By using this website you agree to the placement of cookies on your computer. (more information)
Cup status Matches played Next matches Registration History Organizer            


BU CUP

national cup, národný pohár, národní pohár, puchar państwowy, nemzeti kupa
SuperShoot.eu

Dals-Ed Ahtopol Aksakovo Alfatar Antonovo Apriltsi
Ardino Asenovgrad Asenovgrad Aytos Balgarovo Bansko
Batanovtsi Belasitsa Beloslav Belovo Berkovitsa Boboshevo
Boboshevo Bobov Dol Bolyarovo Bolyarovo Bordeaux Botev Galabovo 1945
BOTEV PLOVDIV Botevgrad Bratsigovo Brezovo Brusartsi Burgas
Burgas Byala Byala CSKA S CSKA Sofia Dalgopol
DC Valchedram Debelets Devnya Dimovo Dimovo Dobrič
Dolna Mitropoliya Dolna Oryahovitsa Dolni Dabnik Dospat Dulovo Dunavtsi
Dupnica Dupnica Warriors Dupnitsa Dve Mogili Dzhebel Etropole
FC Baník Sozopol FC NAKY group Strelcha FK Gigant Belene FK Rakovski Futbol Club Burgas Gabrovo
Glavinitsa Goce Delčev Godech Gorna Oryahovitsa Gotse Delchev Gramada
Gurkovo Harmanli Haskovo Hisarya Cherepovets Cherno More
Chernomorets Chirpan Ihtiman Iskar Isperih Kableshkovo
Kameno Kaolinovo Kaolinovo Kărdzăli Kardzhali Kaspichan
Kavarna Kazanlăk Kilifarevo Kiten Kjustendil Kocherinovo
Kostandovo Kostenets Kotel Koynare Kozloduy Kresna
Krichim Krumovgrad Kubrat Kuklen Kyustendil Letnitsa
Leuze Levski Levski Sofia Lom Lom Loznitsa
Ludogorets Ludogorets Razgrad Lukovit Lyaskovets Lyubimets Madan
Madzharovo Madzharovo Maglizh Maicao Malko Tarnovo Melnik
Mezdra Miziya Momin Prohod Morso Nesebar Nikopol
Nova Zagor Nova Zagora Obzor OFC Pirin Blagoevgrad Opaka Panagyurishte
Parvomay Pavel Banya Pavlikeni Pernik Pernik Perushtitsa
Petrich PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia ™ PFC Ludogorets Razgrad PFK CSKA Sofia Pleven B
Pliska Plovdiv Plovdiv II Polski Trambesh Pomorie Pordim
Primorsko Provadiya PSFC Chernomorets Burgas Radnevo Rakitovo Razgrad
Red Bull Spartak Varna Rila Rousse Rudozem Ruse Sadovo
Saedinenie Samokov Sandanski Sarnitsa Sevlievo Sevlievo
Shabla Shipka Shipka Shivachevo Shumen Schwadorf
Silistra Simitli Slavia Sliven Slivnitsa Smoljan
South bend Sozopol Spartak Sredets Stamboliyski Stara Zagora
Suhindol Suvorovo Sveti Vlas 09 Šumen Targovishte Tărgovište
Teteven Topolovgrad Torpedo Silistra Trastenik Trojan Troyan
Tsar Kaloyan Tsarevo C.F. Tvarditsa Valchi Dol Valkó Varbitsa
Varna Varna Veliki Preslav Veliko Tarnovo Veliko Tărnovo Velingrad
Velingrad Vetovo Vetren Vidin Vidin Vihren
Vraca Yambol Zemen Zlataritsa

comments
 

Bulharsky pohar je doma ;)

05/06/2019 20:11:18 | peto12345678910 | Detail

stvrtfinále na tretoligistu....super

03/11/2018 11:52:52 | fedex3 | Detail

Hurááááá !!!!!!! Máme to doma.

15/01/2017 20:20:55 | Renkofero | Detail

Tak jsem skončil na penaltách s Tsarevo CF v osmifinále,škoda hůř se prohrát nedá.

10/07/2016 20:09:15 | sanicek22 | Detail

Pohár je doma !!!!! Huráááááááááááááááááá !!!!!!!!!!

17/04/2016 21:02:52 | Renkofero | Detail

Takto je konec,zapoměl jsem nastavit zápas s Botevgradem. U takto důležitého zápasu to je trestuhodné. Škoda.

25/09/2013 18:19:29 | sanicek22 | Detail

Zatím to vychází,uvidíme,jak to bude dál.Snad se pánbůh smiluje.

11/09/2013 22:58:54 | sanicek22 | Detail

hneď v prvom kole som prekvapil aj sam seba ked som dostal pernik a zdolal ho yeehaa :D

22/10/2009 11:29:02 | Gigowich | Detail

aha vidim.. no aj to je pekny uspech dostat sa do finale

05/08/2009 21:44:15 | Patrik 1 | Detail

a s kym si tam vypadol ? lebo ja nepamatem

05/08/2009 21:38:20 | Patrik 1 | Detail

myslim jozef ze ktorikolvek z nas to vyhra tak bude nasu ligu dobre reprezentovat

05/08/2009 21:25:59 | Patrik 1 | Detail

hehe ok aj ja tebe zagratulujem ked vyhras

05/08/2009 21:21:48 | Patrik 1 | Detail

tenor ja myslim ze tak daleko v tomto turnaji som este nebol heheh,, ale teraz ho planujem vyhrat :)

05/08/2009 21:16:25 | Patrik 1 | Detail

cawko na pozeram ze som vyhral nad petricom 2:0 a idem dalej ... aj ja by sdom chcel niekoho z 1.ligy

05/08/2009 21:02:56 | Patrik 1 | Detail

tak dnes bol asi prvy prekvapujuci vysledok a to prehra litexu

02/08/2009 20:44:47 | Patrik 1 | Detail