By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)


SK CUP

national cup, národný pohár, národní pohár, puchar państwowy, nemzeti kupa
SuperShoot.eu

C.F.C Chelsea Trnava Liverpool Academy MFK Sobrance™ Tatran Liptovský Mikuláš Čečehov United ČSŠK Slovan Bratislava
Šíd ŠK Báb ŠK Bešeňov ŠK DIAMANT Čadca ŠK Dolné Krškany ŠK Ftáčnik Kostolište
ŠK Futura Humenné ŠK Hrochoť ŠK Magnus Lukáčovce Šk Malacky ŠK Rapid Bratislava Šk Slávia Bratislava
ŠK Slovan Bratislava ŠK Slovan Bratislava ™ ŠK Slovan Bratislava A ŠK Slovan DNV B ŠK Slovan Záborské ŠK Spartak Medzilaborce
Športklub Liešťany šk Slovan Bratislava šk tatran horovce šk zeleneč Žilina chlmec 1. FC Černík A
1. FC Bzovík 1. FC Košice 1. FC Partizan Bardejov 1. FC Pezinok Lighting 1. FC Tatran Prešov 1. FC Tatran Prešov A
1.FC FPT Trenčín 1.FC Granč Petrovce 1.FC Lion Alekšince 1.FC Nitra 1.FC Partizán Humenné 1.FC Slovan Bratislava
1.Fc Tatran PREŠOV 1.FC VAŽEC 1.SK Carl Kozojidky 1926 MFK DUBNICA 1980 FC Veľká Lomnica 1FC Belá
1FC Detva 1FC Hlohovec 1FC Hurbanovo 1FC Petržalka 1FC Sereď 1FC Streda
Ábelová Abrahám Abrahámovce Abrahámovce B Abranovce AC DIABLO NITRA
AC Hontianske Trsťany AC Levice AC Südtirol 1899 Adamovské Kochanovce B AFC Nove Mesto nad Vahom A ACHILLES Nižný Tvarožec
Alekšince Andrejová Ardanovce B Ardovo Arnutovce Arsenal Žilina
Artmedia Petržalka AS Trenčin™ Báb Báb B Babín Babindol
Bačka Bačka B Bačkovík Bad Boy'z FC DAC 1904 Bádice Báhoň
Bajerov Bajerovce Bajka Baka Baklažány Trenčín Baláže
Baldovce Baloň Banka Bánov Bánovce nad Bebravou Bánovce Nad Bebravou
Bánovce nad Ondavou Banská Belá Banská Štiavnica Banský Studenec Bara Bara B
Barca Bardoňovo Bartošovce Baška Baškovce Bašovce B
Batizovce Bátka Bátovce Bayern Haláčovce Beharovce Becherov
Belá Belá - Dulice Belá nad Cirochou Beladice Belejovce Belina
Belince Bellova Ves Belža Beňadiková Beňadikovce Beniakovce
Benice Beňuš Bertotovce Beša Bešeňov Bešeňová
Bešeňová B Betlanovce Bežovce Bidovce Biel Biely Kostol
Bijacovce Bilkove Humence Bíňovce Biskupice Biskupová Blackhawks Prešov
Blahová Blatná na Ostrove Blatná Polianka Blatné Blatné Revištia Blatnica
Blažice Blesovce Blhovce Bobot Bobrov Bobrovček
Bobrovec Bobrovník B Bodíky Bodiná Bodovce Bodružal
Bodzianske Lúky Bogliarka Bohdanovce Boheľov Bohunice Bohúňovo
Bojná Bojná B Bojnice Bojnice United FC Bojničky Boľ B
Boldog Boleráz Bolešov Boliarov Boľkovce Borčany
Borčice Borová Borovce Borovce B Borský Mikuláš Borský Svätý Jur
Borša Bory Bošáca BOTEV PLOVDIV Bottovo Bôrka
Bracovce Branč Branovo B Bratislava - Petržalka Braväcovo Brdárka
Brehov Brehov B Brestov nad Laborcom Brestovany Brestovec Bretejovce
Bretka Bretka B Brezany Brezina Brezina B Breznička
Brezno Brezolupy Brezov Brezová pod Bradlom Brezovec Brezovka
Brežany Brežany B Brhlovce Brunovce Brusnica Brusnice Brezno
Brusno Brutovce Brutovce B Bruty Bruty B Brvnište
Brzotín Brzotín B BSC BARDEJOV BSC JAS BARDEJOV Buclovany B Búč
Budča Budikovany Budimír Budiná Budince Budkovce B
Budmerice Buková B Bukovce Bukovec Bulhary Bunkovce B
Bušince Bušovce B Buzica Buzitka Bystrá Bystrany
Bystré Bystrička Bystrička B Byšta Bzenov Bzince pod Javorinou
Bziny Bzovská Lehôtka Bžany Cabaj - Čápor Cabov Cakov
Carintia Košice Cejkov Cernina Cerová Cestice CF Zubak
CF Zubak A Cífer Cigeľ Cigeľka Cigla Cimenná
Cinobaňa Čab Čabalovce Čabiny Čadca Čachtice
Čajkov Čaka Čakanovce Čakanovce B Čakany Čaklov
Čalovec Čamovce Čaňa Čaradice Čáry Častkov
Častkovce Čataj Čavoj Čečehov Čečejovce Čečejovce B
Čechy Čechynce Čechynce B Čejkovice Čekovce Čeľadice
Čeľadince Čeláre Čelkova Lehota Čelovce Čeľovce Čelovce
Čenkovce Čerenčany Čerhov Čerín Čermany Černina
Černochov Čertižné Červená Voda Červeňany Červenica Červenica B
Červenica pri Sabinove Červenica pri Sabinove B Červeník Červený Hrádok Červený Hrádok B Červený Kameň
Červený Kláštor České Brezovo Čičarovce Čičava Čičmany Číčov
Čierna Čierna Lehota Čierna nad Tisou B Čierna Voda Čierne nad Topľou Čierne Pole
Čierne Pole B Čierny Balog Čierny Brod Čierny Potok Čiližská Radvaň Čirč
Čižatice Čoltovo Čučma DŠK Koňhora B Ďačov Daletice B
Dambořice Ďanová Ďapalovce Dargov B Darlington Davidov
Debraď Dedačov Dedina Mládeže Dedina Mládeže B Dedinka Dedinky
Dechtice Dekýš Demandice Demänovská Dolina Demjata Detrík
Detva Devičany Wolves Devičany Devičie Devín Devínská Nová Ves
Dežerice Diaková Diakovce B Diviacka Nová Ves Divín Divina
Divinka Dlhé nad Cirochou A Dlhá Dlhá Lúka Dlhá nad Oravou Dlhá nad Váhom
Dlhá Ves Dlhé Klčovo Dlhé Pole Dlhé Pole B Dlhé Stráže Dlhé Stráže B
Dlhoňa Dlžín Dobrá Dobrá Voda Dobroslava Dohňany
Dojč Doľany Doľany Dolina Dolinka Dolná Breznica
Dolná Krupá Dolná Mariková Dolná Mičiná Dolná Píla Dolná Poruba Dolná Streda
Dolná Strehová Dolná Súča Dolná Trnávka Dolná Ves Dolné Dubové Dolné Kočkovce
Dolné Lefantovce Dolné Lovčice Dolné Mladonice Dolné Obdokovce Dolné Obdokovce B Dolné Orešany
Dolné Otrokovce Dolné Plachtince Dolné Saliby Dolné Semerovce Dolné Srnie Dolné Strháre
Dolné Trhovište Dolné Trhovište B Dolné Zahorany Dolné Zelenice Dolní Stakory Dolný Badín
Dolný Bar Dolný Harmanec Dolný Hričov Dolný Chotár Dolný Chotár B Dolný Kalník
Dolný Kalník B Dolný Kubín Dolný Lieskov Dolný Lopašov Dolný Ohaj Dolný Pial
Dolný Štál Dolný Štál B Dolný Vadičov Dolný Vadičov B Domadice Domaníky
Domaniža Domaňovce Donovaly Drábsko Drahňov Drahovce
Dravce Draženov Dražkovce Drážovce Drienčany Drienica
Drienica B Drienov Drienovec Drienovo Drienovská Nová Ves Drietoma
Drňa Drtička Beckov Družstevná pri Hornáde Drženice Držkovce Dřevěnice
Dubinné Dubnica Nad Váhom Dubnička Dubník Dubno Dubodiel
Dubová Dubovany Dubovany B Dubové Dubovec Dubovica
Dubovica B Dúbrava Dúbravica Ducové Dudince Dukla
Dulova Ves Dulovce Dulovo Dunajská Streda Dunajská Streda Dunajská Streda B
Dunajský Klátov Ďurčiná Ďurďoš Ďurďošík Ďurďošík B Ďurďové
Ďurkov Ďurková Ďurková B Ďurkovce Dvorany nad Nitrou Dvorec
Dvorianky Dvorianky B Dvorníky Dvorníky-Včeláre Dvorníky-Včeláre B Dvory nad Žitavou
Dynamo Žitná Radiša Egreš El Humenčan Corazón El-Fantastico Louny F C BARCELONA F.C. Úhorná 1927
F.C. Santovka 2014 F.C. Spartak Trnava F.O. Ajax Pakostov Fačkov Falkušovce Farná
FC PITBULL´s Plaveč FC ČH Moldavava FC Šúrovce FC Šarišské Bohdanovce FC ŠKP Devín FC Štúrovo
FC ŠTK 1914 Šamorín FC Žaluď Dubnica FC "1995" Šaľa FC 3Pé Lučenec FC BA pod Devínom FC Bahenné
FC Banská Bystrica FC Barca Humenné FC Bayern Alekšince FC Blaugranas Michalovce FC Bojnice FC BRESTOVSKÁ HUMENNÉ ®
FC Breza FC Brezno FC Bzovík FC CABOV UNITED FC Čaňa FC DAC 1904
FC Dalmach FC Dlhé Diely FC Driemová FC Fiľakovo FC Gelnica FC Giraltovce
Fc Habovka FC Hatmar FC Hattman FC Hlinné FC Horná Mariková FC Hôrka
FC Hurbanovo FC Chaotix Liberec FC Chelsea Jarabina Fc Chelsea Trnava FC Chemlon Humenne FC CHlmec
FC Choča FC Chyndice hell FC Ilava FC Inacovce FC Kátlovce FC Kamenica
FC Klasov=>Vráble FC Kočovce A FC Košice Jazero FC Kopáči Bratislava FC Kostolné FC Krompachy
FC Krompachy FC Krupina FC Kubín FC KVP KOŠICE FC Kysuce FC Lazy
FC Ledbury FC Levice FC Ličartovce FC Lipany FC Lipany FC Lokomotíva Košíce B
FC Lokomotíva Košice ® FC Lokomotíva Košice A FC Lúky Fc Lula FC Mýtna CITY FC Makovo
FC Malé Chyndice FC Michalovce FC Milochov FC Modra FC Nenince FC Nitra
FC Nitra FC NITRA A FC Nitra Wolves Fc Nové Hodějovice FC Obloha FC Púpava
FC Partizánske FC Petržalka 1903 FC Pirates Šariš FC Plavecký štvrtok FC Plevník FC Podhájska
FC Podhradie FC Podolínec Fc Poluvsie FC Predators J.H. A FC Púchov FC Rangers Sásová A
FC Raslavice FC Real Semerovo FC Ružomberok FC Sabinov FC Sabinov FC Selce
FC Semerovo™ FC Senica Fc Sereď Fc Sihoť Trenčín™ FC SK LION FC Sobrance
FC Sobrance FC Sparta Všeň FC Spartak Špačince FC Spartak Pov. Bystrica FC Spartak Sereď FC SPARTAK Trnava
Fc Spartak Trnava A FC Spartak Trnava A FC Spartak Trnava B FC SPARTAK TRNAVA™ FC Spartans Trenčín FC Spišská
FC Stará Turá FC Strážov FC Svit FC Šahy FC Šamorín FC Tatran Žalobín
FC Tatran Krasno FC FC Tatranská Lomnica FC Tottenham Hotspur FC Toyota Bystré FC Trebišov FC Trenčín
FC Trnava FC Trstená FC Turany FC Turzovka FC Tvrdošín FC Vinári Modra
FC Vion Zlaté Moravce A FC Vranov FC Vrbové FC VSS Košice FC Vysoké Tatry FC Wolfs Braväcovo
FC Zelený Háj FC Zvolen FC Želiezovce Fc34 Palúdzka Fekišovce FCHolíč
Fijaš Fikus PEZINOK Fiľakovo Fiľakovské Kováče Fintice FK Čadca A
FK ČECHY FK Šachtar Doneck" FK 2016 Nitra FK Baník Prievidza FK Banská Bystrica 38 FK BARCA KOŠICE
FK Baumit Jablonec FK BeDo Čadca FK Beluša FK Black Town FK Čadca FK Demjata
FK DM9 Senica FK Dubnica FK Dukla Šaľa FK Duslo Šaľa FK Dynamo Dubnica n V FK F&F Vysoké Tatry
FK Galanta FK Granč Petrovce FK Horses Šúrovce FK HUMENNÉ FK Humenné FK IMA Bratislava
FK Inter Bratislava FK Inter Bratislava A FK Inter Bratislava™ FK Iskra Nováky FK Kočkovce FK Kokšov Bakša
FK Koválov FK Krásna FK Krasnohorske Podhradie FK Liqui Moly Drabsko FK Malacky FK Medzev
Fk Meldon FK Močenok FK Nové Zámky FK Nové Zámky A FK Olympique Petržalka FK Pezinok
FK Piešťany Fk Ploské FK Poprad FK Považská Bystrica FK Queen Neded FK Rača Bratislava
Fk Rabotnički 1937 FK Radava FK Rožňava FK Ružomberok FK Rybník nad Hronom FK Sečovce
FK SENEC FK Senica FK Senica B FK Sitno Banská Štiavnica FK Slávia Staškov FK Slavia Staškov B
FK SLOVAN DUSLO ŠAĽA FK Slovan Lipová 1905 FK Slovan Tomášovce FK SLOVAN Tomášovce A FK Smolinské FK Sokol Banská Bystrica
FK Sokol Braväcovo FK Sparta Semerovo FK Starý Hrádok FK Svidník FK Šaľa FK Šoporňa
FK Tatran Podkonice FK Tatranská Lomnica FK TREBISOV CITY FK Veľké Slemence 1886™ A FK Veľký Šariš FK Vlkolínec
FK Voznica FK Voznica A FK Vrútky FK Vysoké Tatry FK Žiar Folkušová
Folkušová B Forbasy Frička Fričkovce B Fričovce B FTC Fiľakovo
FTC Fiľakovo A FTC Filakovo Fulianka Gabčíkovo Gabčíkovo Gabčíkovo B
Gaboltov Gajary Galacticos Svit GALANTA 1988® Galovany Gánovce
Gbelce Gbely Geča Gelnica Gemer Gemerček
Gemerská Hôrka Gemerská Panica Gemerská Poloma Gemerské Michalovce Gemerské Teplice Geraltov
Gerlachov Gerlachov B Giglovce Giraltovce Girovce GKS TYCHY
Glabušovce Gočaltovo Gočovo Gočovo B Golianovo Gortva
Gôtovany Granč - Petrovce Granč - Petrovce B Gregorova Vieska Gregorovce Gribov
Gruzovce Gunners Trnava FC Gyňov Gyula Hájik ZA Hačava
Háj B Hajnáčka Hájske Hájske B Hajtovka Halič
Haligovce Haluzice Hamuliakovo Handlová Hanigovce Haniska
Hanková Hankovce Hankovce Hanušovce nad Topľou Harakovce Harhaj
Harichovce Harmanec Hatalov Havka Havka B Hažín
Hažín nad Cirochou Hažlín Hecnute pecky Helcmanovce Heľpa Helter.Skelter Ulany
Henckovce Henckovce B Hencovce Hendrichovce Hendrichovce B Herľany
Hermanovce Hermanovce Nad Topľou Hertník Heřmánkovice Hiadeľ Hincovce
Hlboké Hlboké B Hliník nad Hronom Hlivištia Hlohovec Hniezdne
Hnilčík Hnilec Hnojné Hnúšťa Hodejov Hodejovec
Hodkovce Hokovce Holčíkovce Holiare Holíč Holiša
Holumnica Honce Hontianska Vrbica B Hontianske Nemce Hontianske Tesáre Horňa
Horňa B Horná Breznica Horná Kráľová Horná Krupá Horná Lehota Horná Mičiná
Horná Poruba Horná Potôň Horná Seč Horná Strehová Horná Súča Horná Ves
Horná Ždaňa Horňany Horné Dubové Horné Lefantovce Horné Mladonice Horné Mýto
Horné Orešany Horné Otrokovce Horné Plachtince Horné Pršany Horné Saliby Horné Semerovce
Horné Strháre Horné Štitáre Horné Turovce Horné Vestenice Hornets Pov. Bystrica FC Horný Badín
Horný Bar B Horný Hričov Horný Kalník Horný Kalník B Horný Lieskov Horný Pial
Horný Tisovník Horný Vadičov Horný Vadičov B Horovce Hoste Hostice
Hostie Hosťová Hosťovce Hozelec Hôrka Hôrka B
Hôrky Hrabičov Hrabkov Hrabovčík Hrabovec nad Laborcom Hrabovka
Hradisko Hrádok Hrachovo Hraničné Hranovnica Hrašné
Hrčeľ Hrhov Hriadky Hriadky B Hričovské Podhradie Hriňová
Hrišovce Hrkovce Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou B Hrnčiarska Ves Hrochoť
Hromoš Hronec Hronovce Hronsek Hronská Breznica Hronská Dúbrava
Hronské Kľačany Hronské Kosihy Hronský Beňadik Hrubá Borša Hruboňovo Hrubý Šúr
Hrušov Hrušov Hrušov B Hrušovany Hrušovo Hruštín
Hubina B Hubošovce Hubošovce B Hubovo Hucín Hucín
Hudcovce Huesca Hul Humenné Huncovce Huncovce B
Hurbanova Ves Hurbanovo Husák Husiná Hutka Huty
Hviezdoslavov Hybe Hýľov Hýľov B Château Topoľčianky Chanava
Chľaba Chľaba B Chlmec Chmeľnica Chmeľnica B Chmeľov
Chmeľová Chmeľovec Chmeľovec B Chmiňany Chmiňany B Chminianska Nová Ves
Chminianske Jakubovany Choča Chocholná-Velčice Chocholná-Velčice B Choňkovce Chorvátsky Grob
Chotín Chrabrany Chrabrany B Chrámec Chrasť nad Hornádom Chrastné
Chrastné B Chrenovec - Brusno Chrťany Chtelnica Chudá Lehota Chvojnica
Chvojnica Chyžné IFC Michalovce Igram Ihľany Ihráč
Ilava Ilija Imeľ Iňa Iňačovce Inovce
Ipeľské Predmostie Ipeľské Úľany Ipeľský Sokolec Iskra Horné Orešany ISKRA Muži Iskra Zlate Moravce
Istebné Ivachnová Ivanka pri Dunaji Ivanka pri Nitre Ivanka pri Nitre A Ivanovce
IW Myjava Iža Iža B Ižipovce Ižkovce Ižkovce B
Jabloň Jablonec II Jablonica Jablonov Jablonov nad Turňou Jabloňovce
Jabloňovce B Jablonové Jack Daniel's Jahodná Jaklovce Jakovany
Jakubany Jakubov Jakubova Voľa B Jakubovany Jakubovany B Jakušovce
Jalová Jalovec Jalovec Jalšové Jalšové B Jamník
Janice Janík Janíky Janova Lehota Janovík B Jarabá
Jarok Jarok North End Stars Jarovce Jasenica Jasenie Jasenov
Jasenová Horný koniec Jasenová Dolný koniec Jasenová Jasenovce Jasenové Jaslovské Bohunice
Jaslovské Bohunice B Jasov Jasová Jastrabá Jastrabie Nad Topľou Jastrabie pri Michalovciach B
Jatov Jedlinka Jelenec Jelšava Jelšovec Jenkovce
Jezersko JGFK Bratislava® Jičina sport klub JM SPORTS KE Jovice Jovice B
Jovsa JP Juniors Jur nad Hronom Jurkova Voľa Jurová Jurová B
Jurské Juskova Voľa JVC Tatran Plaveč KŠK Levice Kačanov Kajal a KLAPZUBOVA 11
Kalameny Kaľava Kaľava B Kalinkovo Kalinov Kalinovo
Kalinovo B Kalná nad Hronom Kalnište Kalonda Kaloša Kaluža
Kamanová Kamanová B Kameňany Kamenica Kamenica nad Cirochou Kamenica nad Hronom
Kameničany Kameničná Kamenná Poruba Kamenné Kosihy Kamenný Most Kamień krajeński
Kamienka Kanianka Kapince Kapince B Kaplna Kapušany
Kapušany Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany B Karlová Karlova Ves Karná
Kašov Kašov B Kátlovce Kazimír Kecerovce Kecerovský Lipovec
Kečkovce Kečovo B Kechnec Kendice Kendice B Keť
Kiarov Kľačany Kľače Kľačno Kladzany Kľak
Klasov Kláštor pod Znievom Kleňany Klenov Klieština Klin
Klin B Klížska Nemá Klokočov Klub Hlavně vyhrát Klub Vojka Kľúčovec
Kľúčovec B Kluknava Kľušov Kmeťovo Košice Kings The Gunners Kobeliarovo
Kobeliarovo B Kobylnice Kobyly Koceľovce Kociha Kocurany
Kočín - Lančár Kočovce Kochanovce Kochanovce Kojatice Kojatice B
Kojšov Kokava nad Rimavicou Kokava nad Rimavicou B Kokošovce Kokšov - Bakša Kolačkov
Kolačkov B Koláre Kolárovo Kolárovo Kolbasov Kolbovce
Kolibabovce Kolíňany Kolinovce Kolinovce B Kolta Komárany
Komárovce Komjatná Koniarovce Konrádovce Konská B Koňuš B
Kopernica Koplotovce B Koprivnica Kordíky Koromľa Korunková
Korytárky Korytné Kosihovce Kosihy nad Ipľom Kosorín Kostoľany nad Hornádom
Kostolany pod Tríbečom Kostoľany pod Tribečom Kostolec Kostolište Kostolná - Záriečie Kostolná pri Dunaji
Kostolná Ves Kostolné Kostolné Kračany B Koš Košariská Košeca
Košecké Podhradie Košice Košická Belá Košická Belá B Košická Polianka Košický Klečenov
Koškovce Košolná Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom B Košúty Košúty B
Kotmanová Kotrčiná Lúčka Kotrčiná Lúčka B Kováčová Kováčová Kováčovce
Koválov Kovarce Kozárovce Kozelník Kožany Kožuchov
Kožuchovce Krásná Horka Kráter Milín Krahule Krajná Poľana Krajná Bystrá
Krajná Poľana Krajné Čierno Krakovany Kráľ Kráľov Brod Kráľova Lehota
Kráľová pri Senci Kráľovce Kráľovce - Krnišov Kráľovičove Kračany Kraskovo Krásna Lúka
Krásna Lúka B Krasňany Krásnohorská Dlhá Lúka Krásnohorská Dlhá Lúka B Krásnovce B Krásny Brod
Kravany Kravany nad Dunajom Krčava Kremnica Kremnica Kristy
Krišovská Liesková Krivá Kriváň Krivé Krivoklát Krivosúd - Bodovka
Kríže Kríže B Križovany Križovany nad Dudváhom Križovany nad Dudváhom B Krná
Krná B Krnča Krnča B Krompachy Krpeľany Krškany
Krtovce B Kručov Krupina Krušetnica Krušovce Kružlov
Kružná Krvavé Šenky Kšinná Kšinná B Kubáňovo Kučín
Kučín Kuchyňa Kuklov Kukučínov Kunerad Kunerad B
Kunešov Kunova Teplica Kuraľany Kurima Kurima B Kurimany
Kurimany B Kurimka Kurov Kusín Kútniky Kúty
Kuzmice Kvačany Kvačany B Kvakovce Kvašov Kvetoslavov
KVP Košice Kyjatice Lehota nad Rimavicou Kynceľová KYNEK Kysak Kysak B
Kyselica Kysta Kysucké Nové Mesto Kysucký Lieskovec Lacková Lada
Lada B Ladmovce Ladomerská Vieska Ladomirov Ladomirová Ladzany
Lakšárska Nová Ves Lamač FK Lamač Lascov Laskár Laskár B
Lastomír Lastomír B Lastovce Laškovce Lazisko Lazy pod Makytou
Lednica Lednické Rovne Legnava Lehnice Lehnice B Lehota
Lehota pod Vtáčnikom Lehôtka Lechnica Lekárovce Leľa Leles
Lemešany Lenartov Lenartovce Lendak Lentvora Leopoldov
Lesíček Lesné Lešť Leštiny Letanovce Leváre
Levice Levice Levoča Levoča B Libichava Licince
Ličartovce Lieskovany Lieskovec Lieskovec Lietava Lietava B
Lietavská Lúčka Lietavská Svinná - Babkov Likavka Lipník B Lipníky Lipová
Lipová Lipovce Lipové Lipovník LiPtOvSkÁ LúŽnA PARTIZANS Liptovská Osada
Liptovská Anna Liptovská Kokava Liptovská Lúžna Liptovská Osada Liptovská Porúbka Liptovská Porúbka B
Liptovská Sielnica Liptovská Teplá Liptovská Teplá B Liptovská Teplička Liptovské Beharovce Liptovské Kľačany
Liptovské Revúce Liptovské Sliače Liptovské Sliače B Liptovský Hrádok Liptovský Hrádok B Liptovský Ján
Liptovský Ján B Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš B Liptovský Mikuláš B Liptovský Ondrej Liptovský Peter
Liptovský Peter B Liptovský Trnovec Litava Litmanová Livov Livov B
Livovská Huta Lodno Lok Lokomotiva Kosice Lomná Lomné
Lomnička Lontov Lopuchov Lopušné Pažite Lošonec Lošonec B
Lovča ZH Lovce Lovča Lovčica - Trubín Lovinobaňa Lozorno
Ložín LP Domino Bratislava Ľubá Ľubeľa Ľubeľa B Lubeník
Ľubica Ľubica B Ľubietová Lubina Ľubochňa Ľuboreč
Ľubotice Ľubotín Ľubotín B Ľubovec Lučatín Lučenec
Lúčina Lučivná Lúčky Lúčky B Lúčnica nad Žitavou Ludanice
Ľudovítová Ludrová B Luhyňa Lukačovce Lukavica Lukovištia
Lula Lunik IX. Lupoč Lutila Ľutina Lutiše
Lutiše B Ľutov Lužany Pri Topli Lužianky Lysica MŠK Želiezovce
MŠK Žilina MŠK Žilina B MŠK Žilina B MŠK Žilina" MŠK Fomat Martin MŠK Hlohovec
MŠK Kysucké Nové Mesto MŠK Námestovo MŠK Púchov MŠK Považská Bystrica MŠK SNV MŠK Spartak Medzilaborce
Mšk Žilina ™ Mšk Žiar nad Hronom MšK ŽILINA Mšk Žilina 15 ™ A MšK Žilina™ MšK Bojnice
Mšk Námestovo Mšk Považská Bystrica MAB Kokošovce Macov Macov B Mad
Madunice Madunice B Magnezitovce Magnezitovce A Machulince Majcichov
Majere Majerovce Makovce Malá Čierna Malá Lula Malé Kendice
Malé Raškovce Malá Čalomija Malá Čierna Malá Domaša Malá Franková Malá Hradná
Malá Ida Malá Lehota Malá Lodina Malá Lodina B Malá Mača Malá Tŕňa
Malachov Málaš Málaš B Malatiná Malatiná B Malatíny
Malatíny B Malcov Malčice Malé Borové Malé Dvorníky Malé Hoste
Malé Kosihy Malé Kozmálovce Malé Lednice Malé Lednice B Malé Leváre Malé Ludince
Malé Ozorovce Malé Ozorovce B Malé Raškovce Malé Ripňany Malé Straciny Malé Trakany
Malé Vozokany Malé Zálužie Malé Zálužie B Malé Zlievce Málinec Malužiná
Malý Cetín Malý Cetín B Malý Horeš Malý Horeš B Malý Kamenec Malý Krtíš
Malý Lapáš Malý Lipník Malý Slavkov B Malý Šariš Malženice Maňa
Manchester Chunited Mankovce Margecany Marhaň Marianka Markovce
Markuška Markuška B Martin Martin Martin B Martin nad Žitavou
Martinček Martinová Martovce Martovce B Mašková Matějov
Matejovce nad Hornádom Matiašovce Matovce Maťovské Vojkovce Matúškovo Matúškovo B
Mazagon MCU Kosice Medovarce Medvedie Medveďov Medzany B
Medzev Medzev Medzibrod Medzibrodie nad Oravou Melčice-Lieskové Meliata
Meliata B Mengusovce Merašice Merník Mestečko Mestečko B
Mestisko METAL Leopoldov Meteor Levice MFK Banská Bystrica MFK Banská Bystrica MFK DETVA
MFK Dolný Kubín MFK Dubnica MFK Ilava MFK KOŠICE MFK Košice 93 MFK Rožňava
MFK Ružomberok MFK Ružomberok™ MFK Slovmag Revúca MFK Snina MFK Stara Tura MFK Strážske
MFK Topvar Topoľčany MFK Topvar Topoľčany B MFK toRUN Stará Turá™ MFK Vranov n T MFK Vranov nad Topľou MFK Vranov nad Topľou A
MFK Zemplín Michalovce Mičakovce Michajlov Michal na Ostrove Michal nad Žitavou Michaľany
Michalková Michalok Michalová Michalovce Miklušovce B Miková
Mikulášová Mikušovce Milhosť Miloslavov Milpoš Mirkovce
Miroľa Mlynárovce Mlynčeky Mlynčeky B Mlynica Mlynky
Mníchova Lehota Mníšek nad Hnilcom Mníšek nad Popradom Moča Močenok Močenok B
Močiar Modra nad Cirochou Modrová Modrovka Modrý Kameň Mojmírovce
Mojš Mojzesovo Mojzesovo B Mokrá Lúka Mokrance Mokroluh
Moldava N.Bodvou Moldava nad Bodvou Moldava nad Bodvou B Moravany nad Váhom Moravské Lieskové Moravský Svätý Ján
Most pri Bratislave Mostová Moštenica Mošurov Motor Chotěboř Motyčky
Môlča Mrázovce Msk Majo Humenne MSK Zilina MŠK Hurbanovo MŠK Žilina"
Mteam Modra Mudroňovo Mudrovce Mudrovce B Muráň Muránska
Muránska Huta Muránska Lehota Mútne Myjava Myslina Mýtna
Mýtne Ludany N I T R Á N S K Í ČUDÁCI Nacina Ves Nacina Ves B Ňagov Naháč
Nálepkovo Námestovo Nandraž Ňárad Necpaly Nedanovce
Neded Nededza Nedožery - Brezany Nechválova Polianka Nemce Nemcovce
Nemcovce B Nemčiňany Nemecká Nemešany Neporadza Nesluša
Nesvačilka Nesvady Neusohl RWA 1965™ Neverice Nevidzany Nevidzany
Nevoľné New Paka City nižná Nimnica Nitra nad Ipľom Nitrianska Streda
Nitrianske Hrnčiarovce Nitrianske Pravno Nitrianske Rudno Nitrianski Rytieri Nitriansky Hrádok Nitrica
Nižná Nižná Boca Nižná Hutka Nižná Jablonka Nižná Jedľová Nižná Myšľa
Nižná Olšava Nižná Písaná Nižná Polianka Nižná Rybnica Nižná Slaná Nižná Voľa
Nižné Ladičkovce Nižné Nemecké Nižné Repaše B Nižné Ružbachy Nižný Čaj Nižný Hrabovec
Nižný Klátov Nižný Komárnik Nižný Kručov Nižný Lánec Nižný Lánec B Nižný Mirošov
Nižný Skálnik Nižný Slavkov Nižný Slavkov B Nižný Žipov Nižný Žipov B Nolčovo
Norovce nová MFK Rožňava Nové Zámky Nová Baňa Nová Baňa Nová Bašta
Nová Bošáca Nová Kelča Nová Lesná Nová Ľubovňa Nová Polhora Nová Polhora B
Nová Polianka Nová Ves Nová Ves nad Váhom Nová Ves nad Žitavou Nová Ves nad Žitavou B Nováčany
Nováky Nové Hony Nové Hrady Nové Mesto Nove mesto nad vahom Nové Mesto nad Váhom
Nové Zámky B Novorossijsk Novosad Novosad B Nový Salaš Nový Svet
Nový Tekov Nový Život Nýrovce OŠK Blažice OŠK Dolný Ohaj OŠK Kapušany pri Prešove
OŠK Malá Čierna OŠK Radzovce OŠK REAL Kapušany OŠK Slivník Ošk Lokca Obid
Obišovce Oborín Obručné Obyce OFK Švošov Poľana Detva B OFK MAJCICHOV
OFK MAJCICHOV A OFK Majcichov B OFK MAJCICHOV A OFK VELKY SLAVKOV OFK Vrútky Ohrady
Ohradzany Ochodnica Ochtiná Okoč Okoč B Okoličná na Ostrove B
Okrúhle Okružná Olcnava old treford VLKOVCE OLDWOLF 08' PMT Ulany Oľdza
Oľdza B Olejníkov Olejníkov B Olováry Oľšavce Olšavica
Oľšavka Oľšavka B Olšinkov Oľšov Olšovany Olšovany B
Omastiná Omšenie B Ondavka Ondrašovce Ondrejovce Opátka
Opatovce Opatovce B Opatovce nad Nitrou Opava Opoj Oponice
Oravce Oravská Lesná Oravská Poruba Oravský Podzámok Oravský Podzámok B Ordzovany
Orechová Orechová Potôň Oreské Oreské B Orešany Orlov
Ortuťová Osádka Osadné Osikov Oslany Osrblie
Ostrá Lúka Ostrovany Ostrý Grúň Osturňa Osuské OTJ Palárikovo
OTJ Palárikovo A OTJ PALARIKOVO Otrhánky Otročok Ovčiarsko Ovčie
Ozdín Ožďany Pásli ovce valasi Iľava Pača Pača B Padáň
Padarovce Palárikovo Palárikovo B Palín Palota Panicke Dravce.Baláž
Paňovce Paňovce B Papín Papradno Parchovany Parchovany B
Párnica Párnica B Partizán Bardejov Partizánska Ľupča Pastuchov Pašková
Paština Závada Pata Pata B Pataš Patince Pavčina Lehota B
Pavlice Pavlice B Pavlová Pavlova Ves Pavlovce Pavlovce nad Uhom
Pčoliné Peckovo Pečeňady Pečeňany Pečenice Pečovská Nová Ves
Peder Pentagon Perín - Chym Pernarec Petkovce Petrikovce
Petrová Petrova Lehota Petrovany Petrovce Petrovce Petrovce B
Petrovo Petrzalka Nighajs Piešťany Piešťany Pichne Píla
Pinciná Pinkovce Pitelová Plášťovce Plavé Vozokany Plavé Vozokany
Plavecké Podhradie Plavecký Mikuláš Plavecký Peter Plaveč Plavnica Plechotice
Pleš Plešivec Plevník- Drienové Ploské PMFC Poľana Detva
Pobedim Počúvadlo Podbranč Podbrezová Podhájska Podhorany
Podhorie Podhorie Podhradie Podhradie Podhradík Podhradík B
Podkonice Podlesie Podlužany B Podolie Podpolínec Podrečany
podskaliov Podunajské Biskupice Podzámčok Pohorelá Pohranice Pohronská Polhora
Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov B Pochabany Pokryváč Poľanovce B Poľany
Poliakovce Poliakovce B Polichno Polina Poľný Kesov Poloma
Polomka Poltár Poluvsie Pongrácovce Poprad Poprad A
Poproč Poproč Poráč Poriadie Poruba Poruba pod Vihorlatom
Porúbka Poša Potok Potoky Potôčky Považska Bystrica "JA"
Považany Považská Bystrica Považská Bystrica II Povina Povina B Povoda
Povoda B Povrazník Pozba Pozdišovce Pôtor Príbovce
Praha Prakovce Prašník Pravenec Pravica Práznovce
Prešov City Prečín Predajná Ráztoka Predators Lukavica Predators Prievidza Prenčov
Preseľany Pressburg Prestavlky Prešov Príbelce Pribeník
Pribeta Pribiš Príbovce B Pribylina Priechod Priekopa
Priepasné Prietrž Prievaly Prievidza Prihradzany Príkra
Príslop Proč Prosačov Prosiek Prša Pruské
Prusy Psc Pezinok Pstriná Ptrukša Puhl Sándor FC Puhó Púchov B
Pukanec PUMA.Vysoké Tatry Pusté Čemerné Pusté Pole Pusté Sady Pusté Úľany
Pusté Úľany B Pušovce Rabča Rabčice Rača Rad
Rad B Radava Radobica Radošina Radošina B Radošovce
Radvaň nad Dunajom Radvaň nad Laborcom Radvanovce Radzovce Rafajovce Rajecká Lesná
Rakovčík Rakovec nad Ondavou Rakovnica Rakovo Raków Częstochowa Rakúsy
Rakytník Rankovce Rankovce B Rapovce Raslavice Rastislavice
Rašice Ratkovo Ratkovská Suchá Ratkovské Bystré Ratnovce Ratnovce B
Ratvaj Ráztočno Ražňany Real Trenčín Recane RED BLACK LEGION TRNAVA
Regetovka Rejdová Reľov Remeniny Remetské Hámre Remetské Hámre B
Renčišov Renčišov B Repejov Repište Rešica Rešov
Rešov B Revúca Riečka Riečka Richnava Richvald
Rimavská Baňa Rimavská Seč Rimavská Sobota B Rimavské Brezovo Rimavské Janovce Rišňovce
Rohovce Rohovce B Rochovce Rokytov Rokytov B Rokytov pri Humennom
Rokytovce Rosina Roštár Rovensko Rovňany Rovné
Rovné Rumince Rozhanovce Rozložná Roztoky Rožńava Rožňava
Rožňava B Rožňavské Bystré Rúbaň Rudina Rudinka Rudinská
Rudlov Rudná Rudňany Rudnianská Lehota Rudník Rudno nad Hronom
Rumanová Ruská Bystrá Ruská Kajňa Ruská Nová Ves B Ruská Poruba Ruská Voľa nad Popradom
Ruská Volová Ruskov Ruskovce Ruský Hrabovec Ruský Potok Rusovce
Ružiná Ružindol Ružinov Ružomberok Ružomberok Tera RWA Neusohl 1965™
Rybany Rybky B Rybník Rybník Rykynčice Sabinov
Sabinov Sabinov B Sačurov Sádočné Sady nad Torysou Sajkov B
Salka SAMURAJI LEOPOLDOV Santa Pola Sap Sap B Sása
Sása Sasinkovo Sazdice SC Spartan Dubnica Sebedražie Sebechleby
Seč Sečianky Sečovská Polianka Sedliacka Dubová Sedliská Sedmerovec
Sejkov Sekule Seľany Selce Selce Selce B
Selce pri Banskej Bystrici Selec Selice Selice B Semerovo Seňa
Senec Seniakovce B Senica B Senné Senné Senohrad
Sereď B SFK Michalovce ShosholozaVýčapy Opatovce Sielnica Sihelné Sihla
Sikenica Sikenička Sikory Siladice Silica Silická Jablonica
Silická Jablonica B Sirk Sirník Sk Bezděkov SK Deportivo Bratislava SK Opařany Řepeč
SK Slovan 1969 Bratislava SK Slovan Gan SK Spišská Nová Ves SK Tvarožná B Skalica Skalka nad Váhom
Skalka nad Váhom B Skároš SKF SERED Sklabiná Sklabiňa Sklabinský Podzámok
Sklabinský Podzámok B Sklené Teplice Skrabské Skýcov Sl. Bratislava Sládkovičovo B
Slančík Slanec Slanec B Slanská Huta Slanské Nové Mesto Slaská
Slatina Slatina nad Bebravou Slatinka nad Bebravou B Slatinské Lazy Slatvina Slavkovce
Slávnica Slavoška Slavošovce Sľažany Slepčany Sliač
Sliepkovce Slivník Slizké Slopná Slovan Bratislava Slovan Bratislava ­
Slovan Bratislava A Slovan CHZJD Bratislava Slovan Rudinská Slovan Skalité Slovany Slovenská Ľupča
Slovenská Nová Ves Slovenská Nová Ves B Slovenská Ves Slovenská Volová Slovenské Ďarmoty Slovenské Kľačany
Slovenské Krivé Slovenské Nové Mesto Slovensko A Slovenský Grob Slovinky Smilno
Smiřice Smižany Smižany B Smolenice Smolinské Smolnícka Huta
Smolník Smolník B Smrdáky Smrečany Snakov Snežnica
Snina Snina United Snina A Soblahov Soboš Sobotište
Sobrance Sobrance Sobrance B Socovce B Sokoľ B Sokol Srbice
Sokolce Sokolovce Sokolovce B Solčany Solčianky Soľnička
Sološnica Somotor Sopkovce Sparta Tatobity Spartak Druzba SPARTAK IRKUTSK
SPARTAK TRNAVA A SpišsKá Nová Ves Spišská Stará Ves Spišská Stará Ves B Spišské Bystré Spišské Hanušovce
Spišské Podhradie Spišské Vlachy Spišský Hrhov Spišský Hrušov Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik B
Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok B Sremska Kamenica Stakčínska Roztoka Stakčín Stal Brzeg
Stanča Stankovany Stankovce Stará Bašta Stará Halič Stará Kremnička
Stará Lehota Stará Lesná Stará Ľubovňa Stará Myjava Stará Turá Stará Voda
Staré Hobzí Staré Hory Staré Mesto Starina Starý Hrádok Starý Tekov
Staškovce STAVIVA HUMENNE Stebnícka Huta Stebník Stella Artois Tvarožná Stella Artois Tvarožná ™
Stožok Stráňavy Stráne pod Tatrami Stránska Stránske Stráža
Strážske Strečno Strečno B Streda nad Bodrogom B Stredné Plachtince Strekov
Strelníky Stretava Stretava B Stretavka Streženice STRIGON
Strihovce Stročín Stropkov Strumica STU Kočovce Studená
Studienka Stuľany Stupné Sučany Súdovce Suchá nad Parnou
Suché Suchohrad Sukov Sulín Súlovce Sušany
Svätá Mária Svätoplukovo Svätuš Svätuš B Svätuše Svätý Anton
Svätý Jur Svätý Jur II Svätý Kríž Svederník Sveržov Svetlice
Svidnička Svidník Svinia Svinice Svinná Svodín
Svodín B Svrbice Svrbice B Šajdíkove Humence Šalgočka Šalgočka B
Šalgovce Šambron Šamorín B Šamudovce Šandal Šarbov
Šarišská Poruba Šarišská Poruba B Šarišská Trstená B Šarišské Dravce Šarišské Dravce B Šarišské Jastrabie
Šarišské Michaľany Šarišské Sokolovce Šarišský Štiavnik Šarkan Šarovce Šašová
Šaštín - Stráže Šávoľ Šelpice Šemetkovce Šemša Šemša B
Šenkvice Šiatorská Bukovinka Šiba Šimonovce Šindliar Šintava
Šintava B Šípkov Šípkové Širákov Široké ŠK Báhoň
ŠK Bánovce ŠK Blatné ŠK Bytča ŠK Dolné Krškany ŠK Ftáčnik Kostolište ŠK Ftáčnik Kostolište
ŠK Ftáčnik Kostolište ŠK Galanta ŠK Hriňová ŠK Humenné ŠK Komárno ŠK Krompachy
ŠK Krtíš ŠK Lučenec ŠK Medzilaborce ŠK Myjava ŠK Nové Mesto ŠK Podbrezová
ŠK Polianka ŠK Poltár ŠK Rajec ŠK Sládkovičovo ŠK Slovan Kostolište ŠK Šariš
ŠK Tatran ŠK Tornaľa ŠK U Nás ŠK Vieska ŠK Vráble ŠK Žarnovica
Šoltýska Šoporňa Šoporňa B Špačince Špania dolina Španie Pole
Šrobárová Štefanov Štefanová Štefanovce Štefanovičová Štefurov
Štiavnické Bane Štitáre Štítnik Štós Štós B Štrba B
Štúrovo Štúrovo Štvrtok Štvrtok na Ostrove Šuja Šuľa
Šuňava Šurany Šurianky Šúrovce Švábovce Švábovce B
Švedlár Švošov Táborsko Táborsko Tachty Tajná
Ťapešovo Tasso Čadca Tašuľa tatran prešov Tatran Pukanec Tatran Sedlčany A
Tatranská Javorina Tatranská Javorina B Tekolďany B Tekovské Lužany Tekovské Nemce Tekovské Nemce B
Tekovský Hrádok Telgárt Telince Temeš Teplička Teplička nad Váhom
Tepličky Terany Terchová Teriakovce Teriakovce B Terňa
Tesáre Tesáre B Tesárske Mlyňany Tesárske Mlyňany B TESLA STROPKOV B Tibava
Timoradza Tisovec TJ Družstevník Vaďovce TJ Šurianky TJ Ťapešovo TJ Bystrica
TJ Detva TJ Dolná Horná TJ Dragún Maršová TJ Družba Smrečany Žiar TJ Družstevník Hronovce TJ Družstevník Kolačín
Tj Družstevník Zbudza TJ FK Mladosť LUČATÍN TJ Fresh New Ťapešovo 22 A Tj Hontianska Vrbica TJ Horné Orešany TJ Iskra Horné Orešany
TJ ISKRA Horné Orešany A TJ ISKRA Horné Orešany B A TJ Javorina Malcov TJ Kriváň TJ Lesy Zubné TJ Magura Ťapešovo
TJ Odorín TJ Ploské TJ Podhoran Poloma TJ Pokrok Abrahamovce TJ Pokrok Stará Bystrica TJ Prefa Veľké Leváre
TJ Siladice TJ Slavoj Dubá TJ Slavoj Moravsky Sväty TJ Slovan Oslany TJ SLOVAN Tomášovce TJ Sobotiste
TJ Sokol Brezovica TJ Sokol Leština TJ Sokol Lysica TJ Spartak Radôstka Tj Stredné Plachtince Tj Tatran Jablonica
TJ TATRAN Oravské Veselé TJ TATRAN Podhradík TJ Tatran Topoľčianky TJ Tatran UHROVEC Tj Východná TJ Veľké Zlievce ™
TJ Veľké Úľany Tj Zavod A TJ ZVL Považská Bystrica Tlmače Tlmače TNS
Točnica Tokajík Tomášikovo Tomášov Tomášovce Tomášovce
Topoľa Topoľčianky Topoľnica Topoľníky Topoľovka Toporec
Torysa Torysky Tottenham Hotspur FC Tovarné Tovarnianska Polianka Tôň
Trávnica Trávnik Trebatice Trebejov Trebeľovce Trebichava
Trebišov Trebišovský KRTO Trebostovo Trebušovce Trenč Trenčianska Teplá
Trenčianska Teplá B Trenčianske Bohuslavice Trenčianske Jastrabie Trenčianske Mitice Trenčianske Stankovce Trenčianske teplice
Trenčín Trenčín-Beckov FC Trhová Hradská Trhová Hradská B Trhovište Trnava pri Laborci
Trnávka B Trnávka C Tŕnie Trnkov Trnkov B Trnovec nad Váhom
Trnovo Trpín Trstená Trstené pri Hornáde Trstice Trstín
Tuhár Tuhrina Tuchyňa Tulčík Tupá Turá Lúka
Turňa nad Bodvou Turany Turany nad Ondavou Turčianska Štiavnička Turčianske Jaseno Turčianske Jaseno B
Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany B Turčiansky Ďur Turčiansky Peter Turčiansky Peter B Turčok
Turecká Tureň Turie Turík Turík B Turňa nad Bodvou
Turňa nad Bodvou B Turnianska Nová Ves Tušice B Tušická Nová Ves Tužina Tvarožná
Tvrdomestice Tvrdomestice B Tvrdošín Tvrdošovce Ubľa Úbrež
Udavské Údol Uhliská Uhorská Ves Uhorské Uhrovec
Uhrovské Podhradie Úľany nad Žitavou Uličské Krivé Uloža Uloža B Uňatín
Urmince USP Petržalka Utekáč Uzovce Uzovce B Uzovské Pekľany
Uzovské Pekľany B Uzovský Šalgov V FK Strečno Vagrinec Váhovce Vajkovce
Vajkovce B Vajnory Vajnory Valaliky Valaská Valaská Belá
Valaská Dubová Valaškovce Valča Valentovce Valkovce Vaľkovňa
Vaniškovce Varechovce Vasiľov Vavrečka Vavrinec Vavrišovo
Važec Včelince Vector team Nové Zámky Večelkov Velčice Velčice B
Veličná Veľká Čalomija Veľká Čausa Veľká Čierna Veľká Čierna B Veľká Franková
Veľká Hradná Veľká Ida Veľká Lehota Veľká Lesná Veľká Lodina B Veľká Lomnica
Veľká Lúka Veľká Mača Veľká nad Ipľom Veľká Paka Veľká Paka B Veľká Tŕňa
Veľká Tŕňa B Veľká Ves nad Ipľom Veľké Dravce Veľké Držkovce Veľké Dvorany Veľké Dvorníky
Veľké Hoste Veľké Chlievany Veľké Chyndice Veľké Chyndice B Veľké Kapušany Veľké Kosihy
Velke Kostolany A Veľké Kozmálovce Veľké Leváre Veľké Lovce Veľké Ludince Veľké Orvište
Veľké Ozorovce Veľké Revištia Veľké Ripňany Veľké Ripňany B Veľké Slemence B Veľké Straciny
Veľké Teriakovce Veľké Trakany Veľké Turovce Veľké Úľany Veľké Vozokany Veľké Zálužie
Veľké Zálužie B Veľké Zlievce Veľkrop Veľký Biel Veľký Blh Veľký Cetín
Veľký Ďur Veľký Folkmár Veľký Grob Veľký Grob B Veľký Horeš Veľký Kamenec
Veľký Krtíš II Veľký Kýr Veľký Lapáš Veľký Lipník Veľký Meder Veľký Meder B
Veľký Slavkov Veľký Slavkov B Veľký Slivník Veľký Šariš Veľopolie Vernár
Veselé Veterná Poruba Vidiná Vieska Vieska B Vieska nad Blhom
Vieska nad Žitavou Vígľaš Vikartovce Viking Helheim BK Vinica Viničky
Vinné Vinodol Vinohrady nad Váhom Virt Virt B Vislanka
Visolaje Višňov Višňové Víťaz Víťazovce Vítkovce
Vlčkovce Snipers Vlača Vladiča Vlachovo Vlachy Vlachy B
Vlčany Vlčkovce Vlčkovce B Vlkanová Vlkas Vlkolínec
Vlková Vlkovce Vlky Vojany Vojka nad Dunajom Vojkovce
Vojkovce B Vojňany Vojňany B Vojtatina Vojtovce Voľa B
Volkovce Voznica Voznica A Voznica C Vozokany B Vráble
Vráble II Vrakúň Vrakuňa Vrbnica Vrbnica B Vrbov
Vrbová nad Váhom Vrbové Vrbové C Vrbovka Vrchteplá Vrícko
Vršatské Podhradie Vrútky Vrútky B Vtáčkovce VTJ Slatinské Lazy Výčapy - Opatovce
Vyhne Východná Výrava Vysočany Vysoké Tatry™ Vysoká
Vysoká pri Morave Vyškovce Vyškovce nad Ipľom Vyšná Boca Vyšná Hutka Vyšná Jablonka
Vyšná Jedľová Vyšná Kamenica Vyšná Kamenica B Vyšná Myšľa Vyšná Pisaná Vyšná Polianka
Vyšná Rybnica Vyšná Slaná Vyšná Šebastová Vyšná Voľa B Vyšné Ladičkovce Vyšné nad Hronom
Vyšné nad Hronom B Vyšné Nemecké Vyšné Remety Vyšné Repaše Vyšné Ružbachy Vyšné Valice
Vyšný Čaj Vyšný Hrabovec Vyšný Hrušov Vyšný Kazimír Vyšný Klátov Vyšný Klátov B
Vyšný Kručov Vyšný Kubín Vyšný Medzev Vyšný Orlík Vyšný Skálnik Vyšný Slavkov B
Vyšný Tvarožec Vyšný Žipov YNWA Východná Young boys Nemšová Záborie Zádiel
Zádor Záhor Záhorská Bystrica Záhorská Ves Zacharovce Zákamenné
Zákamenné B Zalaba Zalaba B Zálesie Zalužice Zamarovce
Zámutov Záriečie Záskalie Zatín Zatín B Závada
Závada Závadka nad Hronom Zavar Zázrivá Zbehňov Zbehy
Zboj Zbojné Zborov Zborov B Zborov nad Bystricou Zbrojníky
Zbudská Belá Zbyňov Zdychava Zeleneč Zemianska Olča Zemianské Kostoľany
Zemianské Podhradie Zemianske Sady Zemplín Zemplín B Zemplínska Nová Ves Zemplínska Široká
Zemplínska Teplica Zemplínske Hradište Zemplínske Jastrabie Zemplínske Jastrabie B Zemplínske Kopčany Zemplínsky Branč
Ziębice Zlaté Moravce Zlatá Baňa Zlatá Idka Zlatá Idka B Zlaté
Zlaté Klasy Zlaté Klasy B Zlaté Moravce B Zlatná na Ostrove Zlatno Zlatno B
Zohor Zombor Zubné Zubrohlava Zvolen Zvolenská Slatina
Zvončín Žabokreky Žakarovce Žakovce Žarnov Žarnovica
Žaškov Žbince Ždaňa Ždiar Žehňa Železná Breznica
Železník Želiezovce Želmanovce Želovce Žemberovce Žemliare
Žemliare B ŽFK BORUSSIA Žiar Žiar nad Hronom Žibritov Žihárec
Žihárec B Žikava Žíp Žipov Žipov B Žirany
Žirany B Žitavany Žitavany B Žitavce Žitná - Radiša Žlkovce
Žlkovce B Župčany Župčany B Župkov


Goals: 14
Kočan Miroslav
(Mšk Žilina ™)

Goals: 12
Pounders Karsten
(Poľana Detva )

Goals: 9
Polereszky Jakab
(FK Dynamo Dubnica n V)

Goals: 9
Tonkovic Oliver
(Mšk Žilina ™)

Goals: 8
Lange Pedro
(MŠK Hurbanovo)

comments
 

skoda prehry doma vo finale :-( ale mame najlepsieho strelca SK cupu Marián Kurkin

Majko99 | Detail

skoda prehry doma vo finale :-( ale mame najlepsieho strelca SK cupu Marián Kurkin

Majko99 | Detail

Nečakaný WINNER :D o to vačšia radosť :) len by mohol byt dáky aspon symbolický pohár na pamiatku ... :)

Johny Fooor | Detail

Tak nakoniec to vyšlo, konečne

Enigma | Detail

Joooj tak trz vypadnem, ach... Prajem príjemnú hru postupujúcim

Yeach_men | Detail

v SK cupe medzi 4 najlepšími, super vykon Šúroviec

spartakovec5 | Detail

ocitli sme sa v najlepšej 16 ke timov 😊

spartakovec5 | Detail

kolko je este timov?

spartakovec5 | Detail

tento...mudrlantko zase :-D :-D :-D

buxter | Detail

Hajrá Levice, mindent bele :)

berreh | Detail

skvelý turnaj pre môj tím, nikdy som sa zatiaľ nedostal tak ďaleko, zvyčajne končím vždy v 4-5 kole a teraz bum štvrťfinále :) aj tak škoda, zamrzí to keď už som tak ďaleko, mohol som ísť ďalej, neočakával som takúto taktiku, moja chyba gratulujem Interu :)

Gunner_72083 | Detail

Teraz už len 64, už 128 bolo moje maximum a nie ešte toto, wow paráda teraz.

ERIKCR7 | Detail

Koľko nás tu ešte je?

ERIKCR7 | Detail

Blahoželáme MŠK Žilina ™ celému tímu veľa úspechov v kupadöntőhöz :) --- Mandamellett büszke vagyok a Meteor csapatára, szép sorozat volt, majdnem sikerült :D

attilax | Detail

Hajrá Meteor :)

attilax | Detail

Nagyon szép lenne döntőbe jutni, bár az eddigi teljesítmény is jócskán felülmúlta várakozásaimat :) Hajrá Mšk Žilina™, mindent bele Meteor :DDD

attilax | Detail

Jól sikerült szorítani, bár 3 rossz megelőző meccs beállítással majdnem sikerült lenullázni a csapatot :) Szép volt fiúk, mindent bele :D

attilax | Detail

Nagyon izgalmas összecsapás elé nézünk, legalábbis reménykedünk, hogy nem lesz könnyű dolga a vendégcsapatnak :) Hajrá Žalobín, hajrá Meteor :)

attilax | Detail

Egy nagy adag szerencse is kellene ma (is). Hajrá Meteor :)

attilax | Detail

Vasárnap erős hidegfront Fokozatosan süllyed a légnyomás, és sekély ciklon fejlődik ki a Kárpát-medence térségében. Éjszaka sokfelé várható eső, záporeső, néhol zivatar, majd vasárnap a légörvény kelet felé helyeződésével megerősödő, helyenként viharossá fokozódó északi, északnyugati szél kíséretében hideg levegő árasztja el az országot, eső délután már csak az ország keleti felén valószínű, de estére ott is gyengül a csapadék-hajlam.

attilax | Detail

Szép volt fiúk, csak így tovább! Hajrá Meteor :)

attilax | Detail

Hajrá Meteor, mindent bele :)

attilax | Detail

top 8 som este asi nebol :)

Johny Fooor | Detail

32

Johny Fooor | Detail

Koľko nás tu ešte je?

ERIKCR7 | Detail

no už nas je len 32

kirekm | Detail

top 64 :)

Johny Fooor | Detail

ešte je nas tu veľa.

kirekm | Detail

32 tímov a ja som medzi nimi :) úspech ako hrom :) neviem aké silné tímy tu ešte ostali.....ale tak možem už iba prekvapiť :)

Pakito66 | Detail

tak ostáva 128 tímov

Pakito66 | Detail

kolko ostalo týmov ???

Johny Fooor | Detail

Tak ešte nás tu je 512 :D

Dado7773 | Detail

To je uz naozaj smiesne.vyhrávam 2:0,potom supera este aj vylucia.najprv otoci skore na 2:3 a potom vypednem po penaltách.uz ma to prestáva bavit.:-)

kese | Detail

asi kazdy má podobné ciele:-)

kese | Detail

salamoon mas pravdu,bolo to tesne..mna zas mrzi,ze len raz som hral doma doposial,tak uz dufam,ze dalsie kolo bude ine...vdaka za pekny zapas.

miropelle | Detail

512

Johana | Detail

Je to stále tvrdsie a tvrdsie.ale stále som este v hre.:-)

kese | Detail

fakt si asi jediný.Si si istý že ich nastavuješ? Asi robíš niekde chybu,lebo som ešte nepočul o tom,že niekto nastaví rozstrel a má tam iných hráčov.A rozstrel neovplyvní to akých tam dáš hráčov.To je o náhode

Johana | Detail

po dnešnom kole je to spomínaných 128

Johana | Detail

gratulujem Erik

Johana | Detail

niekto ma system doma-vonku a niekto 3 zapasy za sebou doma...toto nepochopim podla coho je to tak...

miropelle | Detail

a už len 256 :D

Johana | Detail

Tu nie je niečo ako tabuľka strelcov?

domino33 | Detail

takto daleko som sa nedostal :)

spartak trnava | Detail

no poznáme,len ja dnes končím :)

Johana | Detail

v tejto fáze si už súpera nevyberieš a keď to chceš vyhrať,musíš poraziť každého

Johana | Detail

no keď myslíš,ale zaujímavé,že takýto problém máš len ty a tvrdíš že máš jeden z najrýchlejších internetov...tak to bude asi nakoniec tým počítačom

Johana | Detail

Alebo si kúp lepší počítač :DDD

Johana | Detail

fuuuuj hanba total...vacsinu zapasu vyhravam...nad muzstvom co ma 396tis. bodov ja mam cca 4500 bodov...a 5 min pred koncom vyhram o gol a nakoniec v 89min daju gol na 3 : 2...hanba toto...co nemoze slabsi porazit silnejsieho??hmmm....ach skoda reci...

buxterito | Detail

trojka za pár dní končí,skôr si myslím že to bude buď na Nova sport,sport1 alebo digi...alebo žeby to išlo cez husté? :DDD

Johana | Detail

ono to aj niekto sleduje snáď? A kde to dávajú?

Johana | Detail

díky bratmm,zatiaľ vo všetkých troch :D

Johana | Detail

nepocital som ze dojdem tak daleko,no este sa ale nevzdavam

kysucan578 | Detail

tak v tomto kole moj doteraz najtazsi super (Dubnicka) asi uz vypadnem takze predcasne sa s vami lucim ;)

J.Kotira | Detail

kolko nas tu este je ?? :D

J.Kotira | Detail

Vymením 16-Turnaj za 16- alebo Virtualku

Ouven | Detail

Laci 35 držím palce! :)

ANDY777 | Detail

Jaa dnes nwm koho postaviť 17 hráči su mimo hry.. :D

ANDY777 | Detail

kolko je tu este ludi???lebo naa liga tu ma este 6 zastupcov

Simeon | Detail

Takisto aj ja sa ešte držím... :)

ANDY777 | Detail

18naj , a že som tu je pre mňa čeť !! HALA BOŠÁCA !

Slovakia5 | Detail

V treťom kole som vyradil manažéra zo 60 000 bodmi.Ja mám 3 800.Teším sa ako malý chlapec

radovansrnec | Detail

Uf dnes tesne vitazstvo a postup do dalsieho kola :-)

J.Kotira | Detail

Je tu okolo 126 týmov ak dobre rátam.

Simeon | Detail

juchuchuchuchú...

Simeon | Detail

Nie,ziadne skupiny,to az ovela neskôr...

Simeon | Detail

Este minimálne kolo..

Simeon | Detail

Este to tu potiahnem.

Simeon | Detail

Prípadný postup cez dalšie kolo by ma potešil..

Simeon | Detail

pekne uz len 32 muzstiev a este sa drzim

spartakovec5 | Detail

All:pozvite ma dakto do turnaja ja pozvem tiez

Ouven | Detail

a co chces?

lukino691 | Detail

ahojte tento rok idem do finale...

maronko | Detail

CAWTE.VYZERA TO TAK ZE TO BUDE MOJ POSLEDNY ZAPAS V TOMTO TURNAJI.

kondish | Detail