné Pece Smolnice Smrčná Smrk Snědovice
Snět Sněžné Snovídky Sobčice Soběhrdy Soběkury
Soběslav Soběšice Soběšín Soběšovice Sobíňov Sobotka
Sobotovice Sobůlky Sojovice Sokol Damnov Sokol Dolna Ždana Sokolnice
Sokolov Solnice Sopřeč Sosnová Souňov Sousedovice
Sovětice Sovínky Spálené Poříčí Spálov Sparta Praha Sparta Praha A
Sparta Praha A Sparta Praha B Sparta Rožďalovice Sparta Tatobity B A Spartak Hrdlořezy spartanice
Spělkov Spešov Spořilovští Orli Spojil Spomyšl Sport Club Suhrovice
Spořice Srbeč Srbice Srbská Kamenice Srby Srní
Srubec St.Patric Brno FC Stádlec Stachy Stáj Stálky
Staňkov Staňkovice Stanovice Stanoviště Staré Buky Staré Hobzí
Stará Lysá Stará Říše Stará Ves nad Ondřejnicí Staré Bříště Staré Hamry Staré Hodějovice
Staré Hrady Staré Město pod Landštejnem Staré Místo Staré Sedliště Staré Sedlo Staré Smrkovice
Staré Těchanovice Starkoč Starovice Starovičky Starý Bydžov Starý Jičín
Starý Kolín Starý Petřín Starý Plzenec Starý Poddvorov Starý Šachov Stařeč
Staříč Stebno Stěbořice Stehelčeves Stehlovice Stěžery
Stod Stochov Stojčín Stojice Stonařov Stošíkovice na Louce
Stožec Stožice Strahovice Strachoňovice Strachotice Strachotín
Strachujov Straky Stráňavy Stránecká Zhoř Stránka Stranný
Strašín Straškov-Vodochody Stratov Stráž Stráž nad Nežárkou Strážek
Strážiště Strážnice Strážný Strážov Strážovice Strenice
Strhaře Strmilov Strojetice Stropešín Struhařov Strupčice
Stružná Středokluky Střelské Hoštice STŘET Čáslav Střevač Střezetice
Střezimíř Stříbrná Skalice Stříbrné Hory Stříbro Stříbřec Střítež
Střítež pod Křemešníkem Střížov Střížovice STS Záboj Psojedy Studánka Studeněves
Studénka Studený Studnice Sudějov Sudice Sudoměř
Sudoměřice Sudoměřice u Bechyně Sudoměřice u Tábora Sudovo Hlavno Suchá Suchdol
Suchdol nad Lužnicí Suchdol nad Odrou Suchohrdly Suchomasty Suchov Suchovršice
Suchý Důl Sukorady Sulejovice Sulice Sulíkov Sulkovec
Sušice Světice Svárov Svatá Svatá Maří Svatava
Svatobořice-Mistřín Svatojanský Újezd Svatoňovice Svatoslav Svatý Jan nad Malší Svatý Jan pod Skalou
Svatý Mikuláš Svémyslice Svépravice Svéradice Světce Světec
Světí Světice Světlá Světlá Hora Světlá nad Sázavou Svídnice
Svinaře Svinařov Svinošice Sviny Svobodné Heřmanice Svojetice
Svojetín Svojkovice Svojšice Svrabov Svratka Svrkyně
Synkov-Slemeno Syrov Syrovátka Syrovice Syrovín Sytno
Šabina Šafov Šanov Šaplava Šaratice Šardice
Šebestěnice Šebetov Šebířov Šebkovice Šebrov-Kateřina Šenov u Nového Jičína
Šerkovice Šestajovice Šetějovice Ševětín Šilheřovice Šimanov
Šindelová Šípy Široká Niva Šitbořice Škrdlovice Škvorec
Škvořetice Šlapanice Šlapanov Šluknov Šonov Šošůvka
Špindlerův Mlýn Štáblovice Štědrá Štěchov Štěchovice Štěkeň
Štemberk Štěnovice Štěnovický Borek Štěpánkovice Štěpánov nad Svratkou Štěpánovice
Štěpkov Štětí Štíhlice Štichov Štichovice Štipoklasy
Štítary Štítina Štítov Štoky Štramberk Šumavské Hoštice
Šumice Šumná Švábenice Švábov Švihov Týnec nad Sázavou
Třeština Tábor Tábor 22 Tachlovice Tálín Tasov
Tasovice Tašov Tatce tatenice Tatiná Tatran Sedlčany
Tatrovice Tavíkovice Tehovec Tehovec FK Těchlovice Těchobuz
Telč Telnice Temelín Temešvár Těmice Těně
Teplá Teplárna České Budějovice Teplýšovice Terešov TEREZÍN Terezín
Terezín B Terezín Těrlicko Těšany Těšetice Těškovice
Těšovice Tetčice Tetín Tetov Tchořovice Tišnov Jamné
Tichá Tichonice Tichy Potok Javorina Tis Tis u Blatna Tisá
Tísek Tisem Tisová Tišnov Tišnovská Nová Ves TJ Běštín
TJ Baník Mikulčice A TJ Baník Tlučná TJ Banik Ostrava OKD TJ Bohemians ČKD 1983 TJ Bopo Třebíč TJ Dynamo Vitín
TJ Javorník TJ Jiskra Litomyšl B™ TJ Jiskra Otrokovice Tj Jiskra Podhuři TJ Jiskra Velké Březno TJ KEN Zarazice
TJ Kunžak TJ LOK TJ Lokomotiva Česká Lípa Tj Nové Sedlo TJ Nuklearní Doupě TJ olřichovice
TJ Přeštice TJ Počerny Karlovy Vary TJ Počerny Karlovy Vary A TJ Slavia Píšť TJ Slovan Černovír TJ Slovan Hoštice
TJ Sokol Ústí TJ Sokol Černíkovice TJ Sokol Žeravice TJ SOKOL DOLOPLAZY TJ Sokol Hradešice™ TJ Sokol Karlovice
TJ Sokol Karlovice A TJ Sokol Rokytnice TJ Sokol Stříbrná TJ Sokol Tovačov A TJ Sokol Všemina TJ Sokol Viktoria Žižkov
TJ Sokol Záhoří TJ Spartak Horní Slavkov TJ Unie Hlubina TJ VČS Tmaň B Tlučná Tlumačov
Tlustice Tmaň Točník Tomice Tomice Topolany
Tornádo Kladno Toušice Toužetín Toužim Trboušany Trhanov
Trhové Sviny Trhový Štěpánov Trmice Trnávka Trnov Trnová
Trnovany Trnové Pole Trojanovice Trokavec Trotina Trpísty
Trpišovice Trstěnice Trubín Trubská Truskovice Trusnov
Třanovice Třebčice Třebechovice pod Orebem Třebějice Třebenice Třebestovice
Třebešov Třebětice Třebětín Třebíč Třebichovice Třebívlice
Třebíz Třebnouševes Třeboc Třebohostice Třebom Třeboň
Třebonín Třebosice Třebotov Třebovle Třebusice Třebušín
Třemešná Třemešné Třemošná Třesov Třesovice Třešovice
Třešť Třeštice Tři Dvory Tři Studně Třinec Třtěnice
Třtice TSM Boys Tuhaň Tuchlovice Tuchoměřice Tuchoraz
Tuchořice Tuklaty Tulešice Tupadly Turkovice Turovec
Tursko Tuř Tuřany Tuřice Tutleky Tužice
TV Lhota TV Sokol Divišov Tvarožná Lhota Tvořihráz Tvrdonice Tvrzice
Týček Týn nad Vltavou Týnec nad Labem Týniště Týniště nad Orlicí Týnišťko
Týnyště nad Orlicí Úbislavice Úboč Ubušínek Údlice Úherce
Uherčice Uherské Hradiště II Uhersko Uherský Brod Úhlejov Uhlířov
UHM Protivín UHM Protivín Úhořilka Úhřetická Lhota Uhřice Uhřínov
Uhy Ujčov Újezd Újezd nade Mží Újezd pod Troskami Újezd u Brna
Újezd u Černé Hory Újezd u Plánice Újezd u Přelouče Újezd u Rosic Újezd u Svatého Kříže Újezd u Tišnova
Újezdec Ujkovice Úlehle Úlibice Úlice Úmyslovice
Unčín Únehle Únějovice Úněšov Únětice Unhošť
Únice Unín Unkovice Úpice Úpohlavy Urbanice
Urbanov Úsilné Úsilov Úsobí Úsobrno Ústí
Ústí Nad Labem Ústí nad Orlicí Ústrašice Ústrašín Úsuší Úštěk
Útěchovice Útěchovice pod Stražištěm Útěchovičky Úterý Útušice Útvina
Úvalno Úvaly Uzeničky Úžice Vítkovice Vacenovice
Václavov u Bruntálu Václavovice Václavy Vacov Vacovice Valdice
Valdíkov Valeč Valchov Valtice Valtrovice Vamberk
Vanov Vanovice Vanůvek Vápno u Přelouče Vápovice Varvažov
Vatín Vavřinec Vážany nad Litavou Včelná Včelnička Věcov
Vedrovice Věchnov Vejprnice Vejprty Vejvanov Velatice
Velečín Velemín Velemyšleves Veleň Velenice Velenka
Velešovice Veletov Velhartice Velichov Velichovky Veliká Ves
Veliny Velíš Velký Třebešov Velká Bíteš Velká Bukovina Velká Dobrá
Velká Chmelištná Velká Chyška Velká Jesenice Velká Polom Velká Štáhle Velká Turná
Velké Albrechtice Velké Bílovice Velké Březno Velké Heraltice Velké Hostěrádky Velké Hoštice
Velké Hydčice Velké Chvojno Velké Janovice Velké Meziříčí Velké Němčice Velké Opatovice
Velké Pavlovice Velké Petrovice Velké Popovice Velké Poříčí Velké Přílepy Velké Svatoňovice
Velké Tresné Velké Všelisy Velké Žernoseky VelkoMoravská Říše Velký Beranov Velký Bor
Velký Chlumec Velký Karlov Velký Malahov Velký Osek Velký Ratmírov Velký Rybník
Velký Šenov Velký Vřešťov Vělopolí Veltěže Veltruby Veltrusy
Velvary Vémyslice Vepřová Verneřice Vernéřovice Verušičky
Ves Touškov Vesce Veselá Veselí Veselice Veselý Žďár
Vestec Věstín Věteřov Větrný Jeníkov Větrušice Větřkovice
Vevčice Veverská Bítýška Veverská Kolíska Veverské Knínice Věž Věžnice
Věžnička Vchynice Vícemil Vícenice Vícenice u Náměště nad Oslavou Vídeň
Vidice Vidim Vidochov Vidonín Vidov viktoria fc
Viktoria Tymákov VIKTORKA PLZEŇ Vílanec Vilantice Vilémov Vilémovice
Vilice Vimperk Vinary Vinaře Vinařice Vinec
Viničné Šumice Víno Mikulov CF Vintířov Vír Víska Vísky
Vitějovice Vítězná Vitice Vitín Vitiněves Vítkov
Vítonice Vižina Vlačice Vladislav Vlachovo Březí Vlasatice
Vlastec Vlastiboř Vlastislav Vlašim Vlčatín Vlčetínec
Vlčeves Vlčí Vlčkovice v Podkrkonoší Vlčtejn Vlkančice Vlkaneč
Vlkanov Vlkanov B Vlkava Vlkoš Vlkov Vlksice
VM Slaný Vnorovy Vodice Vodňany Vodochody Vodranty
Vodslivy Vohančice Vojkov Vojkovice Vojníkov Vojnův Městec
Vojslavice Volanice Volárna Voleč Volenice Volevčice
Volfířov Vonoklasy Votice Vrábče Vracov Vracovice
Vraňany Vrané nad Vltavou Vranov Vranov nad Dyjí Vranová Vratěnín
Vratimov Vratislávka Vrátkov Vráto Vražkov Vražné
Vrbice Vrbičany Vrbno nad Lesy Vrbno pod Pradědem Vrbová Lhota Vrbovec
Vrcovice Vrčeň Vrdy Vrhaveč Vrchotovy Janovice Vrchovnice
Vrchy Vroutek Vrskmaň Vršce Vršovka Vrutice
Vřesina Vřeskovice Vřesník Vřesovice Vsetín vss košice A
Všehrdy Všechlapy Všejany Všekary Všemyslice Všenice
Všenory Všepadly Všeradice Všeruby Všestary Všestudy
Všesulov Všetaty Vyšehrad F.C.™ Vyškov City Výčapy Vydří
Vykáň Vyklantice Výrov Výrovice Vyskytná nad Jihlavou Výsluní
Vysoké Mýto Vysoká Lhota Vysoká Libyně Vysoká nad Labem Vysoké Vysoké Popovice
Vysoké Studnice Vysoké Veselí Vysoký Újezd Vystrčenovice Vystrkov Vyšehořovice
Vyšní Lhoty Výžerky Vyžlovka Wernau WhiteHorses Pardubice Wine Week Cheb
Xaverov Yalvac Záměl Z. K. Š. ANDY 2017 Záborná Záboří
Záboří nad Labem Zábrdí Zábrodí Zabrušany Zábřezí-Řečice Zadní Chodov
Zadní Střítež Zadní Třebaň Zadní Zhořec Zahájí Záhornice Zahořany
Záhoří Zahrádka Zahrádky Zachotín Zachrašťany Zaječí
Zaječov Zájezd Zajíčkov Zakřany Zálesí Zálesná Zhoř
Zalešany Zálezlice Zálezly Zaloňov Záluží Záměl
Zámostí-Blata Zápy Zárubice Záryby Zásmuky Zastávka
Zašovice Závadka Zavidov Závist Zavlekov Závraty
Zbečno Zbelítov Zběšičky Zbilidy Zbinohy Zbiroh
Zbizuby Zblovice Zborovy Zbožíčko Zbraslav Zbraslavec
Zbraslavice Zbrašín ZBROJOVKA BRNO A Zbůch Zbuzany Zbyslavice
Zbytiny Zdechovice Zdelov Zdemyslice Zdeňkov Zdětín
Zdiby Zdice Zdíkov Zdobín Zdobnice Zelená liška
Zelená Hora Zelenecká Lhota Zemětice Zhoř Zichovec Zlatá
Zlatá Olešnice Zlátenka Zlatníky-Hodkovice Zlatý Písek Zlín Zlončice
Zlonice Zlonín Zlosyň Znalec Teplice Znětínek Znojmo
Zruč nad Sázavou Zruč-Senec Zubří Zvánovice Zvěrkovice Zvěrotice
Zvěřínek Zvěstov Zvěstovice Zvíkov Zvíkovec Zvíkovské Podhradí
Zvole Zvoleněves Zvotoky Žabčice Žabonosy Žabovřesky
Žacléř Žádovice Žákava Žáky Žalany Žalhostice
Žár Žárovná Žatčany Žatec Ždánice Žďár
Žďár nad Metují Žďár nad Orlicí Žďár nad Sázavou Žďárec Žďárky Žďárná
Ždírec Ždírec nad Doubravou Žehuň Žehušice Želeč Želenice
Želešice Želetice Železná Železná Ruda Železné Železnice
Želiv Želízy Želkovice Ženklava Žeravice Žeraviny
Žeretice Žernov Žernovice Žernovník Žerotice Žerůtky
Židlochovice Židněves Židovice Žihle Žihobce Žichovice
Žilov Žim Žimutice Žinkovy Žirov Žirovnice
Žitovlice Živanice Živinice Životice Životice u Nového Jičína Žiželice
Žižice Žižkovo Pole Žleby Žlunice Žlutice Županovice


Goals: 6
Kubů Oliver
(Bohemians Praha)

Goals: 4
Delawski Ullrich
(Ježci Rantířov A)

Goals: 4
Tuláček Andrej
(AC Frgál Vsetín)

Goals: 4
Vyčesal Stašek
(FK RaK Břeclav B)

Goals: 4
Taisler Mario
(FK Lesni muži Sudovice)

comments
 

Zatiaľ to ide uvllidime dnes

29/05/2022 07:01:45 | 10_pol_10 | Detail

Turniej za Turniej ?!

30/01/2022 17:54:38 | Jagus91 | Detail

Staré Hobzí víťaz CZ CUP

07/01/2022 07:48:00 | stout | Detail

Turniej za Turniej.....

18/11/2021 13:15:59 | Jagus91 | Detail

Turniej za turniej xD

08/11/2021 19:00:58 | Jagus91 | Detail

Turniej za Turniej !!!

03/11/2021 12:47:28 | Jagus91 | Detail

Konečne nam to vyšlo a pohár ide do Kravska!

27/06/2021 11:04:35 | zadig | Detail

Nezklamal jsem :-))

02/10/2020 18:04:04 | pety1368 | Detail

Pety, nesklam vo finále!

28/09/2020 19:04:11 | zadig | Detail

tak sem právě vypadl z poháru s týmem kterej měl 21% oproti mě!!! 3:2 na penalty... co to je ??? v 6.minutě 2:0 vedu a mam vše nastaveno, nejlepší sestavu a stejně to dopadne takto??? a to s takovym celkem??? OMG

02/01/2019 10:09:09 | FourScore Eli 7 | Detail

Naši skalní plačú, ale Gageta sa 2x za sebou poraziť nedá...takže gratulácia, pohladím si ego a nazvem to predčasné finále ;)

03/05/2017 13:46:22 | zadig | Detail

Paráda kluci, ale koukal jsem na soupeře a mohli by jste postoupit jen fisa tam má 1 těžký mancaft....

16/01/2017 21:45:10 | persie87 | Detail

gratuluji a i tobě přeji hodně štěstí do dalších bojů.

15/01/2017 19:21:28 | Henry | Detail

Neumětel :D

15/01/2017 11:19:38 | ing.Fish | Detail

paráda 3 týmy Neumnětel jdou dál.

15/01/2017 11:17:59 | Henry | Detail

Jsem koukal že jsi dlouho vedl,a ke konci to nevyšlo,je to opravdu škoda ale v lize bojuješ o postup,přeji aby to vyšlo tam.

11/01/2017 11:10:18 | Henry | Detail

Už mě to celkem nasírá. opět jsem vypadl a opět v128 TOP se slabším týmem....

11/01/2017 09:57:36 | persie87 | Detail

Posledních 128 týmu tak snad se poprvé dostanu dále :) 3 tým z Neu postupují, škoda Kvedlacek, vypadaly na penalty

08/01/2017 10:33:00 | persie87 | Detail

Společně s Plzní reprezentujete 2.ligu, ty normální, on DEBAKL

31/10/2016 11:40:50 | persie87 | Detail

podle síly týmu na výhru nemám,ale budu bojovat.

30/10/2016 19:14:37 | Henry | Detail

Jojo, 2 týmy mít v TOP 16 a 1 zatím do TOP 8 je paráda, škoda béčka...nicmene to vyhraj !!!

30/10/2016 12:17:59 | persie87 | Detail

tak jsem vyrovnal svůj rekord top8.škoda mého béčka prohrály v penaltové loterii :(

30/10/2016 11:54:08 | ing.Fish | Detail

tak jsem zvědav jak dlouho ještě vydržím,zatím mám pořád dvě želízka v ohni :)

26/10/2016 21:43:07 | ing.Fish | Detail

A máme tu top 16ku, z toho 6 prvoligistov :) záruka kvality :)

26/10/2016 17:34:19 | zadig | Detail

Opět v CZ Cupu smůla jako každý rok.....vypadl jsem opět slabším soupeřem....

10/07/2016 10:02:08 | persie87 | Detail

Tak to jsem opravdu nečekal že se mi podaří dostat mezi 8 nejlepších.

24/04/2016 14:33:37 | Henry | Detail

Tak opět jsem nepostoupil dál než top 128,,,myslím si ale že jsem měl o trochu lepší tym...

13/04/2016 19:36:07 | persie87 | Detail

No snažím, se, ale většinou se dostanu max. do 128 TOP týmů a dál ne :D

08/04/2016 12:27:16 | persie87 | Detail

koukám že tu komentuješ často,tak jsem zvědav kam se dostaneme :)

02/04/2016 17:09:18 | Henry | Detail

Posledních 256 týmů

28/09/2015 14:19:45 | persie87 | Detail

256 mančaftů

06/07/2015 08:51:31 | persie87 | Detail

jak jsem jen mohl vypadnout? statisticky nemožné....

05/04/2015 11:10:27 | persie87 | Detail

Vivat Beřovice! Vivat Sojkáč!

18/01/2015 15:26:55 | zadig | Detail

zadig ted sem si vsimol tvoj komentar :DDDDD

03/01/2015 12:52:11 | ganobcik | Detail

128

25/12/2014 13:24:01 | persie87 | Detail

Posledních 256 týmů a začíná pěkně přituhovat.

23/12/2014 09:45:53 | persie87 | Detail

Nech žije náš Gonobák! Víťaz SK & CZ poháru!

22/10/2014 22:03:29 | zadig | Detail

Bravo Baník...škoda karty, už sa to preklápalo...tak to dokop do finále

14/10/2014 14:49:49 | zadig | Detail

alebo už len 16...a Kravsko je stále v hre :)

08/10/2014 10:43:41 | zadig | Detail

už jen 32

08/10/2014 01:29:07 | ekvilibristor | Detail

Tak ještě 256 mančaftů

24/09/2014 21:55:03 | ekvilibristor | Detail

Gratuluji pánové! Tak zase jeden velikej podvod!!! Ale co můžeme čekat od Sparťanů. Zase si to vybrečeli...

24/09/2014 09:44:49 | Adam9806 | Detail

Gratuluji pánové! Tak zase jeden velikej podvod!!! Ale co můžeme čekat od Sparťanů. Zase si to vybrečeli...

24/09/2014 09:44:48 | Adam9806 | Detail

Bohužel jsem nenastavil a nepostoupil.... No co, tak příště :D

01/07/2014 09:20:03 | persie87 | Detail

Tak bohužel 2 týmy ze 4 z nás nepostoupily, ale já s Vendysem jedeme dál 128 BEST :D

25/06/2014 09:57:31 | persie87 | Detail

Super! Všichni týmy z NEU postoupily mezi 256 best

22/06/2014 09:45:37 | persie87 | Detail

Tak mezi 512 vest týmů se zatím dostali všichni manageři z NEU :D

20/06/2014 12:36:39 | persie87 | Detail

Tak, posledních 256 týmů :D SK Neumětely a Neumětely B se dostaly :D

19/03/2014 17:09:41 | persie87 | Detail

Je to tu! Jeto tu! Kravsko vo finále! :D A 1.Česká má dva želiezka v ohni! :D

16/10/2013 12:29:12 | zadig | Detail

V nej 4 :)

13/10/2013 09:56:34 | ganobcik | Detail

no...tak ted jsem zase zapomnel nastavit ja :/ ..nechapu sice jak se to mohlo stat, ale jo.. :/ gratulace :)

09/10/2013 14:47:22 | Mara Lukac | Detail

V nej 8 :)

09/10/2013 09:54:18 | ganobcik | Detail

nej 16 :)

06/10/2013 12:31:49 | ganobcik | Detail

Prehrat s horsim timom na penalty,no co uz narobim :(

06/10/2013 09:44:42 | bilikova | Detail

ježiš já zapoměl nastavit :-( gratulace do Jeseníků no víc ulehčit sem ti to nemohl :-(

06/10/2013 08:59:39 | Pemle | Detail

Uz len 32,velky uspech pre mna ako 9.ligistu ;)

03/10/2013 13:41:24 | bilikova | Detail

Pico dostat vyrovnávací gol v 89.minutě a potom prohrát na penalty!To snad ani není spravedlivý!

29/09/2013 11:25:59 | VaD | Detail

Uz len 124 :)

26/09/2013 18:32:03 | bilikova | Detail

předloni - poslední 2 - kéž by letos lepší :-D :-))

04/09/2013 09:45:40 | pety1368 | Detail

já taky poprvé a vůbec jsem to nečekal !!!

19/06/2013 19:45:51 | olRajt | Detail

posledných 32 a masaker na prvoligistoch...

19/06/2013 11:18:49 | zadig | Detail

Škoda, že tu nehraje ještě Barcelona, Manchester, Juventus....a další nečeské týmy. Hned by ten národní pohár měl říz :-))) Tohle se realitě opravdu nepodobá a v případě tohoto, kdy se manažer rozhodne koupit cizí ligu, by měl být automaticky vyloučen !!!! Toť můj názor. A jsem jeden z mála, kdo je proti " KUP SI LIGU" !!!

28/03/2013 13:01:20 | Louminnen | Detail

Pokusím se s tím udělat co půjde! Taky bych z toho neměl radost a myslím, že asi všechny české manažery by to mrzelo, kdyby vyhrál tým z Německa :( Milevští Maséři budou bojovat ze všech sil :))

27/03/2013 23:42:32 | pety1368 | Detail

Jo já taky znám jednoho známýho co hrál kanadskou ligu a přejmenoval na Slavia Tábor a šup banán. A teď tady skopčák vyhraje CZ cup.????? Doufám, že je máséři z Milevska vyklepnou.

27/03/2013 17:28:49 | Louminnen | Detail

Aha on vůbec z ČR není :-O

25/03/2013 14:22:21 | pety1368 | Detail

Jo pánové taky jsem na to koukal.. hlavně že jeden kamarád, kterého jsem do téhle hry přivedl, tak začal hrát Slovenskou ligu, přejmenoval po nějaké době tým na Xaverov a už dostal dočasný ban a pokutu 100 Kč...

25/03/2013 00:05:30 | pety1368 | Detail

Kde v Česku leží Frankfurt ??? Nebo to není CZ Cup ???

24/03/2013 21:24:13 | Louminnen | Detail

máme tu top 128 tímov

06/03/2013 10:33:52 | zadig | Detail

Skvelé, postúpil plný možný počet zástupcov 1.ligy :) hoci bezomňa. Bille, skvelý zápas.

30/12/2012 11:31:22 | zadig | Detail

Je tu top 16. Z prvej ligy vypadol jeden zastupca, Chvojkovice, ale 5 zástupcov zostáva...ja dnes postupujem aj zásluhou súpera, čo nenastavil - ale veď preto sú Vianoce :)

26/12/2012 12:56:46 | zadig | Detail

TAK III.A ČESKÁ TADY MÁ 3 TÝMY, MEZI 16 NEJLEPŠÍMI TO JE PĚKNY.

26/12/2012 11:32:26 | Bronek29 | Detail

Ja som narátal 6zástupcov, ale i tak je to skvelé. Napríklad je tu stále aj posledný tým našej ligy :)

25/12/2012 14:24:15 | zadig | Detail

ostalo nás 32, nas postup potesil, kedze sme "turnajovy" typ. skoda, ze na ukor kolegu ligistu :(

19/12/2012 11:26:48 | zadig | Detail

mam tu čest byt medzi 16 :)

20/09/2012 20:31:40 | ganobcik | Detail

1111

04/09/2012 23:10:02 | Hrochpb | Detail

kolik ještě zbýva týmů?? :o

26/08/2012 21:13:52 | Mara Lukac | Detail

Pokud se nepletu, tak ve hře zbývá momentálně 256 týmů :) A taky myslím že teď bylo páté kolo, alespoň tedy už několik dní před včerejším zápasem sem dostal peníze od sponzora za postup do pátého kola ;)

07/06/2012 17:11:15 | pety1368 | Detail

Jo 256 můžeš si to spočítat :-) nebo až budou rozlosovaný zápasy tak si spočítej podle času zápasů kolik jich je a vynásob dvěma (v každém zápasu 2 týmy) -- počet kolik nás je :D :D

28/11/2011 08:36:13 | edgarek150 | Detail

také bych to viděl na těch 256

27/11/2011 20:08:17 | miko | Detail

To je trochu moc,ne?

27/11/2011 09:41:12 | VaD | Detail

zdravim, kolik zbyva jeste tymu v turnaji? diky

25/11/2011 17:53:25 | Mara Lukac | Detail

zdravim, kolik zbyva jeste tymu v turnaji? diky

25/11/2011 17:53:24 | Mara Lukac | Detail

Tak to potom oneskorene gratulujem k veľkému úspechu (aj keby nebol docenený)...a potešila ma účasť týmu z našej ligy :) vo finále.

23/11/2011 10:40:40 | zadig | Detail

Kontrolná otázka, odohralo sa teda finále, alebo nie?

19/11/2011 12:59:20 | zadig | Detail

je to moc zapasu a za jednu sezonu to asi nestihneš dohrát

08/11/2011 22:03:21 | Bronek29 | Detail

jo kluci bude to zajímavej zápas.hlavně at do toho moc nekecá rozhodčí a bude to fajn.pro oba to je ted už uspěch.ale určitě oba dva to budeme chtít urvat pro sebe.tak soupeři oco že mě neporazíš na uvolnění:)))))

26/06/2011 20:51:15 | SINOR | Detail

poznám oboch,tak dúfam že vyhrá futbal a nech sa teší z titulu ten lepší :D

19/06/2011 20:01:25 | Johana | Detail

diky nanky za podporu.pokusím se to urvat.ale soupeři mi to zadarmo určitě nedají.

18/06/2011 12:53:40 | SINOR | Detail

nic není nemožné:))))

12/06/2011 15:42:20 | SINOR | Detail

MostA: okrem toho, že som nestihol nastaviť proti tebe ja, tak sa ti pošťastilo zas! :) Tentokrát zaspal prvoligista...

02/06/2011 10:24:10 | zadig | Detail

ďakujem tvorcom, že je pohár tak skoro ráno :) som out

29/05/2011 20:38:03 | zadig | Detail

benybiker: ešte nie top64, ale len top128...alebo ti vyšiel dobrý žreb? :)

27/05/2011 00:45:35 | zadig | Detail

Začína ísť do tuhého a moje béčko už prestáva stačiť...

25/05/2011 10:27:51 | zadig | Detail

MERLIN BRAVOOO !!! Ty si náš muž činu!!!

16/03/2011 10:18:41 | zadig | Detail

je to smula když mužstvo ze sedmé ligy prohraje na p.k. s prvoligovým po výsledku 4=4

02/03/2011 09:42:35 | alfi73 | Detail

thurs.nevím jestli jsi koukal proti komu jsi hrál.tvoji hráči dosahujou tak možná 70 procent těch pitmirovích.a to že jsi to proti němu otevřel.tak to byla normální sebevražda.je hezký že porážíš tými v 10 lize.ale tohle je trošku jiná liga.tam těch aktivních manažeru není tolik.a mužeš bejt rád že jsi se dostal tak daleko.nějaký překvápko muselo bejt i v tvuj prospěch.jiný s čím stebou mužu souhlasit je že se tu opčas zroděj neuvěřitelný výsledky.ale v tomhle případě i po vyloučeným hráči měl tvuj soupeř podle čísel pořát převahu

27/02/2011 12:01:44 | SINOR | Detail

jsem asi jediný ze sedmé ligy a koho jsem porazil to koukám,jednoznačný uspech

27/02/2011 11:36:38 | alfi73 | Detail

so šťastím v top64

27/02/2011 10:32:57 | zadig | Detail

Chlapy nema nekdo misto v nejakem turnaji nejak nemuzu nic volneho najit:D

14/02/2011 20:37:15 | gresa | Detail

no lidi aby ste měly jasno ja sem tady po prví ale assi někomu zvás nakopu prdel :D a jestly ten pohar nevyhraju tak vam ho stejně jednou ukradnu

01/02/2011 18:00:40 | maister holub | Detail

už jenom sirus:)))))

26/12/2010 09:42:29 | SINOR | Detail

Spokojenost můj druhý CZ cup a hned mezi první 100 :)))

02/12/2010 12:46:27 | puckino | Detail

fc sinor pardubice 2010 taky postoupilo do top 16.

01/12/2010 09:47:57 | SINOR | Detail

Kravsko je v top 16 :D

01/12/2010 09:44:43 | zadig | Detail

no ale pozor!ve svím prvním ligovím zápase dašice prohrály s sk oráčov pouze 3:2

30/11/2010 07:39:02 | SINOR | Detail

no tak moc nechybělo a vyškolil mě manažer z 11 tisíci body.proto bych chtěl vyzvednout jeho dnešní výkon.a to ještě ke všemu podle špeha hrál na normálně.hlavu jsem si mohl ukroutit

28/11/2010 16:38:26 | SINOR | Detail

Bravo, tým je v top32...s kolegami z III.A ligy sme ostali už len traja...

28/11/2010 10:04:26 | zadig | Detail

já tyhle poháry nějak neumím.a kor ted když tam daly ty turnaje o věcný ceny tak se soustředím spíš na ně.a na tyhle poháry dávám trojkovou sestavu.

25/11/2010 07:47:15 | SINOR | Detail

v pohodě stejně je tenhle turnaj i o štěstí.já jsem minulou sezonu vypadl taky mezi 128.když jsem po 15 minutách vedl 3:0 pak během 20 minut jsem dostal tři červený ještě k tomu proti mě byly 4 penalty.někdy se to prostě nedá.zatím jsem měl štěstí.

24/11/2010 16:33:20 | SINOR | Detail

no já jsem mezi poslednima 64.a on má zase hezkou kočku v profilu.tak nevim kdo je natom líp.:d

24/11/2010 13:57:37 | SINOR | Detail

hoši nehadejte se tady kdo je lepší nebo není každý je něčím vyjimečný:-)

24/11/2010 12:54:59 | bibisek10 | Detail

koukal já tady alespon neurážím slabší tými do neštastníku.jestli máš jenom trošku lepší tým tak mezi 128 týmu jsi postoupit měl.

24/11/2010 12:24:24 | SINOR | Detail

Mno, bolo to tesné, ale som v top64. Teší ma aj účasť viacerých týmov z našej III.A ligy!

24/11/2010 09:45:29 | zadig | Detail

Sinor a co kdyby si se staral o sebe co ty na to? Dělate jako byste byli už mistři v Cz cupu :-) !!!

23/11/2010 21:58:57 | bibisek10 | Detail

jo koukal uz vypadl

23/11/2010 21:20:09 | edgarek150 | Detail

KOUKAL NEVYDÍM TĚ V BUDOUCÍCH ZÁPASECH.ŽE BY TĚ NĚJAKEJ NEŠTASTNÍK VYŘADIL

23/11/2010 14:42:56 | SINOR | Detail

teeeda, byť medzi 128 najlepšími českými klubmi, to už je hej! :D

21/11/2010 12:03:28 | zadig | Detail

teda 128 sory

21/11/2010 09:59:09 | edgarek150 | Detail

a je nas tu 126 uz je nas docela malo :D

21/11/2010 09:48:26 | edgarek150 | Detail

a uz je nas tu jenom 256

17/11/2010 09:41:40 | edgarek150 | Detail

tady se nehraje na konci sesnactka jede to az do finale

14/11/2010 21:16:22 | edgarek150 | Detail

tady se nehraje na konci sesnactka jede to az do finale

14/11/2010 21:16:20 | edgarek150 | Detail

Jo 512 týmu

14/11/2010 12:47:10 | edgarek150 | Detail

DIk za info :D

11/11/2010 23:17:22 | Hector29593 | Detail

Myslim ze 1024

10/11/2010 17:25:23 | edgarek150 | Detail

Koukal bud rad ze si nedostal mna :-D a neviete kolko timov ostalo po tomto kole ???? :-D

10/11/2010 09:41:18 | Hector29593 | Detail

asi zítra

07/11/2010 14:31:07 | SINOR | Detail

no a vdalším kole dostaneš mě.a hráče si klidně mužeš šetřit i vtom zápase

01/11/2010 14:36:57 | SINOR | Detail

Ták nádherně sem chytl nákího nováčka s 151 bodmy :) cítím vysokou výhru a ušetřené hráče :)

27/10/2010 14:42:10 | Smajlikouni | Detail

Ták nádherně sem chytl nákího nováčka s 151 bodmy :) cítím vysokou výhru a ušetřené hráče :)

27/10/2010 14:42:10 | Smajlikouni | Detail

No tak ten náš slavný mišpulin který psal jak nevyhraje turnaj tak už je venku z turnaje, ale myšpulin jak si hlavně psal jak to nevyhraješ :-)

25/08/2010 09:40:31 | bibisek10 | Detail

Výborne...postup :)

22/08/2010 09:39:24 | zadig | Detail

Najbližší zápas: Břevnice...slabota, to musim dať 7:0...

14/08/2010 21:56:05 | zadig | Detail

tak co lidi jste spokojeny z cz cup ja jo

11/08/2010 18:14:09 | soldis | Detail

JO TY ŠPIČKOVÝ TÝMI MAJI TAK VYROVNANÝ KÁDRY ŽE BUDE POTŘEBA VELKEJ KUS ŠTĚSTÍHO ABY TO TEN TÝM CELÍ VYHRÁL

28/04/2010 16:03:42 | SINOR | Detail

tak v tomhle uspět je nemožné :D

25/04/2010 09:54:30 | OSSIS | Detail

tak a další ročník je rozlosovanej.kdo bude výtězem v tomhle ročníku?

21/04/2010 12:58:09 | SINOR | Detail

Děkujeme:-)

05/03/2010 12:15:16 | ing.Fish | Detail

no teď už je to tak vyrovnaný že bude hodně záležet jak kdo zvolí taktiku na zápas a bez štěstí to opravdu nepůjde tak se necháme překvapit na koho si sedne:))))))

19/02/2010 23:27:26 | ing.Fish | Detail

tak teď už je to jasné hraje se KO až do konce hodně štěstí všem

19/02/2010 15:23:14 | ing.Fish | Detail

Dík kámo a taky gratuluji no a co bude dál to opravdu nevím snad 16turnaj :-)

18/02/2010 16:06:42 | ing.Fish | Detail

hurááá tak se to povedlo pomstil jsem vás!Že dojdu až jsem mě ani ve snu nenapadlo.Teď už je vše jedno jooooooooooooooooo!Neskutečná radost:-))))))

17/02/2010 15:15:31 | ing.Fish | Detail

bobe dík bojuji za čest Neumětel!!!

14/02/2010 16:04:31 | ing.Fish | Detail

tak Fishi už beze mne!! drž se a nandej jim to!!

14/02/2010 13:25:35 | BOBESEK | Detail

Jeste dva havířovy jsou ve 32 spolecnosti spokojenost.

14/02/2010 10:04:47 | solvin | Detail

tak jsem koukal na nejvyšší návštěvy CZ capu a na prvním místě jsou Moravany 60tis a na druhém Neumětely 55tis a třetí FC Veselá 54tis!To jsou opravdu fotbalové návštěvy!!!

11/02/2010 12:47:10 | ing.Fish | Detail

už jsem se dostal dál než jsem čekal.hlavně mě šetřete kluci v dalším kole.ne že mi dáte někdo debakl

10/02/2010 18:17:40 | SINOR | Detail

Fishi pomsti nás!

10/02/2010 16:11:29 | kuuci | Detail

bobe moc doře

10/02/2010 11:22:55 | ing.Fish | Detail

kluci ušatí co jste my to udělaly ale já vás pomstím!!!

10/02/2010 11:21:48 | ing.Fish | Detail

No fishi tip byl dobrý ale trochu naopak a tipku slova nestačí už vás moc nezbylo těch Neumětěl.1 FC Havířov city- SK Neumětěli B 3:1.

10/02/2010 10:34:23 | solvin | Detail

bobe to je ono fandím ti pojď dál!!!

10/02/2010 01:06:42 | ing.Fish | Detail

tipku tak to má vypadat pozitivně do zápasu a můj tip vyhraješ 1:3 a všichni(už jen tři) Neuměteláci postoupí dále!!!

10/02/2010 01:04:39 | ing.Fish | Detail

zítra to sjusím já proti neumětěly a nerad prohrávám.

09/02/2010 09:30:45 | solvin | Detail

jo jo kluci hecování to je vono.tenhle turnaj chce každej vyhrát

08/02/2010 22:25:52 | SINOR | Detail

jj to je paráda tak ať se nám managerům z Neumětel dří

08/02/2010 00:21:46 | ing.Fish | Detail

v pohodě jsme tu jeste tri

07/02/2010 12:42:33 | kuuci | Detail

dneska jsem vám jednoho neumětěláka sebral jdu přes něj dál.tak kdo další mi skříží cestu?

07/02/2010 11:34:08 | SINOR | Detail

všichni Neuměteláci postoupili!

03/02/2010 16:47:43 | ing.Fish | Detail

Už nás tu moc není..hm..!

03/02/2010 13:53:08 | Warty | Detail

tak první kolo jsem zvládl.co příjde ted za pohromu

31/01/2010 21:48:15 | SINOR | Detail

začínám , kdo měm pozve na turnaj

25/08/2009 18:26:56 | IVO | Detail

cau, cihni ve foru v sekci bloknuti na podporte manažera jaromirka.. a podpor to. díky. a dej to vedet dalsim.

31/07/2009 20:33:24 | sebastian | Detail

agent007: jako stalo se mi to samé, ráno jsem kouknul do odehraných zápasů a měl jsem tam CZ cup odehraný, taky mě to překvapilo, protože jsem ho měl hrát uplně jiný den a večer to v budoucích zápasech nebylo......

02/03/2009 23:57:55 | Milanek14 | Detail

a největší překvapení možná,že dva z VI.1D:-))

29/11/2008 19:12:56 | Milanek14 | Detail